Forum » Sport

Cracovia

  • 26 sie 2011

    nie obrażam cie tylko stwierdzam fakty, skoro jesteś żydowskim skur.... to sama mówisz mi jaką twoja mama ma tozszamosc ? ja tylko stwierdzam fakty ;)

    15 8 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Szacunek, powiedz czym mu niby zawiniła moja mama? Ciekawe,naprawdę.
    @jzs nic bym nie zrobiła bo mam w rodzinie kibiców Wisły i też chodzą w koszulkach. Zresztą wiem,że Was jest w Myślenicach więcej. Strata punktów-dziękujmy sędziom .

    7 15 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Moja mama nie interesuje się piłką nożną. I ma tematy Wisła-Cracovia gdzieś.

    2 15 Cytuj
  • 26 sie 2011

    [quote=Jenny] Szacunek, powiedz czym mu niby zawiniła moja mama? Ciekawe,naprawdę. @jzs nic bym nie zrobiła bo mam w rodzinie kibiców Wisły i też chodzą w koszulkach. Zresztą wiem,że Was jest w Myślenicach więcej. Strata punktów-dziękujmy sędziom . [/quote]

    A więc rodzina ma się kogo wstydzić !

    15 6 Cytuj
  • 26 sie 2011

    Ze stada wilków jeden baran sie musiał znależć co nie Rudy ;) ?

    17 7 Cytuj
  • 26 sie 2011

    mnie to jakoś nie rusza, to prędzej ja się ich wstydzę ;)

    9 16 Cytuj
  • 26 sie 2011

    zdjecie

    19 10 Cytuj
  • 26 sie 2011

    A Wy co robicie? To działa w obie strony.

    6 18 Cytuj
  • 27 sie 2011

    [quote=Jenny] A Wy co robicie? To działa w obie strony. [/quote]

    Ha ha ha ha brakło argumentów ?

    MISTRZ POLSKI JEST JEDEN- MISTRZEM POLSKI JEST WISŁA KRAKÓW.

    18 6 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Idę spać, niech ci się przyśni ksgrzes mistrz polski :-)
    Może w innym życiu sen się pełni :-)

    WISŁA PANY !

    KSC co Zagłębie, Jagiellonia :-)

    15 6 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Argumentów nie brakło uważam tylko,że wstawianiem takich obrazków chcesz prowokować ludzi,tylko,że to trochę marna prowokacja.

    6 16 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Ja go nawet nie znam.
    Uwierz, lepsze rzeczy mogą mi się przyśnić ;)

    4 17 Cytuj
  • 27 sie 2011

    wy się tak cieszycie z remisu Zagłębia Lubin, zgody Arki, niedAWnej zgody Lecha i największej kosy śląska w.?

    tacy to kibice zwisły którzy nie znają kibicowskiego świata...

    1 22 Cytuj
  • 27 sie 2011

    [quote=gość: Red] wy się tak cieszycie z remisu Zagłębia Lubin, zgody Arki, niedAWnej zgody Lecha i największej kosy śląska w.?tacy to kibice zwisły którzy nie znają kibicowskiego świata... [/quote]

    Mylisz się, nie cieszymy się z remisu Zagłębia tylko śmiejemy się z błazenady sraksy.

    12 5 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Kibice Wisły do siebie na forum i kibice Cracovii do siebie. Będzie spokój.

    11 4 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Cracovia Kraków Zadymy Zawsze Razem :>

    1 14 Cytuj
  • 29 sie 2011

    Złe transferowe wieści dla krakowi :-)

    Złe wieści dla kibiców krakowi ! Jak donosi portal "Pasy.TV", klub z ulicy Kałuży może nie przeprowadzić latem już ani jednego transferu. Upadła bowiem sprawa przymierzanego do gry w drużynie Jurija Szatałowa, Izraelczyka Tamira Khalona, a prezes rodem z PZPR Janusz Filipiak nie zamierza kupować w tym okienku kolejnych piłkarzy.

    7 3 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Isaac zejdź z obłoków na ziemię, zobacz co się dzieje w Twojej Cracovii:

    http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sport/pilka-nozna/1168596-transfery-na-chybil-trafil.html

    6 2 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Artykuł, bardzo trafny...sam się z nim zgadzam...ale o co Ci chodzi?

    To, że w Cracovii zle sie dzieje czyt. polityka transferowa, zarzadzanie klubem, praca z mlodzieża tez pozostawia wiele do zyczenia, to jo doskonale o tym wiem...

    Ale ja i tak jako kibic najstarszego klubu w Polsce, cieszę się z tego co jest, bo pamiętam marazm i biedę 3-ligową....

    Widzisz, taki gosc, tym się rożnimy, moze nie strickte Ty, ale np Twój kolega powyżej, on juz za niedługo przestanie chodzić na mecze wisly( o ile chodzi), bo dla niego liczą się tylko wyniki i sukcesy, dlatego juz niebawem przyłaczy sie do tłumu gwizdających, tych niby kibiców, którzy w zdecydowanej większości wypełniają wasz stadion, a pozniej bedzie kibicował np. Legii W-awa, bo będzie grała lepszą piłkę, a i moze wybierze sie do stolycy, dopingowac swoją nową druzyne:)

    3 7 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Issac, nad cała publiką obecną na meczu nie zapanujesz. Stadion to nie tylko fanatycy, ale tez marni zjadazcze słonecznika. Zrozum tak jest wszedzie. Nie pamietrasz juz tamtego sezonu jak na Bulgarskiej wasi wielcy zgodowicze po nieudanym mecuz gwizdali na swoich zawodników ? Tylko roznica polegała na tym ze tam gwizdali nie tylko zwykli ludzie tylko rowniez ludzie z młyna. U nas gwizdali ludzie zasiadający na najdrozszym sektorze, którym nie podobało sie ze ktos kopnął krzywo piłke. U was tez tak jest tez ludzie po przegranych derbach gwizdali i co ? tylko ze u was nie ma piłkarza z jajami który publicznie skrytykował by takie działania. U nas znalazł sie Małecki ktory jasno przedstawiił sytuacje, powiedizał co mu lezy na sercu i miał bardzo duzo racji. Nikt nie powinien gwizdac na swojego zawodnika , zdarzyło sie tak , ludzie ze wschodniej gwizdali ale tak jest wszedzie. Nigdzie nie znajdziesz na stadionie 25 tys fanatykow ktorzy beda rozumiec o co w tym wszystkim chodzi. A propos juz nie pamietasz jak wasz były trener Orest Lenczyk skrytykował was w jednym z wywiadów po meczu w Sosnowcu zebyscie sie zajeli w koncu dopingowaniem swojej druzyny a nie ciągłym lżeniu po Wisle ? Badz obiektywny w obie strony. Tez wtedy wam pojechal strasznie. tylko pojechał wtedy ludziom z młyna, nie zwykłym szarym kibicom którzy po meczu zapomną na tydzien o klubie a potem znow sie zjawią. Wtedy Lenczyk przedstawił całą prawde o Was. Wiec popatrz najpierw na swoje gniazdo a potem oceniaj nasze.

    6 4 Cytuj
  • 30 sie 2011

    [quote=taki_gość] Isaac zejdź z obłoków na ziemię, zobacz co się dzieje w Twojej Cracovii:http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sport/pilka-nozna/1168596-transfery-na-chybil-trafil.html [/quote]

    Kilka meczów kupią, kilka sprzedadzą i utrzymają się jak przez ostatnie 3 lata.

    6 4 Cytuj
  • 31 sie 2011

    no i prosze :
    http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,title,Oficjalnie-dwoch-nowych-w-Cracovii,wid,13739098,wiadomosc.html

    Żyd w Cracovii. Argument o tym że my mamy w drużynie żyda a wy klub żydowski NIE! przeszedł do historii.

    5 3 Cytuj
  • 31 sie 2011

    [quote=gość: jzs] no i prosze : http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32294,title,Oficjalnie-dwoch-nowych-w-Cracovii,wid,13739098,wiadomosc.html Żyd w Cracovii. Argument o tym że my mamy w drużynie żyda a wy klub żydowski NIE! przeszedł do historii. [/quote]

    No to mają w klubie już 11 żydów.

    4 1 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Hehehehe

    Tijani Belaid jednak nie zagra w Cracovii. Piłkarz był już w Krakowie, porozumiał się z "Pasami", ale w ostatniej chwili zrezygnował z kontraktu.

    Jakoś mu się nie dziwię. Zobaczyć tych wszystkich czubków i dał sobie spokój.

    6 2 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    podniecaj się dalej,nie dziwię mu się,że wybrał klub grający w LM. Dobrze Wam ostatnio znany APOEL

    1 4 Cytuj

Odpowiedz