Forum » Społeczeństwo

IV RP

  • 15 gru 2015

    Ty "głos PiS"

    Zadałem pytanie kim jesteś, że podpisujesz się za myśleniczan.
    Udajesz głuchego i unikasz odpowiedzi.

    Kto ci dał prawo i upoważnienie występowania w imieniu Myśleniczan?

    3 6 Cytuj
  • 15 gru 2015

    Siedzi w butach grzebie i głupoty wypisuje.

    5 3 Cytuj
  • 15 gru 2015
    bono napisał/a:

    Przypominam sobie, nie rozliczałem po miesiącu rządów PO, bo nie dawali powodu, nie łamali konstytucji.
    Natomiast robili ustawę o wywłaszczeniach ziemi pod autostradę, i budowali Orliki.
    Zaraz potem była katastrofa Casy w Mirosławcu, zostaliśmy organizatorem ME w piłce nożnej i trzeba było budować stadiony i dojazdy, w postaci autostrad, później był Smoleńsk i nie było czasu na obalanie TK i TV a nawet Kamiński był w rządzie PO.
    O czym Wy piszecie i mówicie?

    taaaaaa... a słonie to latają...
    bono, walnij się w bono. Po miesiącu rządzenia budowali orliki, autostrady i organizowali ME w piłce kopanej...
    szkoda, że masz co golić...

    9 4 Cytuj
  • 15 gru 2015

    Relacja z Sejmu - PiS to jedna jest PiS:

    "Nowe posiedzenie Sejmu to nowa ustawa o Trybunale Konstytucyjnym, którą w piątek zapowiedział Jarosław Kaczyński. Do ostatniego momentu trzymano ją w tajemnicy, przeciwko czemu protestowali politycy PO i .Nowoczesnej. Wnioskowali o przerwę, by zapoznać się z projektem.

    Kolejne wnioski dotyczyły m.in. zmiany regulaminu Sejmu i "zmiany sposobu prowadzenia obrad". Marek Kuchciński na wszystkie reagował przerywaniem, przekonywaniem, że wniosek jest bezprzedmiotowy i grożeniem konsekwencjami."

    4 7 Cytuj
  • 15 gru 2015
    pan Kracy napisał/a:

    taaaaaa... a słonie to latają...
    bono, walnij się w bono. Po miesiącu rządzenia budowali orliki, autostrady i organizowali ME w piłce kopanej...
    szkoda, że masz co golić...

    Ależ masz rację, po miesiącu nie robiono 96 pogrzebów nie rozgrzebywano ziemi smoleńskiej, nie zbudowano też autostrad i nie zorganizowano Mistrzostw Europy,

    ale też nie ułaskawiono przestępców i nie obalono Trybunału Stanu, nie robili zamachu stanu i nie złamali konstytucji.

    5 11 Cytuj
  • 15 gru 2015

    Dostałem e-mail od jakiegoś muzyka Bono, który skarży się, że ktoś podszywa się pod niego i pisze w internecie głupoty. Pisze, że nie życzy sobie żeby ktoś używał jego nazwy. bono czy to nie o Ciebie idzie? Chyba nie, bo Ty nie piszesz głupot. Co?

    8 5 Cytuj
  • 15 gru 2015
    aaa napisał/a:

    Dostałem e-mail od jakiegoś muzyka Bono bono czy to nie o Ciebie idzie? Co?

    I am bono but do not sing

    3 2 Cytuj
  • 15 gru 2015
    bono napisał/a:

    I am bono but do not sing

    Po przetłumaczeniu ; ,,Jestem bono, ale nie śpiewają"

    Jak to rozumieć.

    3 5 Cytuj
  • 15 gru 2015

    A może chciałeś powiedzieć, że Bono dał Ci prawo i upoważnienie do używania jego nazwy?

    3 3 Cytuj
  • Andrzej 15 gru 2015

    Zapytaj prezesa o interpretację.

    3 4 Cytuj
  • 15 gru 2015

    Też nie rozumie. Podobno TK rozpatrzy.

    3 3 Cytuj
  • 15 gru 2015

    Tu się chciałbym przypodobać PiSowiercom i powiedzieć, że moje korzenie są z dziada pradziada z tego grodu, tak jak korzenie ojca Pani Prezydentowej .

    Razem nasi przodkowie przybywali na te ziemie z Hiszpanii i szli przez całą Europę, aby osiąść w Polskiej Galicji, co prawda ja już chanukowych świec nie palę, bo przodkowie się z asymilowali, ale krew dalej płynie egipska i znad Jordanu i Galilei.

    4 7 Cytuj
  • 15 gru 2015
    bono napisał/a:

    Razem nasi przodkowie przybywali na te ziemie z Hiszpanii i szli przez całą Europę, aby osiąść w Polskiej Galicji, co prawda ja już chanukowych świec nie palę, bo przodkowie się z asymilowali, ale krew dalej płynie egipska i znad Jordanu i Galilei.

    To udowodnij to, bo jak dla mnie to masz coś z muzułmanów.

    4 3 Cytuj
  • 15 gru 2015
    aaa napisał/a:

    To udowodnij to, bo jak dla mnie to masz coś z muzułmanów.

    Muzułmanów to my przepędzaliśmy z Hiszpanii a nie na odwrót.

    Zrobiłem badania DNA i w instytucie powiedziano mi, że mam pokrewieństwa
    z Galilejczykami, można założyć że z apostołami też.
    Może być że prezydentowa to moja dalsza rodzina.

    3 3 Cytuj
  • 16 gru 2015

    Ja chanukowych świec nie palę, przodkowie krew przelewali za Rzeczpospolitą pod Chocimiem, Cecorą, jakiegoś biskupa i kilku pomniejszych w Rodzinie by znalazł i też Prezes mnie do tego gorszego sortu przypisał.

    4 4 Cytuj
  • 16 gru 2015
    WKibic napisał/a:

    Ja chanukowych świec nie palę, przodkowie krew przelewali za Rzeczpospolitą pod Chocimiem, Cecorą, jakiegoś biskupa i kilku pomniejszych w Rodzinie by znalazł i też Prezes mnie do tego gorszego sortu przypisał.

    Przodkowie może i przelewali ale bardzo w to wątpię abyś Ty był do tego skłonny. Zresztą jak wielu...

    3 5 Cytuj
  • 16 gru 2015
    pan Kracy napisał/a:

    Przodkowie może i przelewali ale bardzo w to wątpię abyś Ty był do tego skłonny. Zresztą jak wielu...

    Zastanów się co piszesz? Większość tego narodu PiS nie popiera. PiS wygrał wybory dzięki zaangażowaniu moherowych beretów.
    Więc ta armia poległa by w dwa dni, Brudzińscy i podobni zwiewali by aż się kurzy i poszli by w partyzantkę aby się załapać na cudzy wikt. Emeryt Kaczyński z emerytem Maciarewiczem wymagali by opieki i pięciu stałych pielęgniarek.

    Jedyna nadzieja była by w tych którzy nie poszli do wyborów i młodzieży do czterdziestki.
    Reszta by gotowała strawę i paliła w piecach.

    Jeżeli zaś górnolotnie i ze swoistym poczuciem dowartościowania, pewności siebie i wyższości uważasz, że ludzie Pis by Polskę obronili,
    przy biernej postawie drugiego sortu, to już powinni rozdawać wam broń, bo niektórzy mogą jej nie doczekać z przyczyn naturalnych. A tak zapiszą w swoim życiorysie heroiczną i honorową chęć pokonania wroga.

    3 6 Cytuj
  • 16 gru 2015
    WKibic napisał/a:

    Ja chanukowych świec nie palę, przodkowie krew przelewali za Rzeczpospolitą pod Chocimiem, Cecorą, jakiegoś biskupa i kilku pomniejszych w Rodzinie by znalazł i też Prezes mnie do tego gorszego sortu przypisał.

    Musiał byś mieć przodków w carskiej armii, tak jak Kaczyński i większość elity PiS.
    Oni w większości mają pochodzenie kresowe albo Łemkowskie i z okolic Synaju, szybko załapali się na katolicyzm bo zwietrzyli w nim awans społeczny.

    5 5 Cytuj
  • 16 gru 2015

    Zastanawiam się czy można być posłem i mieć twarz ? Jak będzie się czuł poseł Szlachetka gdy będzie musiał spojrzeć w twarz obywatelowi drugiego sortu czy gestapowcowi ?
    Poseł który nie ma zdania głosuje jak mu każą czy to poseł czy automat do głosowania ?

    7 4 Cytuj
  • 16 gru 2015

    Trybunał Konstytucyjny, musi być zmieniony bo zlikwiduje 500 zł na każde dziecko, zakaże obniżania wieku emerytalnego. Trybunał Konstytucyjny może też znieść niedziele i ogłosić jako zwykły dzień powszedni.
    Ten TK to fajna instytucja, taki PiS każe im podnieść podatki i składki ubezpieczeniowe, Vat i cenę paliwa.
    Nie będzie w tedy to wina rządu pis tylko znienawidzonego Trybunału Konstytucyjnego.

    3 5 Cytuj
  • 16 gru 2015

    Z cyklu trafne wypowiedzi "polityków" PiS

    Pytanie redaktora do v-ce ministra Jakiego (tego co już pisałem że mu władza odwaliła)

    - Gdzie chcecie wysłać Trybunał
    - Choćby na Kamczatkę !

    Pogratulować PiSowi w komplecie buty, kompetencji i chamstwa bo inaczej już tego nie można nazwać.

    6 4 Cytuj
  • 16 gru 2015

    Mam pytanie do działaczy PiS o interpretację.

    Jeżeli jestem obecnie niższego sortu a jestem też gestapowcem (nie byłem w AK),
    jeżeli zapiszę się do PiS, bo jestem nagabywany do takiego czynu,
    to mój gen kwalifikujący mnie do drugiego sortu, z automatu się przekoduje na pierwszy sort i uczyni mnie nie gestapowcem, czy to już jest klasyfikacja dożywotna?

    Ale w tedy muszę zapisać się do partii niższego sortu i wspomagać tę partię, aby zajęła miejsce sortu pierwszego, a więc wojna.

    4 6 Cytuj
  • 16 gru 2015

    bono gdyby nie wyszła sprawa TK to do dzisiaj nie wiedziałbyś co to Trybunał Konstytucyjny, a tak masz taką lekcje historii, chociaż widać, że nie rozumiesz jeszcze tego.

    Co do PIS,to pisowcami są ci co należą do partii, a ci co głosowali na nich napewno nie można nazwać pisowcami. No ale to chyba też trudne dla Ciebie żeby zrozumieć.

    bono napisał/a:

    Zastanów się co piszesz? Większość tego narodu PiS nie popiera. PiS wygrał wybory dzięki zaangażowaniu moherowych beretów.

    bono a kiedy ty będziesz moherem?
    A kto innym zabronił głosować?
    Inni nie poszli głosować i przegraliście? A skąd wiesz na kogo by głosowali? Jesteś kolejnym wizjonerem myślenickim? To może podaj jakie liczby w totolotku będą w najbliższym losowaniu.

    4 5 Cytuj

Odpowiedz