Forum » Społeczeństwo

Myślenickie Zespoły "nie tylko" weselne :)

  • 27 mar 2011

    Kto zna kapelę Zbyrcoki? Jak grają? Jaki mają kontakt z ludźmi? Warto ich brać na wesele? :)

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    [quote=gość: aaa111] Kto zna kapelę Zbyrcoki? Jak grają? Jaki mają kontakt z ludźmi? Warto ich brać na wesele? :) [/quote]
    Proponuję, żebyś zaśmiecił (-ła) tym pytaniem jeszcze przynajmniej osiem tematów. Np. o koncercie R. Kasprzyckiego i bloku operacyjnym.

    Cytuj
  • 19 gru 2011

    [quote=gość: foks]Mam pytanie czy ktoś słyszał jak grają chłopaki z zespołu Teksas z Sułkowic? Słyszałam, że tak bardziej na rockowo, co by mi bardzo odpowiadało[/quote]

    Tak zgadza się- tu masz linka di ich występu

    http://www.youtube.com/watch?v=2SPY1gTI4Jw

    3 Cytuj
  • 27 gru 2011

    czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajdę archiwalne zdjęcia zespołu, który grał w dawnych czasach w "Parkowej" na Zarabiu?

    Cytuj
  • 27 gru 2011

    [quote=gość: jedna] czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajdę archiwalne zdjęcia zespołu, który grał w dawnych czasach w "Parkowej" na Zarabiu? [/quote]
    A jak się nazywali ??? Jakieś imiona ich ???

    Cytuj
  • 27 gru 2011

    Mówiło się na Nich "Hudaszki"

    2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    [quote=gość: muzyk] gość: jedna napisał/a:czy ktoś może mi powiedzieć gdzie znajdę archiwalne zdjęcia zespołu, który grał w dawnych czasach w "Parkowej" na Zarabiu? A jak się nazywali ??? Jakieś imiona ich ??? [/quote]
    Jak Hudaszki to oczywiście Pan Józek H., gitara Mirek S., gitara basowa/sax marek S., bebny Marian Ł.

    Cytuj
  • 4 mar 2012

    Mam pytanie odnośnie zespołu weekend z stróży. Słuchał ich ktoś na żywo??

    1 3 Cytuj
  • 7 mar 2012

    Tak,grali ostatki ,to zespół który się dopiero uczy grać,sprzętu Tir a efekt żaden,wokal słabiutki i nic nie można zrozumieć co mówią .

    3 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Aha no to nieźle ;/ A polecasz jakiś zespół w miarę tani grający na żywo ??

    1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Niech mi ktoś odpisze czy Dwa światy grają w tym samym składzie co w 2011,bo słyszałam że się coś tam z nimi porobiło a mam ich zamówionych tylko bez umowy i chyba mam problem.

    1 2 Cytuj
  • 22 mar 2012

    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/258,wesele-udane-czy-nie.html

    Tu macie temat do pytań o zespoły. Ten zostawcie w spokoju.

    2 Cytuj
  • 10 cze 2012

    Ile biorą za jedną noc?

    1 1 Cytuj
  • 11 cze 2012

    Czołem,

    Pytanie do muzyków - możecie mi polecić kogoś kto wykona flight case'a na combo gitarowe w cenie niższej niż topowe firmy (Paco, Barczak itd.) ?

    pozdrawiam!

    Cytuj
  • 11 cze 2012

    W Mogilanach jest firma robiąca case'y. Jadąc od strony Krakowa, zjeżdżasz w prawo przed stacją benzynową, Mc Donaldsem i po jakiś 300 metrach jest droga w prawo, zaraz za tablicą informującą o boisku (albo szkole - nie pamiętam). Jedziesz do końca drogi i jesteś na miejscu.

    Cytuj
  • 11 cze 2012

    Ta ulica, to Dębowa.

    Cytuj
  • 23 sie 2012

    Czy zna ktoś z was jakieś fajne miejsce na nagranie demo audio-wideo.
    Ostatnio myślałem o jakimś starym klimatycznym magazynie. Ma ktoś jakieś pomysły?

    1 Cytuj
  • 23 sie 2012

    [quote=gość: melek] Czy zna ktoś z was jakieś fajne miejsce na nagranie demo audio-wideo.
    Ostatnio myślałem o jakimś starym klimatycznym magazynie. Ma ktoś jakieś pomysły? [/quote]
    Wna naszym wysypisku jest niezly klimat.

    1 2 Cytuj
  • 22 paź 2012
    gość: ble ble napisał/a:

    Tak,grali ostatki ,to zespół który się dopiero uczy grać,sprzętu Tir a efekt żaden,wokal słabiutki i nic nie można zrozumieć co mówią .

    Nie przypominam sobie żeby zespól weekend woził ze sobą tir sprzętu i nie jest już taki nowy na rynku, bo z tego co wiem to działają już ładnych kilka lat. Miałem przyjemność być na kilku imprezach z nimi i było świetnie. Polecam ich na imprezy.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz