Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 26 maj 2010

    Mam pytanie do administratora czy długo będzie tu na tej stronie widniały te paskudne rymowanki?

    Tekst zawiera wulgaryzmy. Ponadto obraża uczucia moje i zapewne wielu innych.
    Śp.Pan Prezydent Kaczyński był człowiekiem szanowanym na całym świecie a przez jego osobę szanowana była Polska.
    Nie życzę sobie aby na ogólnodostępnym portalu znajdowały się takie wyzwiska i opluwanie pod adresem mojego prezydenta.

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Wolność słowa ma swoje granice,gdzie jest ADMINISTRATOR?

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Zwolennicy PO mają piękne wzorce do naśladowania,Palikot,Niesiołowski itd.więc doły też chcą im dorównać.Po IV RP przyszedł czas na POlandię ,republikę bananową,dziki kraj Rycha,Zdzicha i reszty.

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Nic tak nie rozpala tego narodu jak jałowe dyskusje o polityce, politykach.
    Jak zwykle ścierają sie miłość i nienawiść. Wy sobie tak dyskutujcie ci za którymi stoicie murem i dalibyście sie pokroić mają Was głęboko.
    Ale oczywiscie spierajcie się dalej, kłóćcie, niech ciśnienie wam skacze, róbcie sobie wrogów. Polityka to najszmatławszy temat do dyskusji.

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Cygnus, pamiętasz "pierwsze przykazanie dywersanta" z zajęć Przysposobienia Obronnego? ;)[/quote]

    Oczywiście że pamiętam "romansów jest wiele, prawdziwa miłośc tylko jedna", tak to leciało;)

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    czyli według szanownych przedmówców wybieramy między WOLSKĄ a POlandią ???
    cytując można powiedzieć: Zwolennicy PiS mają piękne wzorce do naśladowania Jaruś, Kurski, Ziobro itd.więc doły też chcą im dorównać.

    jak dla człowieka mojego pokroju, który jednych i drugich ma w .......głębokim poważaniu wychodzi mi tu przy tych żałosnych rymowankach stara dobra MORALNOŚĆ KALEGO (i tu mam nadzieję że wszyscy Wolacy i POlandczycy wiedzą o co chodzi)

    NO I POZDRAWIAM TYCH WSZYSTKICH NORMALNYCH POLAKÓW, KTÓRZY NIESTETY NIE MAJĄ SWOJEGO NORMALNEGO KANDYDATA!!!!

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Dziękuje(w swoim imieniu)za pozdrowienia;)

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    czyli dwóch normalnych???? to już coś!!!!

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    w ramach ciekawostki (bo jak inaczej można to nazwać?) przedstawiam tekst który znalazłem dziś na interii. Jest to komentarz do artykułu o katastrofie w Smoleńsku. Pytam czy już przekroczyliśmy granice śmieszności i spiskowej teorii dziejów??????

    Rezonans magnetyczny został wykorzystany przez Rusków. To była
    tajemnica wojskowa od 183.. roku. Amerykanie już
    od wielu lat (czytałem, że na Alasce jest potężne
    labolatorium do wykorzystania rezonansu na
    odległośc (to dalej może być tajemnicą wojskową -
    i jest). Nie będę tłumaczyl na czym to polega, ale
    chcę przybliżyć zainteresowanym, że odkrywca
    musiał udowodnić że mowi prawdę. w 183? roku nad
    Sekwaną ustawił swoją aparaturę na brzegu rzeki i
    na oczach tłumu widzów rezonansem zburzył most na
    Sekwanie. Sptrawa ucichła, bo dla celów wojskowych
    jest to pierwszoezędna broń. Amerykanie mają
    potężne labolatoria na Alasce, ale przypuszczam,
    żd Rosjanie też pracowali na tym problemem
    Jeżeli to potrafią, to cały cykl cudów (dla
    maluczkich) staje się jasny.: 1. urządzenia
    rezonznsu magnetycznego były na terenie Rosji( w
    Smoleńsku) udało się strącić polski samolot. Cay
    świat jednoczy się z Polską. Obama ma przylecieć
    na pogrzeb. Manewr Rosjan byłby nie udany. Należy
    dalej próbować sterroryzować świat, aby nie
    dopuścić do ogólnoświatowego spotkania na
    pogrzebie w Polsce. Rosjanie zrobili następny
    krok: Uruchomili rezonansem magnetycznym wulkan,
    aby sparaliżować przyloty zagranicznych delegacji.
    Wulkan do tej pory blokuje loty w Europie
    (pierwszy raz a życiu o tym usłyszałem?. A mam
    wiele dziesiątków lat.) Jdeżeli Rosjąnie (KGB)
    opanowali rezonans magnetyczny - na odległość, to
    sprawa tragedii smoleńskiej staje się mbyć jasną.
    2. Samolot został strącony urządzeniami rezonansu
    magnetycznego.
    3 Wulkan został uruchomony metodą rezonansu
    magnetycznego.
    4. Powódż w Polsce została uruchomiona metodą
    rezonansu magnetycznego po to aby Polacy zajęli
    się przyziemnymi tragediami i nie mieli możliwości
    sprawdzać przyczynę katastrofy samolotu z
    Prezydentem RP.

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    [quote=pesymista]Wolność słowa ma swoje granice,gdzie jest ADMINISTRATOR?[/quote]
    Spokojnie, pesymisto, ADMINISTRATOR jest, tyle, że on też jest z PełO więc mu to jak najbardziej nie wadzi !

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Kultura powinna być ponadpartyjna,ale jak nas mają szanować inni jak sami się nie szanujemy.
    Cyt."Gdy do Smoleńska poleciał buc,
    A na Okęcie powrócił Wódz."
    Tego Prezydenta wybrał Naród , czy się komuś podoba czy nie .
    Może dla niektórych lepszy był Wałęsa lub zataczający się nad grobami Kwaśniewski ale trzeba uszanować wybór.

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    tak myślę, że gdyby co niektórych z was wpuścić na arenę i dać wam broń to wyrżnęlibyście się w imię Bronka i Jarka.
    a ja się pytam:
    1. jeżeli jeden i drugi wcale mnie nie kręcą i nie podoba mi się ich wizja Polski to jestem czy nie jestem patriotą ?
    2. jeżeli uważam że śp. Lech był słabiutkim prezydentem (i to tylko pisowców)
    to jestem czy nie jestem patriotą ?

    ps. a czy to prawda , że wyprawa do Katynia była dla śp. Lecha dopiero drugą z kolei (pierwszy raz był tam podobno w 2007 r przed wyborami)????

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Czy ja gdzieś napisałem że był dobrym czy złym ?
    Uważam że Głowie Państwa wybranej w demokratycznych wyborach należy się szacunek i tyle.

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    piszę ogólnie, nie w odniesieniu do twojej wypowiedzi

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    Na Wawelu przy miejscu pochówku Kaczyńskich przewodnicy oprowadzający wycieczki nie mogą mówić w ogóle. Ma być podniosła cisza! Ochroniarze sumiennie pilnują by nikt się nie odzywał. Absurd przechodzi wszelkie granice, pielgrzymki do krypty Kaczyńskich, modły na klęczkach, leżenie krzyżem. Kaczyński święty? to za mało, on jest już bogiem. Ludziom się ostro w tyłkach poprzewracało.

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    CZŁOWIEKU COMBO opamiętaj się przez Ciebie tak nas Bóg karze i Ty jeszcze tego nie widzisz, nie masz opamiętania taka tragedia ludzie tak cierpią a Ty takie głupoty piszesz.

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    drogi gościu- to nie była tragedia a katastrofa lotnicza, więc pojęc nie mylmy.
    Zgadzam się z Combo de la Muerte, to co sie dzieje wokól Kaczyńskiego zakrawa juz powoli na paranoje..
    Jakież to głupoty pisze Combo de la Muerte, drogi gosciu?
    Pokaż mi te głupoty bo ja ich jakoś nie widzę, widzę za to rzeczywistość i to co Polacy potrafią wyprawiać po tejże katastrofie lotniczej.
    Ludzie którzy mają troszkę oleju w głowie, nei zminili zdania na temat Kaczyńskich i tego co wyczyniali jeden i drugi, ludzie mówią że o zmarłych się nie mówi, ale jaka była prezydentura Kaczyńskiego wszyscy wiemy.
    Mam nadzieję że ludzie kumaci nie uwierzą w pseudo metamorfozę Jarosława i juz w pierwszej turze wyborów będzie musiał się pożegnać z polityką.
    Ale nie zapominajmy przecież że za Jarosławem stoi wielu prawdziwych Wolaków, którzy nie stali tam gdzie zomo, wspomnieć należy też o tzw"moherowych beretach" i oczywiście o klerze, który powoli już zaczyna nawoływanie z ambon na kogo "prawdziwi Polacy i katolicy winni głosować"
    Dlatego nie dajmy się ogłupić, pis już rządził naszym Krajem i jak to wyglądało wszyscy wiemy..

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    Corleone nie zrozumiałeś Mnie chodzi o tragedię w tej chwili czy nie widzisz co się dzieje,Ja myślę że Pan Bóg nie może patrzeć na to co wyprawiacie. Ale taki człowiek tego nie zrozumie kary Bożej, tylko dalej będzie dybał.

    Cytuj
  • 4 cze 2010

    gościu
    jeśli Bóg nas karze to tylko PIS-em

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    A jak nie ma Boga?

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    [quote]CZŁOWIEKU COMBO opamiętaj się przez Ciebie tak nas Bóg karze i Ty jeszcze tego nie widzisz, nie masz opamiętania taka tragedia ludzie tak cierpią a Ty takie głupoty piszesz.[/quote]

    Napisałeś coś co dzisiejszego dnia najbardziej mnie ubawiło. Obarczasz mnie winą za jakąś tragedię (nie wiem czy chodzi o samolot czy o wodę?), cierpienie jest wpisane w nasze życie odkąd pojawiła się świadomość, bóg z tym nie ma nic wspólnego. Pozwól, że wyjaśnię tą ważną dla Ciebie kwestię najprościej jak potrafię. Otóż wyobraź sobie, że bóg karze tylko tych którzy w niego wierzą, a diabeł kusi tych którzy w niego wierzą. Mnie natomiast nadałeś moc awatara, rozumiem, że stoję po tej ciemnej stronie mocy:) Więc bóg Cię karze bo dajesz mu takie przyzwolenie. Ja nie znam ani Ciebie, ani boga, ani diabła. Tak na koniec to Ci współczuję, żeby na własne życzenie robić sobie z mózgu kaszankę?

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    Wkurzony Putin mówi do urzędników swojego gabinetu... Musimy zrobić tak aby na całym Świecie panowała tylko jedna strefa czasowa !!!... Dzwonię dzisiaj do Cesarza Japonii z życzeniami urodzinowymi, a tutaj mi mówią że Urodziny cesarz miał wczoraj... dzwonię do Warszawy z Kondolencjami z powodu Śmierci Prezydenta, a tutaj mi mówią ze ... Przepraszamy ale Pan Prezydent jeszcze nie wyleciał...

    Cytuj
  • 23 cze 2010

    wow power leveling cheap wow gold End in the calculation of the proceeds wow gold buy wow gold of dodge and parry I can not help but think louis vuitton handbags cheap wow power leveling As a traditional warrior tanks wow power leveling buy wow power leveling will not be considered the basic parry wedding dresses cheap wow gold injury-free because its effects are the lowest rolex xyj xyjdfgoerugu

    Cytuj
  • 29 cze 2010

    Komorowski wykorzystuje śmierć Barbary Blidy w kampanii a w "niezależnych" mediach jakoś cicho o tym.Ile było szumu że PiS wykorzysta katastrofę w kampanii,poniewierano córkę Prezydenta bo to nie wypada.Podwójna miara bo nie mówię o moralności gdyż większość sympatyków PO nie wie co to znaczy.Zeby było ciekawiej"niezawisłe "organy ścigania umorzyły sprawę finansowania kampanii wyborczej Palikota.Jak na jeden dzień wystarczy.Dorzynanie watahy trwa przy wsparciu autorytetów,reżyserów i "profesorów".Ciekawy "dziki kraj" POlandia.

    Cytuj

Odpowiedz