Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 15 kwi 2011

    a jeszcze jedno..wesoły strażak...

    idąc tokiem Twojego rozumowania....czyli nie powinno się mówić nic złego np. o Aleksandrze Kwaśniewskim, który schlał się jak swinia podczas obchodów 59 rocznicy katyńskiej w Charkowie..pózniej przez 6 lat kłamał, ze cos nie tak miął z golenią i dlateogo się chwiał na nogach...dopiero w 2005 roku stwierdził, że i tak mu nikt nie wierzy-stwierdzając że, pora się przyznać do kłamstwa.
    Pomijam juz takie"błachostki" jak afery paliwowe, czy pranie brudnych pięniedzy w fundacji jego żony....ale nie wolno o nim nic złego mówic, bo przecierz był głową naszego państwa.

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    [quote=gość: PiterS] gość: Makx napisał/a:Isaac KSC napisał/a:To jest język prawdy. I tyle. Zeby była jasnośc, nie jestem gorącym zwolennikiem PiSu, ale jak widzę co te Tuskowe robią...jak otumaniają juz otumanionych ludzi...to wydaje mi się, że mam do tego prawo, aby ich w ten sposób oceniać. Cóż, pozostaje zgłosić sprawę na policję o obrazę osób publicznych i służb mundurowych Co się dziwicie ? Widzieliście kiedyś normalnego kibica z kałuży ? [/quote]

    Piter....-:) teraz tu przyszedłes pokazywac jaki intelygent z Ciebie-:)?

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    a kto to kaczyński kim on był !!!!

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    Tablica, pomniki, zamach, ekshumacje... tym będziemy żyć w 2011 roku. Tylko, czy nie powinniśmy się koncentrować na nieco ważniejszych sprawach dla Państwa i jej mieszkańców? Coś mi się wydaje, że kiedyś obudzimy się w ręką w nocniku.

    PS. Pisowcy, którzy przedzierali się przez bramki na beszczelnego z legitymacjami w ręku powinni wszyscy stracić immunitety i trafić przed sąd. Ja czy Ty byśmy tak właśnie trafili i nie byłoby zmiłuj.

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    [quote=marko] Tablica, pomniki, zamach, ekshumacje... tym będziemy żyć w 2011 roku. Tylko, czy nie powinniśmy się koncentrować na nieco ważniejszych sprawach dla Państwa i jej mieszkańców? Coś mi się wydaje, że kiedyś obudzimy się w ręką w nocniku.

    PS. Pisowcy, którzy przedzierali się przez bramki na beszczelnego z legitymacjami w ręku powinni wszyscy stracić immunitety i trafić przed sąd. Ja czy Ty byśmy tak właśnie trafili i nie byłoby zmiłuj. [/quote]

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    marko ma racje !!!

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    A kto jak nie PO ciągle się kłóci , bo to im na rękę , cóż nic poza kłótnią nie robią , oj obudzicie się z ręką w nocniku jak dalej będą podwyżki kolosalne a płace stoją w miejscu , jedynie co potrafili to zasiłek pogrzebowy obniżyć i wat podnieść.

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    Może powinno być w innym temacie ale akurat tutaj porusza się wszystkie tematy o zagrożeniach ze strony PiS to wrzucę chociaż nie Ziobro to wymyślił
    http://blog.rp.pl/zaremba/2011/04/15/uczniowie-pod-specjalnym-nadzorem/

    Cytuj
  • 16 kwi 2011
    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    [quote=gość: nieoświecony] Wesoły strażaku chirurg jednak dostał zarzuty wprawdzie nie za morderstwo ale jednak nie był tak kryształowo czysty.Co do spadku ilości transplantacji to nawet wrogowie PiS przyznali że była to manipulacja statystyką. [/quote]

    A fakt, że tamtejsza klinika została po tym maleńkim "incydencie" zamknięta na dwa lata...to też manipulacja statystyką?
    A ziobro teraz pławi się w EURO w EuroParlamecnie ...

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    Sam tam się wybrał czy podobnie jak Komorowski i inni został wybrany w demokratycznych wyborach?
    Widzę że o faktach raczej nikt nie lubi dyskutować .
    Ciekawe gdyby to PiS podniósł VAT czy zamachnął się na OFE to co by się tutaj działo????
    A tak to cisza.Podobały się filmiki?Bo czytanie bloga ze zrozumieniem jest trudniejsze i trudno od wszystkich wymagać.

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    VAT 23%
    Zamach na OFE
    Inflacja 4,3%
    ...
    ...
    Obniżony (o 2ooozł !) zasiłek pogrzebowy

    A wszystko PO to aby żyło się lepiej (co niektórym !)

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    Według mnie ten dow***** oddaje sytuację w Polsce:

    Tusk wyładowuje w supermarkecie w kasie zakupy ale w koszyku zostawia wina. Pani kasjerka zdziwiona pyta premiera: "A wina?" Na co Donio: "A wina Kaczyńskiego"

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    OFE to jedno wielkie dziadostwo stworzone sorrki, ale nie przez PO.

    Co do VATu to myślicie, że PIS gdyby był u władzy nie odważyłby się go podnieść ratująć dziurą budżetową? Dobrze się narzeka na tych co są u władzy. Był PIS u władzy i co w kraju zmieniło się na PLUS? Poza podsłuchami, terrorem, zamieszaniem w sejmie dzięki Lepperowi i Giertychowi oraz wyłapywaniem afer...wśród swoich to ja nic pozytywnego nie pamiętam. Ale burdel był taki, że wiadomość oglądałem co wieczór z utęskniemiem.

    Co do ceny paliw - to może sytuacje w Libii też zwalicie na PO?

    Nie twierdzę, że PO jest rewelacyjne, ale po krótkim okresie rządzenia PISu wolę tę opcję. Niestety, ale obecnie nie ma innej alternatywy - tzw. mniejsze zło.

    Może na chwilę sobie przypomnijcie co dzieje się w innych Państwach europejskich w ostatnich 2 latach i zastanówcie się, czy w Polsce jest naprawdę tak źle? U nas największym problemem jest wciaż...katastrofa smoleńska.

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    marko, katastrofa smoleńska to jest taka czapa na oczy aby zasłonić nieudolność rządzenia platfusów. Gdyby nie jakieś bzdurne i nic nie wnoszące, ale jednak wiadomości nt. katastrofy to nie byłoby o czym gadać w wiadomościach/informacjach bo przecież nie może być, żeby telewizja czy radio krytykowało obecnie rządzących !
    Zaraz by poleciały głowy w KRRiT, dziennikarzyny...

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    Eeee...przesadzasz. Jakoś pokazują kąśliwe komentarze PISu i PJNu i nikogo nie zwalniają. Tak się składa...że to za czasów PISu dziennikarze mieli podsłuchy:-). Nie wykluczone, że teraz też mają, ale wcześniej czy później ktoś sypnie i się o tym dowiemy.

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    [quote=marko] Nie wykluczone, że teraz też mają, ale wcześniej czy później ktoś sypnie i się o tym dowiemy. [/quote]
    Bądź pewny, że później niż wcześniej bo nie dopuszczą do takiej afery za swoich rządów, już "swoi" ludzie i "swoje" media o to zadbają, spokojna Twoja rozczochrana..

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    Sytuacja w Polsce niestety nie jest tylko winą PO. Dla tych co nie wiedzą co to makroekonomia polecam poczytanie o szokach cenowych i popytowych. Niestety dowiecie się tam, że każdy rząd zmaga się z problemami poprzedniego rządu. Jak jeden z nich obniży podatki, to niestety drugi będzie musiał dziurę budżetową łatać w jakiś sposób. Wszystkie działania rządów są krótkoterminowymi poprawami, a następnie niestety nasz kraj dopada bessa.
    Nie podoba mi się to co dzieje się teraz, ale mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej i w końcu doczekamy się jakiejś stabilizacji i normalności.

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    Te Wawele i inne grody królewskie, to z reguły miejsca degeneracji moralnej. nie wiem dlaczego miałbym mieć szacunek dla takich miejsc rozpusty, bezprawia i przeważnie przemocy. Starszą cegłę mogę znaleźć bele gdzie na wsi. Są rzeczy bardziej bliskie sercu i wartościowsze.

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    To między innymi oni dbają o to abyście przypadkiem nie mieli innych poglądów od wyznaczonych przy Okrągłym Stole.
    http://www.youtube.com/watch?v=7gYk-O9qhX8&feature=related

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    [quote=gość: mammma] Sytuacja w Polsce niestety nie jest tylko winą PO. Dla tych co nie wiedzą co to makroekonomia polecam poczytanie o szokach cenowych i popytowych. Niestety dowiecie się tam, że każdy rząd zmaga się z problemami poprzedniego rządu. Jak jeden z nich obniży podatki, to niestety drugi będzie musiał dziurę budżetową łatać w jakiś sposób. Wszystkie działania rządów są krótkoterminowymi poprawami, a następnie niestety nasz kraj dopada bessa.
    Nie podoba mi się to co dzieje się teraz, ale mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej i w końcu doczekamy się jakiejś stabilizacji i normalności. [/quote]

    Lepiej bm tego nie ujął. Ale niestety, niektóry umysły tego nie pojmują. Dla nich czarne jest białe, a białe jest czarne i koniec. W to, że po nocy przychodzi dzień, też ciężko im uwierzyć :-)
    Dodam tylko, że w innych krajach euroejskich wcale nie jest lepiej... Czy to oznacza, że wszędzie swoje paluchy macało PO????

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    Może warto się zastanowić nad polityką prawicy I POLITYKĄ PRAWICY.
    To straszne.
    PO to też prawica.
    Nie przejmuj się.
    Nie ma lewicy... Lewica to komunizm. Lewica to SLD.
    Jeśli jest sama prawica ... to nie ma demokracji.
    I co z tym zrobimy?

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    Ale lewicy też nie ma:-) Przecież prezes PIS powiedział w czasie kampani, że SLD jest super i Gierek był zajebisty:-))) Czego ludzie nie zrobią dla władzy...

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    w tym kabarecie jest dużo prawdy. PO straszy ludzi PIS-em i dzięki temu podnosi swoje sondaże
    http://www.youtube.com/watch?v=4y551onDohU

    Cytuj

Odpowiedz