Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 29 cze 2010

    Pesymista, a Ty jesteś Polakiem? Żyjesz tu, jesteś częścią tego kraju? Co to za kraj POlandia? Co to za słownictwo "dorzynanie watahy"? to rynsztok! Stary jesteś prymitywem! Trzęsiesz portkami, że Bronek wygra i co się stanie? III wojna światowa? Ta kampania nie jest czysta bo wszystkie kampanie takie są, gloryfikujesz Kaczyńskiego to świetnie. Głosuj sobie na niego i módl się jak prawdziwy Polak, a bóg cię na pewno wysłucha. Amen.

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    Oj widzę, że Marli puściły nerwy ale spokojnie. Pesymista używa takiego języka ponieważ prawdopodobnie z zawodu jest rzeźnikiem i czemu tu się dziwić. Chłopinie też puściły nerwy i zastosował słownictwo służbowe, i dobrze wreszcie można poczuć, że jest sobą. Mnie się to bardzo podoba. Pis and love:)

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    POlandia to kraj rządzony przez Rycha,Zdzicha i kolegów w którym premier na kilka dni przed wyborami wysyła wszystkim strażakom,żołnierzom,policjantom listy i udaje że nie ma to nic wspólnego z wyborami.Lubię Was ,zwolenników PO prowokować i wtedy pokazujecie prawdziwe oblicze.Cyt."Stary jesteś prymitywem!" to i tak delikatniejsze od słów wypowiadanych przez waszych "profesorów".Dorzynanie watahy,dziki kraj to nie moje słowa -to słowa ludzi PO więc nie rozumiem oburzenia w stosunku do mnie.Nie obawiam się Komorowskiego bo tacy ludzie rządzili Polską kilkadziesiąt lat i jakoś przeżyłem.Śmieszy mnie tylko panika wśród zwolenników PO i te ciągłe sondaże.

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    znaczy, że Komorowski to Żyd, komuch czy mason??? ciekawe !! objaśnijcie mnie biednego!!! znaczy cała wcześniejsza walka superjarka z komuną była do dupy i nieskuteczna???? to ja mam tak skutecznego polityka w ........głębokim poważaniu!!!!

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    Myślę, że Jaro jest szczery zapewniając jak bliscy są jego wątłemu sercu bracia z lewicy deklarując koalicję PiSu z SLD. Już domorośli psychologowie dowiedli, że pod chorobliwą nienawiścią do kogoś lub czegoś ukrywa się uwielbienie i szczera miłość. Powtarzam do znudzenia pis and love:)

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    Pis end love!!!

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    W TV Bronisław dosiada trumny Barbary Blidy i usiłuje na niej wśliznąć się do pałacu. To znaczy, sorry, składa prywatna wizytę panu Blidzie, ot tak, przejeżdżał , to i wpadł, a że przy tym akurat czystym przypadkiem były kamery TVN, to przecież nie jego wina. Nie ma w tym nic z nekrofilii, ani gry trumnami, prawda? Niewątpliwie chwilę satysfakcji przeżywaja Figurski i Wojewódzki, wreszcie znaleźli swoj podmiot liryczny z rapu "Po trupach do celu", do tej pory nieco abstrakcyjnie zawieszony w powietrzu. Najśmieszniejsze, choć właściwie do śmiechu to tu nie ma nic, że o grze trumnami i wykorzystywaniu katastrofy mówią ci, którzy właśnie wykorzystali w 100% śmierć w Smoleńsku, zachłannie, łapczywie pozajmowali stanowiska tych, którzy TAM zgineli, w dodatku w nikczemny sposób sie z ich smierci naigrywając ustami wiceprzewodniczącego klubu PO.

    Żeby było jeszce śmieszniej, sztab PiS wyciągnął wypowiedż Tuska, zreszta bardzo rozsądną, że wykorzystywanie tej śmierci do politycznych celów jest nikczemnością i nekrofilią polityczną. Owszem, jest. Ma Pan zupełną rację , Panie Płemierze. To znaczy miał Pan, jak Pan to mówił, bo to było dawno, dawno, przed kampanią.

    Nie jedyna to wypowiedź podniesiona z zapomnienia, odkurzona, otrzepana z liści i śmieci. Jest i Nowak z mądrą wypowiedzią o Białorusi i Rosji, jest Rostowski.... No, proszę, ileż to mądrych rzeczy można sie dowiedzieć, jak się dobrze poszpera?

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    [quote=Combo de la Muerte]Myślę, że Jaro jest szczery zapewniając jak bliscy są jego wątłemu sercu bracia z lewicy deklarując koalicję PiSu z SLD. Już domorośli psychologowie dowiedli, że pod chorobliwą nienawiścią do kogoś lub czegoś ukrywa się uwielbienie i szczera miłość. Powtarzam do znudzenia pis and love:)[/quote

    no faktycznie coś jest w tej miłości do lewicy, szczególnie, że w 2004 lub 2005 roku żądał delegalizacji SLD jako organizacji przestępczej.

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    Wieśniaku, czy jako strażak otrzymałeś jeden z trzystu tysięcy listów od Premiera?
    Oczywiście to żadna agitacja tylko przypomnienie na kogo masz głosować.
    Komuna nie wraca bo nigdy nie odeszła.

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    jako ochotnik to sobie mogę ten list wsadzić w....np kieszeń przypominam ci, że to tylko kampania wyborcza i jak to kiedyś ktoś chyba z PiSu powiedział może ciemny lud to kupi.
    PODKREŚLAM JESZCZE RAZ MÓJ WYBÓR W TYM MOMENCIE TO WYBÓR MNIEJSZEGO ZŁA BO UWAŻAM, ŻE MIMO WSZYSTKO CUDOWNYBRONEK BĘDZIE NIEJ ZŁY OD SUPERJARKA I TYLE.....
    a jak komuna nie odeszła to obydwaj są do dupy bo podobno walczyli z nią od tak dawna, że nikt już początków tej walki nie pamięta...

    ciekawe jak byście wychwalali Cudownegobronka gdyby walczył o fotelik prezydenta z np Napieralskim lub innym plytykiem. wtedy byłby mężem stanu, prawym katolikiem, ostoją polskości, gwarantem niepodległości, przedmurzem chrześcijaństwa itd

    Cytuj
  • 30 cze 2010

    zero odpowiedzi ??? czyżbym miał rację??? niebywałe!!!!

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    Widocznie goście doszli do wniosku że nie ma co się bawić w przedszkole,mądrzejszy ten co ustąpi bo ma jeszcze trochę inteligencji,a zgłupim nie dyskutuj jest takie powiedzenie .

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    Zachęcam do zakupu dzisiejszego SPECJALNEGO WYDANIA "Gazety Polskiej" w całości poświęconej "katastrofie" Smoleńskiej.

    Zdjęcia, korespondencje i uzgodnienia przed wylotem i wiele, wiele ciekawych artykułów...

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    "Gazety Polskiej" to taka trybuna ludów naszych czasów

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    to co powiesz o Gazecie Wyborczej ?
    To dopiero Trybuna Żydokomunistyczna !

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    i rzeczpospolita gazeta dla wolan

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    Kupiłam dzisiaj Gazetę Polską wydanie specjalne i każdemu Polakowi polecam, świetna pamiątka po tym co się wydarzyło.

    I to tylko 3zł...

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    "Gazeta Polska" - Polska gazeta. Tadeusz Rydzyk, Antoni Macierewicz i inni Wielcy Wolacy twierdzą, że prasę w Wolsce można podzielić na polską i polskojęzyczną.

    Cytuj
  • 2 lip 2010

    eddie zanim co walniesz bez sensu to może zadaj sobie trochę trudu i dowiedz się kto jest właścicielem większości gazet w Polsce. Tylko się nie przepracuj bo ci pęknie ten cieniutki sznureczek w głowie i ci uszy odpadną.

    Cytuj
  • 3 lip 2010

    Współczuje ci syny księdza dyrektora

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    Okrągły stół i gruba kreska trzyma się mocno.Teraz będziemy krajem mlekiem i miodem płynącym,Prezydent klepnie każdą ustawę PO a Rychu,Zdzichu i reszta będą robić swoje interesy w "dzikim kraju".A społeczeństwo zamiast pracować będzie grać w piłkę na "Orlikach" i leczyć się nie w prywatnej a w skomercjalizowanej służbie zdrowia.Oj naiwni ,naiwni te same twarze od 1989r robią z was idiotów(Mazowiecki dość dobrze wygląda,nie zauważyłem czy pokazał "zajączka")
    Generał Dukaczewski obiecał że w razie zwycięstwa Komorowskiego wypije szampana,podejrzewam że Kiszczak,Urban,Miller robią to samo.

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    i komuny nie będzie ha ha

    Cytuj
  • adzygmunt 4 lip 2010

    Zajączek był na 100%.

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    Jarek długo nie wytrzymał w tej miłości do bliźnich, znów wyjął szabelkę i macha na oślep.
    Ręce do góry, kto dał się nabrać na przemianę prezesa.

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    Ha, ha znam takich co w piersi się biją i chcą zapomnieć ten "moment" zaślepienia:)

    Cytuj

Odpowiedz