Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 14 kwi 2011

    18 kwietnia, Kraków

    godz. 18.30: w Bazylice Mariackiej Msza św. w intencji Pary Prezydenckiej i Ofiar tragedii pod Smoleńskiem

    - po Mszy św. Koncert „10 kwietnia IN MEMORIAM”, Bazylika Mariacka, Rynek Główny (telebimy)

    Kierownictwo muzyczne: Tadeusz Karolak

    Kierownictwo artystyczne: Michał Lorenc

    Reżyseria i wizualizacje: Maciej Dejczer

    Wystąpią:

    Artur Ruciński

    Katarzyna Trylnik

    Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

    Chór Polskiego Radia

    Prowadzenie koncertu:

    Małgorzata Kożuchowska

    Tomasz Stockinger

    Repertuar:

    Gabriel Urbain Fauré „Requiem d-moll, Op. 48.”

    Muzyka filmowa Michała Lorenca

    - po Koncercie Marsz Pamięci pod Krzyż Katyński na Placu im. ojca Adama Studzińskiego w Krakowie, złożenie wieńców, zapalenie zniczy, wiec.

    ktoś się wybiera ?

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    To może jeszcze śmietnisko przed siedzibą głowy państwa sobie Prezes otworzy bo mu wszystko wolno ??? Porządek musi być !!!! Powinni policjanci dawać mandaty za zakłócanie porządku ile wlezie i tyle !!! Dość już tych szopek i cudów!!! Nie szanujecie demokracji, kwestionujecie demokratyczne wybory, uważacie , że wszyscy co myślą inaczej niż wy PiSowcy to ludzie drugiej kategorii niegodni miana Polaka i Patrioty. Zajmujecie się pierdołami, gdzie konkretny program polityczny, gospodarczy, socjalny itd. tylko Smoleńsk-pomnik-obrażony prezes i tak w kółko....

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Ale ja się pytam dlaczego Straż Miejska nie traktuje ludzi równo- jednych biją a drugich chronią- odpowiesz mi wesoły strażaku ?

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    To dlaczego 4 lata temu nie wlepiali mandatów pielęgniarkom za zakłócanie porządku- są równi i równiejsi ? Wtedy to nie przeszkadzało ?

    zapomniałem, że Prezydent z Warszawy jest z PO :-)

    PORZĄDEK MUSI BYĆ NAWET DLA PIELĘGNIAREK !

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    A kogo bili ??? Posłów ??? Przecież ewidentnie było widać, że posłowie chcieli spowodować zadymę, jakby się nie pchali na siłę tylko spokojnie podeszli?? no ale wtedy nie byłoby sensacji !!! A pielęgniarki były spokojniejsze , w końcu to nie nietykalni z legitymacjami poselskimi. Trzeba było iść do kościoła pomodlić się, jechać na Wawel, tam jakoś nikt nikogo nie bił przy składaniu wieńców.
    Zresztą to jakiś nowy zwyczaj składać wieńce tam gdzie ktoś pracował, a nie tam gdzie jest pochowany.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Wesoły strażaku chirurg jednak dostał zarzuty wprawdzie nie za morderstwo ale jednak nie był tak kryształowo czysty.Co do spadku ilości transplantacji to nawet wrogowie PiS przyznali że była to manipulacja statystyką.Co do protestu pielęgniarek to polecam poszukać co w tamtym czasie wygadywała aktualna minister zdrowia i inni politycy PO.Wtedy protest był słuszny bo uderzał w PiS a teraz już nie jest słuszny.
    Troszeczkę obiektywizmu nie zaszkodzi skoro przyznajesz że masz gdzieś jednych i drugich bo z tego co piszesz to faktycznie jednych masz gdzieś a innych gloryfikujesz.
    Nie mówię że za PiS wszystko było cacy ale teraz też nie jest wcale różowo.
    Dla rządzących idealny temat zastępczy do odwrócenia uwagi od sytuacji gospodarczej,OFE itp.
    Ta katastrofa była zrządzeniem losu i przez cały rok potrafi odwracać uwagę od "nieróbstwa" PO dzięki przychylnym mediom.Jakoś gafy obecnie rządzących przechodzą bez echa w mediach a z Kaczorów ile było naśmiewania?

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    [quote=gość: wesołu policjant] Ale ja się pytam dlaczego Straż Miejska nie traktuje ludzi równo- jednych biją a drugich chronią- odpowiesz mi wesoły strażaku ? [/quote]

    A kogo Straż Miejska biła ? Nie znam takiego przypadku.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    TU MACIE ODPOWIEDŹ KOGO POBILI !

    Warszawski oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich dużą większością głosów przyjął uchwałę potępiającą pobicie Michała Stróżyka, szefa Trójmiejskich Klubów "Gazety Polskiej" i dziennikarza "GP" przez Straż Miejską.

    Do incydentu doszło 11 kwietnia 2011 r. w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu podczas usuwania namiotu Stowarzyszenia Solidarni 2010 przed Pałacem Prezydenckim. Drugim pobitym podczas tej akcji okazał się Marek Wernica z Solidarnych 2010.

    Michał Stróżyk, dziennikarz "Gazety Polskiej" został pobity tak ciężko, że pogotowie ratunkowe odwiozło go do szpitala. Ma złamany ząb i objawy wstrząsu mózgu, założono mu kołnierz ortopedyczny. Cały czas przebywa w szpitalu na Solcu. Za dwa dni poznamy wyniki jego badań.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    A tu macie zdjęcie jak nie dowierzacie:

    http://niezalezna.pl/uploads/foto/2011/04/michal_strozyk_szpital04.jpg

    wesoły strażak, PiterS- jak nie znacie sprawy to po co się wypowiadacie ?

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Ciekawe po tam jakiś namiocik rozstawiali ???? Dla zadymy ????

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Czyli wychodzi na to, że pielęgniarki białe miasteczko też dla zadymy rozłożyły, jeżeli im wolno było przez kilka tygodni być w tych namiotach i Straż Miejska i Policja nic im nie robiła tylko ich chroniła to dlaczego po jednym dniu inych ludzi biją i usuwają jeden namiot ? GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ ?

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    TO JEST WŁAŚNIE PAŃSTWO PO KTÓREMU PRAWDA PRZESZKADZA- GDYBY KACZYŃSKI ROZPRAWIŁ SIĘ ZA SWOICH CZASÓW Z BIAŁYM MIASTECZKIEM TAK JAK GRONKIEWICZ WALTZ ZROBIŁA TO Z TYMI LUDŹMI TO BYŁBY SKANDAL A TU JEST CISZA.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Bo może pielęgniarki to chciały poprawy swoich warunków pracy i płacy. Nie robiły takich szumów i co najważniejsze nie było widać obłędu w ich oczach. W przeciwieństwie do tych co pod pałacem koczowali.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    tak oczywiście straż miejska i policja podstępnie napadła biednych dziennikarzy którzy oczywiście nie stawiali oporu i tak dalej ........

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    mammma- nie mogę się z Tobą zgdzić, poszukałem i odtworzyłem sobie parę wypowiedzi pielęgniarek z tamtych czasów i powiem szczerze, że gdy mówiły one o Kaczyńskim i PISie miały obłęd w oczach. Ale ich przynajmniej nikt nie pobił, a tu mamy niestety inaczej ... z wolnością słowa jest teraz tak jak za komuny ...

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Nieoświecony masz 100% racji. Wystarczy popatrzyć Np. na Bogdana Klicha. Otóż mamy chyba najbardziej niedołężnego ministra obrony w dziejach polski. Ten minister jest na stanowisku od kilku lat przetrwał dwie katastrofy lotnicze. Po pierwszej katastrofie Casy już powinien spaść ze stołka. Gdyby do takiego wypadku doszło za rządów PISu to takiego ministra już by nie było, nawet dla przykładu. A w PO jakoś wszystko uchodzi bokiem.
    Mamy drożyznę i wszystko się w Polsce wali. Mieliśmy mieć Irlandię a mamy g….no. Oczywiści zwolennicy PO i tak powiedzą, że to wina PISu. Lech Kaczyński dał kobietom Becikowe. Donald Tusk dał nam 23%vatu. Robicie ze zwolenników PIS cymbałów, ale sami nie przyznacie, że sytuacja, jaką teraz mamy jest produktem PO. Robicie z PIS chamów i kłótników a sami nie słyszycie, co mówi Stefan Niesiołowski, jakim on językiem włada. A co robił i robi Palikot? Durniów z Polski i Polaków. Wyśmiewaliście Lecha Kaczyńskiego tak jak wyśmiewacie teraz jego brata. A on bronił naszych granic bronił honoru ojczyzny kochał Polskę jak rodzoną matkę. A teraz mamy Bartoszewskiego, który już liże Niemców po stopach. I całą bandę popleczników Putina.
    Pisze się tu, że Kaczyńscy podzielili Polskę. A może to DONALD TUSK podzielił Polskę.

    Powracając jeszcze do głównego tematu. „Kaczyńscy na Wawelu”
    Ludzie ile w was jest nienawiści. Przed śmiercią prezydenta naplulibyście na chodniki Wawelu a teraz nagle Wawel jest dla was miejscem tak bardzo ważnym i macie tyle do powiedzenia. Jak to Lech Kaczyński jest nie godzien leżeć na Wawelu. To jest czysta złośliwość. A nawet nie wiecie, (albo wiecie tylko wam to nie przeszkadza), że leży tam i taki król, co pozwolił sobie potroić Polskę. Ludzie, w Polsce nie mają honoru za grosz.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Tak więc tylko SLD może pogodzić tych nieudaczników ....... Byle do wyborów !!!!!!!

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Wesły, zaraz napiszą Ci że chcesz powrotu do przyszłości ;)

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Ja uważam, ze za niedługo w Polsce bedziemy miec dlugą oczekiwana przez wszystkich Irlandię....tzn tak samo jak Oni wyjdziemy na ulicę manifestowąc nasze "zadowolenie" z życia w naszym kraju.

    Kiedyś był Rzewuski, Potocki, Branicki... dzis jest...
    Komorowski, Tusk, Sikorski....historia lubi zataczać koło....

    Myslę i myslę....zadając sobie pytanie? dokąd zmierzasz Polsko???

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=gość: wesołu policjant] A tu macie zdjęcie jak nie dowierzacie:http://niezalezna.pl/uploads/foto/2011/04/michal_strozyk_szpital04.jpg wesoły strażak, PiterS- jak nie znacie sprawy to po co się wypowiadacie ? [/quote]

    Nie mogę dostrzeć na tym zdjęciu straży miejskiej bijącej człowieka ? Chyba coś nie tak z moim wzrokiem.

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    No i to jest właśnie język miłości PiSu! Kto nie z nami ten zdrajca !!!! Właściwie za ten post to powinieneś odpowiadać za obrazę naszych demokratycznie wybranych władz Panie Isaac KSC. Nie powinno się pisać o prezydencie i premierze w ten sposób. (jaki by on nie był!!!)

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    To jest język prawdy. I tyle. Zeby była jasnośc, nie jestem gorącym zwolennikiem PiSu, ale jak widzę co te Tuskowe robią...jak otumaniają juz otumanionych ludzi...to wydaje mi się, że mam do tego prawo, aby ich w ten sposób oceniać.

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=Isaac KSC] To jest język prawdy. I tyle. Zeby była jasnośc, nie jestem gorącym zwolennikiem PiSu, ale jak widzę co te Tuskowe robią...jak otumaniają juz otumanionych ludzi...to wydaje mi się, że mam do tego prawo, aby ich w ten sposób oceniać. [/quote]

    Cóż, pozostaje zgłosić sprawę na policję o obrazę osób publicznych i służb mundurowych

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=gość: Makx] Isaac KSC napisał/a:To jest język prawdy. I tyle. Zeby była jasnośc, nie jestem gorącym zwolennikiem PiSu, ale jak widzę co te Tuskowe robią...jak otumaniają juz otumanionych ludzi...to wydaje mi się, że mam do tego prawo, aby ich w ten sposób oceniać. Cóż, pozostaje zgłosić sprawę na policję o obrazę osób publicznych i służb mundurowych [/quote]

    Co się dziwicie ? Widzieliście kiedyś normalnego kibica z kałuży ?

    Cytuj

Odpowiedz