Forum » Społeczeństwo

Marsz w obronie praw kobiet - Rynek Myślenice pon. 03.10.2016 g.13:00

  • 4 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Super. Spotkajmy sie f2f. Napisz na prv.

    A jesli wolisz formę debaty publicznej to zaprosmy mieszkańców Myslenic i porozmawiajmy o pis i Polsce w jakiej chcemy zyc.

    Czekam na kontakt.

    4 23 Cytuj
  • 4 paź 2016
    m_markos napisał/a:

    Jest pełno w różnorakich historii w życiu. Podczas badan Kobiety nie jednokrotnie dowiadują się płody są bardzo uszkodzone. Zmuszenie takiej kobiety do donoszenia dziecka, urodzenia jest nieludzkie i dla niej i dla tego uszkodzonego organizmu. Tak samo nie życzę nikomu dylematów czy wybrać matkę czy dziecko albo akceptować rezultat gwałtu.

    Ale o czym Ty człowieku bredzisz ? czy Pis zaostrza ustawę aborcyjną ? Wy toczycie wojne o OBYWATELSKI PROJEKT USTAWY którą podpisało 450 tysięcy osób. PIS w porównaniu do praktyk PO (która miliony podpisów obywateli wyrzucała do kosza) nie ma tych osób w dupie, tylko pochyla się nad tą ustawą chociaż wszyscy wiemy, że i tak jej NIE PRZYJMIE. Ustawa w obecnej formie jest wystarczająca i KAŻDY TO WIE ale wy musicie robić szum i zadymę robiąc jednocześnie ludziom wodę z mózgu. 90% kobiet, która manifestuje jest przekonana że to ustawa PIS co jest niezmiernie śmieszne, bo PIS z tym OBYWATELSKIM PROJEKTEM ma tyle wspólnego co Tusk. Najśmieszniejsze jest to, że podobno KOD wielce broni demokracji, a atakuje demokratyczny projekt ustawy jakiegoś stowarzyszenia :D przecież to jest jakiś absurd. EUROPA SIĘ Z WAS ŚMIEJE.

    Wam chodzi o to żeby ludzie myśleli, że to PIS jest odpowiedzialny za tą ustawę. I serio żal mi tych lemingów, którzy nie wiedzą co się w okół nich dzieje ale zobaczyli w TVN i innych wyborczych propagandę i manifestują atakując Pis za to że jakieś stowarzyszenie zebrało podpisy i zgłosiło OBYWATELSKI PROJEKT USTAWY. Może zaatakujcie rząd z powodu brzydkiej pogody dzisiaj ? taki sam sens będzie waszych ataków.

    Żałosne jest to jak Platforma i Nowoczesna (kod) wciągają w swoją brudną politykę sprawę tak delikatną jak aborcja. Te ugrupowania posuną się do wszystkiego byleby odzyskać koryta a Wy kobiety dajcie dalej sobą manipulować i bądźcie RZECZĄ w rękach Schetyny i Kijowskiego z Petru. Oni was wykorzystują do swoich celów. Serio jakim trzeba być zaślepionym żeby tego nie widzieć ? PO i nowoczesna to dno, typowy małostkowy buraczany twór, który w dup** ma demokracje a liczy tylko na własne koryto i kasę z niego płynącą. Ludzie obudźcie się cały zachód się z was śmieje. I jak już chcecie manifestować i wykrzykiwać slogany to najpierw dowiedźcie się kto jest odpowiedzialny za ten projekt ustawy i jak ona brzmi a nie słuchajcie bredni powielanych przez propagandzistów którym płacom za to !

    Powtarzam OBECNY projekt ustawy jest dobrym kompromisem i nikt go NIE MA ZAMIARU zaostrzyć. To o co walczycie to PROPOZYCJA jakiegoś ugrupowania (mają prawdo w końcu mamy demokracje prawda?) i PIS nie ma z tym NIC wspólnego !

