Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 11 maj 2011

    W sumie racja , bo przecież Prezes nasz kochany, to dziś już żaden temat......... Nawet w dzienniku nie powiedzieli gdzie tym razem złożył kwiaty.

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    [quote=gość: wesoły strażak] Nawet w dzienniku nie powiedzieli gdzie tym razem złożył kwiaty. [/quote]
    Tylko PO to abyś nie miał powodu do gębowania !

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    A czy nie wolno składać kwiatów?
    Znicze palone na chodniku np.przed ambasadą Japonii jakoś nie przeszkadzały?
    Czepiacie się ciągle tematów które narzucają wam media a te sprawy naprawdę oceni kiedyś historia.Jeszcze nie tak dawno wesoły strażaku bohaterowie których narzucili nam "przodkowie" lubianej przez Ciebie SLD stali na cokołach a teraz walają się gdzieś w składach złomu.
    Żebym był dobrze zrozumiany jestem przeciwko burzeniu pomników i przenoszeniu grobów bo to jest historia ale na miły Bóg nie popadajmy w skrajności.
    Po raz kolejny pytam co złego zrobił Śp. Prezydent Kaczyński że nawet po śmierci nie dacie mu spokoju.
    A teraz z innej beczki-ostatnio podano ile to razy Premier latał do Gdańska i ile to kosztowało i jakoś cisza o tym "tanim państwie"?
    Ostatni "zakup" Platformy za stanowisko też jakoś przeszedł bez echa.
    Niewygodnie rozmawiać o faktach ,lepiej czepiać się nieżyjącego Prezydenta.

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    nieoświecony, BRAWO !

    Niewygodne fakty... tuszuje się innymi nieistotnymi tematami..

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    Szanowny panie !!! A czy ja się czepiam śp. Lecha ??? Raczej Dziwisza za pomysł pochówku i Prezesa naszego kochanego za te szopki co odstawia!!
    A znicze po ambasadą paliły się parę dni i po sprawie.

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    wesoły, trujesz o tym Kaczyńskim już ponad rok, przeszkadza Ci to najwyraźniej ale zachowujesz się jak dziecko, chyba, że nim jesteś...

    Zmień płytę bo to robi się żałosne.

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    MAMY PODOBNO WOLNY KRAJ I KAŻDY MOŻE DEMONSTROWAĆ SWOJE POGLĄDY JEŻELI NIE NARUSZAJĄ PRAWA I ZASAD DOBREGO WYCHOWANIA.Co złego jest w paleniu zniczy czy składaniu kwiatów??????
    Kardynał Dziwisz (notabene nie mój ulubieniec)miał prawo zadecydować o pochówku Prezydenta Kaczyńskiego na Wawelu i je wykorzystał tak jak i jego poprzednicy.Czy musiał pytać Ciebie czy mnie o zgodę?
    Wy świętowaliście rocznicę rewolucji październikowej co roku i zmuszaliście innych do świętowania to dlaczego Prezes nie może zapalić zniczy w dzień śmierci brata?
    W normalnym kraju nikt na coś takiego nie zwracałby uwagi ale w POlsce dla odwrócenia uwagi media i dyspozycyjne Stokrotki czy Foxy narzucają światłym obywatelom co mają myśleć.

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    wesoły, mniej TVN-u, mniej Radia ZET, mniej Gazety Koszernej a będą jeszcze z Ciebie ludzie, uwierz...

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    http://www.rp.pl/artykul/656502.html
    Oczywiście to brednie prawicowca ale warto przeczytać ze zrozumieniem.

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    ale dajecie fajnie -jak stare baby w pewnej radiostacji:)

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    [quote=gość: nieoświecony] http://www.rp.pl/artykul/656502.html Oczywiście to brednie prawicowca ale warto przeczytać ze zrozumieniem. [/quote]

    Ziemkiewicz jak zawsze w dobrej formie:)

    Cytuj
  • 13 maj 2011

    Wesoły strażaku i inni co wy na to?
    http://www.tvn24.pl/-1,1702879,0,1,przelom-ws-doktora-g,wiadomosc.html
    Raczej Kaczyński czy Ziobro nie wpłynęli na tę ekspertyzę?
    Pewnie nic bo wolicie przemilczać niewygodne fakty jak np.koszty lotów "Słoneczka Peru "do Gdańska i inne potknięcia PO.

    Cytuj
  • 13 maj 2011

    Błąd w sztuce lekarskiej (za który powinien ponieść karę) to nie jest rozmyślne morderstwo o które oskarżano tego pana G.

    Cytuj
  • 19 maj 2011

    Jako że w tym temacie pisze się o wszystkim co złe robi PiS to taka wiadomość z mediów wcale nie przyjaznych tej partii
    http://www.tvn24.pl/-1,1703653,0,1,adwokaci-alarmuja-polacy-sa-najbardziej-inwigilowani-w-ue,wiadomosc.html
    to nie wiem rządy Ziobry dawno minęły a tu taki kwiatek???
    Przecież rządzi PO,to za PiS byliśmy śledzeni chyba że jest inaczej-za PiS śledzeni byli "biznesmeni" i gangsterzy a teraz tamci mają spokój a śledzeni są..........

    Cytuj
  • 19 maj 2011

    A świstak siedzi i zawija w sreberka....... Mam nadzieję, że jedni i drudzy pojadą po tych wyborach w PiS...du

    Cytuj
  • 19 maj 2011

    Wesoły strażaku powiem szczerze czekałem na twoją reakcję ale wierzyłbym w twój obiektywizm gdyby nie to"w PiS...du"
    Jednak ich nie cierpisz a PO gotów jesteś wszystko wybaczyć zwłaszcza po ostatnich "zakupach"
    To się nazywa "tanie państwo",prawdziwi lewicowcy są w SLD-poglądy za stanowiska.

    Cytuj
  • 19 maj 2011

    [quote=gość: nieoświecony] prawdziwi lewicowcy są w SLD-poglądy za stanowiska. [/quote]
    Sprzedawczyki...

    Cytuj
  • 19 maj 2011

    Ok. Nieoświecony źle napisane..
    Mam nadzieję, że jedni i drudzy PO...jadą po tych wyborach w PiS...du.
    Przecież wszystko wskazuje, że popularność PO związana jest głównie z zagrożeniem przez PiS.

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    Dzięki za odpowiedź,ulżyło mi.

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    Gdzie przechowuje oszczędności minister pracy ,jak pokazała jedna ze stacji telewizyjnych oświadczenie pani minister"na kącie".
    Ludzie kto nami rządzi.

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    bin ladena mieli pochować na wawelu??????

    Cytuj
  • 21 maj 2011

    Poziom PiS-u unaocznia zdecydowanie nasz poseł Hlóba Ziemi Myślenickiej i Raciehowickiej i Amen.
    Wawel dla niego, czemu by nie. Skoro taka dewaluacja. Swoją drogą to nasze kołtuństwo będzie mieć gdzie jeżdzić i kwiaty składać i się dotleniać. Podnóżek Piłsudskiego. Tylko by Piłsudski nie wstał i tego tałatajstwa nie pogonił używając słów, jakie tylko on używac potrafił. WSTYD!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 26 maj 2011

    http://dorn.blog.onet.pl/1,AR3_2011-05_2011-05-01_2011-05-31,index.html
    Polecam warto przeczytać zwłaszcza "wolność w potrzebie list otwarty"
    Pozdrawiam i życzę przyjemnej lektury.

    Cytuj

Odpowiedz