Forum » Społeczeństwo

Program 500+ - wyborcze oszustwo?

  • 12 lut 2016
    Bartol26 napisał/a:

    walker pamiętam jak Duda mówił że priorytetem jest wyjaśnienie Smoleńska i przywiezienia wraku, A uczepiłem się tego bo jak PO miało władzę to PIS tylko Smoleńsk i Smoleński i żeby przywieś wrak. Pojechali i nie przywiezli nic poza kompromitacją . Bo Ruskie nie oddadzą go i tyle.
    Kiedy miałeś podwyżki wcześniej bo ja tego nie odczułęm . Zresztą wy ciągle co robiła Platforma a nie patrzycie co robie teraz Pis i obudzicie się w ręka w nocniku ..
    Co do Tuska co uciekł do Brukseli to dla mnie wielkie wyróżnienie że Polak jest na takie wysokim stanowisku w UE. Dla was to kompleks.
    Aha po tych autostradach wybudowanych przyjemnie się jezdzi, Na nowych stadionach miło się ogląda mecze itp
    No ale was to w oczy razi to co PO zrobiło. Mówisz o przewadze pisu nad innymi a nie wierzysz w sondaże to niby skad wiesz? z TV Trwam czy z Radio od Rydzyka który dostanie ponad 20ml zł ?

    Wybacz ale są priorytety i prioryteciki. Tak w telewizji ci wmawiali że pis to tylko Smoleńsk i Smoleńsk.
    Ten temat jest mało istotny w tym momencie są ważniejsze sprawy a ty właśnie wałkujesz to jak w tevauenach.
    Po za tym czy ci co tam pojechali to mieli przywieść ten wrak ze sobą? Czy może dosłownie to zrozumiałeś?

    Podwyżki w Bankach to są od dobrych kilku lat:
    2015 rok:
    http://www.jakoszczedzic.pl/2015/10/podwyzki-oplat-w-alior-bank-bgz-bnp-paribas-eurobank-getin-bank-meritum-bank.html
    http://wpolityce.pl/gospodarka/267643-banki-lupia-polakow-zdrozaly-oplaty-a-juz-szykowane-sa-kolejne-podwyzki
    http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/oplaty-w-bankach-2015-zaplacimy-wiecej-za-konta-i-karty
    2014:
    https://www.nbp.pl/systemplatniczy/prowizje_i_oplaty/raport_2_2013.pdf
    itd..

    To że ty odczuwasz te które dopiero co w niektórych bankach weszły/wejdą a tych wcześniejszych nie odczuwałeś jest tajemnicą poliszynela.

    Nie chodzi tutaj o to co robi pis a co robiła platforma tylko o hipokryzję która aż bije od takich komentatorów jak ty.

    Donek w Brukseli jest pionkiem z dobrą gażą. Ma mówić co dostanie na kartce i tyle w temacie. W istotnych kwestach się nie liczy i siedzi cicho. Choćby ostatnio kilku potomków nazistów szkalowało nasz kraj tam w tej Brukseli a ten siedział cichutko jak mysz pod miotłą.

    Autostrady to te co powstały były wybudowane z naszych pieniędzy a za tą kasę powinny być już wszystkie skończone. Nie interesuje cię w jakich okolicznościach wydawano na te obiekty pieniądze? Stadion który miał kosztować miliard kosztuje dwa razy tyle. To jest dla ciebie nie ważne?

    Nie polegam na sondażach. Rozmawiam z ludźmi sporo z różnych sfer. Po za tym w sieci wszędzie od interii począwszy w dół jest polew z Po teraz jego następców petrusa i tego całego kod-u. Wystarczy wejść na byle jakie forum i to widać. Stosunek mniej więcej 80 na 20 na ich niekorzyść

    7 3 Cytuj
  • 12 lut 2016

    Patrzcie jaki cud. PIS objęło rządy i już wzrost.

    http://wyborcza.biz/biznes/1,147752,19616219,wzrost-gospodarczy-ma-sie-swietnie-w-koncowce-2015-r-pkb-zwiekszyl.html#BoxBizLink

    To samo było w 2005. 7% od razu. Wszystko oczywiście zasługa PIS.

    3 7 Cytuj
  • 13 lut 2016

    Walker masz takie info jakim karmi cie tv trwam i inne pisowskie media. Z tobą nie ma co nawet dyskutować bo nie umiesz z szacunkiem do byłego prezydenta napisać nazwiska tylko wymyślasz swoje synonimy. Żal mi cię na prawdę ...
    Teraz mówisz że są priorytety i prioryteciki ?he chyba tylko w was w pisie... Umiecie kręcić i tylko tyle.
    Tak mieli przywieś wrak i nie przywieżli i będe to powtarzał bo byli mądrzy przed wyborami a gówno zriobili i zrobią jeszcze więszę gówno. Ja rozliczam obecny rząd i patrze im na ręce ! Gdzie te strajki? Niem ma bo przed wyborami trzeba było wyprowadzić górników na ulice. Nie rozliczam bo nie mam jak . Stadion miejski w Krakowie to nie porozumienie finansowe i techniczne . Reszta jak dla mnie jest bardzo dobrym wyborem. I nie pisz że lepiej żeby ta kasa poszła na np.inne sprawy.
    Skoro mowa o autostradach to Pis vs PO 0-1 ! Pis żadnej inwestycji nie wykonał tak jak PO.
    Mówisz że karmi mnie tvn a sam piszesz o Interii i innych portalach więc widać właśnie kto gdzie siedzi,

    Twój Kaczyński gratulował Tuskowi bardzo dużego awansu wiec coś to świadczy. A piszesz o manipulacji Tuska przez innych polityków masz na myśli przykład Kaczyński-Szydło-Prezydent? Ten sam model masz na myli?

    4 8 Cytuj
  • 13 lut 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Skoro mowa o autostradach to Pis vs PO 0-1 ! Pis żadnej inwestycji nie wykonał tak jak PO.

    Porównanie godne sześciolatka lub osobnika opóźnionego umysłowo, PIS rządził niecałe dwa lata, PO osiem lat ... Tu masz odpowiedź ...
    Gratuluję "inteligencji" ...

    PS: Zapomniałeś napisać, że te autostrady mamy najdroższe w całej Europie.

    9 2 Cytuj
  • 13 lut 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Walker masz takie info jakim karmi cie tv trwam i inne pisowskie media. Z tobą nie ma co nawet dyskutować bo nie umiesz z szacunkiem do byłego prezydenta napisać nazwiska tylko wymyślasz swoje synonimy. Żal mi cię na prawdę ...
    Teraz mówisz że są priorytety i prioryteciki ?he chyba tylko w was w pisie... Umiecie kręcić i tylko tyle.
    Tak mieli przywieś wrak i nie przywieżli i będe to powtarzał bo byli mądrzy przed wyborami a gówno zriobili i zrobią jeszcze więszę gówno. Ja rozliczam obecny rząd i patrze im na ręce ! Gdzie te strajki? Niem ma bo przed wyborami trzeba było wyprowadzić górników na ulice. Nie rozliczam bo nie mam jak . Stadion miejski w Krakowie to nie porozumienie finansowe i techniczne . Reszta jak dla mnie jest bardzo dobrym wyborem. I nie pisz że lepiej żeby ta kasa poszła na np.inne sprawy.
    Skoro mowa o autostradach to Pis vs PO 0-1 ! Pis żadnej inwestycji nie wykonał tak jak PO.
    Mówisz że karmi mnie tvn a sam piszesz o Interii i innych portalach więc widać właśnie kto gdzie siedzi,

    Twój Kaczyński gratulował Tuskowi bardzo dużego awansu wiec coś to świadczy. A piszesz o manipulacji Tuska przez innych polityków masz na myśli przykład Kaczyński-Szydło-Prezydent? Ten sam model masz na myli?

    Nie rób z siebie dziecka bo chyba nim nie już jesteś . Każdy przeciętnie orientujący się w polityce europejskiej amator wie że stanowisko donka to zwyczajna marionetkowa pozycja. W tej części świata zarządza Angela, na drugim miejscu jest Holande i niepokorni brytole z Cameronem na czele. I gdzieś tam dalej Włosi. Reszta to fafiki, ludziki-pionki którym się mówi co mają robić i tyle.
    Gratulacje od kaczora to zwykły dyplomatyczny gest. Takie pierdoły się mówi bo tak wypada. W tej kwestii też nie rób z siebie dziecka.

