Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 10 lis 2016

    Córka Kopacz czy inni " yntelygentni" mogą wyjechać, bo maja fach w łapach i wszędzie sobie poradzą. Synowie Szydło w seminarium znaleźli azyl, teraz czas Pisiewiczów, bez kwalifikacji, moralności, zasad, czas miernot z pisowską nalepką. Ciekawe czy synowie Szydło również tacy zakłamani jak matka, Kłamczucha vel Broszka.

    8 4 Cytuj
  • 10 lis 2016
    krowka123 napisał/a:

    Mozna byc wielkim i na starość zgłupieć,lata robią swoje.

    Aż tak się krówko wysoko nosisz?

    5 1 Cytuj
  • 11 lis 2016

    PiS rządzi drugi rok, a dalej nie ma wolnej Polski
    "Nie będzie wolnej Polski, bez zamknięcia sprawy smoleńskiej." Wołał wczoraj Kaczyński na miesięcznicy katastrofy.

    Nie sądzę aby w tej kadencji, Pis niepodległość nam załatwił.
    Po prostu Pis nie ma w tym interesu, bo ta wolność będzie Pisowi potrzebna dopiero w drugiej kadencji, a później w trzeciej, jako paliwo wyborcze. I tak do końca świata.

    Aż, dowiemy się za 8-9 lat że:
    "nie ma tygodnia, żeby ktoś nie doznał łaski za wstawiennictwem Lecha i Marii. I tak jest nieprzerwanie od 15 lat."

    Tylko nie wiem czy świeccy mogą być błogosławieni?

    7 2 Cytuj
  • 11 lis 2016

    Prawda, bono. Walka o niepodleglosc jest czynem narodowym wielkim, zas dokonac ma sie medialnie i promocyjnie. Juz najtezszy umysl dal wyraz niepodleglosciowym aspiracjom polskiego naroda. My chcemy wolnosci, chwala Panu Prezydentowi najwiekszemu patryjocie: "Przygotowałem jako prezydent RP, w ramach swojej inicjatywy ustawodawczej, projekt ustawy o Narodowych Obchodach 100. rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. To jest projekt ustawy, która określa zasady przygotowania tychże Narodowych Obchodów" (...) Jak dodał, bardzo ważnym elementem projektu jest powołanie Komitetu Narodowych Obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości. "(Komitet) co roku będzie opracowywał i przyjmował plan obchodów państwowych uroczystości na dany rok, związanych z odzyskaniem i utrwaleniem niepodległości" (cytat z interii)

    4 2 Cytuj
  • 11 lis 2016

    No to coś tu nie gra. Szef mówi że nie ma niepodległości a jego asystent Duda, mówi że już 100 lat mamy niepodległość.

    tzn. że tych podległości i niepodległości mamy wiele i cholera wie, którą oni w danym dniu obchodzą.

    Może w jeden dzień świętować niepodległość a w drugi protestować z powodu jej braku.

    Nigdy nie przypuszczałem, że dorwą się do władzy intelektualni idioci.
    Trumpowi to oni powinni buty czyścić. To będzie dobry prezydent, który na potrzeby wyborów gadał głupoty. A rządził będzie racjonalne.
    Nasi pletli głupoty w czasie wyborów a wyborach plotą jeszcze większe.

    7 2 Cytuj
  • 17 lis 2016

    W sumie...... zajebisty........ pomysł pani posłanki :

    Posłanka PiS ma propozycję dla ateistów: Oświadczenie, że wyznają polskie wartości albo deportacja Beata Matusiak-Pielucha Ateiści, prawosławni i muzułmanie powinni podpisywać specjalne zobowiązania do przestrzegania wartości uznanych w Polsce za ważne - uważa posłanka PiS. Niespełnianie wymogów miałoby być "jednoznacznym powodem do deportacji".

    W serwisie wPolityce.pl pojawił się felieton posłanki PiS Beaty Mateusiak-Pieluchy. Posłanka w nawiązaniu do filmu "Wołyń" pisze o relacjach polsko-ukraińskich i zadaje pytania "niewygodne z punktu widzenia politycznej poprawności", co ma być dowodem na "odwagę myślenia".

    Kim są ci ludzie z Ukrainy, których w Polsce pracuje już ponad milion? Potomkami morderców? A jeśli tak, to czy uważają ludobójstwo, jakiego dopuścili się ich krewni na Polakach, za zło, które ich dzisiaj boli? A może są tymi, którzy za zarobione u nas pieniądze fundują na Ukrainie pomniki Bandery?

    Posłanka podkreśla, że politycy powinni pomagać potrzebującym sąsiadom, ale po określeniu zasad tej pomocy. Także swoim obowiązkiem - jako katoliczki - Mateusiak-Pielucha określa pomaganie potrzebującemu, niezależnie od jego wyznania. Tu jednak również stawia warunki:

    Równocześnie jednak, jeżeli chcą mieszkać w Polsce i pracować obok mnie, mam prawo spytać ich o poglądy, przekonania i nastawienie do wartości, które w Polsce uznajemy za ważne

    Jej zdaniem powinno się żądać od mieszkających i pracujących w Polsce cudzoziemców legalizowania pobytu i stworzyć skuteczniejszy mechanizm egzekwowania tego obowiązku przez państwowe służby. Dalej polityk wysuwa jeszcze odważniejsze wnioski:

    Ale także, powinniśmy wymagać od ateistów, prawosławnych czy muzułmanów oświadczeń, że znają i zobowiązują się w pełni respektować polską Konstytucję i wartości uznawane w Polsce za ważne. Niespełnianie tych wymogów powinno być jednoznacznym powodem do deportacji

    Jak zauważa portal oko.press, który jako pierwszy napisał o felietonie posłanki, pomysł Mateusiak-Pieluchy jest niezgodny z Konstytucją, w której obronie przecież występuje. Obywatela polskiego nie można bowiem wydalić z kraju (art. 52), a władza nie może żądać od obywatela ujawnienia swojego światopoglądu czy wyznania (art. 53)

    3 2 Cytuj
  • 17 lis 2016
    t-34 napisał/a:

    W sumie...... zajebisty........ pomysł pani posłanki :

    Posłanka PiS ma propozycję dla ateistów: Oświadczenie, że wyznają polskie wartości albo deportacja Beata Matusiak-Pielucha Ateiści, prawosławni i muzułmanie powinni podpisywać specjalne zobowiązania do przestrzegania wartości uznanych w Polsce za ważne - uważa posłanka PiS. Niespełnianie wymogów miałoby być "jednoznacznym powodem do deportacji".

    W serwisie wPolityce.pl pojawił się felieton posłanki PiS Beaty Mateusiak-Pieluchy. Posłanka w nawiązaniu do filmu "Wołyń" pisze o relacjach polsko-ukraińskich i zadaje pytania "niewygodne z punktu widzenia politycznej poprawności", co ma być dowodem na "odwagę myślenia".

    Kim są ci ludzie z Ukrainy, których w Polsce pracuje już ponad milion? Potomkami morderców? A jeśli tak, to czy uważają ludobójstwo, jakiego dopuścili się ich krewni na Polakach, za zło, które ich dzisiaj boli? A może są tymi, którzy za zarobione u nas pieniądze fundują na Ukrainie pomniki Bandery?

    Posłanka podkreśla, że politycy powinni pomagać potrzebującym sąsiadom, ale po określeniu zasad tej pomocy. Także swoim obowiązkiem - jako katoliczki - Mateusiak-Pielucha określa pomaganie potrzebującemu, niezależnie od jego wyznania. Tu jednak również stawia warunki:

    Równocześnie jednak, jeżeli chcą mieszkać w Polsce i pracować obok mnie, mam prawo spytać ich o poglądy, przekonania i nastawienie do wartości, które w Polsce uznajemy za ważne

    Jej zdaniem powinno się żądać od mieszkających i pracujących w Polsce cudzoziemców legalizowania pobytu i stworzyć skuteczniejszy mechanizm egzekwowania tego obowiązku przez państwowe służby. Dalej polityk wysuwa jeszcze odważniejsze wnioski:

    Ale także, powinniśmy wymagać od ateistów, prawosławnych czy muzułmanów oświadczeń, że znają i zobowiązują się w pełni respektować polską Konstytucję i wartości uznawane w Polsce za ważne. Niespełnianie tych wymogów powinno być jednoznacznym powodem do deportacji

    Jak zauważa portal oko.press, który jako pierwszy napisał o felietonie posłanki, pomysł Mateusiak-Pieluchy jest niezgodny z Konstytucją, w której obronie przecież występuje. Obywatela polskiego nie można bowiem wydalić z kraju (art. 52), a władza nie może żądać od obywatela ujawnienia swojego światopoglądu czy wyznania (art. 53)

    Napisz sprostowanie:
    Felieton dotyczy obywateli krajów, aplikantów na obywatelstwo polskie. Wspomniany przez Ciebie portal powoluje sie na Konstytucję która stanowi prawo dla obywateli Polski.
    Emigranci bez względu na wierzenia czy orientację seksualno polityczną powinni mieć OBOWIĄZEK podpisania dokumentu o przestrzeganiu Konstytucji pod wyraźną karą deportacji.
    Napiszę Ci dlaczego. Byłem w Iranie pod koniec lat 80tych i byłem całkiem niedawno. Z pięknego demokratycznego kraju muzułmanie zrobili fanatyczny kraj w ktorym zamiast prawa panoszy sie religijna hunta. Teraz chcą to zrobić w Europie - Francja, Niemcy nawet mają konia trojańskiego za prezydenta USA który wysyła im 1.8 miliarda w gotówce na zbrojenia nuklearne.
    Reasumując: Kto stawia wartosci religijno, polityczno-seksualne ponad Konstytucję, i tu zacytuję klasyka: "Spieprzaj dziadu"...

    4 1 Cytuj
  • 17 lis 2016

    Reasumując: Kto stawia wartosci religijno, polityczno-seksualne ponad Konstytucję, i tu zacytuję klasyka: "Spieprzaj dziadu"...

    Czyli w sumie zgadzamy się jeśli chodzi o panią posłankę z pisu panie Myśleniczanin.
    A przecież pis zmierza w kierunku państwa wyznaniowego z jedynie słuszną partią i religią.

    5 2 Cytuj
  • 18 lis 2016
    t-34 napisał/a:

    Reasumując: Kto stawia wartosci religijno, polityczno-seksualne ponad Konstytucję, i tu zacytuję klasyka: "Spieprzaj dziadu"...

    Czyli w sumie zgadzamy się jeśli chodzi o panią posłankę z pisu panie Myśleniczanin.
    A przecież pis zmierza w kierunku państwa wyznaniowego z jedynie słuszną partią i religią.

    Gdyby religię przełożyć na język polityczny i widzieć organizację religijną, czyli episkopat w raz ze strukturami regionalnymi (diecezje, parafie), jako partię polityczną, to mamy koalicję, monopol dwu partii, które dzielą miedzy sobą władzę w Polsce.

    czyli feudalny układ znany z czasów feudalizmu gdzie rządził król i kościół.
    Teraz niekoronowanym królem jest Kaczyński.

    3 2 Cytuj
  • 18 lis 2016

    Czy "kochacie PiS" czy go nie kochacie to swoimi wpisami s**cie we własne gniazdo.
    A niektórzy tą biegunkę wykorzystują nawet poza tym gniazdem, w UE.
    Matka (Polka) wstydzi się takich dzieci.

    4 8 Cytuj
  • Andrzej 18 lis 2016

    Nie bredź, jak ja swoim pisaniem tu na forum mogę srać we własne gniazdo? A że jestem niezadowolony ze stylu rządzenia w moim kraju, to mam prawo narzekać.

    4 2 Cytuj
  • 18 lis 2016

    Właśnie załatwiałem remont mieszkania.
    Dograłem szczegóły i pytam gościa czy wystawia rachunki,
    a on -
    panie wystawiam, ale żona zwolniła się z roboty bo dostaje na dwoje dzieci 1000 zł, to co będzie pracować, ale ja panie już w tym roku nie mogę przekroczyć minimalnego dochodu, bo by jej te pieniądze zabrali. Tak że mogę zrobić to panu tylko na lewo.

    To są zalety 500+,
    czyli jak położyć dobrze prosperującą gospodarkę!

    7 Cytuj
  • 18 lis 2016
    pan Kracy napisał/a:

    Czy "kochacie PiS" czy go nie kochacie to swoimi wpisami s**cie we własne gniazdo.
    A niektórzy tą biegunkę wykorzystują nawet poza tym gniazdem, w UE.
    Matka (Polka) wstydzi się takich dzieci.

    Nawet Dulska pozwalała prać brudy we własnym domu. To nie wydumana jak Suweren Matka Polka, lecz Dulska w jeszcze gorszym wydaniu rządzi dziś Polakami. Dulszczyzna powiatowa daje znać o sobie. Udusimy się w tym fundowanym przez PiS domu. Przykre, ale materiału na takie konstrukcje dużo. Zakłamanie zaś zaprawą.

    4 3 Cytuj
  • 18 lis 2016

    Bono mam rozumieć że jak nie było 500+ to wystawiali faktury?
    Czyli wprowadzenie 500+ rozwaliło kwitnącą po 8 latach rządów PO gospodarkę.Dobre.
    Przebiłeś mego idola Petru.

    3 7 Cytuj
  • 18 lis 2016

    Dokładnie.
    Wystawiali faktury bo są na ryczałcie i zapłata 5% nie była problemem, a jeszcze gość miał pokrycie na zakupy samochodu czy innych dóbr, teraz na jego rodzinie państwo traci 1000 zł plus zus który pracodawca za nią odprowadzał 400 zł
    i 5 % ryczałtu - to tylko od mojej roboty ponad tysiąc zł, a nie wiem kiedy mu się limit skończył - teraz czy w maju.
    Więc razem 2500 zł miesięcznie.
    Nie wiem która gospodarka to udźwignie przez dłuższy okres.

    Następna ekipa będzie musiała szukać nowego Balcerowicza, albo będziemy jeździć na Słowację, do Czech czy na Litwę sprzątać mieszkania, bo to będzie dla nas jak dla Ukraińców robota w Polsce.

    4 2 Cytuj
  • 18 lis 2016

    Bono jak można tak bezczelnie wciskać ludziom kit?
    Czy zasiłki dla dzieci są tylko w Polsce?
    A Twoja umiłowana PO tuż przed wyborami obiecywała chyba nawet 1000 i to nie przeszkadzało? A teraz wrzeszczą że należy sie na każde dziecko bez względu na dochód i jest OK?
    Cokolwiek nie zrobi PiS to według Ciebie zbrodnia a masz sie za takiego obiektywnego?
    Kliniczny przykład moralności Kalego.

    3 3 Cytuj
  • 18 lis 2016
    krowka123 napisał/a:

    Bono jak można tak bezczelnie wciskać ludziom kit?
    Czy zasiłki dla dzieci są tylko w Polsce?
    A Twoja umiłowana PO tuż przed wyborami obiecywała chyba nawet 1000 i to nie przeszkadzało? A teraz wrzeszczą że należy sie na każde dziecko bez względu na dochód i jest OK?
    Cokolwiek nie zrobi PiS to według Ciebie zbrodnia a masz sie za takiego obiektywnego?
    Kliniczny przykład moralności Kalego.

    Nie zasiłki są we wszystkich krajach, które na to stać.
    Są w Szwecji, Norwegii ale nie ma w USA, nie ma też w Argentynie i Brazylii.

    Gdybym miał wymieniać gdzie są było by to jakieś 2-8% państw świata, bo tak jest rozłożone bogactwo.

    My aspirujemy oczekiwaniami do państw mających produkcję kilkakroć większą aniżeli my, np. Holandia która jest trzy razy mniejsza od Polski, a produkcję ma wyższą.

