Forum » Społeczeństwo

WYBORY PARLAMENTARNE 2015: Na kogo głosować i dlaczego?

  • 20 paź 2015

    https://youtu.be/NmfPop4-6xs

    Spot Partii Korwin odpowiedź na wczorajszą debatę !

    6 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Facet sam zadaje sobie pytania i sam na nie odpowiada :) To się leczy zresztą jak całą tą partię powinno się zamknąć ale nie razem bo sobie zrobią krzywdę wzajemnie.

    Facet daj już spokój i tak nie przekroczycie progu PiS i PO was zmiecie.

    10 1 Cytuj
  • 20 paź 2015

    michall wyluzuj tak jak popieram Korwina tak tego typu spam faktycznie boli w oczy

    6 6 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Bisztyga za kratkami

    zdjecie

    10 4 Cytuj
  • 20 paź 2015

    zdjecie

    8 1 Cytuj
  • 20 paź 2015

    WSZYSCY PLATFORMERSI i "NOWOCZEŚNI" - POWINNI BYĆ ZA KRATKAMI......

    10 5 Cytuj
  • 20 paź 2015

    zdjecie

    7 3 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Dzisiejsza debata była o wiele ciekawsza aniżeli wczorajsza.
    Wygrała oczywiście "ciotka" Szydło. (jakże by inaczej)

    Dla mnie ciekawym zaskoczeniem był Adrian z Polska Razem (nie znam nazwiska)

    Ale znakomicie prezentował się Piechociński, powiedziałbym najlepiej (poza oczywiście "Ciocią" Szydo), był bardzo kompetentny i widać u niego ten SGPiS, niefortunne skojarzenie nazwy tej uczelni z PiSem. Jakże inny od postaci z gabinetu figur woskowych- Pawlaka.

    O Kukizie i Korwinie nie piszę, bo nie ma o czym.

    2 4 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Dzisiejsza debata była o wiele ciekawsza aniżeli wczorajsza.
    Wygrała oczywiście "ciotka" Szydło. (jakże by inaczej)

    Dla mnie ciekawym zaskoczeniem był Adrian Zandberg z Partia Razem

    Ale znakomicie prezentował się Piechociński, (poza oczywiście "Ciocią" Szydo)
    był bardzo kompetentny i widać u niego ten SGPiS,
    niefortunne skojarzenie nazwy tej uczelni z PiSem.
    Jakże inny od postaci z gabinetu figur woskowych, - Pawlaka.

    O Kukizie i Korwinie nie piszę, bo nie ma o czym.

    2 4 Cytuj
  • 20 paź 2015

    Dla mnie wygranymi dzisiejszej debaty są Kukiz i Korwin.

    4 6 Cytuj
  • 21 paź 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Dla mnie wygranymi dzisiejszej debaty są Kukiz i Korwin.

    Niektórzy tak mają.
    No ja nie chciałbym Kukiza czy Korwina jako dyrektora, czy prezesa firmy w której pracuję.
    Nie wyobrażam sobie też któregokolwiek z nich , na stanowisku kierowniczym firmy której byłbym właścicielem.

    Ale może na państwie można eksperymentować, przecież to niczyje.

    2 2 Cytuj
  • 21 paź 2015

    Korwina nie szło zrozumieć tak się pluł ale Kukiz mówił całkiem sensownie .

    2 4 Cytuj
  • 21 paź 2015

    Debata jak debata niczego nie zmieni a tylko dziennikarze będą mieli o czy kłapać przez najbliższe kilkanaście godzin aż ktoś nie "odpali" czegoś ciekawszego.Bawią mnie te zachwyty nad wypowiedziami nowych gwiazd sceny politycznej i wypowiedzi "znafców"polityki-zagłosuję na tego... czy tego...on zrobi porządek.Otóż nic to nie da i nawet gdyby to żadnego porządku nie zrobi.Nie da sie całego kraju przenieść na bezludną wyspę i zaczynać wszystko od nowa.Żyjemy tu i teraz i na wielkie zmiany nie ma co liczyć.Fakt ktoś widząc że ta ekipa już dosyć nachapała i zaczyna być coraz bardziej bezczelna przestawił wajchę wiedząc że bardziej przewidywalne są rządy PiS niż pozostawienie PO u władzy i doprowadzenie do chaosu.Klocki już poukładane a kto myśli że głosując na" plankton" wybiera przyszłość jest w wielkim błędzie.To grube ryby żywią się planktonem i głos oddany na ugrupowanie które nie przekroczy progu jest głosem oddanym na zwycięzce(taka metoda liczenia głosów) Tak że w przypadku nie przekroczenia progu lub słabego wyniku głos oddany przeciw "starym" partiom staje się głosem na nich.Bo nikt poważnie myślący nie liczy że któraś z partii spoza PO i PiS osiągnie znaczący wynik.Cudów nie ma.Widać wszystko poukładane bo nawet nie musieli "odpalać taśm",chociaż do końca jeszcze parę dni.
    "Gdyby wybory mogły coś zmienić już dawno byłyby zakazane"
    Mimo to warto iść choćby po to aby przez najbliższe 4 lata nie musieć patrzeć na niektóre"gęby"i słuchać niektórych "autorytetów".
    Już samo to że z lokalnej sceny politycznej zniknie "działacz" a daj Boże i nie jeden jest wielką zasługą demokracji.

    2 2 Cytuj
  • 21 paź 2015
    krowka123 napisał/a:

    Debata jak debata niczego nie zmieni a tylko dziennikarze będą mieli o czy kłapać przez najbliższe kilkanaście godzin aż ktoś nie "odpali" czegoś ciekawszego.
    Bawią mnie te zachwyty nad wypowiedziami nowych gwiazd sceny politycznej i wypowiedzi "znafców"polityki-zagłosuję na tego... czy tego...on zrobi porządek.

    Otóż nic to nie da i nawet gdyby to żadnego porządku nie zrobi.Nie da sie całego kraju przenieść na bezludną wyspę i zaczynać wszystko od nowa.Żyjemy tu i teraz i na wielkie zmiany nie ma co liczyć. .

    No cóż szału nie było ani w wykonaniu odchodzącej ani w wykonaniu kandydującej "cioci" Beaty. Inaczej byś się śliniła z zachwytu.

    Nie rozumiem dlaczego cię bawią zachwyty nad wypowiedziami nowych gwiazd. Każda gwiazda musi kiedyś zaświecić, wiem że dla zabetonowanej sceny politycznej to niewygodne. Widz e też że jesteś "znafcą" polityki i autorytetem dla siebie.

    Skąd u ciebie tyle pesymizmu, zgorzknienia nieufności? Myślałem że PiS ma takie możliwości i zacznie wszystko od nowa. A ty piszesz że na wielkie zmiany nie ma co liczyć. "Skoro nie ma różnicy to po co przepłacać"?-mówi reklama proszków do prania.

    2 3 Cytuj
  • 21 paź 2015
    kamil190666 napisał/a:

    Bisztyga za kratkami

    Pan Stanisław to myślenicki frykas. Bez niego notable myśleniccy mieli by o wiele mniejsze szanse przebicia się w województwie czy w Warszawie. Wiele spotkań z decydentami nasz starosta czy burmistrz, zawdzięczają właśnie Panu Bisztydze.

    Ma duże grono przyjaciół w kręgach kościelnych, krakowskich i centralnych, pomagał nieraz organizować spotkania naszych samorządowców z decydentami z centrum i
    z województwa. Dzięki tym kontaktom, załatwiono dla miasta niejedną inwestycję, niejedno wsparcie.
    Bez takiej "wtyczki", nasi samorządowcy nigdy nie mieli by szansy poznać pracowników ministerstwa, posłów i senatorów i urzędników, których udało się przekonać do lobbowania dla naszej Ziemi Myślenickiej.

    Pozycja Myślenic , znanej tylko ze Zarabia, awansowała do pozycji rozpoznawalnego powiatu a władze województwa i znani politycy ale i ludzie świata kultury bywają w Myślenicach za sprawą Pana Bisztygi, częściej aniżeli w innych powiatach Małopolski.

    2 6 Cytuj
  • 21 paź 2015
    michall_s napisał/a:

    Korwin debatę wygrał co pokazują wszystkie sondy internetowe
    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kto-twoim-zdaniem-wygral-debate-liderow/ljz462
    http://www.radiozet.pl/Wybory-2015/Debata-liderow-2015-co-mowili-politycy-Korwin-i-Kukiz-skradli-show-00013066
    http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/druga-debata-kto-wygral-debate-liderow_707688.html
    http://www.radiozet.pl/Wybory-2015/Debata-liderow-2015-co-mowili-politycy-Korwin-i-Kukiz-skradli-show-00013066

    Dorzuć jeszcze Gazetę koszerną bo w tym komplecie jej zdecydowanie brakuje..
    A cóż to za wykładnie?? Choćby opozycja wygrała to i tak napiszą to samo!
    Żenujący jesteś michall_s, zastanów się nad sobą póki jeszcze czas................

    4 2 Cytuj
  • 21 paź 2015

    Miałam na myśli znafców którzy np. przewidywali zwycięstwo Komorowskiego w I turze itp.Mam poszukać postów sprzed wyborów prezydenckich?

    https://www.youtube.com/watch?v=9P2QTdS9ItU

    2 1 Cytuj
  • 21 paź 2015

    Ciekawe, jak Bisztygi nie będzie to Myślenice stracą ,,wtyczkę" i zostaną zaorane. Ale mamy bono-ZORRO i uratuje nas, bo każda nowa gwiazda musi kiedyś zaświecić. A jest to wielki znawca od wszystkiego nawet od gnoju.

    7 1 Cytuj
  • Andrzej 21 paź 2015
    aaa napisał/a:

    Ciekawe, jak Bisztygi nie będzie to Myślenice stracą ,,wtyczkę" i zostaną zaorane. Ale mamy bono-ZORRO i uratuje nas

    Mamy Szlachetkę "Jeszcze Mnie Tam Nie Było". Połączy w jednej osobie posła i burmistrza, wypraszając u Wodza wcześniej furtkę ku temu. A co tam, starostę jeszcze obstawi :p

    3 4 Cytuj
  • 21 paź 2015
    Endrju napisał/a:

    Mamy Szlachetkę "Jeszcze Mnie Tam Nie Było". Połączy w jednej osobie posła i burmistrza, wypraszając u Wodza wcześniej furtkę ku temu. A co tam, starostę jeszcze obstawi :p

    Ale się go boicie.

    4 3 Cytuj
  • 21 paź 2015
    Bono napisał/a:

    Ma duże grono przyjaciół w kręgach kościelnych, krakowskich i centralnych, pomagał nieraz organizować spotkania naszych samorządowców z decydentami z centrum i 
    z województwa. Dzięki tym kontaktom, załatwiono dla miasta niejedną inwestycję, niejedno wsparcie.

    Konkrety Bono, konkrety. Daty, nazwiska i te "inwestycje". Przypomnij mi kto namawiał Ostrowskiego na "tanie śmieci".

    3 3 Cytuj

Odpowiedz