Forum » Społeczeństwo

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Na kogo głosować i dlaczego?

  • 19 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Chyba dla ciebie.

    Kreujesz się na faceta, ale coś mi się wydaje, że jesteś babą (w pięknym znaczeniu).
    Pozdrawiam.

    2 2 Cytuj
  • 19 paź 2015

    Pudło.

    Cytuj
  • Andrzej 19 paź 2015

    Czyli babą, ale nie w pięknym znaczeniu...

    Przepraszam, mspanc.

    1 2 Cytuj
  • 19 paź 2015
    Endrju napisał/a:

    Czyli babą, ale nie w pięknym znaczeniu...

    Przepraszam, mspanc.

    Mierny, ale wierny z zespołu bono.

    3 1 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Na debatę w Dobczycach

    Pis nie przyszedł bo podobno jednego mają kandydata i nie dał rady. a 2 nie umie mówić
    Po nie przyszło bo ma ten sam problem
    i nie przyszedł PIS BIS z 8 bo też nie umie mówić ...

    Żenada.

    2 5 Cytuj
  • 20 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Pudło.

    Babcia miała też takie powiedzenie, tylko dodawała jeszcze stare czyli "stare pudło", ale to za każdym razem oznaczało babę.

    4 3 Cytuj
  • 20 paź 2015
    bono napisał/a:

    Babcia miała też takie powiedzenie, tylko dodawała jeszcze stare czyli "stare pudło", ale to za każdym razem oznaczało babę.

    bono wiesz dlaczego Bóg stworzył najpierw mężczyznę ? bo musiał zacząć od zera . Ty podobno uwielbiasz alkohol finlandie i czeskie piwo ,no to wszystko już wiadomo ,no nie wiem ,nie wiem , czyżby stary alkoholik .

    2 1 Cytuj
  • 20 paź 2015
    jasmin napisał/a:

    bono wiesz dlaczego Bóg stworzył najpierw mężczyznę ? bo musiał zacząć od zera . Ty podobno uwielbiasz alkohol finlandie i czeskie piwo ,no to wszystko już wiadomo ,no nie wiem ,nie wiem , czyżby stary alkoholik .

    Jeżeli cytujesz mnie, to cytuj ze zrozumieniem!
    Ani finlandia a tym bardziej czeskie piwo to nie to co lubię i o tym pisałem w Cudze chwalicie swego nie znacie.

    Co do zera, to zero stworzone przez boga-było trzeźwe i stworzone na wzór i podobieństwo Boga a On sam jest mężczyzną.

    Co do kobiet, to cytuję słowa też kobiety, wobec kobiety, nie mieszam się do babskich sporów.

    Ale baba robiąca za chłopa, na tym forum, nie nobilituje kobiet.

    4 3 Cytuj
  • Andrzej 20 paź 2015
    jasmin napisał/a:

    bono wiesz dlaczego Bóg stworzył najpierw mężczyznę ? bo musiał zacząć od zera

    Szkoda, że później było już tylko gorzej, a jak zobaczył kobietę, to się tak załamał, że zaniechał dalszych cudów tworzenia.

    bono napisał/a:

    (...)na wzór i podobieństwo Boga a On sam jest mężczyzną.

    Skąd taki osąd? Czy płeć Boga determinuje jego fizyczna postać (której nie ma), wyobrażenie o Nim samego człowieka (przez wieki narzucane przez mężczyzn)? Nie wydaje mi się, żeby duch miał płeć, ale tutaj nie mam żadnej wiedzy, to tylko moje "widzi mi się".

    1 3 Cytuj
  • 20 paź 2015
    Endrju napisał/a:

    Skąd taki osąd? Czy płeć Boga determinuje jego fizyczna postać (której nie ma), wyobrażenie o Nim samego człowieka (przez wieki narzucane przez mężczyzn)? Nie wydaje mi się, żeby duch miał płeć, ale tutaj nie mam żadnej wiedzy, to tylko moje "widzi mi się".

    Jeżeli wierzymy w Trójcę Świętą to jest Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty.
    nic nie ma o bogini matce, córce bogini i duszce świętej.

    5 2 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Proponuję przeczytać dzisiejszy dodatek myślenicki do dziennika polskiego bo jakoś cichutko na ten temat pieniacze gdy przegrali cicho sza jak myszki pod miotłą

    8 1 Cytuj
  • 20 paź 2015

    bono napisal ,,wolimy czeskie piwo i wódkę finlandie ,,.Ja i moja Babcia (miła i delikatna osoba )nie lubimy alkoholu ,więc bono mów za siebie ,ale nie za mnie i moją Babcie .Co do stworzenia zera ,nie wiem nie widziałam ale słyszałam ze ukradł i zżarł jabłko to raczej dobrze o nim nie świadczy .:)

    1 2 Cytuj
  • 20 paź 2015

    endriu słyszałeś że szykują się powołania rezerwistów do woja oj oj ale się będzie działo ,spakowany .,,Dlaczego Bóg po stworzeniu kobiety już nic nie zrobił ? Bo wreszcie stworzył coś doskonałego .:

    2 3 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Kompromitacji ciąg dalszy
    http://www.tvn24.pl/brudzinski-o-kontroli-szydlobusu-po-debacie,587446,s.html
    ale to było wiadome gdy PO zaczął doradzać wielki miłośnik Pinocheta
    http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/453412,michal-kaminski-kiedys-w-pis-teraz-startuje-do-pe-z-list-platformy-obywatelskiej-sylwetka-europosla.html
    Co ciekawe gdy był w PiS to był oszołomem a teraz gdy doradza Kopacz to wybitny polityk:):):)

    2 1 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Wczorajsza debata Pokazała że PIS = PO Unikanie odpowiedzi i totalna arogancja

    Media opłacane z naszego abonamentu zrobiły szopkę na potrzeby POPISU
    olewając pozostałe ugrupowania pokazały na czyich są usługach.

    NIE WIESZ NA KOGO GŁOSOWAĆ wykonaj prosty test http://wybierzswiadomie.pl/?k=4

    A tutaj pokaz zachowania PISu
    tak się zamyka buzie niewygodnym

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Incydent-podczas-wizyty-Jaroslawa-Kaczynskiego-Czy-mozna-zadac-pytanie,wid,17918365,wiadomosc.html?src01=6a4c8

    1 6 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Fotka z uśmiechem
    zdjecie

    2 4 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Tutaj podsumowanie z cyklu, jak nie odpowiadać na zadane pytanie

    https://www.facebook.com/gazetapl/videos/10153692795659583/

    4 Cytuj
  • 20 paź 2015

    zdjecie

    3 9 Cytuj
  • 20 paź 2015
    lulu napisał/a:

    Proponuję przeczytać dzisiejszy dodatek myślenicki do dziennika polskiego bo jakoś cichutko na ten temat pieniacze gdy przegrali cicho sza jak myszki pod miotłą

    No też właśnie czytałem i ciekaw jestem, że jakoś cisza na ten temat. Szkoda że Gazeta Myślenicka w tak prymitywny sposób dała się wkręcić w co tu kryć rynsztokowy nurt polityki lokalno - ogólnopolskiej. Mam nadzieję, że resztki honoru nakażą jednak na przeprosiny i sprostowanie. Co prawda od trzech lat nie kupuję myślenickiej ale najbliższe dwa numery z ciekawości kupię.

    3 Cytuj
  • 20 paź 2015

    A jakie są wasze spostrzeżenia ? Bo ja uważam że debata pokazała tylko jedno, OBIE SIĘ NIE NADAJĄ !

    4 6 Cytuj
  • Andrzej 20 paź 2015
    jasmin napisał/a:

    endriu słyszałeś że szykują się powołania rezerwistów do woja oj oj ale się będzie działo ,spakowany .,,Dlaczego Bóg po stworzeniu kobiety już nic nie zrobił ? Bo wreszcie stworzył coś doskonałego .:

    Na razie nie mam się po co pakować, nikt mnie jako mięso armatnie nigdzie nie wysyła. Przeszkolenia wojskowego nie neguję (o ile będzie to bez większej szkody finansowej dla mnie i mojej rodziny). Wiem, co pisałem, jak na mnie psy wieszano, gdzie był poruszany temat zabijania i przelewania własnej krwi za Ojczyznę, rząd i szaleńców na stołkach, ale jak postąpiłbym, gdyby pojawiła się potrzeba bronienia kraju - nie wiem. Niewykluczone, że chwyciłbym za karabin, bo hasła patriotyczne dość mocno się tlą we mnie i rozsądek pewnie by przegrał tą batalię.

    Co do doskonałości kobiety - temat na inny wątek.

    Kończę OT, bo strasznie śmiecimy w tym wątku.

    krowka123 napisał/a:

    Kompromitacji ciąg dalszy
    http://www.tvn24.pl/brudzinski-o-kontroli-szydlobusu-po-debacie,587446,s.html

    Sam Brudziński pewnie zadzwonił z donosem. Musze przyznac, że niezły chwyt PRowski. Nauczyli się przez te 8 lat.

    krowka123 napisał/a:

    ale to było wiadome gdy PO zaczął doradzać wielki miłośnik Pinocheta
    http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/453412,michal-kaminski-kiedys-w-pis-teraz-startuje-do-pe-z-list-platformy-obywatelskiej-sylwetka-europosla.html
    Co ciekawe gdy był w PiS to był oszołomem a teraz gdy doradza Kopacz to wybitny polityk:):):)

    Dalej jest oszołomem. IMHO nawet większym.

    5 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Dzisiaj o 20 będzie o wiele lepsza debata !

    2 5 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Tylko Korwin,nie będzie lepiej ale będzie śmieszniej.
    Jeżeli ktos uważa że debata może coś zmienić to niech lepiej dalej ogląda durne seriale lub Wojewódzkiego.

    4 4 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Co ma zmienić debata ? Debata jest po to by wyborcom ułatwić podjęcie decyzji w sprawie: Na kogo głosować

    1 5 Cytuj

Odpowiedz