Forum » Społeczeństwo

"Dobra zmiana" PiS

  • 10 paź 2019
    bono napisał/a:

    To taki już wasz urzędowy sposób, na niszczenie ludzi. Banaś jest OK. Górski to...

    Banaś nie jest OK jak kilku przed nim ale wszyscy potrafili odejść, ci twoi nie bardzo....cóż taki to i mamy klimat i różnice jakościowe.
    Mnie możesz sprawdzać nawet polecam, może złapiesz jakieś poprawne zasady moralne co by mnie ucieszyło gdybyś choć ułamek był w stanie się nauczyć.
    Niszczenie ludzi? A cóż to za słownictwo? Po prostu ocena zachowania tych ludzi. Czy się pomyliłem? Brak szacunku do najwyższych wartości i najbliższych ludzi raczej wręcz wymusza ocenę podejścia do ludzi na którym im nie zależy. Przecież to nie jest dziwne. Chyba, że u ciebie to norma.....i dlatego ten kraj jest podzielony między normy moralne. Fakt patologia występuje wszędzie ale pozostaje jeszcze kwestia jej usuwania. W mojej ocenie obecna władza w miarę sprawnie czyści szeregi u siebie podczas gdy przeciwnicy "bronią patoli jak niepodległości". Do tego dochodzi język i okoliczności (Wałęsa ostatnio).
    A co do grzebania: a gdzie masz szukać prawdziwej twarzy? Wiem wiem całe życie pozorujesz i oglądasz to co widać a później wielce zdziwiony i nagle (co ciągle powtarzałeś) nie mam nic wspólnego z Kijowski, nie wiem kto to Neumann, nie wracajmy do historii, nie oceniajmy wstecz....człowieku ty jesteś pieprznięty jeśli powierzałbyś najważniejsze kwestie na podstawie ogłady zewnętrznej. Mogę ci w takim układzie wykreować takiego Vivaldiego że aż cmokniesz ze szczęścia i ręke ucałujesz.....tylko później znów będziesz zdziwiony co mnie nie zdziwi.
    Ale szukaj haków, szukaj, albo produkuj fakenewsy jak to z KODem robiłeś, bo prawdziwych nie znalazłeś i kto to mówi o klarownych ludziach.
    Takie masz standardy i normy jakie pokazałeś. Nawet bym ci nie dał do ręki gówna do wyniesienia na śmietnik, bo nie mam pewności co byś z nim zrobił.....

    9 Cytuj
  • 10 paź 2019
    bono napisał/a:

    Gdyby była z PiS to piali by z zachwytu jak o Wojciechowskim
    że jest po papieżu najlepszym Polakiem.

    Natomiast może ruszać proces beatyfikacyjny rodziców św. Jana Pawła II Episkopat wyraża zgodę.
    Czy w następnej kolejności będzie rodzeństwo Papieża?

    Ty masz na serio jakąś skazę z tym kościołem i wiarą. Najpierw chciałeś zboczeńców w lokalnym kościele łapać ale nikogo nie złapałeś. Czyżby jakiś zły dotyk bo teraz temat o noblistce a ty musiałeś jakieś herezje wstrzelić.
    A tak przy okazji: w mojej ocenie życie rodziców JPII było diametralnie różne od twojego trollowania. Zacznij naprawę świata od .....siebie.

    2 9 Cytuj
  • Pietja 10 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ty masz na serio jakąś skazę z tym kościołem i wiarą. Najpierw chciałeś zboczeńców w lokalnym kościele łapać ale nikogo nie złapałeś. Czyżby jakiś zły dotyk bo teraz temat o noblistce a ty musiałeś jakieś herezje wstrzelić.
    A tak przy okazji: w mojej ocenie życie rodziców JPII było diametralnie różne od twojego trollowania. Zacznij naprawę świata od .....siebie.

    Ciężko zrozumieć gościa, który daje łapkę w dół z powodu gratulacji dla Tokarczuk na konferencji pis. Czasem się zastanawiam czy Ci wszyscy jadący jedynie na antypisizmie są zdrowi psychicznie.

    1 9 Cytuj
  • 10 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    A jak wygląda przekaz w mediach Partii Obciachu i Zaprzaństwa w temacie śmierci profesora Szyszko?
    Szczujnie zrobiły wcześniej ludziom wodę z mózgów o stodole Szyszki a lemingi uwierzyły nie sprawdzając zupełnie jakie były fakty.

    To on też dostał Nobla?

    7 1 Cytuj
  • 10 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    No i się pomyliłeś. Właśnie słuchałem konferencję prasową PiS i gratulacje dla Tokarczuk zajęły sam początek :)

    Na opamiętanie nigdy nie jest za późno.

    7 1 Cytuj
  • 10 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Pisze wspaniałe książki. Polecam jej literaturę - porusza istotne kwestie i na pewno jest przystępniejsza dla młodych ludzi niż grafomania Sienkiewicza.

    W wolnej chwili przeczytam z ciekawości, bo mam niechęć do osób z tęczowych marszów a chciałbym wyrobić sobie własne zdanie.
    Na tą chwilę mam tylko nadzieję, że to ta sama nagroda Nobra którą dostałą Maria Curie-Skłodowska lub inni za przełomowe odkrycia. Na razie nie przemawia do mnie nagroda za to, że jesteśmy "mordercami Żydów" a nasza historia jest wyśniona.
    https://nczas.com/2018/05/23/olga-tokarczuk-polacy-to-mordercy-zydow-czy-za-to-dostala-nagrode-bookera/

    skoro nagrodę otrzymała Tokarczuk oraz otrzymał Bolek to jestem pewny, że ŻADEN (!!!) Kaczyński jej nie dostanie. Z resztą Kaczyński jest za mało atrakcyjny na nagrodę.
    https://polskatimes.pl/skandal-w-akademii-szwedzkiej-maz-jednej-z-czlonkin-mial-molestowac-ksiezna-wiktorie/ar/13138244

    szkoda, że świat staje na głowie a ideały rozmieniane są na drobne.

    5 Cytuj
  • Pietja 10 paź 2019
    bono napisał/a:

    To on też dostał Nobla?

    nagroda "Nauka dla pokoju" Światowej Federacji Naukowców zrzeszającą ponad setką noblistów-naukowców się liczy?

    6 Cytuj
  • Pietja 10 paź 2019
    bono napisał/a:

    Na opamiętanie nigdy nie jest za późno.

    Mówisz pewnie do siebie

    https://wpolityce.pl/polityka/365447-prof-szyszko-prezentuje-stacje-badawcza-w-tucznie-zobacz-slynna-stodole-ministra-wideo

    1 6 Cytuj
  • 10 paź 2019

    Seneka trzymaj poziom, proszę cię ..... memy to już dawno faux pas. Chcesz gadać czy kolorowankami się bawisz? Weź jeszcze poskacz hop hop i będzie komplet. Doprawimy czerwony nos i się pośmiejemy.

    1 5 Cytuj
  • 10 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    W wolnej chwili przeczytam z ciekawości, bo mam niechęć do osób z tęczowych marszów a chciałbym wyrobić sobie własne zdanie.
    Na tą chwilę mam tylko nadzieję, że to ta sama nagroda Nobra którą dostałą Maria Curie-Skłodowska lub inni za przełomowe odkrycia. Na razie nie przemawia do mnie nagroda za to, że jesteśmy "mordercami Żydów" a nasza historia jest wyśniona.
    https://nczas.com/2018/05/23/olga-tokarczuk-polacy-to-mordercy-zydow-czy-za-to-dostala-nagrode-bookera/

    skoro nagrodę otrzymała Tokarczuk oraz otrzymał Bolek to jestem pewny, że ŻADEN (!!!) Kaczyński jej nie dostanie. Z resztą Kaczyński jest za mało atrakcyjny na nagrodę.
    https://polskatimes.pl/skandal-w-akademii-szwedzkiej-maz-jednej-z-czlonkin-mial-molestowac-ksiezna-wiktorie/ar/13138244

    szkoda, że świat staje na głowie a ideały rozmieniane są na drobne.

    jakie ideały ma ten zgrzybiały cynik z Żoliborza podążający po trupach do celu i bazujący na najgorszych instynktach Polaków, siejący nienawiść i kłócący ludzi?

