Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 16 maj 2010

    I to jest właśnie przykre Pesymisto. Społeczeństwo zamiast wysłuchać i pójść "po rozum do głowy" traktuje nas jak "filozofów" których najchętniej zesłano by na Kamczatkę lub proponuje się zmianę obywatelstwa. Lub też nie daj Boże wsadzić na samolot do Katynia...

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    [quote=pesymista]Myśleniczanin trafnie to opisałeś ale tak jak ty myśli niewielu pozostali wierzą w to co objawi TVN i Gazeta Wyborcza.[/quote]
    Nie chwaląc się ale mam 40+ i jeszcze ANI JEDNEGO numeru Wybiórczej nie kupiłem pomimo dokładanych reklamowanych "super gratisów", TVN-u od 10 kwietnia ani raz nie włączyłem a tych gwiazdorów (Figurskiego i Wojewódzkiego) gaszę momentalnie...
    A i TVP INFO powoli staje się tubą PO-wców :(

    Cytuj
  • 16 maj 2010

    Analizatorze, a ja czytam i jak wskazuje Twój nick, analizuje i wyciągam wnioski. Oglądać/czytać to jedno, a mając własne zdanie i opinie to drugie. Problem zaczyna sie dopiero wtedy kiedy ślepo wierzy się przeczytanym/usłyszanym informacjom. Ja też czytałem "Kraj Rad", "Prawdę" i "Trybunę Ludu" jednak nigdy nie traktowałem przeczytanej informacji poważnie. No z małymi wyjątkami. ;) Teraz również staram się regularnie przeglądać prasę. Moim zdaniem należy orientować się "co w trawie piszczy" i kto wydaje te dzwięki i w jakim celu. Czytając tylko "Sedno" widzimy tylko jedną stronę medalu. Natomiast po lekturze wszystkich trzech lokalnych wydawnictw, mamy pewien przegląd tego co dzieje sie w gminie i powiecie, z obu perspektyw. Wystarczy wyciągnąć wnioski. Czego wszystkim Państwu serdecznie życzę, z pozdrowieniami Myśleniczanin007.

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    szanowny Analizatorze ktoś kiedyś powiedział, że jak Bóg chce kogoś ukarać to mu najpierw rozum zabiera...
    a najśmieszniejsze jest to , że Jaruś podobno już nie wyklucza koalicji POPIS więc na rozkaz wodza spieszcie kochać PO, jeszcze się okaże, że Wybiórcza stanie się twoim organem prasowym. będą jaja no nie ??

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    Wieśniak a ty przed kompem gdy inni druhowie walczą z powodzią.Sam wykrakałeś że będziemy jeszcze prosić o pomoc a teraz siedzisz przed komputerem i dalej czepiasz się Kaczyńskiego.Wygląda na to że Tobie bliżej do tych druhów co się fotografują z władzą z okazji świąt.

    Cytuj
  • 17 maj 2010

    stary byłem się tylko przebrać i sprawdzałem na internecie co słychać w gminie, teraz robię to samo. jakbyś od południa posiedział cały mokry i często w wodzie to też byś chciał odpocząć parę minut, a spać się nie opłacało.

    Cytuj
  • 18 maj 2010

    "W 2007 roku ówczesna minister rozwoju regionalnego Grażyna Gęsicka wpisała budowę zbiornika Kąty-Myscowa na listę priorytetowych projektów przeznaczonych do wsparcia ze środków unijnych. W lutym 2008 roku Elżbieta Bieńkowska, która po wygranych przez PO wyborach parlamentarnych przejęła tekę ministra rozwoju regionalnego, wykreśliła z wspomnianej listy wszystkie projekty przeciwpowodziowe z Podkarpacia, w tym również projektowany zbiornik na Wisłoce."

    Cytuj
  • 20 maj 2010

    A świstak siedzi i zawija w sreberka ....... szanowny gościu i gostku

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Oda do Bronka

    niech nam żyje drogi bronek
    co go wspiera putin, donek,
    co go wspiera też gazeta,
    żona grubsza od kotleta,
    wspiera bronka jaruzelski
    oraz dziadzio broniszewski
    wajda andrzej, michnik adam,
    nawet deszcz dla niego pada.
    płynie z nurtem w dół platforma,
    bronek sobie myśli z wolna,
    trzeba odbić się do góry
    bo z okrętu uszły szczury
    tonie piękna łajba bronka
    nie pomoże
    uśmiech donka
    bo irlandię powódź niszczy
    no i cuda pośród zgliszczy
    jakoś toną w tym odmęcie
    nie chce działać już zaklęcie
    chociaż w TVn-ie krzyczą
    i sondaże nowe liczą
    to niestety drodzy państwo
    kończy już się chuligaństwo
    już POprawność POlityczna
    nie jest wciąż tak samo śliczna
    bo gdy ludzka jest tragedia
    poklask tracą kiepskie media
    choćby lisy, olejniki
    znów krzyczały tak jak dziki
    to już dosyć kłamstwa mamy
    i już się wam nie poddamy
    niech więc bronek na wybory
    jedzie sobie do andory
    może rządzić też na kubie
    niech nas więcej już nie skubie
    więc wraz z donkiem, palikotem
    nie wracają już z powrotem.

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    [quote=Mysleniczanin007]I to jest właśnie przykre Pesymisto. Społeczeństwo zamiast wysłuchać i pójść "po rozum do głowy" traktuje nas jak "filozofów" których najchętniej zesłano by na Kamczatkę lub proponuje się zmianę obywatelstwa. Lub też nie daj Boże wsadzić na samolot do Katynia...[/quote]

    Mysleniczanin 007 jesteś super, rewelacja, świetne posty szczególnie ten o samolocie do Katynia. Naprawdę Boskie. Chciałabym cię poznać osobiście musisz być rewelacyjnym facetem.... ohh [FONT=tahoma]TEXT[/FONT] [FONT=arial]TEXT[/FONT]

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Świetne!! Czy to twórczość wlasna?? Nie wiem czy zauważyliście kto rozmawiał z wladzami PO -oczywiście dziennikarze!!Nie mogli tego zrobić w Warszawie?

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    do użytkownika ninka czy jakoś tak..

    mam Ci powiedzieć co wyprawiają pisowcy po tragedii?
    a odpowiem, pierwszy przykład z brzegu, w krakowie punkt w którym zbierano podpisy dla Kaczyńskiego w "nagrodę" za złożenie podpisu na "pod" kandydaturą Kaczyńskiego rozdawali zdjęcia Pary Prezydenckiej i namawiali do głosowania na "tego który będzie kontynuował misję prezydenta i spełni jego testament.." Pytam więc jaki to testament bo jaka narazie każdy o testamencie mówi a dla mnie tenże testament jest jak Yeti(wszyscy o nim mówią ale nikt go nie widział)
    Podałem Ci jeden z przykładów tego co ludzie związani z pisem wyprawiają po tregadii.
    Zawłaszczanie i granie tą tragedią przez pis jest poniżej pasa, budzi we mnie obrzydzenie...
    Nagle człowiek który zawsze"jechał z Rosjanami" wygłasza orędzie do braci i przyjaciół Rosjan. Nie wierzę w zmiane Kaczyńskiego do której spin doktorzy pisu próbują nas przekonać.
    Człowiek który kiedyś mowił że jeśli jego brat będzie prezydentem, on nigdy nie będzie premierem, albo że nigdy nię będzie koalciji z Samoobroną i Lpr niejest w stanie się zmienić... tak jak i nie jest w stanie się zmienić Palikot.
    Tak że jest to wszystko pic na wodę i niebawem wróci stary jar i stary palikot..

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Corleone
    czego ty chcesz od tych świętych nieskazitelnych ludzi , no czego ty od nich chcesz

    :)

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Zakochana, ja za dużo pracuję, nie mam czasu na miłość. A w wolnych chwilach śpię. Sam. Nie licząc Winstona. ;)

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    007, takich propozycji się nie odrzuca nie w naszym wieku hehe...

    Pzdr.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    007 możesz być pierwszą damą samotnego Jarka .Wasze koty też beda szczęśliwe!

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Cygnus, pamiętasz "pierwsze przykazanie dywersanta" z zajęć Przysposobienia Obronnego? ;) Gościu "Piz", nie czytamy forum, nie czytamy. I dlatego piszemy bzdury byleby coś napisać. Mam propozycję gościu "Piz". Poczytaj dokładniej kto to jest Winston, a później zweryfikuj pisemnie Twój powyższy post.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    A czy spodziewał się ktoś czego innego po pis? Jest kampania, jeszcze ciało brata na Wawelu nie wystygło więc trzeba kuć żelazo puki gorące. A to że ludzie toną, ratują swoją krwawicę to nasz narodowy folklor i brata Jarosława to nie ruszy. On musi dbać o wizerunek, nie może małych stópek umoczyć w powodziowej wodzie. Oczywiście nie omieszka wytknąć kto jest winny tragedii smoleńskiej, a powódź to oczywiście kara za poparcie dla szatańskiego układu. Jak będzie trzeba wsparcia w sprawie szatana znajdzie pomoc u pana Rydzyka. I prawdopodobnie za parę tygodni będzie to nasz chleb powszedni. Warto się zastanowić gdzie postawić krzyżyk bo może być to krzyż na kolejnych parę lat.

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    Brawo Marla !!!!!
    Masz rację !!!
    Popieram .... w 10000%.

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    masz racje marla pis chce za wszelką cene żeby wybory odbyły się w czerwcu władza jest najważniejsza do jesieni ludzie by zapomnieli o katastrofie .po trupach do władzy

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    A jeżdżenie po Polsce to nie kampania wyborcza.Jakie są koszty tych wycieczek i co takiego Premier załatwił poza obiecankami?
    To przypomina dawne wizyty zatroskanych pierwszych sekretarzy.
    Ludzie czy nienawiść do PiS musi odbierać rozum?
    Przecież tak inteligentny elektorat PO nie da się nikomu zmanipulować więc o co ten strach?

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    20 czerwca postawię krzyżyk na właściciela kota Alika.

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Wiersz NIE NA MIARĘ Wolskiego i Pospieszalskiego
    Do wyborów coraz bliżej,
    Słupki nie chcą rosnąć wyżej,
    Więc sztab PISu w głowę zachodzi,
    O co tutaj kurdę chodzi.
    Tak nam w kwietniu rosło ładnie,
    Myśleliśmy, że nie spadnie,
    Że wystarczy ciemny lud,
    Przekonać, że stał się cud.
    Cudy były zresztą dwa,
    Pierwszy 10 kwietnia,
    Gdy do Smoleńska poleciał
    A na Okęcie powrócił Wódz.
    Drugi zaś cud jest wciąż zagadką,
    I niezwiązany bynajmniej z Matką,
    Do której przychodzi jeden SYN – Zuch,
    A ona wierzy, że jest ich dwóch.
    Drugi cud to wręcz szczyt obłudy,
    Nie każdy zniósłby takie trudy,
    Ale Prezes na to nie zważa,
    Bo zawsze go kręciła władza.
    Dla władzy właśnie Jarek – Prezes,
    Był w stanie związać się z Lepperem,
    A żeby Sejm rzucić na kolana,
    Dobrał do koalicji również Romana.
    Teraz by zostać Prezydentem,
    Musiał się Jarek zmienić zewnętrznie,
    By Naród nie pytając co i dlaczego,
    Poszedł głosować właśnie na niego.
    Stoi więc przed lustrem każdego ranka,
    I ćwiczy pilnie Nowego Jarka,
    Żeby zaś przy tym czymś język zająć,
    Ćwiczy wiersz pilnie powtarzając:
    Jestem cudny, jestem ładny,
    Kulturalny i układny,
    Mam garnitur i krawacik,
    Komplet całkiem nowych gaci,
    Włos przycięty, twarz bez porów,
    Byle wytrwać do wyborów…
    Po wyborach, czary mary
    Wróci Jarek znowu Stary,
    Tak jak 2007 roku
    Nękać ludzi bez wyroków.
    I tak za czas niezadługi,
    Zacznie PIS znów kraść zasługi,
    A z oczywistego zera,
    Zrobią świętego lub bohatera.
    Jest w tym jednak jedno ALE
    O czym wiecie doskonale,
    By nas nie dopadła pisowska stonka,
    Musimy w czerwcu głosować na Bronka

    Cytuj

Odpowiedz