    Ponawiam pytanie. Bo zarzucasz mi że nie udzielam ci odpowiedzi a tymczasem sam ich nie udzielasz. Czyoni mieli przywieść wrak już teraz na pierwszej wizycie? Kto i kiedy tak powiedział? Że niby 6 lat nie wrócił a oni mieli go po dwóch miesiącach przywieść? Czy może chodzi o procedurę zwrotu?

    Rozliczanie rządu 3 miesiące po objęciu władzy gdy kadencja trwa 4 lata mija się z celem. Raczej jest to nawet wbrew definicji tego słowa "rozliczanie". Ale jak mas z czas..

    Z kasą na inwestycje i infrastrukturę za czasów PO to widzę że mnie kompletnie nie zrozumiałeś.
    Po pierwsze pisałem o Stadionie Narodowym w Warszawie który miał kosztować 1 miliard złotych. Po wybudowaniu i zakończeniu zwodów czyli prawie 4 lata temu , na chwilę obecną trwa cały czas jego podliczanie i suma ta przekroczyła już 2 miliardy 100 milionów złotych:
    http://www.rp.pl/artykul/1174698-Budowa-Stadionu-Narodowego-wciaz-nierozliczona--Spolka-dalej-pracuje.html
    http://www.grzechy-platformy.org/rekordy/stadion-narodowy/
    I pytam się jak może zaistnieć sytuacja że inwestycja finalnie kosztuje 100 % więcej niż było w kosztorysie?
    Taka sama zasada panowała z Autostradami.
    I znowu moje pytanie do ciebie. Czy któraś z 3 autostrad ma 100 % przebiegu ? Czy została któraś z nich ukończona?

    W kasę na inwestycję się oni wstrzelili i tylko tyle. Jakby wygrał PSL to by budował PSL. Jakby byli akurat wtedy przy władzy postkomuniści to oni by budowali. Pytanie kot ile by nakradł, zdefraudował i zmarnował?
    W 2005-2007 roku nie dostaliśmy jeszcze kasy na to. Trwały dopiero przygotowania tych inwestycji. Plan budowy był przewidziany na lata 2007-2012.

    Nie wiem o którym Prezydencie piszesz. Z tego co pamiętam to palikoty i inni z Po obrażali tego prezydenta co zgiął w Smoleńsku.
    Nie jesteśmy też na oficjalnej audiencji że sobie nie mogę pisać "donek"
    Po za tym z zasady do przekrętów nie mam szacunku.

    7 3 Cytuj
  • 13 lut 2016

    Ty wszystko cytujesz z neta i tu problem . Co do autostrad które są drogie to a4 najdroższa w europie ale kto ją wybudował?Z tego co pamiętam to za czasów lewicy. Moge się mylić. Nie bedę szukał w necie tak jak ty tylko piszę z pamięci.
    O wraku mówił w wyborach Duda że to jest sprawa którą chce załatwić w 1 kolejności
    Dla ciebie ''wypada'' pogratulować komuś...ok brak słów..
    Owszem UE jest podzielona jak mówisz ale największym którzy ją dzielą są Niemcy i Angli..W sumie przypomina mi to Pis który Kaczyński manipuluje Dudą i Szydło
    A z Tusk jest tam gdzie jest to bardzo dobrze bo Kaczyński to może pomarzyć tylko o takim stanowisku.
    Ja na bieżąco rozliczam i patrze na rząd co robi i jak ci pisałem przez te 3 miesiące poszło wiele cen do góry,
    Gówno ich interesuje gospodarka tylko 500 zł na dziecko a reszta niech sie dzieje wola Boża. Nas nie stać na takie program ale co ja wiem...

    Co do stadionu to ktoś zarabia w jak w każdej spółce...tak jak w komisji Smolenskiej...tylko że w komisji Smoleńskiej dużo więcej dostają ....dziwne...
    A odnosnie rozliczenia to sam widzisz że sprawa rozwojowa bo były wady i ciągnie się sprawa wyjasniająca wady i usterki.

    Mówisz że nie jesteś na audiencji ale wy nigdy nie mieliście szacunku dla prezydenta Komorowskiego więc o czym tu gadać ...

    3 7 Cytuj
  • 13 lut 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Co do autostrad które są drogie to a4 najdroższa w europie...

    Nawet a4 choć droga nie jest najdroższa w Europie. 50 KM przez Słowenię w te i wewte
    na siedem dni 15Euro a 50 KM z granicy Słowenii do Zagrzebia 50 Kun x 0.6 = 30 zł w jedną stronę i dalej do Splitu z Zagrzebie 150 kun x 0.6 zł = 90pln.

    We Włoszech jeszcze drożej.
    Co nie usprawiedliwia monopolu Stalexportu na A4. do którego żadna opcja nie chce się dobrać, myślę, że każda kolejna jest kupowana.

    4 5 Cytuj
  • 13 lut 2016

    Przepraszam bardzo ale to nie jest program 500 złotych na dziecko tylko 500 złotych na drugie dziecko. Tak dla ścisłości i jest to program demograficzny. Państwo nie daje za nic jak w klasycznej pomocy socjalnej tylko za "coś". Najpierw musisz coś zrobić aby potem dostać. Tak więc nie nazwał bym tego zwykłym rozdawnictwem.

    7 4 Cytuj
  • 13 lut 2016

    Odnośnie Autostrady A4 to o której wy tu w ogóle części piszecie? Bo ta droga powstaje odcinkami chyba już z 35 lat albo lepiej. Ten Kraków Katowice to był za komuny budowany a teraz kasę za niego kasuje prywaciarz. I z tego co pamiętam umowę na to jeszcze za tych pierwszych Sld-owców podpisano a zmodyfikowano pod koniec rządów Millera.
    Z kolei A4 Kraków do Rzeszowa i dalej nie ukończony robili już za PO. Tak samo do granicy w Zgorzelcu.

    5 3 Cytuj
  • 13 lut 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Ty wszystko cytujesz z neta i tu problem . Co do autostrad które są drogie to a4 najdroższa w europie ale kto ją wybudował?Z tego co pamiętam to za czasów lewicy. Moge się mylić. Nie bedę szukał w necie tak jak ty tylko piszę z pamięci.
    O wraku mówił w wyborach Duda że to jest sprawa którą chce załatwić w 1 kolejności
    Dla ciebie ''wypada'' pogratulować komuś...ok brak słów..
    Owszem UE jest podzielona jak mówisz ale największym którzy ją dzielą są Niemcy i Angli..W sumie przypomina mi to Pis który Kaczyński manipuluje Dudą i Szydło
    A z Tusk jest tam gdzie jest to bardzo dobrze bo Kaczyński to może pomarzyć tylko o takim stanowisku.
    Ja na bieżąco rozliczam i patrze na rząd co robi i jak ci pisałem przez te 3 miesiące poszło wiele cen do góry,
    Gówno ich interesuje gospodarka tylko 500 zł na dziecko a reszta niech sie dzieje wola Boża. Nas nie stać na takie program ale co ja wiem...

    Co do stadionu to ktoś zarabia w jak w każdej spółce...tak jak w komisji Smolenskiej...tylko że w komisji Smoleńskiej dużo więcej dostają ....dziwne...
    A odnosnie rozliczenia to sam widzisz że sprawa rozwojowa bo były wady i ciągnie się sprawa wyjasniająca wady i usterki.

    Mówisz że nie jesteś na audiencji ale wy nigdy nie mieliście szacunku dla prezydenta Komorowskiego więc o czym tu gadać ...

    Pisałem że z ciebie jest dobry komik i nie myliłem się:)
    To z usterkami na stadionie przednie. Poprawiłeś mi humor!

    6 3 Cytuj
  • 13 lut 2016
    Walker84 napisał/a:

    Ten Kraków Katowice to był za komuny budowany a teraz kasę za niego kasuje prywaciarz.
    Z kolei A4 Kraków do Rzeszowa i dalej nie ukończony robili już za PO. Tak samo do granicy w Zgorzelcu.

    Trochę piszesz jak urodzony w latach pięćdziesiątych i pewnie tak jest.
    Prywaciarz to nawyk określania kapitału przez ówczesne dzieci komuny.

    Dzisiaj 80 % kraju jest prywatna i tego chcieliśmy, bo nasi przodkowie zapatrzeni na równość i współwłasność komuny, marzyli aby w Polsce było USA a rządzili trybuni ludowi, dzisiaj społeczni, obywatelscy.
    Nie da się mieć ciastko i zjeść ciastko.
    Co do tego prywaciarza, to naiwne stwierdzenie, to konsorcjum którym kierują prominentni obywatele (obecnie Wiesław Rozłudzki), za chwilę zatrudnią prominenta PiS i będzie jak dawniej. To firma w której ulokowany jest kapitał każdej partii.

    Ja tak przeliczyłem, że jednak tych autostrad trochę powstało i gdyby przeliczyć ilość zbudowanych dróg szybkiego ruchu i autostrad i podzielić przez 8 lat rządzenia ostatniej ekipy, to zostaje bardzo trudne wręcz niewykonalne zadanie dala naszego rządu aby tę toczną średnią co najmniej utrzymać, a do tej pory nie podpisano ani jednego kontraktu na budowę tychże, a przecież jednak ziemie są już wywłaszczone i kawał przygotówki jest już za nami.
    Nie piszę aby wychwalać PO, ale niepokoi mnie, że moja ekipa PiS rządowa nic na temat dróg nie mówi. To wróży nie najlepiej.
    Dużo jeżdżę, dlatego dla mnie te drogi to oczko w głowie.

    3 5 Cytuj
  • 13 lut 2016

    Cieszę się że ci porawiłem humor tak jak poprawia mi pis ;)
    Odnośnie autostrady Kraków-Rzeszów mówisz że za PO. A przeciesz pisałeś że to nie PO daja kase tylko my podatnicy wieć to my nie dokończyliśmy ten odcinek.. Hmmm gdzie są twoje pieniądze na ten odcinek?

    3 7 Cytuj
  • 13 lut 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Cieszę się że ci porawiłem humor tak jak poprawia mi pis ;)
    Odnośnie autostrady Kraków-Rzeszów mówisz że za PO. A przeciesz pisałeś że to nie PO daja kase tylko my podatnicy wieć to my nie dokończyliśmy ten odcinek.. Hmmm gdzie są twoje pieniądze na ten odcinek?

    Widzę że nie rozumiesz. Droga była budowana w czasach PO.
    Nie, Po nie dała na nią kasy. Żadna Partia w historii nie dała pieniędzy na jakąś budowę. Kasa jest z naszych podatków. W tym przypadku dostaliśmy ją wcześniej w postaci dopłat z UE. A akurat rząd Po miał ją zadysponować i wykorzystać na ten cel. Gdybyśmy weszli do Unii 10 lat wcześniej pieniądze były by analogicznie 10 lat wcześniej i dysponował by nimi rząd pewnie AWS albo już SLD z lat 2001- 2005.
    Teraz w niedługim czasie będziemy te pieniądze musieli zacząć oddawać do kasy Unii bo tak to działa.
    I tutaj pojawia się podstawowe pytanie jak ona została wykorzystana? Bo te inwestycje miał być ukończone do 2013 roku a tymczasem dalej nie są. Wspomniana A4 do granicy z Ukrainą nie jest do dnia dzisiejszego skończona. Euro wspólne z Ukrainą to już niebawem 4 lata Historii. To jak z tym jest? Bo mieli na to w cholerę pieniędzy i temat jest dalej nie zamknięty a Po już nie ma?
    O przekrętach przy tych budowach nie ma co wspominać bo to jest temat rzeka ..

    6 4 Cytuj
  • 13 lut 2016

    Nie rządzi PO to jak mają dokończyć?W trakcie ich rządów autostrada jest do Rzeszowa i ciesze się że jest i się przyjemnie jezdzi. Zrobili tyle ile mogli i mieli kasy z UE. Ja nie mogę sobie przypomnieć co Pis zrobił dla Polski..hmmm pamięć już nie ta albo nie ma co przypominać...

    4 6 Cytuj
  • 13 lut 2016

    a ja ciut odbjegajac od tematu
    dzis prezydent podpisal o jednorazowym dodatku do najnizszych emerytur -400zl i tak coraz mniej az do 50zl
    jednoczesnie likwidujac coroczna rewaloryzacje
    przy najnizszych emeruturach wynosila ona chyba kolo 40zl miesiecznie-razy 12 miesiecy to wychodziloby wiecej niz to jednorazowe 400zl
    a pozbawili waloryzacji wszystkich
    super tak?

    5 Cytuj
  • 13 lut 2016

    Wiadomo dobra zmiana!

    2 5 Cytuj
  • 13 lut 2016
    zygi napisał/a:

    a ja ciut odbjegajac od tematu
    dzis prezydent podpisal o jednorazowym dodatku do najnizszych emerytur -400zl i tak coraz mniej az do 50zl
    jednoczesnie likwidujac coroczna rewaloryzacje
    przy najnizszych emeruturach wynosila ona chyba kolo 40zl miesiecznie-razy 12 miesiecy to wychodziloby wiecej niz to jednorazowe 400zl
    a pozbawili waloryzacji wszystkich
    super tak?

    Trzeba by trochę doczytać dokładniej. Z tego co tu piszą wynika że ta waloryzacja w tym roku była by tak niska że wyjdzie im lepiej jak dostaną jednorazową dopłatę:
    http://www.wykop.pl/ramka/3014315/andrzej-duda-rozda-1-41-mld-zlotych-emerytom-i-rencistom/

    5 1 Cytuj
  • 13 lut 2016

    Walker84-przykre jest to,ze nasze panstwo dawalo i daje ludziom takie wynagrodzenia,ze na starosc nie stac ich nawet na zwykle utrzymanie
    pomysl-gdybys mial 1100zl i mieszkal sam a jeszcze nie daj Boze byl chory czy utrzymalbys sie z takiego wynagrodzenia
    daja 12zl /h i robia z tego halo
    policz jaka kwote to daje miesiecznie i wyobraz sobie utrzymanie przez miesiac -siebie
    a nie mowic juz rodziny
    to jest TRAGICZNE ,ze ktos te kwoty ustala,ale kto.............ten co tyle ma pewnien na 1 dzien a nie miesiac

    2 Cytuj
  • 14 lut 2016

    Zygi nie rozumiem ci trochę.
    W jaki sposób państwo daje wynagrodzenie bo nie rozumiem ? chodzi o emeryturę czy wypłatę ?
    Mówisz o wynagrodzeniu czyli wypłacie?
    Co do stawki godzinowej to dla mnie temat rzeka. Bo wiele prac jest takich że nie płaci się na godziny tylko akord albo inne sposoby wypłat nie zawsze na godzinę.
    Co do tego ile ci zostanie na starość to wiele zależy czy coś odłożysz na te lata. Ja osobiście nie myślę i nie liczę na to ile mi dadzą emerytury tylko odkładam już teraz.

    4 Cytuj
  • 14 lut 2016

    APIS No i co z tego? Ja zaraz napisze że to radna Pisu i też w to uwierzysz?

    2 4 Cytuj
  • 14 lut 2016
    Bartol26 napisał/a:

    APIS No i co z tego? Ja zaraz napisze że to radna Pisu i też w to uwierzysz?

    A e co tu wierzyć? Przecież jest jak byk napisane kto to jest i jak się nazywa.
    Żałosna szopka dla idiotów i tyle w temacie..

    5 3 Cytuj
  • 14 lut 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Zygi nie rozumiem ci trochę.
    W jaki sposób państwo daje wynagrodzenie bo nie rozumiem ? chodzi o emeryturę czy wypłatę ?
    Mówisz o wynagrodzeniu czyli wypłacie?
    Co do stawki godzinowej to dla mnie temat rzeka. Bo wiele prac jest takich że nie płaci się na godziny tylko akord albo inne sposoby wypłat nie zawsze na godzinę.
    Co do tego ile ci zostanie na starość to wiele zależy czy coś odłożysz na te lata. Ja osobiście nie myślę i nie liczę na to ile mi dadzą emerytury tylko odkładam już teraz.

    Jak się więcej ludzi urodzi z programu 500 + to dostaniesz więcej emerytury. Bo to oni będą na nią robić.

    4 4 Cytuj
  • 15 lut 2016

    Każda reklama wyborcza bo ja to tam nazywam niesie kłamstwa.
    Tak ,tak walker oni się urodzą i będą pracować na moją emeryturę... Wyemigrują do Angli i będą prcowąć jak większość tam i robić na PKB w Angli...

    4 Cytuj
  • Andrzej 15 lut 2016
    Walker84 napisał/a:

    Jak się więcej ludzi urodzi z programu 500 + to dostaniesz więcej emerytury. Bo to oni będą na nią robić.

    Albo i nie będą, bo bardziej opłacalny będzie wyjazd na Zachód. Cała nadzieja, że dzieciaki będą nieźle zarabiać i udźwigną ciężar w postaci dofinansowania rodziców.

    2 Cytuj

Odpowiedz