    7 2 Cytuj
  • 10 paź 2019
    Seneka napisał/a:

    jakie ideały ma ten zgrzybiały cynik z Żoliborza podążający po trupach do celu i bazujący na najgorszych instynktach Polaków, siejący nienawiść i kłócący ludzi?

    na pewno inne niż ty no i mam pytanie : kogo skłócił? Jak na razie najbardziej przekrwione oczy i słownictwo ma twoja "cyniczna i zgrzybiała" frakcja. A najbardziej subtelna różnica między tobą a nim jest taka, że ty szukałeś własnej teczki TW w IPNie (nie wiedzieć dlaczego i nie wiedzieć dlaczego tutaj się tym chwaliłeś) a druga różnica jest taka, że on nie rzucał legitymacją Solidarności a ty szastałeś tą co ją rzekomo miałeś, ale wyrzuciłeś i nikt jej nigdy nie widział, bo nie istniała. No i najważniejsze : on jak pisze to nie wstrzela mu się cyrylica.....u ciebie to nagminne. Różnic jest jeszcze więcej, ale to by trzeba było do twojego KODu sięgnąć albo jeszcze dalej do czasów zielonego stolika w Pcimiu.

    4 8 Cytuj
  • 10 paź 2019
    Mohikanin napisał/a:

    nagroda "Nauka dla pokoju" Światowej Federacji Naukowców zrzeszającą ponad setką noblistów-naukowców się liczy?

    Nobel to dziadowska ,marka, podobnie jak BMW czy Ferrari, przecież podobnych aut jest setki i niewiele mniej świetnych marek.
    Kocham z wami pisać jołopy.

    Marka czyli nagroda Kaczyńskiego przyćmi wszystkie marki świata, podobnie jak Wojciechowski przyćmił Tuska.
    Fajnie się z wami pisze, mądrego zawsze warto posłuchać.

    7 1 Cytuj
  • 10 paź 2019

    Dalej
    Sąd Powszechny wydał wyrok, i nakazał przeproszenie Budki ,ale sąd wewnętrzny TVP go zakwestionował, że sądy źle działają, że są głupie itd.
    Jak firma działa do dupy, zwalniają szefa i pozyskują nowego managera.
    PiS przyznaje, że obsada Ziobry na stanowisku szefa wszystkich służb prawnych państwowych, to nieporozumienie, dziad sobie nie radzi i jest pośmiewiskiem.
    Ale muszą go trzymają, bo ma na nich haki.
    A sądów obecnie nie należy słuchać i tak naprawdę zamiast Sądów Powszechnych, mogą być sądy PiS. Kaczyński wyznaczy gości od wyroków i oni będą mieć dyrektywę w sms jaki mają ogłosić wyrok.
    Dzisiaj Gliński, zaskoczony przez TVP info pytaniem o Nobla, zaczął się jąkać, że nie każdemu może się taka twórczość podobać, ale cóż jak dostała tego Nobla, a ja jej nie czytałem i nie znam.
    A za 1/2 h przyszedł tekst jak należy się wypowiadać i naraz wszyscy mówią to samo zrównując Wojciechowskiego z Tokarczuk jako dwa sukcesy.
    Kupujcie to Panowie, bo to do waszych umysłów jest adresowane.
    Inni aż takiej wyobraźni nie mają.

    Jak gości z Myślenic zatrzymano z narkotykami, to teraz wykorzystają narrację PiS- o sądach , że ku.wa te sądy ich nie reprezentują, że są głupie i że Ziobro może im wylizać odbytnicę.

    6 1 Cytuj
  • 11 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    zamknij oczy przy czytaniu i Twój problem sam się rozwiąże :-) .....weź się ogarnij a jak masz mi coś do powiedzenia i jaja a nie kinderniespodzianki to przyjdź (łatwo mnie znaleźć) i wyjaśnij a nie chowaj się ......kynio XD

    kinder niespodzianki to TY MASZ !!! nie poć się już ,nie mam zamiaru Cię szukać bo mi jesteś zbędny ,a widzę ,że na wszystkim się znasz jak inni pisiory !! szewce i burmistrze ....

    6 1 Cytuj
  • 11 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    W wolnej chwili przeczytam z ciekawości, bo mam niechęć do osób z tęczowych marszów a chciałbym wyrobić sobie własne zdanie.
    Na tą chwilę mam tylko nadzieję, że to ta sama nagroda Nobra którą dostałą Maria Curie-Skłodowska lub inni za przełomowe odkrycia. Na razie nie przemawia do mnie nagroda za to, że jesteśmy "mordercami Żydów" a nasza historia jest wyśniona.
    https://nczas.com/2018/05/23/olga-tokarczuk-polacy-to-mordercy-zydow-czy-za-to-dostala-nagrode-bookera/

    skoro nagrodę otrzymała Tokarczuk oraz otrzymał Bolek to jestem pewny, że ŻADEN (!!!) Kaczyński jej nie dostanie. Z resztą Kaczyński jest za mało atrakcyjny na nagrodę.
    https://polskatimes.pl/skandal-w-akademii-szwedzkiej-maz-jednej-z-czlonkin-mial-molestowac-ksiezna-wiktorie/ar/13138244

    szkoda, że świat staje na głowie a ideały rozmieniane są na drobne.

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25295557,kontrowersje-wokol-nagrody-nobla-dla-petera-handke-propagator.html

    Kontrowersje wokół drugiego laureata tylko udowadniają, że jest to nagroda za literaturę, a nie poglądy. Znani są tez laureaci, którzy mieli „romanse” z poglądami bliskimi Hitlera.

    To jest nagroda za /literaturę/ a nie politykę. I chodź Minister Kultury zrobił
    z siebie głupka u Olejnik pare dni temu to przynajmniej potrafił się zreflektować.

    Tokarczuk była niezależnie od władzy w Polsce (chyba obecnie tez jest) jako autor lektur uzupełniających...

    3 Cytuj
  • 11 paź 2019
    bono napisał/a:

    Nobel to dziadowska ,marka, podobnie jak BMW

    Uważasz BMW za dobrą markę:-))) .... jednak cie można pierdołami i ściemami kupić. Wpadnij udowodnię ci jak mocno się mylisz. Ostatnio na testach ŻADNE powtarzam ŻADNE BMW nie przeszło testu łosia dla 100km/h (prędkość realnie używana) a ustawowe homologacyjne 60km/h przechodzi nawet Dacia :-))) ale bono wie.... kolejna sprawa wtopy mechaniczne (zwłaszcza 2.0d) i elektroniczne. Nowe BMW owszem dojeżdża do 300tkm ale nie dopowiedzieli, że na dwóch silnikach. Już nie wspomnę o serii 3 cylindrowców w serii BMW1 :-))) to gówno bezawaryjnie nawet 100tkm nie może osiągnąć zwłaszcza w dieslu. O VW raczej nie muszę cię edukować powinieneś nawet z gównonewsów wiedzieć wszystko. Generalnie można VW porównać do ciebie i twoich reprezentantów : oszukać a potem odbębnić sukces :-))) następnie umyć ręce (w Europie) bo w USA im na to nie pozwolili. A gówno rozlewa się dalej: dopóki Peugeot miał swój dział Sport to robili super silniki do Puga, zawiązali współpracę z BMW i odtąd 1,6THP to pasmo porażek w silniku turbo (zwłaszcza w rozrządzie) po 40tkm niestety pada a silnik idzie do Peugeota, BMW i Mini, zanim pierwszy dojechał do kluczowych 40tkm dali mi tytuł Engine of the Year :-)))
    i tak to jest z nagrodami, odbębnionym sukcesem i testach na ...... komputerze.
    https://www.youtube.com/watch?v=kQsXFmitNCA
    ale dla ciebie to cudowne auta ....... gówno jest smaczne - milion much nie może się mylić. Ale ty uwielbiasz gówna zapakowane w złote papierki......twój wybór, tylko nie dziw się po raz kolejny gdy POczujesz się wyruchany w Passacie czy innym BMW jak np przez twojego idola Kijowskiego.

    kynio napisał/a:

    kinder niespodzianki to TY MASZ !!! nie poć się już ,nie mam zamiaru Cię szukać bo mi jesteś zbędny

    jak dziecko "chyba ty, chyba ty" ...... nie wiem po co łazisz zatem tu za mną i trzymasz się nogawki jak dziecko taty :-) ja tam bym się z tobą chętnie spotkał, wytłumaczyłbyś mi po jaką cholerę mnie tu szukasz ...... kozak schowany za nickiem KYNIO .... XD

    Strozaninek napisał/a:

    Kontrowersje wokół drugiego laureata tylko udowadniają, że jest to nagroda za literaturę, a nie poglądy. Znani są tez laureaci, którzy mieli „romanse” z poglądami bliskimi Hitlera.

    To jest nagroda za /literaturę/ a nie politykę. I chodź Minister Kultury zrobił
    z siebie głupka u Olejnik pare dni temu to przynajmniej potrafił się zreflektować.

    Oczywiście przyznaję ci rację. To jest nagroda za swojego rodzaju wizję obrobioną świetnym warsztatem literackim. Niemniej mnie osobiście zniesmacza, że (w tle moralnie słabej sexafery uniwersytetu i decydentów) nikogo nie zastanawia moralność dzieła. Równie dobrze Hitler czy Goebbels też powinien dostać Nobla? Znalazłoby się tuzin majstersztyków jako pierwowzorów a i wybitnych osiągnięć choćby w dziedzinie medycyny. Taki niesmak po prostu. Jakby nie tłumaczyć nagrody Nobla okoliczności otrzymania są po prostu dziwne, samo dzieło piętnujące pewne warstwy także. Rozumiem, że mamy gender i nie jest dobrze postrzegana nietolerancja ale z drugiej strony można napisać o Polakach jako mordercach Żydów i w wyniku tolerancji otrzymuje się nagrodę? Tym dziwniejsze sygnowane Szwecją gdzie za napyskowanie na imigranta można pójść do więzienia?
    Ja to podsumuje tak : przy całym (kiedyś) szacunku do nagrody Nobla uważam, że mamy i w tym obszarze przebiegunowanie wartości i to jest kolejny kroczek do podziału społeczeństw. Za chwile będą tworzyć się kasty na świecie. Obudujesz się murem ze swoimi LGBT, inni obudują się wokół Sorosa, jeszcze inni będą mieć dość i zaczną obudowywać się murami (np Meksyk-USA), my w Polsce (już poza Twoimi) okopiemy się w grupach różnych moralnie. I wracamy do granic ale nie Państwowych a religijnych, wychowawczych, kulturowych, ekonomicznych itd a każda grupa będzie miała własną nagrodę nawet i "Nobla" skoro druga grupa nie jest do niej przekonana z uwagi na własne poglądy.
    Ciekawe kiedy nastąpi moment, że ludzie zaczną się łączyć i przemieszczać z uwagi na kasty bo nie wmówisz mi o tolerancji skoro sama noblistka nie toleruje moich wartości
    https://www.youtube.com/watch?v=Yfc7m287Byo

    4 Cytuj
  • 11 paź 2019

    Lepiej, że ocenia się dzieło, a moralność pozostawia się każdemu wedle własnej oceny i się tego nie ocenia - dla mnie laureat z 2019 nie jest kontrowersyjny, dla kogoś będzie. Zamiast zajmować się ocenianiem czyjegoś podejścia do życia, lepiej oceniać jego dzieło. No chyba, że mowa o pokojowej nagrodzie.