    Drogie Panie, bądźcie pewne, że jak rząd odrzuci ten projekt ustawy, to ten "wspaniały" KOD i PO będą atakować rząd........że odrzucili projekt ustawy zgłoszony przez obywateli i demokracja jest zagrożona :D To jest brudna gra platformy i nowoczesnej (kod) nic więcej. Nikt wam nie odbierze prawa decydowania w sprawach najważniejszych i tak delikatnych jak aborcja.

    Ps. Posłuchajcie dzisiejszego kontrwywiadu, jak Stefan Niesiołowski został brzydko mówiąc "zaorany". Niesiołowski to idealny przykład ideałów PO i Nowoczesnej (KOD), która jak już wspomniałem posunie się do wszystkiego (nawet tak haniebnych rzeczy jak "gra" aborcją) żeby tylko odzyskać koryta i kasa żeby się zgadzała.

    Pozdrawiam ludzi samodzielnie myślących !

    31 10 Cytuj
  • 4 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Super. Spotkajmy sie f2f. Napisz na prv.

    Ulica to nie miejsce na rozmowy na takie tematy.
    Nie spotkamy się bo mój face może na tym ucierpieć. Otoczenie, z którym się utożsamiasz potrafi nawet Policję bić więc nie ma o czym mówić. Jesteście po prostu niebezpieczni.

    18 9 Cytuj
  • 4 paź 2016

    To projekt obywatelski którego większość nie czytała i PiS wolałby by go nie było ale nie mogą jak PO wywalić tysięcy podpisów do kosza.Lewica i oczywiście opozycja rozpętała histerię aby dołożyć PiSowi.Tak marginesie to jakie prawa kobiet są zagrożone?Kobieta ma wiele możliwości aby uniknąć niechcianej ciązy a aborcję jako antykoncepcję stosują pewnie te które robią to z byle kim,byle jak i byle gdzie.Może ktoś wyjaśni mi gdzie znajdę że aborcja jest prawem kobiety bo w Konstytucji nie znalazłam a tu też nie ma
    http://www.unesco.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Powszechna_Deklaracja_Praw_Czlowieka.pdf

    18 10 Cytuj
  • 4 paź 2016

    Aborcja to zabijanie i jak ktoś mówi o wolności wyboru to podpiszcie się od razu za legalizacją eutanazji bo dla was życie to nić cennego... Zastanówcie się ile zdrowych dzieci dopadła aborcja a mogli by żyć... Biegiem na ten marsz a w niedziele do kościoła...

    15 16 Cytuj
  • 4 paź 2016

    Dzisiaj w gabinetach lekarskich w całej Polsce:

    - Panie doktorze, jestem chora.
    - A co się stało?
    - Byłam wczoraj, w tę paskudną, deszczową, mglistą pogodę, na Czarnym Proteście w obronie prawa do aborcji i się przeziębiłam. I teraz fatalnie się czuję, mam grypę i wszystko mnie boli.
    - No cóż... Twoje ciało, twoja sprawa. NASTĘPNY PROSZĘ!

    hahhaah :-D

    27 20 Cytuj
  • 4 paź 2016

    Nie czytały albo nie zrozumiały te co protestowaly.
    Może te co czytały i zrozumiały wyjaśnia np. Sojka punkt po punkcie ? Było by miło.

    7 3 Cytuj
  • 4 paź 2016
    Bolek napisał/a:

    Powtarzam OBECNY projekt ustawy jest dobrym kompromisem i nikt go NIE MA ZAMIARU zaostrzyć. To o co walczycie to PROPOZYCJA jakiegoś ugrupowania (mają prawdo w końcu mamy demokracje prawda?) i PIS nie ma z tym NIC wspólnego !

    Wystarczyło by jedno oświadczenie ze strony rządzących że nie będzie zaostrzenia przepisów aborcji by ten marsz stracił rację bytu zanim się zmaterializował. Tylko jedno.Później jak marsz się zaczął i widać że jest to wizerunkowa katastrofa mógł ktoś porozmawiać z protestującymi kobietami. Wieczorem by to każdy w wiadomościach obejrzał i odbiór byłby inny. Ale nikt się nie zdobył na taką wypowiedź. Zamiast tego w eter poszła arogancja Waszczykowskiego.

    Sam PIS spieprzył tą akcję i zrobił prezent opozycji konsolidując niezadowolonych. Nie zwalaj tu nic na PO, Nowoczesną czy kogoś innego. Oni tylko skorzystali na głupocie PIS.

    Tak jak mówi kataryna:
    "Ktoś obiecywał przed wyborami "Słuchać Polaków". Słuchać, nawet gdy się nie zgadzamy, a nie obrażać."
    Co z tego wyszło sam widzisz.
    zdjecie

    13 18 Cytuj
  • 4 paź 2016

    Waszczykowski jest mało ogarnięty i musi się nauczyć dobierać odpowiednie słowa, Błaszczak i Jackowski akurat prawdę powiedzieli :) . Przecież swetru z kijowskim wykorzystali babki do walki o odwołanie rządu i to chyba każdy w miare ogarnięty człowiek zauważył. No właśnie Pisiorki słuchają Polaków, czego najlepszym przykładem jest to,że projekt obywatelski nie wylądował od razu w koszu :D jak by zrobili tak jak markos piszesz to alimenciarz by huczał że pisorki łamią demokracje i wyrzucają 450 tysięcy podpisów do kosza :D poprostu babki dały się wykorzystać platfusom i kodowcom w walce o koryto i taka jest prawda, ja osobiście mam z nich beke :D poszły walczyć o coś co nawet nie jest zagrożone :D nie rozumiem polaczków, dymani byli przez platfusów przez 8 lat a nadal nabierają się na ich propagande :D hahaha to się chyba nigdy nie zmieni. Ale że babkami tak łatwo manipulować to aż szkook :D

    18 12 Cytuj
  • 4 paź 2016
    pan Kracy napisał/a:

    Ulica to nie miejsce na rozmowy na takie tematy.
    Nie spotkamy się bo mój face może na tym ucierpieć. Otoczenie, z którym się utożsamiasz potrafi nawet Policję bić więc nie ma o czym mówić. Jesteście po prostu niebezpieczni.

    A więc pozostajesz internetowym napinaczem zwanym trollem na usługach pis.

    Kto powiedział ze na ulicy mamy rozmawiać?
    Chcesz to wynajmę salę i zrobimy debatę Ty i ja.

    Brak Ci odwagi?

    Pisząc o otoczeniu masz na myśli Pisiewiczy ? A moze przeklinającego i awanturujacego sie w kościele podczas mszy świętej radnego pis, lub córkę radnej pis z Gdańska która napada na policjantów. A moze masz na mysli pisowca z Pcimia oskarżonego o przyjmowanie łapówek?

    10 20 Cytuj
  • 4 paź 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Kodowcy i platfusy jak zwykle ból dupska level hard :D hahaha ciekawe czy kiedyś to kwiczenie się skończy ? :D już widze ten marsz w myślenicach max 10 osób hahahaha tak jak photoshop ze zdjęciami z łodzi itp

    Zazwyczaj nie zniżam się do rynsztokowego poziomu, ale w tym wypadku zrobie wyjątek panie kiblu vel plusik i minusik.

    Pomyliłeś sie co do ilości osob ma marszach /również tym w Myślenicach/ tak samo jak mylisz sie w sprawie pis.
    My to szambo rozpracowalismy kilka miesięcy temu, Ty pewnie to zrobisz za kilka lat - jak bedziesz trochę mądrzejszy. Dojdziesz do takich samych wniosków.

    6 22 Cytuj
  • 4 paź 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Waszczykowski jest mało ogarnięty i musi się nauczyć dobierać odpowiednie słowa, Błaszczak i Jackowski akurat prawdę powiedzieli :) . Przecież swetru z kijowskim wykorzystali babki do walki o odwołanie rządu i to chyba każdy w miare ogarnięty człowiek zauważył. No właśnie Pisiorki słuchają Polaków, czego najlepszym przykładem jest to,że projekt obywatelski nie wylądował od razu w koszu :D jak by zrobili tak jak markos piszesz to alimenciarz by huczał że pisorki łamią demokracje i wyrzucają 450 tysięcy podpisów do kosza :D poprostu babki dały się wykorzystać platfusom i kodowcom w walce o koryto i taka jest prawda, ja osobiście mam z nich beke :D poszły walczyć o coś co nawet nie jest zagrożone :D nie rozumiem polaczków, dymani byli przez platfusów przez 8 lat a nadal nabierają się na ich propagande :D hahaha to się chyba nigdy nie zmieni. Ale że babkami tak łatwo manipulować to aż szkook :D

    Czyli uważasz ,że ustawa która obowiązuje teraz jest ok

    6 8 Cytuj
  • 4 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Typowe pisowskie trollowanie opłacane przez Kaczyńskiego czyli zaburzenie postrzegania otaczającej nas rzeczywistości.

    Czarny protest to protest przeciwko ograniczeniu wolności. To sprzeciw próbie odebrania prawa do decydowaniu o sobie, o swoim zdrowiu i życiu ! Po ustawie antyterrorystycznej i ustawie rolnej to kolejny etap ograniczania prawa o decydowaniu o sobie.

    Za chwilę będzie nam się nakazywało, kiedy mamy robić zakupy.

    Na razie wypisujesz tutaj różne bzdury , kłamstwa i manipulacje do woli. I to już chyba od dłuższego czasu i nikt cię nie przyskrzynił. A jest podobno tak strasznie w tym kraju bo kaczory zamykają za własne poglądy i wolność słowa.

    15 5 Cytuj
  • 4 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Podobnie jak w ŚDM czy podczas Derbów Krakowa. Taki urok dużych miast. Duża część osób przewidziała trudności w komunikacji.

    Krówka, walker, sójka - pewnie te wszystkie zdjęcia to fotomontaż, to co widzicie to nieprawda, liczba uczestników nie była większa niż 100 osób, na pewno ktoś kłamie kobiety, to nie kobiety dziś protestowały tylko lewacy, zapłacili im za udział w marszu, "biały" protest był dziś największy w Polsce. Chętnie pośmiejemy się z Waszych, czasami niemądrych wypowiedzi.

    Te wszystkie zdjęcia świadczą o tym co już wiedzieliśmy do tej pory. Czyli faktu że nie ma społecznej akceptacji dla tego typu szopek tym bardziej że tam się zebrała grupka cwaniaków wykorzystujących to w celach politycznych jak banda petrusa. A feministki-idiotki dobiły to w zupełności. na tych zdjęciach z jakiś pomylonych kadrów nie ma nawet tyle osób co tam wypisałeś.
    Zobacz sobie na filmy z prawdziwego zgromadzenia jakim jest Marsz Niepodległości z ostatnich lat.

    14 5 Cytuj
  • 4 paź 2016
    Bolek napisał/a:

    Ale o czym Ty człowieku bredzisz ? czy Pis zaostrza ustawę aborcyjną ? Wy toczycie wojne o OBYWATELSKI PROJEKT USTAWY którą podpisało 450 tysięcy osób. PIS w porównaniu do praktyk PO (która miliony podpisów obywateli wyrzucała do kosza) nie ma tych osób w dupie, tylko pochyla się nad tą ustawą chociaż wszyscy wiemy, że i tak jej NIE PRZYJMIE. Ustawa w obecnej formie jest wystarczająca i KAŻDY TO WIE ale wy musicie robić szum i zadymę robiąc jednocześnie ludziom wodę z mózgu. 90% kobiet, która manifestuje jest przekonana że to ustawa PIS co jest niezmiernie śmieszne, bo PIS z tym OBYWATELSKIM PROJEKTEM ma tyle wspólnego co Tusk. Najśmieszniejsze jest to, że podobno KOD wielce broni demokracji, a atakuje demokratyczny projekt ustawy jakiegoś stowarzyszenia :D przecież to jest jakiś absurd. EUROPA SIĘ Z WAS ŚMIEJE.

    Wam chodzi o to żeby ludzie myśleli, że to PIS jest odpowiedzialny za tą ustawę. I serio żal mi tych lemingów, którzy nie wiedzą co się w okół nich dzieje ale zobaczyli w TVN i innych wyborczych propagandę i manifestują atakując Pis za to że jakieś stowarzyszenie zebrało podpisy i zgłosiło OBYWATELSKI PROJEKT USTAWY. Może zaatakujcie rząd z powodu brzydkiej pogody dzisiaj ? taki sam sens będzie waszych ataków.

    Żałosne jest to jak Platforma i Nowoczesna (kod) wciągają w swoją brudną politykę sprawę tak delikatną jak aborcja. Te ugrupowania posuną się do wszystkiego byleby odzyskać koryta a Wy kobiety dajcie dalej sobą manipulować i bądźcie RZECZĄ w rękach Schetyny i Kijowskiego z Petru. Oni was wykorzystują do swoich celów. Serio jakim trzeba być zaślepionym żeby tego nie widzieć ? PO i nowoczesna to dno, typowy małostkowy buraczany twór, który w dup** ma demokracje a liczy tylko na własne koryto i kasę z niego płynącą. Ludzie obudźcie się cały zachód się z was śmieje. I jak już chcecie manifestować i wykrzykiwać slogany to najpierw dowiedźcie się kto jest odpowiedzialny za ten projekt ustawy i jak ona brzmi a nie słuchajcie bredni powielanych przez propagandzistów którym płacom za to !

    Powtarzam OBECNY projekt ustawy jest dobrym kompromisem i nikt go NIE MA ZAMIARU zaostrzyć. To o co walczycie to PROPOZYCJA jakiegoś ugrupowania (mają prawdo w końcu mamy demokracje prawda?) i PIS nie ma z tym NIC wspólnego !

    Drogie Panie, bądźcie pewne, że jak rząd odrzuci ten projekt ustawy, to ten "wspaniały" KOD i PO będą atakować rząd........że odrzucili projekt ustawy zgłoszony przez obywateli i demokracja jest zagrożona :D To jest brudna gra platformy i nowoczesnej (kod) nic więcej. Nikt wam nie odbierze prawa decydowania w sprawach najważniejszych i tak delikatnych jak aborcja.

    Ps. Posłuchajcie dzisiejszego kontrwywiadu, jak Stefan Niesiołowski został brzydko mówiąc "zaorany". Niesiołowski to idealny przykład ideałów PO i Nowoczesnej (KOD), która jak już wspomniałem posunie się do wszystkiego (nawet tak haniebnych rzeczy jak "gra" aborcją) żeby tylko odzyskać koryta i kasa żeby się zgadzała.

    Pozdrawiam ludzi samodzielnie myślących !

    Bardzo dobry komentarz!!
    Ja już nie mam sił powtarzać tym ludziom że ta ustawa jest kompletnie nie na rękę pisowi i że jest to projekt obywatelski.
    To są albo opłaceni klakierzy albo kompletni polityczni troglodyci bez żadnego logicznego spojrzenia na sprawę. Wystarczy poczytać komentarze łukaszzka czy markosa ..

    A i jeszcze raz wielkie dzięki za przypomnienie tym "obrońcom demokracji" jak to kilka lat temu ich guru Tusk wywalił do śmietnika milion podpisów rodziców w/s posyłania 6-latków do szkół.
    Przywaliłeś na ostro:)

    17 4 Cytuj
  • 4 paź 2016

    To jest lepsze o 100 komentarzy
    http://wpolityce.pl/polityka/310678-mazurek-wkreca-niesiolowskiego-byly-posel-po-to-jest-skandal-mazurek-panie-marszalku-ale-to-sa-panskie-slowa
    Gdyby PiS nie procedował obywatelskiego projektu byłaby wrzawa żę dyktatura i zamach na demokrację.

    16 6 Cytuj
  • 4 paź 2016

    Niecna zagrywka "Wiadomości". Co zrobili?

    "Czarnego protestu" właściwie nie było. Najważniejszy był "biały protest". Flagowy program informacyjny TVP1 po raz kolejny zmanipulował opinię publiczną. Relacja "Wiadomości" z poniedziałkowych demonstracji miała niewiele wspólnego z rzeczywistością.

    Początek materiału nie zapowiadał, że dziennikarze posuną się do nieczystych zagrań. Zdjęcia z lotu ptaka Placu Zamkowego wyraźnie ukazywały, że protest przyciągnął wielu demonstrantów. Po kilku sekundach zaczęło się już jednak robić dziwnie.

    Usłyszeliśmy zapowiedź reportera, że demonstranci mają mocne hasła. - Nie będę krową rozrodczą - padło z ust uczestniczki marszu. Ale o tym, że w "czarnym proteście" brali udział także przeciwnicy aborcji, nie było już jednak ani słowa. Tak, jak o tym, że byli tam także ci, którzy chcą zachowania "kompromisu aborcyjnego" i sprzeciwiają się restrykcyjnemu projektowi ustawy. Takich ludzi nie było widać.

    © TVP W materiale została za to użyta, delikatnie mówiąc, niezbyt mądra wypowiedź Hanny Bakuły: "Jeśli to się odpuści to będzie kupa potwornych kalek, bękartów, dzieci z wadami". Potem zaś nastąpił atak na... "Gazetę Wyborczą". Dziennikarz podkreślił, że redaktorzy tego pisma nie ukrywają, że chodzi im o cel polityczny. Czytaj: walkę z rządem. Po tej informacji "Wiadomości" powróciły do pokazywania obrazków z różnych miast. Raczej w planach wąskich niż szerokich.

    Zainteresowanie reportera budził również udział młodzieży w proteście. - Zrobili sobie wagary - brzmiał komentarz. Puentą było za to pokazanie uczestników marszu, którzy domagali się liberalizacji prawa aborcyjnego, czyli wprowadzenia aborcji na żądanie i wypowiedź jednej z młodych kobiet, która nie chciała wychowywać niepełnosprawnych dzieci. Koniec. Materiał trwał niecałe trzy minuty. Ową krótką relację z "Czarnego protestu" poprzedziła dłuższa relacja z "białego protestu", czyli akcji zwolenników zaostrzenia przepisów antyaborcyjnych.

    7 7 Cytuj
  • 4 paź 2016
    Lukaszz napisał/a:

    Zazwyczaj nie zniżam się do rynsztokowego poziomu, ale w tym wypadku zrobie wyjątek panie kiblu vel plusik i minusik.

    Pomyliłeś sie co do ilości osob ma marszach /również tym w Myślenicach/ tak samo jak mylisz sie w sprawie pis.
    My to szambo rozpracowalismy kilka miesięcy temu, Ty pewnie to zrobisz za kilka lat - jak bedziesz trochę mądrzejszy. Dojdziesz do takich samych wniosków.

    Chłopie ja nie zniżam się do poziomu ograniczonego gościa nie mogącego się pogodzić z demokratycznym wynikiem wyboru, więc zlewam cię niemiłosiernie platfo kodowcu, bo walić głową w mur nie mam zamiaru (ja nie mam płacone od komentarza :D) u. Zakłamuj rzeczywistość dalej tylko że nas jest więcej i nici z twojej marnej propagandy :D :D :D kup sobie chłopie maść na ból dupy bo aż tu słysze twoje kwiczenie

    Malina owszem, uważam że jest ok

    13 7 Cytuj
  • 4 paź 2016

    Ja też uważam, że obecne prawo nie powinno być zmieniane, został osiągnięty kompromis i niech tak już pozostanie.
    --------------------------------------------------------------------------
    Czarny protest sfilmowany przez prolajfersów.
    Coś Wam to przypomina? Miejsce kilkaset metrów dalej, sześć lat temu, ta sama pogarda, nienawiść, agresja pod sztandarami miłości i tolerancji. Ta sama promocja przez największe media. Często nawet dokładnie ci sami ludzie.
    Czy tym razem znowu pozwolimy takim osobnikom zdominować debatę w Polsce?

    https://www.youtube.com/watch?v=qH-cOzW9M68

    14 5 Cytuj
  • 5 paź 2016

    A teraz trochę sarkazmu.

    Baby należy trzymać krótko, rodzić i morda w kubeł.

    6 18 Cytuj
  • 5 paź 2016

    No i baba ma nigdzie sie nie szwedac,brac 500+ i siedziec w chalupie,wychowywac przedszkole,gotowac obiady i byc we wszystkim posluszna.

    Allahu Akbar,,,

    5 16 Cytuj
  • 5 paź 2016

    bono i prywatnie o swoich matkach też tak sądzicie?

    10 2 Cytuj
  • 5 paź 2016
    Bartol26 napisał/a:

    bono i prywatnie o swoich matkach też tak sądzicie?

    A w czym sek? To Ty chyba jestes wyznawca sekty Jaroslawa,,,

    6 18 Cytuj
  • 5 paź 2016

    Nie chce mi się czytać tych wszystkich bezsensownych argumentów konserwatystów.

    Chce tylko dodać, że jestem dumna z Myśleniczanek, które utworzyły tę ponad stuosobową grupę, bo trzeba mieć jaja, aby zdobyć się na takie wystąpienie pokazując swoją twarz w małym miasteczku . A gdzie Wy, krytycy czarnego protestu, byliście w tym czasie? Może warto było pokazać swoją twarz " w obronie życia", a nie anonimowo pisząc hiperkrytyczne bzdury o ratowaniu życia?

    Kto z was poświęciłby życie swojej żony, siostry, szczęśliwej matki dwójki małych dzieci, dla ratowania słabo rokującego lub kalekiego płodu?
    Jakiego wsparcia udzielacie kobiecie opuszczonej przez męża, zajmującej się kalekim dzieckiem?
    Kto z Was zaadoptuje kalekie dziecko-roslinkę?

    13 17 Cytuj
  • 5 paź 2016
    Maggie_Brown napisał/a:

    Kto z was poświęciłby życie swojej żony, siostry, szczęśliwej matki dwójki małych dzieci, dla ratowania słabo rokującego lub kalekiego płodu?
    Jakiego wsparcia udzielacie kobiecie opuszczonej przez męża, zajmującej się kalekim dzieckiem?
    Kto z Was zaadoptuje kalekie dziecko-roslinkę?

    Umiesz czytać ze zrozumieniem ? chyba nie bardzo :D Ciągniemy z was beke bo poszłyście łazić po deszczu a żadnego zaostrzenia ustawy nie będzie i nigdy nie miało być :D platfuso kodowcy pobawili się waszymi uczuciami i uwierzyliście jak dzieci w mikołaja :D hehehe oj kobitki kobitki, jak was tak platuski z KODowcami w człona robią to ja nie wróże wam nic dobrego. Oczywiście nie wszystkie bo jest miliony ogarniętych kobiet które zaznajomiły się z projektem obywatelskim i od samego początku wiedziało w co grają platfusy z kijowskim ;D i zostały w domach. A słyszałem że z kilku zakładów to kobity dostały przymus wyjścia na ten marsz co jest poniżej krytyki i mega żenujące. No ale wiadomo nie dość że śmieszna frekwencja byłą to jeszcze połowa kobiet musiała tam iść na siłe ;D moje miasto taaaakie piękne.

    15 9 Cytuj

Odpowiedz