Forum » Społeczeństwo

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Na kogo głosować i dlaczego?

  • 16 paź 2015

    każdy sondaż to co innego ale co do największych partii czyli po i pis to myśle że takie odzwierciedlenie będzie 25 października ciekaw jestem kto będzie trzecią siłą polityczną a to ma duże znaczenie choćby do tworzenia koalicji

    1 2 Cytuj
  • 16 paź 2015

    Dlaczego kandydaci PO ukrywają logo swojej partii ?
    Wszyscy inni afiszują się swoimi partiami a PO poza p.Bisztygą jak by mogli to by znaczka nie pokazywali dotyczy to wszystkich kandydatów z naszego rejonu.

    9 1 Cytuj
  • 16 paź 2015

    słuszna uwaga chyba się wstydzą partii z jakiej kandydują

    6 1 Cytuj
  • 16 paź 2015

    Jak czytam wypowiedzi tych z "nowoczesnej" od bangstera Petru to ciary przechodzą - TRZEBA TO ZDUSIŚ I ZABIĆ PÓKI JAJEK NIE ZNIOSŁO !!!

    11 Cytuj
  • 16 paź 2015
    krabik napisał/a:

    Jak czytam wypowiedzi tych z "nowoczesnej" od bangstera Petru to ciary przechodzą - TRZEBA TO ZDUSIŚ I ZABIĆ PÓKI JAJEK NIE ZNIOSŁO !!!

    Za późno, już się wylęgły.

    8 3 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Ciekawe co się wylęgnie ?

    2 4 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Czy ktoś mi odpowie dlaczego Szlachetka nie zrobił żadnego spotkania wyborczego?

    5 6 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Zrobił, tylko fiki miki nie zaprosił.

    7 5 Cytuj
  • 18 paź 2015

    Przeliczyłem sobie te ośmiorniczki, zegarek Nowaka jako największe afery Rzeczpospolitej i zestawiłem te zdefraudowane pieniądze z budżetem Pcimia.
    I wyszło mi, że gdyby nawet pieniądze podatników Pcimia sfinansowały ośmiorniczki razem z zegarkiem dla Nowaka, to budżet Pcimia by się nie zawalił.

    Piszę to bo słyszę pytanie Kukiza do Premier Kopacz, czy będziecie dalej rozkradać państwo i wymienił te przykłady. Jeżeli wszystkie afery i przetargowe Rzeczpospolitej kończą się korupcjom w postaci zegarka i ośmiorniczek, to ja bym zalecił wszystkim gminom Małopolski, aby przy planowaniu dodatkowych wydatków, zamknęli się w tym budżecie.
    A więc budżet np. Dobczyc przy budowie mostu przez Rabę wynosi 5 mln zł plus 0.4% tj 20 tyś, na ewentualne korekcje.
    wiemy, że te korekcje na szczeblu gmin są dużo wyższe.

    2 8 Cytuj
  • 19 paź 2015

    Tylko PO,PiS to Średniowiecze
    https://www.youtube.com/watch?v=cgYMIpMkxnk

    1 3 Cytuj
  • 19 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Głosowanie w Sejmie Joanny Bobowskiej

    http://www.sprawdzampolityka.pl/index.php/sejm/poslowie/item/40-bobowska-joanna

    Zastanawiam się jakim cudem p. Bobowska nie wstydzi się ludziom spojrzeć w twarz po jej głosowaniach anty obywatelskich ? i ona jeszcze śmie prosić o głos ? hahahahaha "Zagłosujcie na mnie a ja i tak będe Was mieć potem polaczki w d*&^ i zagłosuje jak mi rudy będzie kazał!"

    12 1 Cytuj
  • 19 paź 2015
    SredniPiotr napisał/a:

    Jeden jedyny wiarygodny to 25-tego :)

    średnio wiarygodny obserwując machloje jakie już są widoczne...

    3 1 Cytuj
  • 19 paź 2015

    Tak na rozluźnienie atmosfery:

    zdjecie

    12 2 Cytuj
  • 19 paź 2015
    SredniPiotr napisał/a:

    Dlaczego kandydaci PO ukrywają logo swojej partii ?
    Wszyscy inni afiszują się swoimi partiami a PO poza p.Bisztygą jak by mogli to by znaczka nie pokazywali dotyczy to wszystkich kandydatów z naszego rejonu.

    Bzdury Waść pleciesz. W Pcimiu logo PO jest widoczne w nadmiarze i kandydaci z senatorem Bisztygą też. Sam widziałem Marka Sowę. Kilka banerów . Wśród pisowskich wyborców to odwaga, bo wiszą na prywatnych płotach i posesjach. Szlachetkę rozplakatowano na czasie i w nadmiarze po przystankach busów. Dziwnie też w nadmiarze są zrywane i szarpane niemiłosiernie. Bynajmniej nie przez wiatr. Może część mieszkańców dziękuje mu w ten sposób za ciepły stołeczek W Urzędzie.

    5 10 Cytuj
  • 19 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Głosowanie w Sejmie Joanny Bobowskiej

    http://www.sprawdzampolityka.pl/index.php/sejm/poslowie/item/40-bobowska-joanna

    Ładne podsumowanie całej kadencji :-)

    4 1 Cytuj
  • 19 paź 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Ładne podsumowanie całej kadencji :-)

    Aktywności, zaangażowania, wklejania antyreklamy i zespołu w którym pracujecie na tym forum, dla wygranej PiS- nie można wam odmówić

    Pracujecie w pocie czoła dzień i noc i wertujecie wszelaką prasę, która mogła by zaszkodzić konkurentom.

    Ale żadna praca nie hańbi.

    Co sympatycy PO, PSL, czy lewicy, to przy was piaskownica.

    1 7 Cytuj
  • 19 paź 2015

    bono
    PIS rozlicza rządzących z PO i PSL,
    a
    PO tylko straszy PIS-em.
    Tak trudno zauważyć tą różnicę?
    Ludzie maja już dosyć nierządu PO-PSL. Ci ludzie to nie PIS-owcy to Obywatele Polski.

    Dla takich jak bono demokracja jest rozumiana, że władza tylko dla nich z PO.
    bono to jakaś wróżka. Teraz w szklanej kuli widzi zespół. bono to halucynacje, jak i to że wszyscy z ,,zespołu" to PIS-owcy. Albo przerwij pisanie, albo pomyśl o lekarzu bo jeszcze Ci się coś stanie z tego stresu.

    3 2 Cytuj
  • 19 paź 2015
    aaa napisał/a:

    bono
    PIS rozlicza rządzących z PO i PSL,
    a
    PO tylko straszy PIS-em.
    Tak trudno zauważyć tą różnicę?
    Ludzie maja już dosyć nierządu PO-PSL. Ci ludzie to nie PIS-owcy to Obywatele Polski.

    Albo przerwij pisanie, albo pomyśl o lekarzu bo jeszcze Ci się coś stanie z tego stresu.

    Odpowiedz jest prosta, gdy zamieni się uczeń z nauczycielem, nagle uczący ma problem z odpowiedzą na proste pytania. Tak więc jazda po kimś jest zawsze łatwiejsza od obrony.

    A to drugie, spójrz w lustro.

    1 Cytuj
  • 19 paź 2015

    Nudna ta debata w TV jak...........................

    2 1 Cytuj
  • 19 paź 2015

    ta debata to dno wyście nie zrobili tego a wyscie tamtego nie zrobili potyczka słowna i nic więcej

    2 1 Cytuj
  • 19 paź 2015
    bono napisał/a:

    Odpowiedz jest prosta, gdy zamieni się uczeń z nauczycielem, nagle uczący ma problem z odpowiedzą na proste pytania. Tak więc jazda po kimś jest zawsze łatwiejsza od obrony.

    To gdybanie to słabiuuutkie.

    bono napisał/a:

    A to drugie, spójrz w lustro.

    Spojrzałem i co?

    1 1 Cytuj
  • 19 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Spojrzałem i co?

    Nie myślisz o terapii, ja na twoim miejscu, już bym szukał dobrego terapeuty.

    2 1 Cytuj
  • 19 paź 2015

    Chyba dla ciebie.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz