Forum » Sport

Cracovia

  • adzygmunt 22 sie 2011

    J. Miller mówił, że prawdziwych mężczyzn poznaje się nie po tym jak zaczynają, a jak kończą!
    O to Ci chodziło?

    3 9 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Jenny a gdzie te 15 tyś tys które przyszło na otwarcie waszego stadionu ? teraz chodzi po 7,wiec pytam gdzie te 8 tysiecy fanatykow Cracovii ? wiadomo nikt nie twierdzi ze na mecze Wisły w Pucharach chodzą równiez sezonowcy,całego stadionu fanatykami nie zajmiesz. Dlatego chcąc nie chcąc tacy klienci tez są potrzebni, a noż sie zajawią i zostaną fanatykami ? widze ze CIe skręca ze jest duza szansa na LM i boli cie to ze przy nas wyglądacie na kopicuszków...

    20 6 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Biorąc pod uwagę głupotę kibiców (patrz np to forum) a ilość fanów - cracovia na pewno znajduje się w czołówce światowej.

    Najmniejsza ilość fanów w której jest największa ilość osób o ponadprzeciętnej głupocie.

    21 7 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Są kibice,fanatycy i sezonowy i niestety musisz nauczyć się ich odróżniać.
    Nie skręca mnie, bo mimo wszystko wierzyłam w Wisłę mając nadzieję na polską drużynę w LM.

    5 19 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Hahahahahah, sraksa nie potrafi wygrać ze słabym Zagłębiem Lubin. Hahahahahhahahah :-)
    Do tego brak umiejętności gry, będziemy pić po przegranej tych psełdo piłkarzyków.

    Gra toczy się w wolnym tempie, brak pomysłowych, szybkich akcji. Nie brakuje za to strat, niecelnych podań i innych błędów. To nie jest futbol tylko antyfutbol.

    Trzeba będzie tych grajków oddelegować do Dalinu na naukę gry w piłkę.

    2 liga, 2 liga gorsza stronia błoń :-)

    16 2 Cytuj
  • 26 sie 2011

    ksgrześ - zmienileś płeć ?

    17 2 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Jak tam walka o puchary?

    Tak dla otrzeźwienia.
    W ostatnich 60 kolejkach ekstraklasy, 50 kolejek to okupacja strefy spadkowej.
    Nie ma drugiej takiej drużyny na świecie:)

    17 3 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Wiecie jaki jest szczyt głupoty ?

    Okazuje się, że Ntibazonkiza otrzymał pierwszą żółtą kartkę w 75. minucie, teraz dostał drugą za kopnięcie z radości narożnej chorągiewki boiska.

    Kopnąć to powinien sobie w głowę.

    Hahahah jeden z piłkaży tego marnego klubiku dostał okres pod koniec meczu. Krew mu tryska. Paskudnie - pobrudzi trawę !!!

    18 4 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=gość: ruud] Jak tam walka o puchary? Tak dla otrzeźwienia.W ostatnich 60 kolejkach ekstraklasy, 50 kolejek to okupacja strefy spadkowej.Nie ma drugiej takiej drużyny na świecie:) [/quote]

    Puchary ?
    Hahahahaha. Grali już w intertoto, dostając w d...ę od amatorów z Białorusi. Następny ich mecz nie za naszego życia.

    17 2 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Brawo za ambicje (po pierwszej połowie nie wierzyłem). Radomski jak profesor i kapitalny VDB który powinien wejść do pierwszego składu.

    2 16 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=gość: qwer_KSC] Brawo za ambicje (po pierwszej połowie nie wierzyłem). Radomski jak profesor i kapitalny VDB który powinien wejść do pierwszego składu. [/quote]

    To było pośmiewisko i głupota a nie ambicje.

    16 7 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Pośmiewisko i Głupota to twoje drugie i trzecie imię. Gdybyście spróbowali być obiektywni to może byście zobaczyli coś poza tą budą na Reymonta. Niestety na obiektywizm was nie stać, nie wiem czy to przez wasze ograniczenia czy zwyczajnie jesteście prostakami.
    P.S Wisła większość kibiców ma poza Krakowem więc ośmieszacie się krzyczą,że "Wisła rządzi w Krakowie."

    7 17 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=Jenny] Pośmiewisko i Głupota to twoje drugie i trzecie imię. Gdybyście spróbowali być obiektywni to może byście zobaczyli coś poza tą budą na Reymonta. Niestety na obiektywizm was nie stać, nie wiem czy to przez wasze ograniczenia czy zwyczajnie jesteście prostakami. P.S Wisła większość kibiców ma poza Krakowem więc ośmieszacie się krzyczą,że "Wisła rządzi w Krakowie." [/quote]

    A ty mieszkasz w Krakowie ? Nie kompromituj się takimi tekstami.
    Miłość, szacunek, hobby nie znają granic.
    Pomyśl dwa razy, zanim się ośmieszysz.

    PS Pamiętaj że Wisła nie "rządzi" tylko w Krakowie, „rządzi” jako Mistrz Polski - w Polsce.

    17 7 Cytuj
  • 26 sie 2011

    A Ty mieszkasz? "Pomyśl dwa razy, zanim się ośmieszysz." Tobie też polecam.
    "Pamiętaj że Wisła nie "rządzi" tylko w Krakowie, „rządzi” jako Mistrz Polski - w Polsce." dawno się tak nie uśmiałam. Serio.

    6 17 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Jeszcze jedno.

    Po zmianie płci (i loginu na m.i. z ksgrzes na Jenny) świętym się nie zostaje. Wiara katolicka nerwusie nie akceptuje transseksualizmu.
    Zresztą czego innego można się spodziewać po was. Wczoraj ksgrzes, dziś isaac, pop ... a juto Jenny. Tyle osób w jednej postaci to ... prawie jak Bóg. Prawie ... robi wielką różnicę.

    Współczuję.

    17 6 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Na temat rządzenia w Krakowie nie ma co z Jenny polemizować. Widać blade pojęcia ma o tym co i gidze Krakowie sie dzieje. Jenny rządzi coś na 4 litery w buzi :)

    16 7 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=Jenny] A Ty mieszkasz? "Pomyśl dwa razy, zanim się ośmieszysz." Tobie też polecam. "Pamiętaj że Wisła nie "rządzi" tylko w Krakowie, „rządzi” jako Mistrz Polski - w Polsce." dawno się tak nie uśmiałam. Serio. [/quote]

    Pracuję w Krakowie - wystarczy ?

    17 5 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Ciekawe, ja od urodzenia byłam i jestem kobietą.
    @jzs Tobie też i nie tylko w buzi.

    6 17 Cytuj
  • 26 sie 2011

    @Rudy no właśnie nie ;)

    3 16 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Mną niestety nie. Wszak to wy określiliscie sie ze jestescie żydowskimi skur....., więc to pewnie tobie rządzi skoro twoja mama to kobieta lekkich obyczajów.

    16 7 Cytuj
  • 26 sie 2011

    jakies wzorce od mamy czepac musisz :)

    16 7 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=gość: jzs] Na temat rządzenia w Krakowie nie ma co z Jenny polemizować. Widać blade pojęcia ma o tym co i gidze Krakowie sie dzieje. Jenny rządzi coś na 4 litery w buzi :) [/quote]

    Poprawia mi humor czytanie tego jacy to oni wspaniali są :-)
    Nie biorę tych głupot dosłownie. Interpretuje je jako problem z osobowością, racjonalnym postrzeganiem otoczenia i ogromny problem związany z kompleksami.

    Pozdrawiam normalnych.

    16 7 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Możesz obrażać mnie,ale mojej mamy do tego nie mieszaj. I jeśli chcesz jej ubliżać to może wpadniesz na kawę, co?! Pisz co chcesz, ale co ma do tego moja mama? Szacunek- mówi Ci to coś?

    7 17 Cytuj
  • 26 sie 2011

    do pieca Jenny nie produkuj się juz, boli kolejna strata punktów ? Peleton odjeżdza. Z ciebie taki kibic jak z koziej du.... trąba. Co byś mi zrobiła jakbym szedł w koszulce Wisly? podrapała byś mnie ? :) hahaha szmieszna kobitka.

    15 8 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=Jenny] Możesz obrażać mnie,ale mojej mamy do tego nie mieszaj. I jeśli chcesz jej ubliżać to może wpadniesz na kawę, co?! Pisz co chcesz, ale co ma do tego moja mama? Szacunek- mówi Ci to coś? [/quote]

    Czy to jest szacunek ?

    "Pośmiewisko i Głupota to twoje drugie i trzecie imię. Gdybyście spróbowali być obiektywni to może byście zobaczyli coś poza tą budą na Reymonta"

    ROBISZ Z SIEBIE POŚMIEWISKO !

    15 9 Cytuj

Odpowiedz