Forum » Sport

Cracovia

  • 3 mar 2012

    Hahahah 3 liga ksc

    5 2 Cytuj
  • 4 mar 2012

    HUTNIK TYLKO HUTNIK was UZDROWI

    1 4 Cytuj
  • 4 mar 2012

    Czy w ekstraklasie czy 1 lidze ja się CRACOVIO CIEBIE NIE WSTYDZĘ

    2 10 Cytuj
  • 4 mar 2012

    cracovia BANDZIORY

    4 1 Cytuj
  • 5 mar 2012

    brawo pasy.. kolejna porażka spadek coraz bliżej. Chciałem pogratulowac nowej przyśpiewki cracovii w której stękacie jak orangutany. uuuu aaaaa uuuu aaaaa hahahaha :D co to ma byc hahaha. Tak sie bawią ludzie - tego nam mozecie pozazdroscic. uuuuuu aaaaaa hahahah :D

    5 1 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 5 mar 2012

    nie pochodzę z Myślenic, dlatego mogę pochwalić się spojrzeniem z dystansu na kibicowanie tutejszych i nie tylko, fanów piłki nożnej. W każdym dużym mieście, w którym są dwa kluby, jednemu kibicuje miasto z którego ten klub jest , drugiemu wszystkie okoliczne wioski. Przykład
    Manchester City - kibicuje centrum
    Man Utd - wioski ościenne
    Benfica Lisboa - centrum
    Sporting - wioski
    ŁKS - centrum
    Widzew - wioski
    Ciekawe, prawda ??

    5 3 Cytuj
  • 9 mar 2012

    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/wd-pzpn-ukaral-zaglebie-lubin-odjeciem-punktow,1,5051617,wiadomosc.html Cracovia się utrzyma a mistrzem ma być Legia taką uchwalił decyzję Nadzwyczajny Zjazd Polskiego Związku Piłki Nożnej!!!

    2 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: tak sie bawia ludzie] brawo pasy.. kolejna porażka spadek coraz bliżej. Chciałem pogratulowac nowej przyśpiewki cracovii w której stękacie jak orangutany. uuuu aaaaa uuuu aaaaa hahahaha :D co to ma byc hahaha. Tak sie bawią ludzie - tego nam mozecie pozazdroscic. uuuuuu aaaaaa hahahah :D [/quote]
    0:50 świnka wodzirej!!!

    1 Cytuj
  • 9 mar 2012
    1 Cytuj
  • 9 mar 2012

    2:0 to chyba już koniec

    Cytuj
  • 9 mar 2012

    pa pa pa pa

    Cytuj
  • 9 mar 2012

    2:2

    Cytuj
  • 9 mar 2012

    To że Cracovia wyleci raczej jest na 100% . Najważniejsze jest jednak aby zWisła nie zdobyła mistrza !!!

    3 1 Cytuj
  • 10 mar 2012

    z taką grą jak wczoraj gdy nie umieli przyjąć piłki i te wrzutki w pole karne zwłaszcza szałachowskiego!! to woła o pomstę do nieba!! jak tak dalej pójdzie to gramy w 1 lidze!! jedyny mały plus to gole zdobyte w przewadze!!! P.S niektórzy (wisła) grając w przewadze nie umieją strzelić!!! to tak od razu odpowiedz na głupie wpisy kibiców drużyny w której grał 1 polak.

    2 3 Cytuj
  • Raphaell 10 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] z taką grą jak wczoraj gdy nie umieli przyjąć piłki i te wrzutki w pole karne zwłaszcza szałachowskiego!! to woła o pomstę do nieba!! jak tak dalej pójdzie to gramy w 1 lidze!! jedyny mały plus to gole zdobyte w przewadze!!! P.S niektórzy (wisła) grając w przewadze nie umieją strzelić!!! to tak od razu odpowiedz na głupie wpisy kibiców drużyny w której grał 1 polak. [/quote] i tak czeka pierwsza liga:)..a może kara jeszcze?:)

    4 Cytuj
  • 10 mar 2012

    znakomita liczba wyjazdowa na ŁKS. 130 osób w meczu o życie to wynik godny tak załosnego klubiku jakim jest cracovia...

    4 2 Cytuj
  • 11 mar 2012

    a ile was było u siebie na lechu? nawet połowa stadionu nie była zapełniona!! więc zamilcz!! nie podpisuj się sharks tylko szprot!!![quote=gość: wisła sharks] znakomita liczba wyjazdowa na ŁKS. 130 osób w meczu o życie to wynik godny tak załosnego klubiku jakim jest cracovia... [/quote]

    3 Cytuj
  • 11 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] a ile was było u siebie na lechu? nawet połowa stadionu nie była zapełniona!! więc zamilcz!! nie podpisuj się sharks tylko szprot!!!gość: wisła sharks napisał/a: znakomita liczba wyjazdowa na ŁKS. 130 osób w meczu o życie to wynik godny tak załosnego klubiku jakim jest cracovia... [/quote]

    Dla Ciebie pojęcie "połowa stadionu" jest chyba abstrakcją:
    [quote]
    Wisła Kraków - Lech Poznań 0:0

    Żółte kartki: Możdżeń, Arboleda, Rudnev.
    Czerwona kartka: Możdżeń (64. - za dwie żółte).
    Sędziował: Robert Małek (Zabrze)
    Widzów: 21 046.
    [/quote]

    2 Cytuj
  • 11 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] a ile was było u siebie na lechu? nawet połowa stadionu nie była zapełniona!! więc zamilcz!! nie podpisuj się sharks tylko szprot!!!gość: wisła sharks napisał/a: znakomita liczba wyjazdowa na ŁKS. 130 osób w meczu o życie to wynik godny tak załosnego klubiku jakim jest cracovia... [/quote]

    Wiesz co jest najśmieszniejsze chłopczyku ?

    We wtorek gramy Puchar Polski z Lechem w Poznaniu i wiesz co ? Będzie nas tam więcej w ŚRODKU TYGODNIA NA PUCHARZE POLSKI niż was na meczu o życie w Łodzi. Mi by było wstyd jakbym miał taką ekipe kibicowska jak wY gdzie na mecz o życie jedzie 130 osób... naprawde żal mi was...

    4 1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    ja słuchałem meczu w radiu kraków i mówili że kibiców wisły jest 13 000! więc ktoś tu kłamie!!

    Dla Ciebie pojęcie "połowa stadionu" jest chyba abstrakcją:

    Wisła Kraków - Lech Poznań 0:0

    Żółte kartki: Możdżeń, Arboleda, Rudnev.
    Czerwona kartka: Możdżeń (64. - za dwie żółte).
    Sędziował: Robert Małek (Zabrze)
    Widzów: 21 046.
    [/quote]

    1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=gość: cbr] ja słuchałem meczu w radiu kraków i mówili że kibiców wisły jest 13 000! więc ktoś tu kłamie!!
    [/quote]

    A ja byłem na meczu, a cytat podałem Ci ze strony Onet-u ... aha i jeszcze jedno.... tak się zastanawiam.. czy Ty jesteś frywolny, czy cbr ... bo jakoś dziwnie te dwa nicki się różnią :)

    1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    ty sharksie. pojedzie was tam ledwie 400. Nas bylo ponad 100 w Lodzi, 300 na Lechu + 2600 na meczu hokeja. Czyli uwazasz nas wychodzi 4000 a was 400. Zera naprAWde robia roznice w liczbach.

    1 2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Ten tysiac to oczywiscie ludzie, ktorzy chcieli sie dostac na hokeja, a braklo biletow. Nie kazdy da rade urwac sie z roboty o 11 czy 12 i pojechac na wyjazd. Naprawde, pomysl sobie zanim cos napiszesz

    1 2 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Było ci pięciu potem dwunastu....

    1 1 Cytuj

Odpowiedz