    Gdy te państwa miały 50 lat temu poziom Polski, nie robiły rozdawnictwa.

    7 2 Cytuj
  • 18 lis 2016

    pis BĘDZIE ZAMYKAŁ AUTOSTRADY WSCHÓD ZACHÓD!

    "Autostrady A2 i A4, zdaniem Jerzego Szmita (wicemin. infrastruktury), są Polsce i polskim obywatelom niepotrzebne. Wiceminister uważa, że rząd PO-PSL budował drogi, które służyły przede wszystkim cudzoziemcom. "

    Obecna władza dąży do tego, by teraz zadbać o interesy obywateli RP. Jak? Stawiając na ciągi komunikacyjne północ-południe. Chodzi o Via Carpatię i ViaBalticę.

    I od tego trzeba było zacząć, Ustrzyki Dolne- Augustów
    i nie łączyć Niemiec z Rosją!!!!

    5 1 Cytuj
  • 24 lis 2016
    Sójka napisał/a:

    Piękne przemówienie Prezydenta RP!

    https://www.youtube.com/watch?v=NL2eRas0iLE

    Całość: http://wpolityce.pl/swiat/312884-prezydent-duda-w-budapeszcie-byliscie-zawsze-naszymi-przyjaciolmi-dlatego-nigdy-was-nie-opuscimy-mozecie-liczyc-na-polske-w-najtrudniejszych-chwilach

    Nareszcie mogę się czuć dumny z takiego Prezydenta!

    Noo. Na gali superexpresu też wypadł świetnie...

    zdjecie

    6 Cytuj
  • 24 lis 2016

    No ale o co chodzi ???? Niezła dupa przecież....

    1 1 Cytuj
  • 24 lis 2016

    Ulubieniec Episkopatu i kardynała Dziwisza raz gra rolę ministranta, drugi raz komedianta. Tylko na prezydenturę mu czasu brak. Działanie wyprzedza myślenie, a usłużność i przymilność na zawołanie. Najlepsze są jego dow*****, z których się sam śmieje, zdziwiony, że nikt poza nim. Sacrum miesza z profanum. Ale grzeczny Andrzejek jest. Podpisze wszystko. Grzeczny ministrant i grzeczny chłopiec.

    8 1 Cytuj
  • Pietja 25 lis 2016

    Na moje szczęście nie kocham PiSu, bo to partia i układ wzajemnych powiązań w którym wśród tych naprawdę dobrych są i ci, którym w głowie wyłącznie własne profity. Tak jest w każdej partii dlatego partii politycznych tworzonych w takim systemie jak nasz, nie popieram bo to wyłącznie układy zależności. Natomiast osobiście widzę dobry kierunek i kibicuję.

    1 3 Cytuj
  • 25 lis 2016

    Widać jaką uciechę ma salonowa yntelygencja z ustawki z Dodą.Pytanie co niestosownego zrobił Prezydent?Odwrócił się w stronę publiczności to było najlepsze co mógł zrobić.Zachowanie "artystki " przypomina bułgarskie tirówki i tyle.

    1 2 Cytuj
  • 25 lis 2016

    Adwokaci w Krakowie owacją na stojąco przywitali prof. Rzeplińskiego. PAD prosił o obiektywizm. PADA przywitał KOD, przypominając łamanie konstytucji i krzywoprzysięstwo. PADA owacyjnie witali pod mostem w Stróży i na spędach gazety Polskiej i kół Radia Maryja.. W środowiskach prawniczych skompromitowany doszczętnie.

    1 Cytuj
  • 25 lis 2016

    Być skompromitowanym w skompromitowanym środowisku to dobrze czy źle?
    Jeżeli Don Corleone chwali sędziego to dobry sędzia czy zły?
    A tutaj coś z ulubionej gazety przedmówcy
    http://wyborcza.pl/1,76842,13266735,Sady_niegodne_zaufania__ale_przyjazne.html

    2 Cytuj

Odpowiedz