Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 10 kwi 2011

    Henio to jeździj też polskim samochodem

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    "Jeżeli ktoś ma coś przeciwko tobie lub cię obraził, spróbuj mu najpierw przebaczyć. Przebaczenie jest trudną miłością; miłością, która przejmuje inicjatywę. W żadnym wypadku nie odsuwaj się od niego i nie unikaj go - apelował abp Gądecki. "
    Czyli dokładnie coś odwrotnego do tego co czyni Prezes Wasz Ukochany ignorując i plując na obecnego prezydenta wybranego bądź co bądź większością głosów w wolnych i demokratycznych wyborach.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    ;;Pamięć o prezydencie, który zginął w symbolicznym miejscu w symbolicznym czasie, nie tylko przetrwa, ale urośnie. Nie wbrew działaniom części dzisiejszych, ale także dzięki nim'' Igor Janke -''UWAŻAM RZE i to niech będzie komentarzem dla tych którzy atakują śp. Lecha Kaczyńskiego .

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Tu chyba raczej wszyscy atakują to co wyczynia Jarosław a nie tragicznie zmarły Lech.
    Ciekawe czy Prezes złożył dziś choć kwiaty na jego grobie czy tylko latał po Warszawie ze zniczami????

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Dokładnie! Czemu wszyscy walą pod Pałac? Przecież Lech leży na Wawelu? To wszystko gra polityczna PISu, w której bierzecie udział!
    Ja też mam dosyć tej afery po dziurki w nosie. Mam nadzieje, że dzisiaj po roku przelej się czara goryczy i przestaną już media o tym trabić, bo można zwariować.

    Ja nie jestem nia za PO, ani za PISem, ale jak mam wybierać to z dwojga złego wolę PO. PIS to zdrajcy! Doprowadzili do władzy Lepera i Giertycha! Chęć władzy nawet skłoniła Jarka do miłości wobec SLD w trakcie ostatniej kampanii- ludzie, gdzie Wy macie oczy! To dwulicowy gość, któremu zależy na Państwie totalitarnym!

    Ale jak słusznie napisano, nie mam siły Was przekonywać. Może kiedyś sami zrozumiecie... A póki co żyjcie zamachem i całą tą durną aferą! To jest jedna, wielka kampania wyborcza trwająca rok kosztem tragedii i rodzin pozostałych ofiar! Tylko Jarek karmi się wystąpieniami w TV!

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Dla nie wiedzących, prezes Prawa i Sprawiedliwości na grób brata, przyjeżdża do Krakowa, każdego 18 dnia miesiąca, w urodziny Lecha Kaczyńskiego, modli się i składa kwiaty.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    [quote=gość: Makroon] Dla nie wiedzących, prezes Prawa i Sprawiedliwości na grób brata, przyjeżdża do Krakowa, każdego 18 dnia miesiąca, w urodziny Lecha Kaczyńskiego, modli się i składa kwiaty. [/quote]
    Zapomniałeś dodać, że przyjeżdża za pieniądze podatników. Kwiaty też są za pieniądze podatników.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    A ja dzisiaj byłem na Wawelu i złożyłem hołd ś. p. Lechowi Kaczyńskiemu i powiem, że takich jak ja było dzisiaj w Krakowie tysiące !
    1940 KATYŃ - 2010 SMOLEŃSK - LUDOBÓJSTWO - PAMIĘTAMY !

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Wow! Bez kamer? Jakoś nie wierzę. To sklepu chodzi z kamerami, a na Wawel cichaczem? Za to pod pałac wali w asyście kamer.

    A tak z ciekawości, to poza pomnikiem i krzyżem, to PIS ma jeszcze jakiś program polityczny?

    Jeszcze jedno. Za czasów PISu było Wam tak dobrze? A wiecie, że wspaniały minister Ziobro za swój tekst pod adresem kardiologa zmniejszył liczbę przeszczepów serca o połowę... Ciekawe, co powiecie rodzinom tych, co nie zdążono przeszczepić serca? Bo koleś wziął kasę za wykonaną operacje - wielkie halo? A kto nie dziekuję lekarzowi, że przywrócił go do zdrowia? Co drugiego lekarza trzeba byłoby wsadzić.

    Jak rządził PIS to w telewizji były tylko zadymy z udzialem Lepera i Giertycha. Jak teraz jest PO, to w telewizji ciągle zadymy z udziałem PISu. Pamiętacie morał fraszki: "dzwon głośny, po pusty".

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    [quote=gość: Makroon]
    1940 KATYŃ - 2010 SMOLEŃSK - LUDOBÓJSTWO - PAMIĘTAMY ! [/quote]
    Dopisz jeszcze " TVN - KGB" i będzie komplet.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Człowieku jakie ludobójstwo w Smoleńsku ???????? Tragiczny wypadek komunikacyjny i tyle !!!

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Ludzie nie bójcie się tego słowa- TO BYŁ ZAMACH i koniec dyskusji.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Taki cyrk to tylko w Polsce .

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Z ludzi związanych PIS-em wychodzi straszny prymitywizm

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    [quote=gość: wesoły strażak] Tu chyba raczej wszyscy atakują to co wyczynia Jarosław a nie tragicznie zmarły Lech.
    Ciekawe czy Prezes złożył dziś choć kwiaty na jego grobie czy tylko latał po Warszawie ze zniczami???? [/quote]

    Zgadam się latał jak co miesiąc i szukał zadymy pod pałacem, zamiast zapieprzać z tymi wieńcami na wawel!!!

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Na Wawelu to on jest co miesiąc tylko 18-stego każdego miesiąca co było napisane kilka postów powyżej- niech Was wujek Bronek nauczy czytania ze zrozumieniem i ortografii drodzy POwcy :P

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Ale Ci ludzie z PO są ciemni- wierzą we wszystko co powie im ich ukochana gazeta i telewizja. Macie jeszcze gdzieś swój rozum czy już za późno ?

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    [quote=gość: hehehhehe] Ale Ci ludzie z PO są ciemni- wierzą we wszystko co powie im ich ukochana gazeta i telewizja. Macie jeszcze gdzieś swój rozum czy już za późno ? [/quote]
    Przyganiał kocioł garnkowi. :D

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Taka jest prawda: PO = CIEMNOGRÓD

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    [quote=gość: Jonek] Taka jest prawda: PO = CIEMNOGRÓD [/quote]

    A PIS = CIEMNOGRÓD DO POTĘGI

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    [quote=gość: hehehhehe] Ale Ci ludzie z PO są ciemni- wierzą we wszystko co powie im ich ukochana gazeta i telewizja. Macie jeszcze gdzieś swój rozum czy już za późno ? [/quote]

    Lepiej słuchać PREZESA niczym księdza Rydzyka w Radiu Maryja...

    Cytuj
  • adzygmunt 10 kwi 2011

    Zaiste "tfu...rcze" posty!

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    Właśnie przyszło mi do głowy idealne rozwinięcie skrótu PiS - Prezes i Smoleńsk.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    [quote=marko]Nie porównuj Bartoszewskiego do Wałęsy, sorry ale to nie liga.

    Akurat opieram się na wynikach analizy polskej komisji i prokuratury. Najgorsze jest to, że nie ważne czy to będzie raport MAK czy Polskie komisji, zawsze społeczeństwo oraz PIS będą wiedzieć najlepiej.

    Mało samolotów rozbija się rocznie? Nawet u Nas była katastrofa KASY, Targów Katowickich i co? I nic cisza... A ten temat jakoś dziwnie po roku czasu nadal jest na pierwszych stronach. Komuś na tym niezwykle zależy... Ale to jest wygodne. Nie trzeba przedstawiać rzetelnego programu politycznego tylko ciągle to samo...katastrofa, katastrofa...

    Nie bronię ruskcich - staram się być obiektywny, a nie kierować się złudną nienawiścią historyczną.
    [/quote]

    Na czym się opierasz? na analizie polskiej komisji i prokuratury? a było coś takiego w ogule? bo ja tylko słyszałem o "raporcie" MAK, któremu nasz rząd przyklasnąl, nie mając w ogule wglądu w sledztwo.

    A co do złudnej nienawisci historycznej...
    Historiaod czasów Carskich pokazuje ze Rosja(wczesniej Ksiestwo Moskiewskie,pozniej ZSRR) ingerowala w naszą politykę, spolecznosc, kraj. To wlasnie ruskie przez te czasy próbowali nami zawładnąc(co im sie po czesci udalo), jak tego nie widzisz to albo jestes slepy, albo poprostu głupi.To Własnie historia zarówna ta bliska jak i daleka pozwala mi nie wierzyc ruskim, gdzie władze sprawują byli agenci KGB, gdzie słowo "demokracja" jest tylko słowem...gdzie FSB morduje niewygodnych dziennikarzy, opozycjonistów, gdzie na polecenie Kremla robi się zamachy...we własnym kraju....

    Dlatego całe to śledztwo to jedna wielka farsa i nawet niechce mi sie tu pisac o szcegółach, ale jesli ktoś wierzy w dobre intencje "braci Moskali" to gratuluje.

    I ta sprawa dopóki nie zostanie wyjaśniona(chociaz osobiscie wątpie czy kiedykolwiek dotrzemy do prawdy o tej katastrofie), dopóty powinna być naszym wspólnym priorytetem!! ale tak niestety nie jest i to mnie bardzo boli jako Polaka...

    ps.niektórym polecam mniej TVN-u i czytania Michnika.

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    [quote=Isaac KSC] Na czym się opierasz? na analizie polskiej komisji i prokuratury? a było coś takiego w ogule? bo ja tylko słyszałem o "raporcie" MAK, któremu nasz rząd przyklasnąl, nie mając w ogule wglądu w sledztwo. [/quote]

    Nie wiem jak w TVP i radiu maryja, ale w TVN było.

    Cytuj

Odpowiedz