Forum » Społeczeństwo

IMIGRANCI

  • 1 lis 2015

    Bono, czytam te "Twoje" wypociny i zaczynam się zastanawiać po co przepisujesz/wklejasz bez zastanowienia?!
    To co się dzieje z "emigrantami" w Europie to ściśle zaplanowane działanie którego tacy jak ty nie zrozumieją doputy nie będą klęczeć do ścięcia łba. Chociaż z drugiej strony, tacy jak Ty powinni obowiązkowo odwiedzić którekolwiek państwo islamskie, albo lepiej pochodzić z dziewczyną po kilku dzielnicach Paryża żeby dowiedzieć się "na własnej" skórze co znaczy innowierstwo. Tylko ci którzy nie mają czy nie mieli styczności z tymi ludźmi trywializują jakiekolwiek zagrożenie.
    I nie pisz mi ze nie wszyscy z nich są źli, oczywiście że nie są. Oni po prostu NIGDY nie będą żyć tak jak my!
    Bez własnych doświadczeń uważam ze tylko przeklepujesz banał z zaprzyjaźnionej prasy czy stron internetowych nie mając zielonego pojęcia o czym piszesz, nie tylko w tym temacie.

    8 3 Cytuj
  • Andrzej 1 lis 2015

    Dobrze piszesz, ale na litość boską - dopóty! przez o z kreską. I tam bardziej pasuje dopóki.

    6 2 Cytuj
  • 1 lis 2015
    Endrju napisał/a:

    Dobrze piszesz, ale na litość boską - dopóty! przez o z kreską. I tam bardziej pasuje dopóki.

    Najmocniej przepraszam, to korektor na moim telefonie. Przeważnie używam "deputowany", dziękuję za uwagę nawet nie zauważyłem; )

    4 4 Cytuj
  • 2 lis 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Bono, czytam te "Twoje" wypociny i zaczynam się zastanawiać po co przepisujesz/wklejasz bez zastanowienia?!
    .

    Nie ma tu żadnych wklejanie tekstów. Teksty idą wprost z mojej głowy. Tekstem chciałem wykazać polska mieszankę etniczna. Bloga o uchodźców założyłem ja i na wstępie jest mój stosunek do dzisiejszej fali i nie zmienił się .
    Pozdrawiam.

    3 6 Cytuj
  • 2 lis 2015

    głos myślenic oni chcą tego co im tam obiecali.Proste..

    3 1 Cytuj
  • 2 lis 2015
    Endrju napisał/a:

    Tak, nie bójmy się. Imigranci to nie tylko Traugutt, to też bracia Tamerlan i Dżochar Carnajewowie.

    Mały błąd. Traugutt nie był imigrantem. Był Polakiem z niemieckich emigrantów.

    Tamerlan Carnajew to imigrant.

    3 5 Cytuj
  • Andrzej 2 lis 2015

    Ok, chcesz zestawienie jeden do jeden? Popatrz na czarnoskórych Francuzów potomków imigrantow w tym kraju. Tych samych palących samochody. A z nazwiska też ktoś by się znalazł, jakby tylko mi się chciało NET przekopać.

    2 3 Cytuj
  • 14 lis 2015

    Czekam co napisze teraz Bono w związku z tym co podziało się wczoraj w Paryżu.

    7 2 Cytuj
  • Marek 14 lis 2015

    A co moze napisac... Ze to czarne owce, ze zachod sam potwora wychodowal - lewackie mantry ;)

    ...a red.Lis napisal: https://twitter.com/lis_tomasz/status/665304371043790848

    5 Cytuj
  • 14 lis 2015
    4 3 Cytuj
  • 14 lis 2015

    Czemu się raptem wszyscy broniący emigrantów się zamknęliście i nie bronicie swoich kozich przyjaciół. Przecież multi tfu kulti jest takie zajebiste i rozerwać się można...

    6 3 Cytuj
  • Andrzej 14 lis 2015

    [cytat]Grecki minister Nikos Toskas potwierdził, że terrorysta, przy którym znaleziono syryjski paszport, dostał się do Unii Europejskiej przez grecką wyspę Leros wraz z grupą uchodźców.[/cytat]

    5 1 Cytuj
  • 14 lis 2015

    Kto nadal biadoli i chce przyjmować Ciapatych do Polski?

    11 2 Cytuj
  • 14 lis 2015

    Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania.
    Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa.
    Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści.
    Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki.
    Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację.
    Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…

    10 3 Cytuj
  • 14 lis 2015
    ksgrzes napisał/a:

    Kto nadal biadoli i chce przyjmować Ciapatych do Polski?

    Ciapatych?

    3 2 Cytuj
  • 14 lis 2015
    seal napisał/a:

    Ciapatych?

    Ciapatych nierobów dodałbym :-)

    3 2 Cytuj
  • 15 lis 2015
    szakal napisał/a:

    Czemu się raptem wszyscy broniący emigrantów się zamknęliście i nie bronicie swoich kozich przyjaciół. Przecież multi tfu kulti jest takie zajebiste i rozerwać się można...

    Terroryści zawsze byli i będą to żadna nowość.

    5 7 Cytuj
  • Andrzej 15 lis 2015
    malina napisał/a:

    Terroryści zawsze byli i będą to żadna nowość.

    Ale po co ułatwiać im zadanie i pozwalać łatwo przeniknąć do naszego społeczeństwa?

    głos Myślenic napisał/a:

    Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania.
    (...)

    Ten tekst po necie krąży co najmniej od 2007 roku (lub nawet 2005) od czasów zamieszek wywołanych przez islamskich imigrantów were Francji.

    3 1 Cytuj
  • 16 lis 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Czekam co napisze teraz Bono w związku z tym co podziało się wczoraj w Paryżu.

    Już wróciłem, mogę dołożyć swoje trzy grosze.
    Stoimy na granicy ze Słowenii do Austrii, przywrócono kontrole (policja) więc swoje trzeba odstać, obywatele UE są przepuszczani po kontakcie wzrokowym, busy każdy na bok, busy też sprawdzają Czesi.

    Co do mojej opinii o imigracji, zawarta jest na początku tego bloga, którego to ja założyłem i nic się w moim podejściu nie zmieniło a tam nie ma obrony obcych .

    Jedynak, tonował bym skrajne wypowiedzi, bo jeden z londyńskich dzienników , w odpowiedzi na słowa kandydata na wiceministra spraw zagranicznych, który powiedział, że należy wycofać się z liczby zadeklarowanej przez polski rząd w kwocie 7 tyś. uchodźców odpowiedział:

    "wrzucanie wszystkich do jednej beczki, i widzieć w nich zagrożenie terrorystyczne, to tak jakby wszystkim Polakom zarzucić że kradzież samochodów wyssali z mlekiem matki, a przecież to nie prawda - konkluduje dziennik"

    Myślę tylko o Światowych Dniach Młodzieży, aby skupić się na ich organizacji, zjednoczeni i nie podzieleni politycznie, aby mieć oczy w około głowy i od dzisiaj wszystkie podziały zakopać i myśleć, że nasze tyłki są też łatwym celem do skopania.

    4 1 Cytuj
  • 16 lis 2015

    Niemniej ta myśl mi bardzo odpowiada:
    - Jeśli do Europy wjechało kilkaset tysięcy młodych Syryjczyków, to z nich można stworzyć wojsko. Z nas też kiedyś tworzono legiony i biliśmy się o naszą wolność - mówił w TVP Info Witold Waszczykowski, przyszły szef MSZ.
    Waszczykowski wskazywał, że kryzys uchodźczy trzeba rozwiązać na miejscu, w Syrii. Najlepiej zbrojnie, choć bez bezpośredniego udziału Europy. - Czy wyobraża sobie pani, że wyślemy wojsko, aby biło się za Syrię, a kilkaset tysięcy Syryjczyków na Unter den Linden w Berlinie będzie piło kawę i przyglądało się, jak my walczymy o ich bezpieczeństwo? - pytał polityk dziennikarkę.
    - Nikt nie domaga się, żeby walczyły kobiety i dzieci - zastrzegł. - Ale dziesiątki tysięcy młodych Syryjczyków, którzy wyskakują z pontonów z iPadami i pytają się nie o wodę, żywność i ubranie, ale gdzie można naładować komórkę, mogłyby z naszą pomocą odwojować sobie państwo - mówił Waszczykowski.

    6 1 Cytuj
  • 16 lis 2015
    mateusz100 napisał/a:

    Nie mogę zrozumieć was ludzie. Coraz bardziej widzę w jakim kraju żyje. Naprawdę smutne jest to co piszą ludzie o imigrantach. Oni uciekają przed śmiercią,głodem. Uciekają jak polacy na zachód. To samo można mówić o naszych rodakach że to uchodzcy. . ... .

    Czego nie rozumiesz, że boimy się o własne żony i dzieci???
    Nie jesteś w stanie nas zrozumieć jeśli nie potrafisz odróżnić polskiego imigranta który gdzie by się nie pojawił przestrzega miejscowego prawa i stara się asymilować z miejscową ludnością.
    Imigrant syryjski ma to do siebie że gdzie by się nie pojawił stara się zaprowadzić swoje własne prawo, swoje własne obyczaje.Zapraszasz kogoś do swojego domu a on w ramach wdzięczności żąda aby twoja żona i córka zasłoniły twarz bo jeśli tego nie zrobią on je zabije.
    Czego ty człowieku nie rozumiesz??? Bo dla mnie wszystko jest proste jeśli ktoś naprawdę ucieka przed śmiercią powinien być wdzięczny za kawałek dachu nad głową i miskę strawy a nie jak oni żądać mercedesa i pobytu w Niemczech.
    Nie można tolerować ludzi którzy zamiast wdzięczności wysuwają żądania.

    9 1 Cytuj
  • 16 lis 2015

    Ta sama sprawa widziana przez uważanego za prawicowego oszołoma
    http://ziemkiewicz.dorzeczy.pl/id,7537/Co-dalej-z-IS-lamem.html
    oraz przez nowoczesną i wykształconą europejkę
    http://wpolityce.pl/polityka/271960-odjazd-kidawa-blonska-naucza-ws-uchodzcow-kazde-spoleczenstwo-ktore-sie-zamyka-nie-ma-szansy-na-rozwoj-co-sie-stalo-z-inkami-ktorzy-byli-spoleczenstwem-bardzo-silnie-zamknietym
    Jak napisałam wcześniej czy nie większym zagrożeniem dla cywilizacji jest lewactwo?
    Jak na multikulturze wyszli Inkowie wie każdy z wyjątkiem Pani wicemarszałek Sejmu.poprawność polityczna nas kiedyś zabije.

    4 3 Cytuj
  • 16 lis 2015

    No i mamy kolejne oszustwo. Ministrowie PIS-u przyjmą do kraju uchodźców. A przecież mieli ich nie przyjmować. Strach się bać!

    5 5 Cytuj
  • 16 lis 2015

    Unia powiedziała już dawno, że jak nie przyjmiemy imigrantów to obetną nam fundusze z UE, to co zrobisz ? Jeszcze każą zapłacić karę za zerwanie umowy, że Polska nie wywiązuje się z zapisów na jakie Premier Kopacz się zgodziła, teraz trudno się z tego wycofać, chyba, że zapłacimy wielomilionową karę.

    Pretensje to można mieć do Premier Kopacz która się zgodziła w imieniu Polski i podpisała umowę.

    Trzeba było myśleć wcześniej i postawić sprawę twardo jak Węgry, Czechy czy Słowacja. Ale nie spodziewajmy się po Premier Kopacz niczego dobrego jak wykonuje polecenia Donalda Tuska a on Angeli Merkel.

    [quote]Kraje, które nie chcą przyjmować uchodźców, powinny dostać karę pieniężną - to propozycja Austrii. Tamtejsza minister spraw wewnętrznych sugeruje nawet, żeby obciąć tym państwom środki z unijnego budżetu.[/quote]

    3 2 Cytuj

Odpowiedz