Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 24 kwi 2010

    michalsko1 jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to daj spokój....

    Cytuj
  • 24 kwi 2010

    ludzie już go pochowali dajcie więc spokój. wojny polsko ruskiej nie wywołujcie za marnego prezydenta!! trzeba to wreszcie powiedzieć!!! był marnym prezydentem i pewnie przepadł by z kretesem w jesiennych wyborach!!! ALE NIE ZASŁUŻYŁ NA TAKĄ BEZSENSOWNA ŚMIERĆ TAK JAK I RESZTA TYCH NIESZCZĘSNYCH LUDZI!!!!! jak tak dalej pójdzie to zaczniecie pewnie histerycznie krzyczeć santo subito!

    Cytuj
  • 24 kwi 2010

    wieśniak, możesz całkiem śmiało podać łapę michalsko1 i innym plującym jadem na każdego kto nie wywodzi się z PełO, żałosny i prosty jesteś, smutne to, że mamy takich Polaków...

    Posłuchaj:
    http://www.youtube.com/watch?v=O9LJYdML0Ns&feature=player_embedded
    a jeśli coś z tego potrafisz zrozumieć to będzie fajnie !

    Cytuj
  • 24 kwi 2010

    no to masz problem Gościu bo PO też mi wisi, przecież oni pochodzą z JEDNEJ BANDY CZYLI AWS !!!! a głównym jadowym pluwaczem to raczej chyba jest Jaruś, no ale on stał tam gdzie trzeba, a reszta społeczeństwa tam gdzie ZOMO.

    Cytuj
  • 24 kwi 2010

    no faktycznie prosty ze mnie chłop i nic nie rozumiem!! znaczy Komorowski to agent ruskich i do spółki z Miedwiediewiem i Putinem zrąbali tego tupolewa???? pewnie tak więc teraz rączki do Jarusia jak do zbawiciela bo tylko on nas od ruskich uratuje!!! jedno jest prawdą w tym bełkocie zachód w razie czego znowu nas wystawi do wiatru !!!! czyli krótko mówiąc Lechu jeszcze nie ostygł a już jego zwłoki wykorzystywane są do kampanii wyborczej. a na miejscu Komorowskiego to bym tego gościa z tego reportażu podał do sądu. (dobry prawnik znalazł by mu paragraf niech sie trochę liczy ze słowami)

    Cytuj
  • 24 kwi 2010

    Moje przypuszczenia potwierdziłeś wieśniak, poproś mamę niech Ci pomoże nauczyć się samodzielnie myśleć i zdejmie Ci klapki z oczu i uszu :D

    Cytuj
  • 24 kwi 2010

    no widzisz chłopie jak się dowartościowałeś! super po prostu , aż ci się lepiej będzie spało!! a nie zapomnij wyłączyć radyja rydzyka bo prądu szkoda.

    Cytuj
  • 25 kwi 2010

    Wieśniak zmień sobie nazwę bo do pięt nie dorastasz wieśniakom wstyd jeszcze raz wstyd że taki jeden "wieśniak ostał jeszcze",ale na pewno nie na wsi.
    '

    Cytuj
  • 25 kwi 2010

    Najlepiej było by pochowac wszystkie ofiary na wawelu!
    a jeszcze lepiej zrobic sarkofag w dla innych tragicznie zmarłych ofiar wypadków samochodowych, bójek pijackich, czy utonieć na basenach lub w wannie

    Cytuj
  • 25 kwi 2010

    co pani Dodo niepoprawny ze mnie wieśniak , bo owczym pędem tragicznie zmarłego nie czczę i pod niebiosy nie wynoszę??? trudno, a może po prostu bez obłudy mówię co myślę ! nie pasuje to trudno ! dość już tej narodowej histerii którą obłudnie podsycali mierni dziennikarze ci sami zresztą co wcześniej sami krytykowali Prezydenta nieraz wcale nie przebierając w słowach.

    Cytuj
  • 25 kwi 2010

    Mój znajomy na wieść o pochówku Kaczyńskich na Wawelu łapał się za głowę i powtarzał " co oni zrobili teraz społeczeństwo się podzieli, co oni zrobili...". No i wykrakał ludzie od teorii spiskowych charczą na przeciwników oszołomstwa. Oburzeni i jedynie prawi patrioci kłapią na tych, którym obojętny jest jakikolwiek pochówek kogokolwiek itd. A wszystko to rozgrywa się pod Wawelem. Gratuluję z całego serca.

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    Widzę że co poniektórych prawda bardzo boli a najlepsi są wszyscy podpisani Gość;

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    jak to mówią: Gość w dom, Bóg w dom...... a jak się zarejestruję to będę mniej anonimowy??? i co zastrzelisz mnie wtedy dlatego , że nie podzielam twoich poglądów????
    bez gości to forum byłoby nieciekawe (według mnie, ale wcale nie muszę mieć racji)

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    a jak Jarek Kaczyński nie daj bóg wygra wybory to jaką będziemy mieć pierwszą damę???

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    była dama z łasiczką, to może być prezydent z Alikiem..... (oj...... co jo godom co jo godom....) to już wolę tego z lewicy..... Qrwa znowu będziemy wybierać mniejsze zło!?

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    Tydzień po zakończeniu narodowej żałoby - elektorat PO jest w pełni swojej formy.
    W mediach i w prywatnych rozmowach słyszymy o naciskach Prezydenta na lądowanie za wszelką cenę,
    słyszymy krytykę Jarosława Kaczyńskiego z powodu zgłoszenia kandydatury w wyborach.
    W wypowiedziach czołowych przedstawicieli tej partii po dwóch tygodniach od katastrofy, widać (w ich oczach) z trudem skrywaną radość z tego co się stało.

    Elektorat PO to ludzie, którzy popierają partię, której prominentni przedstawiciele wprowadzili do polskiej debaty publicznej takie pojęcia jak "dożynanie watah", "strzelanie do Kaczek", jak określanie Prezydenta mianem "kurdupla", "małego człowieka", "durnia", a zwolenników PiS-u - mianem bydła.

    Polska historia nie zna innej grupy politycznej bardziej owładniętej nienawiścią, niż zwolennicy PO.
    Moje osobiste doświadczenia pozwalają mi na powyższe twierdzenie.
    Także doświadczenia z dyskusji tutaj pozwalają to twierdzenie podtrzymać - zwolennik PiS-u jest prawie z definicji chorym psychicznie.

    Widząc, jaki podnosi się na widok Jarosława Kaczyńskiego, który podjął decyzję startu w wyborach, widząc tę niezmienioną przez katastrofę pod Smoleńskiem nienawiść polityczną, wiem, że nie ma takiego wydarzenia, nie ma takiej tragedii, która mogłaby tych zmienić poglądy tych ludzi.
    Czy trzeba daleko szukać? Wystarczy poczytać parę powyższych tekstów.

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    Tak więc młody uważasz, że J. Kaczyński chcąc ratować nas, naród przed zgnilizną, rozkładem wszelakim podjął tę trudną decyzję o kandydowaniu bo serce mu krwawi widząc co jego przeciwnicy z PO chcą zrobić z ojczyzną, za którą jego bliźniaczy brat oddał życie? Oj słodka naiwności...

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Analizowanie katastrofy w Smoleńsku przestało mieć sens z chwilą gdy pełną kontrolę nad informacją o niej przejął Putin. Nie mamy i mieć nigdy nie będziemy pewności, że informacje do nas docierające są prawdziwe. O to zresztą mam największy żal do naszych władz, nie zrobiły nic, żeby dać nam komfort, że kiedyś dowiemy się prawdy. A przynajmniej ze stuprocentową pewnością będziemy w stanie wykluczyć niektóre scenariusze. Tymczasem przy tak prowadzonym śledztwie, żadne jego ustalenia nie będą wiarygodne, tak jak nie są w tej sprawie wiarygodni Rosjanie, a na ręce nikt im przecież nie patrzy.

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    wszyscy widzieliśmy co się wyprawiało na ulicach, w domach w mediach po śmierci Prezydenta.nie chce tutaj analogii do stanów nastrojów po śmierci naszego Papieża. Nie ten wymiar wymiar człowieka, nie ten wpływa na losy świata, nie te zasługi.
    Najbardziej drażniąca była licytacja wielkich dokonań Prezydenta. I dokonań tych którzy przyszli go pozegnać, kto ile godzin stał w kolejce, kto ile kilometrów przejechał..
    Wierze że za jakiś czas otrzeźwienie spłynie na nas także i po tej śmierci.już powoli spływa..Wielu raptownie otrzeźwiało na hasło Wawel...
    Para prezydencka została pochowana wśród królów,władców Polski, ale i wśród naszych narodowych wieszczów- sumień Polski!
    Czyż to nie pycha, brak proporcji i umiaru? Ale czyja? Brata Jarosława? Dziwisza?
    Nie wiadomo, cisza też nad motywami tej decyzji..
    Czym bowiem zasłużył sobie L.Kaczyńki na pochówek na Wawelu?
    Przecież za życia nie był nawet specialnie lubiany.
    Krytykowano jego partyjniactwo, liczne przywary, jego małostkowość. Był prezydentem słabym, co odzwierciedlały sondaże. Za pół roku, po przegranych z kretesem wyborach, szybko bysmy o nim zapomnieli.Teraz jest (i będzie na Wawelu)obietkem kultu narodowego.A dlaczego?Bo tragicznie zginął. za ojczyznę, w Katynie!! od lat czcimy bowiem ze szczególną estymą wszystkie klęski, katoastrofy, przegrane bitwy i wojny. Nie dla nas radość świętowanie, fiesty i uliczne korowody!
    Nawet w te radosne z definicji święta(Konstytucji, Niepodległości) wolimy klęczeć na mszach polowych, stać ze sztandarami pod pomnikami, słuchać apeli poległych i składać wieńce.
    Teraz znowu mamy okazje, jest katastrofa lotnicza,dziesiątki zabitych
    Nie rozumeim dlaczego czcimy tylko Prezydenta. Zginęło tam wielu ludzi, którzy pozostawili rodziny i to im przede wszsytkim powinniśmy współczuć!!
    A tak to tylko chowa się szybko tragicznie zmarłych, wieniec, salwa i tyle..
    Prezydent musiał mieć iście królweski pogrzeb-Wawel, dziesiątki innych przywódców,dziesiątki milionów kosztów, hotele, przeloty, armaty, delegacje,- BIZANCJUM.
    A przecież nieżyjący Prezydent Kaczyński krytykował(bizantyńki ponoć) styl rządzenia swojego poprzednika..Jego Kadencja jednak to przebiła
    (setki lotów z Warszawy na Hel tymże Tupolewem) A Bizantyńska ceremonia pogrzebowa w dwóch stolicach Polski przyćmiła wszystko co do tej pory widzieliśmy. Pytanie, czy Para prezydencka, chciał by takiego pogrzebu?? no ale tego już się nie dowiemy..
    Skąd teraz ten powszechny płacz, narodowa histeria i uwielbiemie tłumów?
    Bo taką mamy mentalność.. Sensacja bo pogrzeb.. Bo wiozą trumne ulicami, bo trzeba popatrzeć, pogapić się, zrobić zdjęcia..
    Gapie szybko się organizują i stoją tak od zawsze...Jakioe tłumy gromadzą wypadki drogowe? Ludzie tłoczą sie i gapią..
    Umieranie, żałoba, męczeńska smierć. Nasze narodowe hobby! Czytałem niedawno interesujący esej, kończył się słowami
    "zginęli pięknie za ojczyzne,
    A czy nie kepiej pięknie dla ojczyzny żyć zamaist ciągle umierać....?""

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    dla mnie to chore, jak ja teraz bede syna po Wawelu oprowadzać.... ale skoro oni mogli, to ja tez prosze o pochowanie na wawelu :) nalezy mi sie tak jak jemu :D

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Ciekawe kiedy (czy nasze czy następne pokolenie ) cichaczem wyprowadzi "tego" króla z Wawelu bo historia, czas, losy Polski i Europy zweryfikują i ocenią to na pewno.

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Kaczyński zasłużył sobie na pochówek na Wawelu bo był wspaniałym prezydentem. patriotom i kochał żone , miał też brata co ma kota i będzie prezydentem.

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Taaaak,
    dlatego ze kochał żonę, a brat ma kota, zasłuzył na Wawel

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Ja jestem "patriotom" i mam kota, kocham męża i będę prezydentem:)

    Cytuj
  • 27 kwi 2010

    wiecie co ??? ŚWINIE JESTEŚMY!!!! co w końcu nam ten biedny Alik zawinił??? przecież właściciela nie wybierał!!! w związku z tym apeluję o miesiąc dobroci dla Alika.
    A TAK POWAŻNIE TO PROPONUJĘ ODMÓWIĆ ZA PREZYDENTA I RESZTĘ TYCH NIESZCZĘŚNIKÓW MODLITWĘ I ZOSTAWIĆ TEN TEMAT DO OCENY HISTORII.

    Cytuj

Odpowiedz