Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 14 paź 2015

    No i gdzie te szczekaczki broniące myślenickiego betonu?

    3 3 Cytuj
  • 14 paź 2015

    Zastanawiają się co by jeszcze wymyślić:)
    Żałosne to całe betonowe myślenickie towarzystwo.

    4 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 14 paź 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    A kogo reprezentuje Kopacz ? Tuska, a kogo reprezentuje Tusk ? Pilnuje interesów Angeli Merkel ...

    Przecież za robienie dobrze Niemcom dostał stołek ...

    To ja POdziękuję za dbanie o interesy Niemiec a nie Polski ...

    Co t piepszysz? Co ma Tusk do wyborów? NIC! Ani raz się nie pokazał w tych wyborach. Nie to co Duda. Aha nie przeszkadza ci to że żona jego to żydówka???Przecież twoj prezes zawsze powtarzał że Polską rządzą żydzi w tedy jak był Tusk premierem a teraz jakaś dziwna ciszą o żydach...przypadek???nie sądzę....;)

    2 9 Cytuj
  • Andrzej 14 paź 2015

    Co wy znowu z tymi Żydami? Kompleksy macie?

    mucha123 napisał/a:

    Zastanawiają się co by jeszcze wymyślić:)
    Żałosne to całe betonowe myślenickie towarzystwo.

    Zaiste, żałosny ten myślenicki betonowy PiS.

    5 8 Cytuj
  • 14 paź 2015
    mucha123 napisał/a:

    Dziś na Fb Jarosław Szlachetka informuje:

    "Szanowni Państwo,
    w dniu dzisiejszym (14.10.2015 r.) Sąd Okręgowy w Krakowie wydał korzystne dla mnie postanowienie w trybie wyborczym w sprawie przeciwko panu Markowi Łatasowi. Sąd podzielił w zasadzie w całości moje stanowisko, że niektóre twierdzenia pana Marka Łatasa zawarte w zleconej przez niego publikacji w Gazecie Myślenickiej z dnia 8.10.2015 r. były nieprawdziwe a zarazem godziły w moje imię. W konsekwencji Sąd zakazał panu Markowi Łatasowi rozpowszechniania takich informacji, nakazał publikację sprostowania i przeprosin. ."

    Ale się gnoją w tym PiSie

    9 4 Cytuj
  • 14 paź 2015
    mateusz100 napisał/a:

    Aha nie przeszkadza ci to że żona jego to żydówka???Przecież twoj prezes zawsze powtarzał że Polską rządzą żydzi w tedy jak był Tusk premierem a teraz jakaś dziwna ciszą o żydach...przypadek???nie sądzę....;)

    Tak rzeczywiście było. Prezes i jego poplecznicy wojowali żydami, właściwie to każdy nie z PiSu był żydem.
    I naraz ta nacja jest już w łaskach, nawrócenie?

    4 10 Cytuj
  • 15 paź 2015

    i znowu Bono się wysiliłeś:))

    7 2 Cytuj
  • 15 paź 2015
    bono napisał/a:

    Ale się gnoją w tym PiSie

    Niema co się dziwić, On chyba ma taką pracę przy tym naturalnym nawozie.

    7 3 Cytuj
  • 17 paź 2015

    P Szlachetka co to znaczy "Sąd podzielił w "zasadzie" w całości moje stanowisko" Niech pan przedstawi czytelnikom ewentualne złamania prawa o jakich była mowa w Sądzie. Nikt nie jest jeszcze skazany prawomocnym wyrokiem a Pan to już publikuje? Zwolennicy PiS chętnie by posłuchali o ciekawych przypadkach przy rozliczeniu poprzedniej kampanii wyborczej.

    3 9 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Wyborca ma to wszystko w d...e,a im więcej pomyj wylejecie na Pana Szlachetkę tym lepiej dla niego,wyborcy zrobia na przekór bo zazwyczaj biorą w obronę "kopanego".Większość nie wie o co chodzi a ci co znają sprawy dobrze wiedzą kto zdrajca i pamiętaja słynne wybory starosty.Myślę że ewentualny sukces w wyborach będzie oblewał za swoje......

    8 4 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Niech mi ktoś wymieni co Szlachetka zrobił dla Gminy Myślenice lub dla Powiatu? Tylko konkretami!

    6 7 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Wpadł w oko fiki miki.

    6 5 Cytuj
  • 17 paź 2015
    fiki miki napisał/a:

    Niech mi ktoś wymieni co Szlachetka zrobił dla Gminy Myślenice lub dla Powiatu? Tylko konkretami!

    Nie wymienią Ci bo to nie jest ważne, ważne jest to ,że jest w PiS.

    7 8 Cytuj
  • 17 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Wpadł w oko fiki miki.

    Wpadł i oko strasznie boli

    5 1 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Oko strasznie boli fiki miki, to też wina Szlachetki.

    6 1 Cytuj
  • 21 paź 2015

    Już widać w jakim stylu do władzy dochodzi nowa "banda".

    działacze PiS zrobili wpierdziel ochroniarzom TV i wprowadzili kogo chcieli do TV.

    "Tak się tańczy" (jak powiedział mąż murzynowi którego, zastąpił na parkiecie gdy ten spał w tym czasie z jego żoną)

    Nadchodzi nowe, my tu rządzimy i reszta wypier...ć.
    A pan i pan i pan za tydzień już was wyjeb..my.

    4 9 Cytuj
  • 22 paź 2015
    2 3 Cytuj
  • 22 paź 2015
    bono napisał/a:

    Już widać w jakim stylu do władzy dochodzi nowa "banda".

    działacze PiS zrobili wpierdziel ochroniarzom TV i wprowadzili kogo chcieli do TV.

    "Tak się tańczy" (jak powiedział mąż murzynowi którego, zastąpił na parkiecie gdy ten spał w tym czasie z jego żoną)

    Nadchodzi nowe, my tu rządzimy i reszta wypier...ć.
    A pan i pan i pan za tydzień już was wyjeb..my.

    No nie wiem nie wiem ,ale jeżeli ochroniarze drugiej najważniejszej osoby w państwie pozwolili dać sobie wpierdziel ,no to bono o czym my mówimy .Nadchodzi nowe i bardzo dobrze tu nikt nikomu już nie wpierdzieli ...bono ,,uważaj jak tańczysz , życiowy parkiet bywa czasem śliski ..:)

    4 Cytuj
  • 22 paź 2015
    pan Kracy napisał/a:

    bono, polecam obejrzeć:
    https://www.youtube.com/watch?v=6tLSre-lME8

    Ta wypowiedz mnie zdecydowanie przekonała. Rzeczywiście TV wynajęła bojówki aby zrobić wpierdziel działaczom PiS. Rzecznik PiS został poturbowany i słusznie zagroził ochroniarzom TV, że ich wypierdzieli.

    Dlatego w proteście na bandyckie ekscesy pracowników TV, telewizji która jest własnością PO i mówi jak PO chce i w proteście przeciwko Kopacz, która nie uspokoiła ochroniarzy, ( powinna wyjść ze studia i powiedzieć - odpuście im przecież te 1.6 wzrostu wam nic nie zrobi),
    a więc w proteście przeciw bandytom z PO, bandyckiej partii i ich ochroniarzom, którzy maltretują, poniewierają i poniżają słabszych i lżą ich.
    Ich szefowi - premier Kopacz faszystce promującej mocnych i nie reagującej na eksterminację działaczy PiS mówię kategoryczne NIE!!!!!!!

    I dlatego w niedzielę pójdę się pomodlić o miłość między ludźmi, o pomoc potrzebującym, przeproszę Boga za grzechy w oczernianiu PiS i oddam głos na...................... i tego jeszcze dzisiaj nie wiem, na pewno nie będzie to faszystowskie PO.

    4 3 Cytuj
  • 22 paź 2015

    Bono ty masz nieźle odklejone albo ze strachu tak pier....dzielisz. Masakra jakaś te Twoje wpisy.

    5 4 Cytuj
  • 22 paź 2015
    mucha123 napisał/a:

    Bono ty masz nieźle odklejone albo ze strachu tak pier....dzielisz. Masakra jakaś te Twoje wpisy.

    Nie kpij, gdybyś był na moim miejscu też byś się bał. Teraz nie wolno mi pisać źle o PO, bo zrobią ze mną to co z młodzieżówką w TV, zmaltretują, sponiewierają i puszczą w niebyt.
    A ja żyję dzięki nim, załatwili mi studia, pracę ale muszę jeść im z ręki.
    Też tak masz?

    6 3 Cytuj
  • 22 paź 2015

    Dziś na Fb Jarosław Szlachetka informuje:

    "Szanowni Państwo,
    w dniu dzisiejszym (14.10.2015 r.) Sąd Okręgowy w Krakowie wydał korzystne dla mnie postanowienie w trybie wyborczym w sprawie przeciwko panu Markowi Łatasowi. Sąd podzielił w zasadzie( PRZESADZIŁEŚ !!!!!!!!!) w całości moje stanowisko, że niektóre twierdzenia pana Marka Łatasa zawarte w zleconej przez niego publikacji w Gazecie Myślenickiej z dnia 8.10.2015 r. były nieprawdziwe a zarazem godziły w moje imię. W konsekwencji Sąd zakazał panu Markowi Łatasowi rozpowszechniania takich informacji, nakazał publikację sprostowania i przeprosin. ."
    A TU INFORMACJA ŻE WCZORAJ PROKURATURA POLECIŁA POLICJI PRZEPROWADZENIE DOCHODZENIA W SPRAWIE EWENTUALNYCH PRAWDOPODOBNYCH NIEPRAWIDŁOWOŚCI W ROZLICZENIU KAMPANII SAMORZĄDOWEJ W MYŚLENICACH PROWADZONYCH PRZEZ KOORDYNATORA FINANSOWEGO Jarosława Sz.

    6 5 Cytuj
  • 23 paź 2015

    Gdzie się znajduje ta informacja o prokuratorze i policji bo nie podajesz źródła, czyżby brudna zagrywka z Twojej strony.

    6 3 Cytuj
  • 23 paź 2015
    lulu napisał/a:

    Gdzie się znajduje ta informacja o prokuratorze i policji bo nie podajesz źródła, czyżby brudna zagrywka z Twojej strony.

    Nie odpowie Ci. To jeszcze tajna informacja, ale znają ją myśleniccy kelnerzy, którzy nagrali rozmowy zdrajców.

    4 1 Cytuj
  • Andrzej 24 paź 2015

    Zapewne w Sovie :)

    3 Cytuj

Odpowiedz