Forum » Sport

Cracovia

  • 13 mar 2012

    A ja byłem na meczu, a cytat podałem Ci ze strony Onet-u ... aha i jeszcze jedno.... tak się zastanawiam.. czy Ty jesteś frywolny, czy cbr ... bo jakoś dziwnie te dwa nicki się różnią :) [/quote]
    ?

    2 Cytuj
  • 13 mar 2012

    Co niby tym przeklejonym artykułem chcesz uzyskać? Z dwoch stron jest podobnie, wy tez wspieraliscie Lechię na meczu u nas (rozwalane toalety i krzesełka) więc jesli chciales cos tu udowodnic to Ci sie nie udalo. Ogólnie to takie " dymy" (o ile mozna to nazwac dymem ) i mówie to o dwoch stronach, tylko pokazuja ze prawdziwe burdy na stadionach odchodza w niepamięć. I coraz blizej nam do pikniku rodem z Anglii...

    Cytuj
  • 13 mar 2012

    [quote=Isaac KSC] Co niby tym przeklejonym artykułem chcesz uzyskać? Z dwoch stron jest podobnie, wy tez wspieraliscie Lechię na meczu u nas (rozwalane toalety i krzesełka) więc jesli chciales cos tu udowodnic to Ci sie nie udalo. Ogólnie to takie " dymy" (o ile mozna to nazwac dymem ) i mówie to o dwoch stronach, tylko pokazuja ze prawdziwe burdy na stadionach odchodza w niepamięć. I coraz blizej nam do pikniku rodem z Anglii... [/quote]

    Chcę pokazać, że winnymi rozróby na R22 byli goście, to oni zaczęli rzucać w stronę sektora G różnymi przedmiotami, to oni nie potrafili uszanować pamięci Włodzimierza Smolarka.... i dlatego napisałem w wątku o Wiśle, że może trzeba się zastanowić czy wpuszczać kibiców gości na stadiony? Czy zyski z biletów są większe od kosztów naprawiania szkód?

    Nie chcę żadnych burd na stadionie, ani tych obecnych, ani tym bardziej tych które były dawniej, Chcę piknikowej atmosfery z Anglii

    Piknik taki_gość

    Cytuj
  • 14 mar 2012

    [quote=Isaac KSC] Co niby tym przeklejonym artykułem chcesz uzyskać? Z dwoch stron jest podobnie, wy tez wspieraliscie Lechię na meczu u nas (rozwalane toalety i krzesełka) więc jesli chciales cos tu udowodnic to Ci sie nie udalo. Ogólnie to takie " dymy" (o ile mozna to nazwac dymem ) i mówie to o dwoch stronach, tylko pokazuja ze prawdziwe burdy na stadionach odchodza w niepamięć. I coraz blizej nam do pikniku rodem z Anglii... [/quote]

    Widze że wiesz o co w tym wszyskich chodzi i jak rzadko tak teraz zgadzam się w 100%.

    taki_gośc

    Chcesz Angli powiadasz ? chcesz ciszy na stadionach, kar za wstanie z miejsca, kar za przekleństwa itd ? Jeśli tak to brak słów. Myśle ze do końca nie zdajesz sobie sprawy z czym ta "druga Anglia" się wiąże. Naszczeście w Polsce to nie przejdzie nigdy. Mam nadzieję że po Euro restrykcje w stosunku do kibiców trochę osłabną i wróci stary dobry KIBOLSKI KLIMAT!

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    Taki gosc :

    Kwintesencja kibicowania tkwi własnie w wyjazdach. Kto nie jezdzi na wyjazdy nigdy tego nie zrozumie! I nie chodzi mi to o wyjazdowiczów typu: tam jest ładny stadion to moze bym się przejechał, albo dobrze graja to warto jechac bo moze wygrają. Chodzi mi o ludzi którzy jezdzą na wyjazdy bez wzgledu na wyniki i okolicznosci...jezdzą z miłosci do klubu, a przede wszystkim aby moc spotkac się ze znajomymi, stworzyc i poczuć ten niezapomniany klimat jaki panuje podczas kazdego wyjazdu...Mecz jest tylko dodatkiem. Nie każdy to zrozumie....

    Ty chcesz Anglii a ja chce Bałkanów, wszystkim nie dogodzi.

    1 Cytuj
  • 14 mar 2012

    Wasza liczba w łodzi to dramat, zamiast jechać na piłkę do łodzi i wspierać drużyne w ciężkich chwilach to wy idziecie na hokeja, gdzie walczycie o mistrza. to pokazuje, ze jesteście kibicami sukcesu!