    Gdyby tak oceniać, to Alan Turing, był człowiekiem niemoralnym, a jednak dzięki jego odkryciom i pracy możesz pisać na komputerze - był gejem przymusowo leczonym, bo żył w takich czasach i popełnił samobójstwo, ale był też genialnym matematykiem który stworzył podwaliny do współczesnej informatyki. Tyle z mojej strony w tym temacie, czas celebrować ciszę wyborczą powoli :)

    3 Cytuj
  • 11 paź 2019

    Hmmmm OK ale znów się rozmywamy. Czy Tokarczuk otrzymała nagrodę za dzieło czy za wizję opracowaną świetnym warsztatem? Gdyby oceniać dzieło to generalnie science-fiction autorki. Pewno warsztatowo świetne (nie wiem nie czytałem) zatem nagroda za wizję : "za „narracyjną wyobraźnię". Wyżej opisałeś za dzieła, pewne osiągnięcia. Czy nagroda (nawet prestiżowa choć teraz już w mojej ocenie rozmieniona/zamieniona w wyniku właśnie afery) za wizję jest prestiżowa w jednym worku z Turingiem, Skłodowską itd? Owszem literatura to inny świat Szymborska wraz z laureatami Sienkiewicz czy Miłosz byli oceniani nie tylko za wizję ale też i dzieło. Tokarczuk .....hmmm jak ocenić nagrodę za narracyjną wyobraźnię? Ciężko mi ocenić taką nagrodę dlatego wg mnie z niedowierzaniem ale jednak trzeba ją przyjąć ...... jako pozytyw i pogratulować Tokarczuk.

    Wyżej opisałem Ci nagrodę za Engine of the Year dla awaryjnego gniota 1,6 THP od BMW ..... wiem też jak się przyznaje prestiżowy tytuł w tym obszarze :-))) oraz gwarantuje Ci, że fizycznie u siebie nie chciałbyś go użytkować, popadłbyś w frustrację. Ale skoro świat stoi teraz nagrodami, produkowanymi opiniami na forach, dorabianymi gwiazdkami przy produktach, fałszywymi testami, ustawianymi expertami, cóż rzec.....chcemy być tak kiwani, za mało sami myślimy, zauważamy a nasz instynkt sami wolimy oszukać ..... skoro w internecie elita napisała, że....

    4 Cytuj
  • 11 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Hmmmm OK ale znów się rozmywamy. Czy Tokarczuk otrzymała nagrodę za dzieło czy za wizję opracowaną świetnym warsztatem? Gdyby oceniać dzieło to generalnie science-fiction autorki. Pewno warsztatowo świetne (nie wiem nie czytałem) zatem nagroda za wizję : "za „narracyjną wyobraźnię". Wyżej opisałeś za dzieła, pewne osiągnięcia. Czy nagroda (nawet prestiżowa choć teraz już w mojej ocenie rozmieniona/zamieniona w wyniku właśnie afery) za wizję jest prestiżowa w jednym worku z Turingiem, Skłodowską itd? Owszem literatura to inny świat Szymborska wraz z laureatami Sienkiewicz czy Miłosz byli oceniani nie tylko za wizję ale też i dzieło. Tokarczuk .....hmmm jak ocenić nagrodę za narracyjną wyobraźnię? Ciężko mi ocenić taką nagrodę dlatego wg mnie z niedowierzaniem ale jednak trzeba ją przyjąć ...... jako pozytyw i pogratulować Tokarczuk.

