Forum » Społeczeństwo

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Na kogo głosować i dlaczego?

  • 14 paź 2015

    Zapraszamy na dzisiejsze spotkanie z kandydatami do sejmu z list Kukiz'15:

    godz. 17:30
    Restauracja „Il Camino” (przy Starej Cegielni)
    ul. Kasprowicza 13
    Myślenice

    2 7 Cytuj
  • 14 paź 2015

    Dziś na Fb Jarosław Szlachetka informuje:

    "Szanowni Państwo,
    w dniu dzisiejszym (14.10.2015 r.) Sąd Okręgowy w Krakowie wydał korzystne dla mnie postanowienie w trybie wyborczym w sprawie przeciwko panu Markowi Łatasowi. Sąd podzielił w zasadzie w całości moje stanowisko, że niektóre twierdzenia pana Marka Łatasa zawarte w zleconej przez niego publikacji w Gazecie Myślenickiej z dnia 8.10.2015 r. były nieprawdziwe a zarazem godziły w moje imię. W konsekwencji Sąd zakazał panu Markowi Łatasowi rozpowszechniania takich informacji, nakazał publikację sprostowania i przeprosin. Postanowienie jest nieprawomocne lecz – w razie wniesienia zażalenia przez p. Łatasa – liczę na jego utrzymanie w mocy przez Sąd Apelacyjny.
    Jarosław Szlachetka
    PS. Nadal jestem kandydatem KW Prawo i Sprawiedliwość, lista nr 1, miejsce 3. To tak na wszelki wypadek gdyby ktoś przekonywał, że jest inaczej..."

    13 12 Cytuj
  • 14 paź 2015

    Nie rozumiem Pan Szlachetka jest taki dobry w końcu przecież jest w Pis to nie może być inaczej bo jak byłby w PO to co innego. A tu takie rzeczy takie historie się dzieją tak na niego najeżdżają a on taki dobry tyle dobrego zrobił , chciał być burmistrzem nie udało sie później starostą też nie teraz posłem to mu utrudniają co za naród masakra a on tyle dobrego robi :(

    14 11 Cytuj
  • Andrzej 14 paź 2015

    No przecież anioł nie człowiek...

    11 11 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Debatę olał
    PIS czyli Szlachetka a mógł wyznaczyć kogoś innego z listy
    PO czyli Bobowska a mogła wyznaczyć kogoś innego z listy
    I najaktywniejszy tutaj Pan z Nowoczesnej czyli Pan Ambroży.

    Zapewne uważają że już wygrali wybory bo mają media.

    7 9 Cytuj
  • Def Ibrylator 15 paź 2015

    Pan Ambroży przynajmniej coś robi. Jest aktywny. A Szlachetka, karierowicz, tylko o korycie myśli. Śni mu się po nocach, jak chłepce z niego garściami.

    11 15 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Wcale się nie dziwie że ta trójka nie poszła na ustawkę Kukiza :)
    Organizator "debaty" to tuba Kukiza więc jego dziennikarstwo o czymś świadczy. Koalicja była : Kukiz i Korwin siebie warci i sobie porozmawiali. Pewnie ustalili jakie jeszcze oszczerstwa i haki mają i na kogo bo tylko to potrafią.

    5 5 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Już się zmiany w TVP szykują. Likwidacja w pierwszej kolejności kanału ROZRYWKA.
    Z ramówki TVP 2 zejdą programy kabaretowe.

    Księża dostaną więcej etatów w TVP 1.

    Redaktorem Wiadomości ma zostać Pospieszalski, powrócą bracia Karnowscy i Bronek Wildstein.
    Powrócą wszystkie panie z przed ośmiu laty Cichocka i itd.

    Nie wiem co będzie w radiu, czy wróci Ryszard Bugaj do Trójki w miejsce Kuby Strzyczkowskiego?

    Oczywiście te wszystkie Taldy, Krety, Lisy, Kraśki, Czajkowskie, Czyże, Barbary Włodarczyk.. itd wylecą.

    Wróci za to Jan Pietrzak z ekipą.

    15 9 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Przy braku konstruktywnych argumentów w stylu PO zaczynacie straszyć PiSem jakie to jest żałosne

    12 9 Cytuj
  • 15 paź 2015

    No i dostali nasi obrońcy demokracji od Sądu po łapkach ale na forum o tym jak najciszej bo to nie mieści się w ramach kampanii -huzia na Jarka.Tak naprawdę to ogromna większość albo nie zna Pana Szlachetki albo ma gdzieś oskarżenia skompromitowanych "polityków" i ma głęboko w d...ie co oni sądzą o kandydacie.Dym w temacie robi parę osób które mają osobiste zatargi z kandydatem albo boją się bolesnej amputacji r.,,, od koryta.
    Taka małomiasteczkowa "wielka polityka" w wykonaniu "wybitnych "działaczy dla których interes społeczeństwa i demokracja to rzecz najważniejsza?????.Pytanie co robili dotychczas?

    11 4 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Tak sobie czytam te komentarze Bono w różnych wątkach i widzę, że umie tylko straszyć PISem bo nie ma żadnych innych argumentów do przedstawienia podobnie jak cała Platforma. Nie macie nic do zaoferowania Polakom oprócz straszenia ludzi PISem, taka jest prawda. Gdyby PIS nie istniał już dawno nie byłoby PO bo nie umiecie żyć bez PISu ...

    zdjecie

    zdjecie

    10 4 Cytuj
  • 15 paź 2015
    bono napisał/a:

    Już się zmiany w TVP szykują.
    Oczywiście te wszystkie Taldy, Krety, Lisy, Kraśki, Czajkowskie, Czyże, Barbary Włodarczyk.. itd wylecą.

    Coś dla bono:

    zdjecie

    Platforma straszy PiSem- kabaret
    Jak PiS dojdzie do władzy, to !

    https://www.youtube.com/watch?v=Qrl5yHPkjwU

    6 6 Cytuj
  • 15 paź 2015
    krowka123 napisał/a:

    Tak naprawdę to ogromna większość albo nie zna Pana Szlachetki albo ma gdzieś

    Jaki on tam Pan, zwyczajnie Szlachetka jak by był z PO!

    Naraz w PiS sami Panowie, co to pańszczyzna wraca?

    8 6 Cytuj
  • 15 paź 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Tak sobie czytam te komentarze Bono w różnych wątkach i widzę, że umie tylko straszyć PISem..

    PiS jest potrzebny tak jak ZSRR. Dyscyplina była na zachodzie, wszyscy się bali wojny z ZSRR.
    Podobnie z PiSem, jest potrzebny, bo ludzie chodzili by na głowach. A tak PiS to taki ZSRR a nikt nie chce gumofilców, braku banków i telefonów na korbę.

    6 10 Cytuj
  • 15 paź 2015
    bono napisał/a:

    A tak PiS to taki ZSRR a nikt nie chce gumofilców, braku banków i telefonów na korbę.

    O kur... :D Cytat roku!
    Bono- zaskoczyłeś mnie, widzę, że wciąż jesteś w formie :-)

    8 3 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Bono ty to musisz ładnie wisieć na myślenickim korycie albo jesteś jednym z zaprzedanych radnych- co wy myślicie, że ludzie nie wiedzą co się w Myślenicach dzieje, że tu same wiejskie jełopy- niestety nie - wszyscy wszystko o was wiedzą co najlepiej widać po ostatnich wyborach. I nie pisz tu o starostwie bo dopiero tam zrobiliście ........... A ciebie na forum info już wszyscy znają :) bo udzielasz się wyjątkowo jadowicie.

    11 2 Cytuj
  • 15 paź 2015
    mucha123 napisał/a:

    Bono ty to musisz ładnie wisieć na myślenickim korycie albo jesteś jednym z zaprzedanych radnych- co wy myślicie, że ludzie nie wiedzą co się w Myślenicach dzieje

    No nie wiesz? To Ja w Myślenicach rozdaję karty. Oni wszyscy są w mojej kieszeni.
    Nie bronię lokalnej władzy, bo ci nowi będą gołodupcy łatwiejśi do kupienia.

    mucha123 napisał/a:

    że tu same wiejskie jełopy- niestety nie - wszyscy wszystko o was wiedzą co najlepiej widać po ostatnich wyborach..

    Z tym się akurat zgadzam.

    mucha123 napisał/a:

    I nie pisz tu o starostwie bo dopiero tam zrobiliście ........... A ciebie na forum info już wszyscy znają :) bo udzielasz się wyjątkowo jadowicie.

    Dzięki Ci za podkreślenie mojej popularności, artysta bez widowni jest nikim.

    Co do starostwa nie znam człowieka. Mój sponsoring rozkłada się równo na miasto i powiat, nie zagłębiam się w nazwiska, staram się też aby i oni mnie nie znali. Działam anonimowo jak ZORRO.

    4 6 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Bono nie rób Cyrku,Zorro pisał dawno temu na starym forum.

    5 3 Cytuj
  • 15 paź 2015
    krowka123 napisał/a:

    Bono nie rób Cyrku,Zorro pisał dawno temu na starym forum.

    ZORRO o którym ja piszę nie mógł być na tym forum

    *Zorro (hiszp. Lis) − postać znana jako obrońca uciśnionych mieszkańców Kalifornii - , żyjących pod rządami brutalnych i chciwych gubernatorów i dowódców wojskowych.

    5 4 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Odpalamy to TV zobaczycie jak podskoczy poparcie, już jest 7% u Lisa, za tydzień będzie 15%

    http://300polityka.pl/news/2015/10/15/dosc-niszczenia-ludzi-korwin-prezentuje-nowy-spot-telewizyjny-o-opresyjnym-panstwie/

    1 5 Cytuj
  • 15 paź 2015
    SredniPiotr napisał/a:

    Wcale się nie dziwie że ta trójka nie poszła na ustawkę Kukiza :)
    Organizator "debaty" to tuba Kukiza więc jego dziennikarstwo o czymś świadczy. Koalicja była : Kukiz i Korwin siebie warci i sobie porozmawiali. Pewnie ustalili jakie jeszcze oszczerstwa i haki mają i na kogo bo tylko to potrafią.

    Czy parlamentarzyści powinni rozmawiać z wyborcami ?
    Czy posłowie w ogóle powinni odpowiadać przed wyborcami?

    Jaką inną formułę powinny przybrać owocne dyskusje o państwie? Bo widzisz, mogą się zejść ludzie popierający PO i ponarzekać między sobą na PiS. Ci z PiSu ponarzekać na PO, a ci od Kukiza oczywiście na wszystkie partie. A później się rozejść bez żadnego efektu.

    Konfrontacja jest w stanie przynieść jakiekolwiek pozytywne zmiany - to jest wtedy, kiedy wymienia się odmienne poglądy, próbuje zrozumieć inne punkty widzenia, poszukuje kompromisu, kumasz?

    W środę w podobny sposób w Krakowie przygrał sobie z wyborcami Trzaskowski z PO:
    http://krknews.pl/wolal-isc-do-tvn-niz-rozmawiac-z-wyborcami/

    Kandydat na posła powinien pokazać już teraz, że nie boi się dyskusji z oponentami, że nie boi się dyskusji i spotkania z wyborcą. A skoro już teraz tego unika, to tym bardziej będzie olewał wyborców po uzyskaniu mandatu...

    Komorowski też nie przyjął zaproszenia od Kukiza na debatę...

    PS. Kilka dni wcześniej w podobnej debacie w Oświęcimiu uczestniczyli wszyscy liderzy list z tamtego rejonu (za wyjątkiem pani Szydło, zamiast której był inny kandydat PiS), więc nie wypisuj bzdur o charakterze tych debat, tylko przyznaj, że myśleniccy kandydaci niestety pokazali swoje podejście do wyborców i demokracji...

    3 4 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Nie wiem kto ogranizował debatę ale od strony Korwin nie było żadnej ingerencji jeśli ma Pan dowody czekam proszę przedłożyć.

    3 5 Cytuj
  • 16 paź 2015

    "Kogo na czarną listę PiS? Łukaszewicza i Barcisia!". Tak Jerzy Zelnik doniósł na kolegów popierających PO

    http://kazmo.home.pl/barcis/zelnik.mp3

    2 3 Cytuj
  • 16 paź 2015

    patrze na najnowszy sondaż i co widze pis zwiększył przewagę nad po ale największą sensacją jest to że nowoczesna nie wchodzi do sejmu partia która miała prawie 10% i nagle nie dostaje się do sejmu chyba afera meilowa zrobiła swoje

    4 1 Cytuj
  • 16 paź 2015

    A ktoś jeszcze wierzy w te przepowiednie. W ten sam dzień widziałem jak Korwin ma 3% i 7% . Sondaże u nas są tak rozchwiane jak nasi obywatele.
    Jeden jedyny wiarygodny to 25-tego :)

    2 3 Cytuj

Odpowiedz