Forum » Społeczeństwo

Kocham PiS

  • 28 mar 2020

    Twoja metoda dyskryminuje osoby starsze, gorzej zinformatyzowane. Nie każdy ma dostęp do zaufanego profilu. Celowo proponujesz metodę, która wyklucza najsłabszych.
    I która metoda jest bardziej bezczelna Twoja czy PiS ?

    2 3 Cytuj
  • Anty 28 mar 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Twoja metoda dyskryminuje osoby starsze, gorzej zinformatyzowane. Nie każdy ma dostęp do zaufanego profilu. Celowo proponujesz metodę, która wyklucza najsłabszych.
    I która metoda jest bardziej bezczelna Twoja czy PiS ?

    Nie zgadzam się. To jest kwestia wdrożenia metody cyfrowej, a nie jakiejś dyskryminacji. W takiej Estonii głosowania są online i ludzie sobie radzą, niezależnie od tego, czy mają 20 czy 70 lat.

    Metoda korespondencyjna nie jest bezpieczna. Dużo lepszym rozwiązaniem jest właśnie profil zaufany - mało tego, chyba tańszym bo wykorzystuje już istniejące rozwiązania eUrzędów. Większość osób z kontem bankowym ma możliwość autoryzowania się przez bank. Szybkie i wygodne.

    Przecież standardowa metoda głosowania również może pozostać. Im szybciej będziemy się cyfryzować tym lepiej dla nas wszystkich.

    5 40 Cytuj
  • 28 mar 2020

    Frekwencja będzie 5-20%
    Na takie wybory ja też nie pójdę, a żadnego listu nie wyślę.
    Dla mnie Duda już został wybrany, a iloma głosami- choćby jednym, prezesa.
    I temat zamykamy.
    Nie będę w tej farsie uczestniczył, i wierzę że większość narodu tak to postrzega.
    Pokażemy swój protest w postaci absencji wyborczej.

    Przynajmniej zrobili by jakieś pozory, że nie chcą ale muszą.
    A tu nie Duda i już -postanowione. Taki mały Putin zagościł dzisiaj w naszej ojczyźnie.

    Jak w piosence ludowej:

    Sama dam radę,
    Sama się położę,
    Sama sobie wyjmę,
    Sama sobie włożę.

    5 15 Cytuj
  • Janek Sal 28 mar 2020
    bono napisał/a:

    Frekwencja będzie 5-20%
    Na takie wybory ja też nie pójdę, a żadnego listu nie wyślę.
    Dla mnie Duda już został wybrany, a iloma głosami- choćby jednym, prezesa.
    I temat zamykamy.
    Nie będę w tej farsie uczestniczył, i wierzę że większość narodu tak to postrzega.
    Pokażemy swój protest w postaci absencji wyborczej.

    Przynajmniej zrobili by jakieś pozory, że nie chcą ale muszą.
    A tu nie Duda i już -postanowione. Taki mały Putin zagościł dzisiaj w naszej ojczyźnie.

    Jak w piosence ludowej:

    Sama dam radę,
    Sama się położę,
    Sama sobie wyjmę,
    Sama sobie włożę.

    W zgodzie z powyzszym -

    4 1 Cytuj
  • 28 mar 2020

    Racja gdybym miał głosować na któregoś z kandydatów opozycji, też zostałbym w domu, szkoda się narażać.

    3 4 Cytuj
  • Anty 28 mar 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Racja gdybym miał głosować na któregoś z kandydatów opozycji, też zostałbym w domu, szkoda się narażać.

    No tak, przecież tylko PiS ma dobrych kandydatów :).

    5 40 Cytuj
  • 28 mar 2020

    Może doradzisz, który z obecnych kandydatów jest godny oddania na niego głosu? Nie ma się czego wstydzić :)

    4 3 Cytuj
  • 28 mar 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Może doradzisz, który z obecnych kandydatów jest godny oddania na niego głosu? Nie ma się czego wstydzić :)

    Żaden.
    I dlatego wybory powinny być odroczone, do czasu aż się taki kandydat znajdzie.
    Taka kopia z Putina.

    2 3 Cytuj
  • Anty 28 mar 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Może doradzisz, który z obecnych kandydatów jest godny oddania na niego głosu? Nie ma się czego wstydzić :)

    Ja już pisałem na forum na kogo będę głosować. Jesteś bardzo aktywnym użytkownikiem na stronie - poszukaj.

    2 45 Cytuj
  • 28 mar 2020

    Wiesz, preferencje się zmieniają, dlatego możesz podać jaki jest twój aktualny kandydat. Nie wstydź się :)

    3 2 Cytuj
  • Anty 28 mar 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Wiesz, preferencje się zmieniają, dlatego możesz podać jaki jest twój aktualny kandydat. Nie wstydź się :)

    Nie zmieniły się od tego czasu, zachęcam do szukania w wypowiedziach sprzed dwóch tygodni :). Dzięki temu, też podszkolisz zdolności cyfrowe, żeby mamę/tatę podszkolić, aby nie byli "dyskryminowani" i "cyfrowo wykluczeni".

    Pozdrawiam serdecznie.

    3 43 Cytuj
  • 29 mar 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Może doradzisz, który z obecnych kandydatów jest godny oddania na niego głosu? Nie ma się czego wstydzić :)

    PiS jest takim mocnym suwerenem, że właściwie powinien nadać prezydenta.
    Nie wiem tylko co z Senatem. Ale wydaje się, że też jako suweren, mogą rozwiązać Sejm i powołać nowy.

    Wyborcy na czas koronawirusa, powinni być zawieszeni w prawach wyborczych, ze względu na ich bezpieczeństwo.
    A następne wybory do parlamentu, połączone z wyborem prezydenta, za pięć lat,

    3 1 Cytuj
  • 29 mar 2020

    pis miał zrobić porządek z korupcją w naszym mieście a przede wszystkim w urzędzie miasta gdzie jedna pani na wysokim stanowisku razem z byłym burmistrzem są zgłoszeni w CBA za kilka przekrętów ,przedzielali sobie mieszkania w bloku z urzędy a później sprzedawane jako własnościowe ,budynek na ulicy górnej zwany WISŁĄ sprzedany za 400 00 złotych sama działka obok budynku jest więcej warta kupił radny ;,to i owo restauracja na zarabiu przy ośrodku sportu było wynajmowane przez rodzinę byłego władcy i czynszu nie płacili a mimo to byli trzymani ,ta pani z urzędu załatwia prace przy wymienionym ośrodku nasz Burmistrz wie o tych przekrętach a mimo to nic nie robi morze i jemu się przyda zawiedzeni wyborcy

    3 Cytuj
  • Janek Sal 29 mar 2020
    zarobiak napisał/a:

    pis miał zrobić porządek z korupcją w naszym mieście a przede wszystkim w urzędzie miasta gdzie jedna pani na wysokim stanowisku razem z byłym burmistrzem są zgłoszeni w CBA za kilka przekrętów ,przedzielali sobie mieszkania w bloku z urzędy a później sprzedawane jako własnościowe ,budynek na ulicy górnej zwany WISŁĄ sprzedany za 400 00 złotych sama działka obok budynku jest więcej warta kupił radny ;,to i owo restauracja na zarabiu przy ośrodku sportu było wynajmowane przez rodzinę byłego władcy i czynszu nie płacili a mimo to byli trzymani ,ta pani z urzędu załatwia prace przy wymienionym ośrodku nasz Burmistrz wie o tych przekrętach a mimo to nic nie robi morze i jemu się przyda zawiedzeni wyborcy

    tylko to co piszesz nie dotyczy samych Myslenic- to problem większosci miast .Całego kraju ,. Pytanie gdyby rządzili inni np zulusi to nie byłoby tego problemu? Problem rządzących zawsze ten sam - nachapać sie . obstawić wujków ciotki chrześniaków , .Gnom zapowiadał przed dojsciem do władzy ze postawi wszystkich przed sądem- co zrobił . nepotyzm jeszcze większy i kto siedzi - nikt a pięć lat mija .Społeczeństwo ma tą zaletę że wszyscy są inni - kazdy ma inne motywy ,pragnienia ,cele . więc żadna władza nie dogodzi wszystkim.
    zdrowia

    3 Cytuj
  • 29 mar 2020

    pisze o Myślenicach ponieważ tutaj mieszkam i znam osobiście temat, zgłoszone do CBA a oni albo mają za dużo pracy albo to za mała sprawa albo coś jeszcze, zgłosiłem do burmistrza tę korupcję a on odpisał żeby inne organy się tym zajęły jemu to nie przeszkadza że ma taką asystętkę chce ją dotrzymać do emerytury, nowy Burmistrz nie nadaje się na to stanowisko jest za słaby teraz to nie wiem czy lepszy był stary czy nowy

    3 1 Cytuj
  • 29 mar 2020
    bono napisał/a:

    Nikt mi nie powie, że takie parcie na stanowisko, miał Komorowski.

    Możesz mi przypomnieć kto to był Komorowski ? :-)))
    Aaaa to ten co nie miał nawet na pomoc dla powodzian - OK już pamiętam - za to podtrzymał na duchu : "woda ma to do siebie, że przypływa ale potem odpływa" :-)))

    No i bono pamiętaj, że Bronek na pytanie jak żyć mówił aby wziąć kredyt i ciężko pracować.
    Weź sobie dzisiaj kredyt jak twój wieszcz radził. Możesz nawet w EURo go wziąć :-)))

    1 4 Cytuj
  • 29 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Możesz mi przypomnieć kto to był Komorowski ? :-)))
    Aaaa to ten co nie miał nawet na pomoc dla powodzian - OK już pamiętam - za to podtrzymał na duchu : "woda ma to do siebie, że przypływa ale potem odpływa" :-)))

    No i bono pamiętaj, że Bronek na pytanie jak żyć mówił aby wziąć kredyt i ciężko pracować.
    Weź sobie dzisiaj kredyt jak twój wieszcz radził. Możesz nawet w EURo go wziąć :-)))

    Jeżeli z uparciem maniaka sięgasz do historii, zacznij od rozbiorów.
    Mnie Komorowski nie interesuje dzisiaj, bo gość jest na emeryturze. Piszesz ciągle o przeszłości jakby ludzie się nie rodzili, nie byli coraz mądrzejsi, nie było nowego pokolenia itd.
    Ścigajmy się nie, na przeszłość, tylko na przyszłość.
    Zakładasz, że ludzie pis to jedyni mądrzy, i reprezentują jedynie słuszną ideę.
    Czyli, że PiS do końca świata, bo nie chcemy Tuska i Komorowskiego.
    Z tymi ostatnimi zgoda, bo nie sądzę że mają takie parcie na władzę jak Kaczyński, który od 90 roku nie odpuszcza. Takich starych kawalerów już nie znajdziesz, których jedynym życiem jest władza.
    Nie sądzę aby Komorowskiemu chciało się jeszcze rządzić stąd przywoływanie ludzi z Kina Moralnego Niepokoju , ma jedynie takie uzasadnienie, że z tego jeszcze starszego kina Polskiej Szkoły Filmowej pochodzi obecny wódz.
    Może się zdarzyć przecież, że dobierze się jeszcze mądrzejsza grupa i Nie będzie to ani PiS ani PO a będzie to mieszanka mądrych ludzi czyli Kino Przełomu Wieków i tyle.

    5 2 Cytuj
  • 29 mar 2020
    bono napisał/a:

    Mnie Komorowski nie interesuje dzisiaj, bo gość jest na emeryturze.

    No i takie gadanie. Przecież to ty go wyjąłeś z rękawa. ASa się wstydzisz? Ale że jak cię nie interesuje? To jest tym twoim wzornikiem "nie parcia" czy nie jest?

    1 3 Cytuj
  • 29 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    No i takie gadanie. Przecież to ty go wyjąłeś z rękawa. ASa się wstydzisz? Ale że jak cię nie interesuje? To jest tym twoim wzornikiem "nie parcia" czy nie jest?

    Popierałem tez Augusta Mocnego, Niemca z Saksonii. Ale przyszedł ówczesny prezes Leszczynski i go przegonił.

    4 1 Cytuj
  • 29 mar 2020

    Złapiesz kiedyś równowagę swojego bajdurzenia? Wyciągasz jakieś mądrości, dostajesz w łeb kontrargumentem i przechodzisz w fazę żartu, ironii lub głupot (do wyboru).
    Kończy się dyskusja. Czekamy chwilkę i nowa twoja wrzuta z innej mańki....i tak w kółko.

    1 4 Cytuj
  • Janek Sal 29 mar 2020

    PAWEŁ I GAWEŁ W JEDNYM STALI DOMKU..............
    Dwaj przyjaciele z boiska - ....
    żyć bez siebie nie mogą .....

    do powyższych polemik-

    4 Cytuj
  • 29 mar 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Złapiesz kiedyś równowagę swojego bajdurzenia? Wyciągasz jakieś mądrości, dostajesz w łeb kontrargumentem i przechodzisz w fazę żartu, ironii lub głupot (do wyboru).
    Kończy się dyskusja. Czekamy chwilkę i nowa twoja wrzuta z innej mańki....i tak w kółko.

    Z tobą o konkretach? Daj spokój, ty masz w szczepionego chipa z programem na PiS.

    3 2 Cytuj
  • 29 mar 2020

    o jakich konkretach? Wyjąłeś nie wiadomo po co Komorowskiego a potem piszesz, że masz go gdzieś bo to emeryt :-)))
    Jak się sam z sobą dogadasz to wróć tutaj.

    1 4 Cytuj
  • 29 mar 2020

    Powiem tak. Piszę z tobą , bo to dla mnie rozrywka.
    Ale nawet rozrywka przy nieudanej komedii robi się farsą i na tym rozrywka się kończy.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz