Forum » Społeczeństwo

IMIGRANCI

  • 15 paź 2015

    Jeśli uciekają z terenu wojny to o azyl mogą się starać w pierwszym państwie gdzie wojny nie ma, w przypadku syryjczyków Turcja. każdy kolejny kraj to już nie ucieczka a wycieczka po forsę

    3 3 Cytuj
  • 15 paź 2015
    krowka123 napisał/a:

    Nie znam tych argumentów więc nie mogę mieć zdania.Uchodźców widziałam tylko w telewizji w obozach dla nich natomiast emigrantów pokazują telewizje na okrągło ale trudno o opinie po obejrzeniu relacji w TV,jedni pokazują dzieci i kobiety inni zdrowych byczków a jeszcze inni walki z policją i komu wierzyć?Emigrantom uciekającym przed prześladowaniami i wojną jak najbardziej należy pomagać ale pomagać zdrowym byczkom którzy pozostawili rodziny na pastwę losu i uciekli do lepszego świata?Tyle było wojen wcześniej(Bałkany,Irak itd) i jakoś nie było wtedy problemu emigrantów czy to nie dziwne?

    Wizerunek imigrantów kreują media, te prawicowe będą za wszelką cenę straszyć społeczeństwo, a lewicowe robić z nich męczenników. Emigracja czeczeńska nie cieszyła się takim rozgłosem a była dla nas nieporównywalnie większa. Pamiętam jak w studium policealnym w Dobczycach uczyli się przybysze z bliskiego wschodu. Nie było to nagłaśniane i nie spotykało się ze sprzeciwem, notabene część z tych osób założyła w powiecie rodziny.

    4 1 Cytuj
  • 16 paź 2015

    No i problem rozwiązany podobnie jak przekopywanie ziemi w Smoleńsku na metr głebokości aby odszukać szczątki samolotu ktore i tak naszej komisji nie są na nic potrzebne
    http://vod.gazetapolska.pl/11408-ale-wpadka-premier-ewa-kopacz-o-wzmacnianiu-granicy-wegiersko-syryjskiej
    to spojrzenie w 3 sekundzie wypowiedzi to było na mapę czy na kartkę

    2 Cytuj
  • 16 paź 2015
    krowka123 napisał/a:

    No i problem rozwiązany podobnie jak przekopywanie ziemi w Smoleńsku na metr głebokości aby odszukać szczątki samolotu ktore i tak naszej komisji nie są na nic potrzebne
    http://vod.gazetapolska.pl/11408-ale-wpadka-premier-ewa-kopacz-o-wzmacnianiu-granicy-wegiersko-syryjskiej
    to spojrzenie w 3 sekundzie wypowiedzi to było na mapę czy na kartkę

    Co ona robi jeszcze na stanowisku Premiera graniczy z cudem. Z drugiej strony jak sobie przypomnę pierwszego Prezydenta "Wolnej Polski" to się nie dziwię, lata się zmieniają a ugrupowanie rządzące nie.

    4 Cytuj
  • 16 paź 2015

    Piwo wolimy czeskie, wódkę z Finlandii, kuchnię włoską, buty włoskie, rządzący to przygłupy i złodziej, kierowcy to chamy, skarbówka wredna, szpitale tragedia, umieralnia.
    Praca w Polsce to dramat, drogi dziurawe, autostrady to kpina, Tusk jest na pasku Merkel, Komorowski to zdrajca, rządzący zabijają prezydenta, żarcie w knajpach drogie a kąpać się w Rabie to zakażenie.
    Władza to banda złodziei, a księżą dewianci, Rydzyk to szuja a dziennikarze to gnoje.

    Ale jesteśmy dziady. Polak to uchodźca, nasi potomkowie to zbieranina
    z kontynentu, dlatego jesteśmy tacy beznadziejni i robimy wszystko najgorzej, niechlujnie i kiepsko. Wszystko robione poza Polską jest lepsze. My robimy szajs złom i badziewie.

    Dobrze by skorzystać z okazji przechodzącej fali uchodźców przez Europę i przyłączyć się do nich , dostaniemy dobre zarobki, ładne mieszkania, ubierzemy się, zjemy dobrze,
    auto sobie sprawimy lepsze, a w sklepie lepszy niemiecki proszek, super piwa i whisky, burbony, finlandia to wszystko będzie dla nas, modne ciuchy nie z Chin, markowe buty......

    Wyślemy zdjęcie sąsiadom, którzy się zakisili w Polsce, krew ich zaleje, że mamy lepiej i szlak ich trafi jak sobie pomyślą, że zostali w tej zgniliźnie polskiej.

    2 3 Cytuj
  • 16 paź 2015

    Nie.
    W Polsce wszystko jest SUPER.
    I pisz za siebie.

    3 2 Cytuj
  • 16 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Nie.
    W Polsce wszystko jest SUPER.
    I pisz za siebie.

    Kłamiesz w Polsce jest syf.

    3 Cytuj
  • 16 paź 2015

    bono- syf to Ty tu robisz ...

    4 1 Cytuj
  • 16 paź 2015
    bono napisał/a:

    Kłamiesz w Polsce jest syf.

    Kłamiesz Polska to piękny kraj.

    3 Cytuj
  • 16 paź 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    bono- syf to Ty tu robisz ...

    aaa napisał/a:

    Kłamiesz Polska to piękny kraj.

    Ciężko się z Wami nie zgodzić, ale wydawało mi się, że syf jest teraz i że Polska jest w ruinie.
    A pięknie dopiero będzie po wyborach, a tu takie zaskoczenie?

    To już teraz nie ma syfu i jest pięknie.? A przecież jeszcze PiS nie rządzi!

    Zwracam honor, też tak uważam.

    4 2 Cytuj
  • 16 paź 2015
    bono napisał/a:

    A przecież jeszcze PiS nie rządzi!

    A Ty dalej z tym PIS-em. To już dawno stało się nudne i na większość nie działa.
    Obecnie chyba mamy demokrację i kto wygra wybory będzie rządził, chyba tak działa demokracja.

    Polska to piękny kraj i to jest pewne.
    Czy różne sprawy w Polsce pięknie wyglądają? Tu mam wątpliwości, a nawet pewność, że nie.
    Czy wszyscy mieszkańcy są ,,piękni"? Tu mam wątpliwości, a nawet pewność, że nie.

    4 3 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Założyciel tego wątku powinien dać dobry przykład i powiedzieć-przyjmę pod swój dach uchodźcę lub jeżeli prowadzi działalność gospodarczą -dam pracę uchodźcy i to byłoby coś a do niczego nie zobowiązujące pisanie to pusty gest i pójście za modą.Tylko dobry przykład może sprawić że przeciwnicy zmienią poglądy i powiedzą -bono przyjął uchodźcę więc ja nie będę gorszy.To byłby dobry uczynek i wtedy krówka czy aaa zaczerwieniliby się ze wstydu i mieliby problem.

    3 Cytuj
  • 17 paź 2015

    zdjecie

    Tacy ludzie rządzą naszym krajem ... Ja nie chcę w Polsce takich Niemiec o których pisze ....
    Niech zapyta się zwykłych Niemców co sądzą o imigrantach to szybko zmieni zdanie ...

    Ciekawe czy ten Pan da pierwszy przykład jak jest taki chętny i przyjmie choć jednego z nich pod swój dach ?

    3 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Muzułmanie terroryzują syryjskich chrześcijan w Szwecji. „Przejdziecie na islam albo zginiecie”

    http://wpolityce.pl/swiat/268759-muzulmanie-terroryzuja-syryjskich-chrzescijan-w-szwecji-przejdziecie-na-islam-albo-zginiecie

    2 1 Cytuj
  • 17 paź 2015
    krowka123 napisał/a:

    Tylko dobry przykład może sprawić że przeciwnicy zmienią poglądy i powiedzą -bono przyjął uchodźcę więc ja nie będę gorszy.To byłby dobry uczynek i wtedy krówka czy aaa zaczerwieniliby się ze wstydu i mieliby problem.