    Wyżej opisałem Ci nagrodę za Engine of the Year dla awaryjnego gniota 1,6 THP od BMW ..... wiem też jak się przyznaje prestiżowy tytuł w tym obszarze :-))) oraz gwarantuje Ci, że fizycznie u siebie nie chciałbyś go użytkować, popadłbyś w frustrację. Ale skoro świat stoi teraz nagrodami, produkowanymi opiniami na forach, dorabianymi gwiazdkami przy produktach, fałszywymi testami, ustawianymi expertami, cóż rzec.....chcemy być tak kiwani, za mało sami myślimy, zauważamy a nasz instynkt sami wolimy oszukać ..... skoro w internecie elita napisała, że....

    Strasznie filozofujesz. Skoro nawet PiS się cieszy i gratuluje z sukcesu Polki, to oznacza tylko tyle, że nudzi ci się lub jesteś zgorzkniały.

    Polka, dostała Nobla. Wszyscy jesteśmy Polakami, niezależnie od naszych poglądów, Religi czy orientacji, no chyba, że według Ciebie jak ktoś jest lewakiem, gejem, ateistą to nie jest Polakiem. No ale wtedy to już mówimy o jakiejś formie państwa totalitarnego - mnie to nie pasuje.

    Pozdrawiam.

    2 Cytuj
  • 11 paź 2019

    ViValdi
    dyskusja z tobą przypomina dyskusję że Świadkiem Jehowy.

    Świadkowie uważają, że głosząc po domach spełniają polecenie Jezusa. Wierzą, że swoją działalnością ratują życie innym ludziom – dzięki temu ich słuchacze mają poznać tak zwaną “prawdę”, czyli poznać zamierzenie Boże co do Ziemi i przeżyć Armagedon.

    Ty to samo robisz z nadania świadków Kaczyńskiego.

    8 1 Cytuj
  • 11 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Polka, dostała Nobla. Wszyscy jesteśmy Polakami, niezależnie od naszych poglądów, Religi czy orientacji, no chyba, że według Ciebie jak ktoś jest lewakiem, gejem, ateistą to nie jest Polakiem.

    Teraz to p****isz. Cieszę się, że dostała nobla Polka tylko przeraża mnie za co czyli zastanawiam się jak się przewartościowały kryteria.
    Jeżeli teraz nagradzamy za wyobraźnię to taki Stalin mógłby dzisiaj dostać trzy XD

    1 4 Cytuj
  • 11 paź 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Teraz to p****isz. Cieszę się, że dostała nobla Polka tylko przeraża mnie za co czyli zastanawiam się jak się przewartościowały kryteria.
    Jeżeli teraz nagradzamy za wyobraźnię to taki Stalin mógłby dzisiaj dostać trzy XD

    Gdyby ktoś z PiSu dostał, nie zastanawiałbyś się nad tym, a że dostała osoba o wrażliwości bardziej lewicowej to się zastanawiasz.

    Gombrowicz, Iwaszkiewicz, Białoszewski, Konopnicka, Tuwim - wszystkie te osoby ponoć były "homo lub bi" , Szymborska pisała peany na cześć władzy komunistycznej. i tak naprawdę do życiorysów każdego z nas można by coś przypisać. Co też bono robił wyżej, próbując ci uzmysłowić to na Twoim przykładzie.

    Nie ma sensu się zastanawiać - mamy kolejną noblistkę.

    2 Cytuj
  • 11 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Nie ma sensu się zastanawiać - mamy kolejną noblistkę.

    zgadza się i jest OK a z PiSu NIKT nie dostanie jestem o tym przekonany, nie te feremony, nie to wsparcie, nie te wartości, no i nikt z PiSu nie bawi się wibratorami we wspólnej Europie. Taki bono tak ma szanse na nobla, jakby go jeszcze dobrze ubrać, wykreować, rozszerzyć uśmiech, klepnąć mocniej w kark żeby się ugiął potem kopnąć w dupę żeby się wyprostował to spoko nobel w zasięgu ręki ale nie Kaczyński, nie ma z bonem czy Seneką z elyty szans.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz