Forum » Społeczeństwo

IV RP

  • 11 gru 2015
    pan Kracy napisał/a:

    Kolego Średni... jeśli chodzi o skłócanie społeczeństwa to od 2007 roku doskonale i z powodzeniem realizuje to PO, teraz dochodzi jeszcze do tego obozu Swetru.
    PiS będąc przez 8 lat w opozycji nigdy takiej nagonki na obóz rządzący nie przeprowadzał a wiemy, że w baaaardzo wielu kwestiach byli niezgodni. Przypominasz sobie takie "najazdy" na rząd (poprzedni) ze strony opozycji?????
    Prezydenci - przypomnij sobie np. 'bezstronność' Komorowskiego. No comments...

    Ty tak na serio czy jaja sobie robisz ?

    6 3 Cytuj
  • 11 gru 2015

    Moi drodzy zachęcam jak tylko mogę do udziału w demonstracji pod TK w Warszawie.

    zdjecie

    Wiem że nie każdy kto chciałby jest w stanie tam dojechać. Musimy przeciwstawić się temu co wyczynia PiS.

    Nie wdając się w polemiki z osobami powyżej, które brzmią jak usta prezesa, kto uważa podobnie proszę by zjednoczył się z nami.
    Nie możecie być w Warszawie to proszę przynajmniej okazać z nami solidarność i wsadzić kartkę z napisem "TK" za szybę samochodu (liczę na kilka zdjęć :) ).

    Będę starał się reprezentować Wasze głosy w Warszawie. Do zobaczenia pod TK.

    Radosław Ambroży .Nowoczesna

    14 23 Cytuj
  • 12 gru 2015

    Komuchy esbecy i reszta tej lewackiej ekipki zorganizowała sobie bibkę. Dość marną bo jakby tak policzyć to w sumie 5-6 struktur czy tam partii jak kto woli. A zaledwie 10 tysięcy. oczywiście w tv nie pokazali zdjęć jak to widać z lotu ptaka. W tevauenach rozumiem. Ale że w publicznej? Czemu kaczor jeszcze nie zrobił porządku z tą telewizją..

    5 9 Cytuj
  • 12 gru 2015

    [cytat=Walker84]Komuchy esbecy i reszta tej lewackiej ekipki zorganizowała sobie bibkę. Dość marną bo jakby tak policzyć to w sumie 5-6 struktur czy tam partii jak kto woli. A zaledwie 10 tysięcy. oczywiście w tv nie pokazali zdjęć jak to widać z lotu ptaka. W tevauenach rozumiem. Ale że w publicznej? Czemu kaczor jeszcze nie zrobił porządku z tą telewizją.

    4 Cytuj
  • Andrzej 12 gru 2015

    Tak. No to Twoją retoryką. Wyznawcy Jarosława chcą przywrócenia cenzury i zakazu zgromadzeń publicznych. Czyżbyście to wyssali z mlekiem matki konfidentki esbeckiej czy może pobieraliście nauki od ojca zomowca?

    4 5 Cytuj
  • 12 gru 2015
    autentyk napisał/a:

    [cytat=Walker84]Komuchy esbecy i reszta tej lewackiej ekipki zorganizowała sobie bibkę. Dość marną bo jakby tak policzyć to w sumie 5-6 struktur czy tam partii jak kto woli. A zaledwie 10 tysięcy. oczywiście w tv nie pokazali zdjęć jak to widać z lotu ptaka. W tevauenach rozumiem. Ale że w publicznej? Czemu kaczor jeszcze nie zrobił porządku z tą telewizją.

    Robi,robi zobacz sobie jak babcia potraktowała redaktora z tvp.info na tzw. 10-tnicy. Wszędzie znajdziesz nagranie.?

    1 1 Cytuj
  • 12 gru 2015

    JOWy, tylko to może uratować Polskę. Jak widzę to co dzieje teraz z PIS albo działo z PO to wiem że trzeba wymienić klasę polityczną.

    1 6 Cytuj
  • 13 gru 2015
    m_markos napisał/a:

    JOWy, tylko to może uratować Polskę. Jak widzę to co dzieje teraz z PIS albo działo z PO to wiem że trzeba wymienić klasę polityczną.

    Myślisz, że jak zmieniłeś nick z JOW na m_markos to Cię nikt już nie rozpozna?

    1 1 Cytuj
  • 13 gru 2015
    BartekA napisał/a:

    Musimy przeciwstawić się temu co wyczynia PiS.

    Radosław Ambroży .Nowoczesna

    Co wyczyni PiS? Możesz mi wytłumaczyć?
    Kto komu zabiera tą demokrację? Jak Platforma swoimi ludźmi obsadziła 15 stanowisk w TK to nikt na ulicę nie wychodził.Teraz wielkie larum bo PiS chce patrzeć na ręce TK i przeprowadzać reformy dla LUDZI - większości w POLSCE, którzy im powierzyli władzę?

    Co tak naprawdę się dzieje Panie Ambroży z Nowoczerskiej?
    Proszę ŁOPATOLOGICZNIE wytłumaczyć to może na następny marsz sam się wybiorę i Pana zabiorę?

    Blady strach was opętał? Połknąłeś haczyk i wrzeszczysz jak Twój idol Swetru?
    On też ma strach w oczach i dlatego tak kwiczy:
    http://niezalezna.pl/73578-co-ukrywa-petru-rozdzielnosc-majatkowa-przed-publikacja-oswiadczenia-dokument
    polecam przeczytać...

    6 4 Cytuj
  • 13 gru 2015

    Póki co to mam obraz wodzenia nas wszystkich za nos. Krzyczą jedni, krzyczą drudzy. Z obrazu medialnego trudno stwierdzić po czyjej stronie leży racja, więc żeby z nas nie zrobiono zupełnie zdezorientowanej, ciemnej masy warto odnosić się do wszystkiego ze zdrową rezerwą. A czas pokaże. Czy zamieszanie ma jakiś cel, doprowadzi do czegoś sensownego czy na odwrót - wprowadzi chaos, skłócenie i osłabi koncentracje na najważniejszych problemach? Jeśli to tylko zasłona dymna, żeby uciec od konkretnej roboty? A może jednak próbują zmienić, przewrócić porządek pookrągłostołowy? Mam nadzieję, że to ostatnie... Ugrupowanie Kukiza i Ruch Narodowy jak na razie wspierają działania PiS, więc jest jakaś nadzieja, że nie chodzi tylko i wyłącznie o zapełnienie dziury informacyjnej w mediach. Wypada nam z końcem roku życzyć sobie Polski naprawdę wolnej od tego, co dławi ją najbardziej.

    2 Cytuj
  • 13 gru 2015

    @panKracy nie odczuwam potrzeby udowadniania czegokolwiek Tobie ani nikomu innemu.

    Moim zdaniem Polska po wyborach przeszła z deszczu pod rynnę. Jedna sitwa została zastąpiona drugą i do tego bardziej prymitywną. Jak każdemu trzeźwo myślącemu obywatelowi wydawało mi się że odświeżenie w polityce będzie dobre, ale to co obserwuje przez ostatni miesiąc to powala mnie na kolana.

    Przestałem widzieć inne wyjście niż JOWy czyli w czasie wyborów zwycięzcą zostaje osoba, która uzyskała najwięcej głosów. Żadnej partiokracji i sztucznych list z których wchodzą namaszczeni przez liderów.

    1 3 Cytuj
  • 13 gru 2015
    pan Kracy napisał/a:

    Co wyczyni PiS? Możesz mi wytłumaczyć?

    Co tak naprawdę się dzieje Panie Ambroży z Nowoczerskiej?
    Proszę ŁOPATOLOGICZNIE wytłumaczyć to może na następny marsz sam się wybiorę i Pana zabiorę?

    Blady strach was opętał? Połknąłeś haczyk i wrzeszczysz jak Twój idol Swetru?

    Czy naprawdę chcesz rozmawiać czy tylko obrażać jak macie to w zasadzie?
    Chcesz rozmawiać z gorszym sortem ? Wy klasa "Panów" (to też boli).
    Jesteś jak kibole którzy chcieli zakłócić wczoraj naszą manifestacje też chowali się za kominiarkami bo boją się jawnie podpisać i pokazać kim są.

    Jeśli zmienisz język przestaniesz obrażać to chętnie drugi ten gorszy sort narodu porozmawia konstrukcyjnie.

    Nie przypominam sobie bym się kiedyś o coś bał. Nie przypominam sobie bym coś kiedyś od tego państwa chciał. Pracuję, płace podatki i mam więcej obowiązków niż praw ale to mój kraj i jeśli mi się go psuje to bardzo mi się to niepodoba.

    Patrzysz własnym obrazem na innych, ja w moich rodakach widzę wspólny naród, Ty widzisz zawsze swoich wrogów. "Swetru" ma jakieś imię i nazwisko, każdy kto myśli inaczej jest gorszy- drugi sort, tak właśnie dyskutuje się ze zwolennikiem PiSu. Przepraszam serdecznie ale dzieje się źle a jak napisałem powyżej chyba jestem tu jednym z nielicznych który odważa się podpisywać pod tym co piszę i kto tutaj się o coś i o siebie boi ?

    Na następny raz zapraszam było fajnie i sympatycznie. Proszę mi wierzyć tak kulturalnej manifestacji nie widziałem nigdy. Kiedy wracaliśmy na parking za tłumem szły służby porządkowe miasta i chciały zbierać śmieci po tłumie, szły z pustymi pojemnikami to też o czymś świadczy, proszę zobaczyć na zdjęcia z manifestacji - szli po ulicy chodniku nie po trawniku. Jednak te 'wykształciuchy" prezentują się całkiem dobrze jak na drugi sort.

    6 8 Cytuj
  • Inżynier Monk 13 gru 2015

    Ja tam jestem średnio polityczny i nie wiem kto ma racje w całym tym burdelu, ale jakby się tak z boku na to wszystko popatrzeć to ciężko nie odnieść wrażenia że politycznie bliżej nam do Ukrainy i Rosji niż do cywilizacji europejskiej. Niestety. Zagraniczne tygodniki mają z nas ubaw na całego i pękają ze śmiechu.
    Bordello i tyle, szkoda telewizor w ogóle włączać.

    1 Cytuj
  • 13 gru 2015
    Endrju napisał/a:

    Tak. No to Twoją retoryką. Wyznawcy Jarosława chcą przywrócenia cenzury i zakazu zgromadzeń publicznych. Czyżbyście to wyssali z mlekiem matki konfidentki esbeckiej czy może pobieraliście nauki od ojca zomowca?

    Kolego piszesz same knoty. Sprawa jest prosta jak budowa cepa. Trzeba tą bandę postkomunistyczną i ich kolesi wywalić z wszelakich struktur administracyjno-rządowych. Również z tv.Powinno to być zrobione dawno temu. w 1989 czy 1990 roku. Tyle w temacie.

    6 1 Cytuj
  • 13 gru 2015
    BartekA napisał/a:

    Czy naprawdę chcesz rozmawiać czy tylko obrażać jak macie to w zasadzie?

    OK. Panie Ambroży....
    To co wyczynia ten PiS? Co tak naprawdę się dzieje? Możesz mi PAN wytłumaczyć?
    Kto komu zabiera tą demokrację?

    4 3 Cytuj
  • 13 gru 2015

    Pytania do BartekA.

    Były wybory?
    Skończyły się?
    Ktoś wygrał i został wybrany na 4 lata?
    Czy po czterech latach można zmienić?
    Czy wyborcy swoim głosowaniem zdecydowali o zmianach czy nie?
    Czy Konstytucja jest najlepsza z najlepszych?
    Czy jakakolwiek organizacja czy instytucja w tym państwowe np. TK może być całkowicie niezależna? Wskaż taką.

    Byłeś na manifestacji, a dokładnie przeciw czemu demonstrowałeś?

    Czy zawsze podpisywałeś się po komentarzami z imienia i nazwiska?
    Czy aby podpisywanie nie zaczęło się o startowania w wyborach, reklamując Twoją osobę?
    Czy jak nie podpisywałeś to pisałeś kłamstwa?

    6 4 Cytuj
  • 13 gru 2015

    aaa - odpowiedzi po kolei :)

    Były
    Skończyły
    Niestety i przyjmuje to do wiadomości
    Można i należy
    Tak ale chyba nie za tym głosowali (przynajmniej mam taką nadzieję)
    Nie ale należy jej przestrzegać do kiedy jest taka jaką uchwalono i potwierdzono w referendum inaczej nie ma to sensu i rodzi się właśnie taki problem.
    Po to jest trójpodział władzy.

    Przeciwko psuciu mojego kraju i nie przestrzeganiu zapisów konstytucji - może złej ale obowiązującej.

    Tak - lub podawałem link do swojej strony :)
    Nie - zobacz na starsze posty gdy pisałem o moim hobby.
    Nie - proszę wskazać takie.

    5 6 Cytuj
  • 13 gru 2015
    BartekA napisał/a:

    Można i należy

    Czyli miesiąc po wyborach, i już Pan wie, że trzeba dokonać zmiany? Ciekawe?

    BartekA napisał/a:

    Tak ale chyba nie za tym głosowali (przynajmniej mam taką nadzieję)

    To za czym głosowali? Czy porównanie ostatnich dwóch manifestacji świadczy o czymś?

    BartekA napisał/a:

    Nie ale należy jej przestrzegać do kiedy jest taka jaką uchwalono i potwierdzono w referendum inaczej nie ma to sensu i rodzi się właśnie taki problem.

    Powinno się przestrzegać przepisów, ale to ma dotyczyć tylko PIS?
    A dlaczego takiego sprzeciwu nie było kiedy PO łamało przepisy?

    BartekA napisał/a:

    Po to jest trójpodział władzy.

    Czyli to gwarantuje całkowitą niezależność? Chyba fikcyjną?

    BartekA napisał/a:

    Przeciwko psuciu mojego kraju i nie przestrzeganiu zapisów konstytucji - może złej ale obowiązującej.

    Może złej? To dlaczego nie było manifestacji w sprawie zmiany Konstytucji, a w obronie? A co dokładnie PIS zepsuło w moim i Pana kraju, i to wciągu miesiąca?

    BartekA napisał/a:

    Tak - lub podawałem link do swojej strony :)
    Nie - zobacz na starsze posty gdy pisałem o moim hobby.

    Czy zawsze był podpis? Napewno od listopada 2014, od tematu hobby, a temat dotyczył Pana;
    http://miasto-info.pl/myslenice/9860,radoslaw-ambrozy-czlowiek-z-pasja-patrzacy-w-gwiazdy.html .
    Wcześniejszych postów jest mało i podpisu nie zauważyłem.

    Na tym forum również występowałem z imienia i nazwiska, ale w tedy dotyczyło pewnej sprawy w której jak uważałem należało się przedstawić. Podobnie jak Pan w sprawie hobby i startowania w wyborach.
    To że ktoś występuje tylko pod nick-iem mnie nie przeszkadza. W razie czego policja potrafi sobie z tym poradzić i jako nieliczny, przekonałem się o tym na własnej skórze art 212 KK.

    Pozdrawiam

    5 3 Cytuj
  • 13 gru 2015

    Panie Bartek A szkoda czasu i tak ich nie przekonasz, że Twoja racja jest lepsiejsza niż ich. Dobrze wiesz, że można mówić swetru, komoruski itp., że platforma to zdrajcy i byli esbecy. Nie można natomiast obrażać PiSu i Jarosława Prezesa ich najjaśniejszego. Daj sobie spokój.
    Aha zastanawiam się tylko jak to jest z tym Bogusławem Kowalskim z PKP z nadania najjaśniejszego PiSu albo z gościem co się nazywał Kryże (mam nadzieję że nie przekręciłem nazwiska)

    4 5 Cytuj
  • 13 gru 2015
    t-34 napisał/a:

    Panie Bartek A szkoda czasu i tak ich nie przekonasz, że Twoja racja jest lepsiejsza niż ich.

    Według Deklaracji Bolońskiej m.in. należy uczyć się całe życie i całe życie starać się edukować innych. Ja tylko stosuję się do tej konwencji ;)

    4 4 Cytuj
  • Andrzej 13 gru 2015
    t-34 napisał/a:

    Aha zastanawiam się tylko jak to jest z tym Bogusławem Kowalskim z PKP z nadania najjaśniejszego PiSu albo z gościem co się nazywał Kryże (mam nadzieję że nie przekręciłem nazwiska)

    No a jak ma być?
    Jak czerwoni są z PiSu, to wystarczająco się wybielili, czyż nie? Co innego PO, tam dalej żyją w grzechu komunizmu.
    Parafrazując klasyka: pokolenie polityków musi wymrzeć, żeby było lepiej.

    1 2 Cytuj
  • 13 gru 2015

    UWAGA ! rozmowa będzie kontrolowana......uwaga rozm.....piiiiiiis

    4 Cytuj
  • 13 gru 2015

    Ano, pożyjemy, zobaczymy.

    <<Zdaniem Kaczyńskiego, obecna opozycja chce zablokować szykowaną przez PiS "wielką przebudowę Polski", (...) "Oni nie chcą dopuścić do tego, żebyśmy rozpędzili tę bandę kolesiów, która się dzisiaj rozsiadła w administracji i oni chcą nie dopuścić do naprawy wymiaru sprawiedliwości, do naprawy instytucji, która jest szczególnie krytycznie oceniana przez społeczeństwo, mimo że media ją bardzo mocno popierają" - mówił Kaczyński (...) Szef PiS przekonywał, że działania opozycji mają na celu również to, by "nie wyszła na wierzch gigantyczna fala nadużyć" z ostatnich 8 lat. "I to proszę państwa chodzi - nie dać zwykłym Polakom i pozwolić Polskę dalej rabować. To jest sens tego sporu. Ten Trybunał ma być redutą, ma być - jak to się mówi w języku wojskowym - pozycją ryglową, broniącą tego układu, tego wszystkiego, co w ciągu ostatnich 26 lat było złe i haniebne, a my to chcemy zmienić" - podkreślił>>

    2 1 Cytuj

Odpowiedz