    Proponuję, spowodujcie aby bono musiał się zaczerwienić ze wstydu i miał problem.
    Zmaterializuj swoją propozycję dobrego przykładu, załatwię ci chrześcijan ze Syrii.
    Mówisz, masz.

    1 3 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Ten ZORRO (bono) ma 10 koła na miesiąc i odbija piłeczkę do golasów. Wstydziłbyś się.

    2 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Chyba coś jest nie tak jeśli Polacy pracują całe życie i dostają głodowe emerytury a imigrantom daje się za nic 2,5 tys i to dla nich mało. Gdzie nie jedna polska rodzina musi się utrzymać za najniższą krajową.

    4 Cytuj
  • 17 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Ten ZORRO (bono) ma 10 koła na miesiąc i odbija piłeczkę do golasów. Wstydziłbyś się.

    Jak golasy, to niech pomysły zatrzymają dla siebie, ale -moja babcia mawiała, że ten co się chwali to mu trzeba dać a ten co narzeka to trzeba mu wziąć.

    2 2 Cytuj
  • 17 paź 2015
    bono napisał/a:

    Co do mnie kasuję miesięcznie 10 tyś PLN. Nie jestem takim frajerem, żeby robić za darmochę jako szara eminencja.

    Zgodnie z wolą twojej babci, chyba nie odmówisz kilku muzułmanek? Dać to dać.
    i
    Twój Pan pracodawca też się chwali. Tylko nie wiem czy ta sama babcia była?

    Endrju napisał/a:

    Nie, ja mu płacę a sam dostaję więcej.

    Opowiecie jak się żyje w większej rodzinie.

    4 Cytuj
  • 17 paź 2015
    aaa napisał/a:

    , chyba nie odmówisz kilku muzułmanek? Dać to dać.
    .

    Zadnej muzułmance nie odmówię. Dać to dać.

    2 2 Cytuj
  • 18 paź 2015

    Krówko123 trzeba popytać o muzułmanki z licznymi rodzinami.

    3 Cytuj
  • 18 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Zgodnie z wolą twojej babci, chyba nie odmówisz kilku muzułmanek? Dać to dać.
    i
    Twój Pan pracodawca też się chwali. Tylko nie wiem czy ta sama babcia była?

    .

    Zupełnie nie zrozumiałeś powiedzenia babci.
    Babcia mówiła o takich narzekających jak ty.

    Otóż wedle jej teorii, to ty masz kasy jak lodu a rżniesz biedaka i to ty powinieneś rzucić nadwyżką na potrzebujących.

    Ci którzy się chwalą, to golasy, więc nie pomogą.

    Miała jeszcze o takim pomysłodawcy jak ty (który ma pomysł pomocy realizowanej przez innych) "dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane"

    1 3 Cytuj
  • 18 paź 2015
    bono napisał/a:

    Zadnej muzułmance nie odmówię. Dać to dać.

    Powodzenia z muzułmankami. Na 100% nie lecą na polaków. Do tego zwichrowana psycha, zniekształcana od młodości.Choć ponoć laski z Jordanii to jak francuzki. Uroda + zajebisty akcent.

    3 Cytuj
  • 18 paź 2015
    bono napisał/a:

    moja babcia mawiała, że ten co się chwali to mu trzeba dać

    Kto to napisał?

    i kto się chwalił?

    bono napisał/a:

    Co do mnie kasuję miesięcznie 10 tyś PLN. Nie jestem takim frajerem

    I nawet wykazałeś chęć otrzymania (Dać to dać);

    bono napisał/a:

    Zadnej muzułmance nie odmówię. Dać to dać.

    To ile jest warte Twoje słowo pisane? Oj babcia się obrazi.

    2 Cytuj
  • 18 paź 2015

    Bono Twoja praca na forum daje efekty 9% mówi za siebie, nie wiem czy ciebie czy Platformy ludzie mają bardziej dość.

    Brawo dla tych co na Partię Korwin oddali głos w sondzie !!

    2 Cytuj

Odpowiedz