Forum » Sport

Bieganie

  • 14 gru 2012

    Eheheh, to rzeczywiście kręci, a jak już wkręci to chyba na amen;-)

    1 1 Cytuj
  • 27 gru 2012

    Niezaprzeczalne zalety biegania w grupie bądź w parach to:

    Bezpieczeństwo. O ile bezpieczniej jest biegać z osobą towarzyszącą, gdy za oknem leje, jest ciemno a z pobliskiego stadionu wytaczają się pijani kibice? O wiele bezpieczniej. Znajdź zatem biegowego kompana, by zaoszczędzić sobie kilka złotych na plastry. Dodatkowo, jeśli zwichniesz kostkę lub połamiesz ręce upadając na śliskim chodniku, biegowy kompan pomoże Ci dotrzeć na pogotowie.

    Pobudzanie do myślenia. Pomyśl, ile innowacji mógłbyś wprowadzić w swojej firmie, jeśli w czasie treningu rozmawiałbyś ze współpracownikami. Bieganie pobudza do myślenia i w czasie treningu znacznie łatwiej rozwiązać kłopoty z którymi w normalnych warunkach nie możemy sobie poradzić.

    Motywacja. Jeśli biegasz z kimś, to z pewnością będziesz starać się być lepszym biegaczem od niego. To gwarantowane. Współzawodnictwo w bieganiu jest wpisane w naszą naturę i nawet jeśli biegasz z najlepszym przyjacielem, to po kilku treningach znienawidzisz go za lepsze wyniki. Bieganie w grupie zmotywuje Cię do działania.

    Więcej znajomych. Jeśli biegasz w grupie, bądź pewny, że po pewnym czasie grupa ta się powiększy. Biegacze bardzo łatwo nawiązują znajomości, więc możesz liczyć na coraz większe grono kolegów z treningu.
    Źródło: www.jak-biegac.pl

    3 1 Cytuj
  • 11 sty 2013

    Bieg prawym brzegiem Raby urywa się tutaj, następnym razem zbadam lepiej teren.
    zdjecie

    3 Cytuj
  • 3 mar 2013

    ponoć mają na wiosnę dalej robić ścieżkę ma się łączyć z K,wielkiego

    2 Cytuj
  • Kamil 21 paź 2013

    Czesc, od jakiegoś czasu sobie biegam z osiedla w stronę zarabia i z powrotem.
    Jednak stwwierdziłem ze miłoby było z kimś pobiegać ;) Więc jak ktoś też szuka towarzystwa do biegania to pisać. Ja zazwyczaj wieczorami bywam kilka razy w tygodniu :)

    Jesli dla kogoś ma to znaczenie to mam 17 lat :P

    5 Cytuj
  • 6 sty 2014

    Biegam regularnie w tygodniu i weekendy. 28 lat. rpin22@gmail.com

    1 Cytuj
  • 8 sty 2014
    rpin22 napisał/a:

    Biegam regularnie w tygodniu i weekendy. 28 lat. rpin22@gmail.com

    Doprecyzuję. Mam motywację schudnąć dzięki bieganiu ok. 7-9 kg (oczywiście plus dobra dieta).
    Biegam codziennie o godzinie o 20 trasą na zarabiu. Wyjeżdżam z osiedla rowerem ok. 19:50.
    Chętne osoby mające swoją motywację zapraszam do przyłączenia się.
    Pozdrawiam,
    PS: W weekendy biegam rano ok. 9:20 wyjeżdżam i 9:30 tą trasą lub offroadową na Ukleinie.

    1 Cytuj
  • 27 maj 2015

    Hej jak ma ktoś ochotę pobiegać wspólnie po Zarabiu wieczorową pora napewno dopiero po 20h to piszcie. Będzie raźniej, a ty kutkamon zawsze biegasz takie dłuższe trasy? sasetka jak się też piszesz na wspólne bieganie to dajcie znać.

    1 Cytuj
  • 30 sie 2017

    Cześć, mam pytanie chciałabym zacząć biegać i szukam towarzyszki :), najlepiej również początkującej :)

    Cytuj
  • 30 sie 2017

    Z towarzyszką różnie bywa. Czytałam, że najlepiej żeby była tego samego wzrostu, wagi i stopnia zaawansowania. Inaczej męczycie się obie biegając krok w krok.

    Cytuj
  • 18 wrz 2017

    Hm, czyli pozostaną samotne początki ;) ale z tym znacznie gorzej bo ciężko z mobilizacją. Może jednak jakaś dziewczyna się odezwie :)

    Cytuj
  • Ania 10 paź 2017

    A słyszał ktoś z was o retro runningu? :D

    Cytuj
  • 25 wrz 2018

    ja uprwiam nordic walking

    Cytuj
  • 10 lut 2019

    Powiem wam, że wczoraj biegałem w okolicach domków jednorodzinnych i generalnie ciężko - taki syf z kominów leciał, że aż w oczy szczypało.

    1 Cytuj
  • 11 lut 2019
    andnosal napisał/a:

    Powiem wam, że wczoraj biegałem w okolicach domków jednorodzinnych i generalnie ciężko - taki syf z kominów leciał, że aż w oczy szczypało.

    Nie ma prostej recepty na to aby pobyć się problemu smogu. Trzeba po prostu przestawiać się z ogrzewania tradycyjnego węglowego (kiepskiej jakości węgla), na ogrzewanie gazowe, przy użyciu pomp ciepła, ciepła geotermalnego, pelletu czy z wykorzystaniem solarów. Tak, jest to droższe, ale przynajmniej nie cierpią na tym płuca i zdrowie innych osób.
    Doraźnie można stosować maski antysmogowe, ale to też tylko i wyłącznie takie które oferują dobrej jakości filtry, filtrujące pyły PM2,5.

    Cytuj
  • 24 wrz 2019

    Napiszę jeszcze raz bo chyba mi wywaliło komentarz -_-. Czy ktoś potrafi doradzić mi jakie buty do biegania wybrać ?? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

    Cytuj
  • 10 lis 2019

    Szukam kogoś chętnego do wspólnego biegania wieczorem. Najlepiej 2-3 razy w tygodniu.

    Cytuj
  • 13 lis 2019

    kocham biegania

    1 Cytuj
  • 14 lis 2019
    Włóczykijka napisał/a:

    Szukam kogoś chętnego do wspólnego biegania wieczorem. Najlepiej 2-3 razy w tygodniu.

    wejdz na strone decatlon i wpisz buty do biegania,badz w wyszukiwarce.

    1 Cytuj

Odpowiedz