    3 1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    [quote=gość: ] nie pochodzę z Myślenic, dlatego mogę pochwalić się spojrzeniem z dystansu na kibicowanie tutejszych i nie tylko, fanów piłki nożnej. W każdym dużym mieście, w którym są dwa kluby, jednemu kibicuje miasto z którego ten klub jest , drugiemu wszystkie okoliczne wioski. Przykład
    Manchester City - kibicuje centrum
    Man Utd - wioski ościenne
    Benfica Lisboa - centrum
    Sporting - wioski
    ŁKS - centrum
    Widzew - wioski
    Ciekawe, prawda ?? [/quote]

    I co chcesz przez to powiedzieć? Chyba nie to, że Wiśle kibicują wioski a Cracovii miasto?
    Każdy zorientowany kibic dobrze wie, że Wiśle kibicuje zarówno miasto jak i małopolskie wioski i miasteczka. Tak było zawsze, bo Wisła w przeciwieństwie do Pasów to polski klub więc jest to po prostu normalne. To przecież nie przedwojnie, gdzie kibice pochodzili w zasadzie tylko z miasta. Wtedy dzieliło się to inaczej - na klasy i narodowości. Wisle kibicowały wszystkie polskie klasy społeczne począwszy od biedoty a skończywszy na inteligencji. Ze względu na swoją narodowościową polityke była hermetycznie zamknięta dla Polaków. A Cracovia szczyciła się tym, że kibicuje jej inteligencja, ale niemniej popularna była wśród Żydów i to chyba każdej klasy.
    A bajki, które powielacie między sobą są tylko zwykłą zakłamaną propagandą i wy bardzo dobrze o tym wiecie. Chcecie jedynie zagłuszyć rzeczywistość.

    4 Cytuj
  • 15 mar 2012

    Polak, oj mylisz sie i to bardzo! ale niechce mi się o tym gadac...

    Polski gang czy jak Ci tam...to że liczba w Łodzi byla slaba to kazdy wie i nie bede bronił tego ze np banda poszla wspierac Lecha albo w cholere ludzi wybralo hokej a tylko mala czesc padake naszych grojków.. ale wez sie nie osmieszaj z kibicami sukcesu. Bo niby Cracovia jakie sukcesy w piłce odnosi? A ludzie chodzą i jezdza na wyjazdy, a liczby wyjazdowe mają skoki i spadki bo niewątpliwie w....nie ludzi siegło zenitu. Pilnuj swojego G- tsu :) np bilety macie przez pol tanie a golebnik nadal nie jest zapelniany, wiec zajmij się swoim podworkiem. Bo Cracovia nie takie kryzysy przechodziłą choćby za czasów jak wy zescie pod batuta gwardyjska grali. Dlatego ONA trwac bedzie zawsze, a my razem z NIĄ! TYLKO PASY!!

    5 Cytuj
  • 15 mar 2012

    [quote=Isaac KSC] Polak, oj mylisz sie i to bardzo! ale niechce mi się o tym gadac...

    Polski gang czy jak Ci tam...to że liczba w Łodzi byla slaba to kazdy wie i nie bede bronił tego ze np banda poszla wspierac Lecha albo w cholere ludzi wybralo hokej a tylko mala czesc padake naszych grojków.. ale wez sie nie osmieszaj z kibicami sukcesu. Bo niby Cracovia jakie sukcesy w piłce odnosi? A ludzie chodzą i jezdza na wyjazdy, a liczby wyjazdowe mają skoki i spadki bo niewątpliwie w....nie ludzi siegło zenitu. Pilnuj swojego G- tsu :) np bilety macie przez pol tanie a golebnik nadal nie jest zapelniany, wiec zajmij się swoim podworkiem. Bo Cracovia nie takie kryzysy przechodziłą choćby za czasów jak wy zescie pod batuta gwardyjska grali. Dlatego ONA trwac bedzie zawsze, a my razem z NIĄ! TYLKO PASY!! [/quote]

    Mowisz o tej bandzie która poszla wspierać Amice z przerzutem dyduchem na czele ? czy może dyduch pojechal jednak za swoją nową drużyną do Łodzi ? Jakie skioki wyjazdowe ? Pod względem wyjazdów jesteście na 11 miejscu więc o czym my mówimy ? Nie tłumacz sie wynikami bo np. taki Górnik Zabrze czy nawet ŁKS jeździ lepiej od was a obydwie druzyny nie osiągają zadnych sukcesow i są ligowymi średniakami. Więc tłumaczenie wynikami jest mocno na wyrost. My mamy stadion na 33 tys co dla mnie osobiscie jest stadionem zdecydowanie za dużym. Stadion na 24 tyś w zupełnosci by wystarczyl. Co do frewkecnji jeszcze to taki Górnik zabrze potrafił gdy grali o utrzymanei sie zmoblizowac i zapełniac Roosvelta , jakie wkur... ludzi ? Co to za kibice ktrozy wku... sie na swoją druzyne i bojkotują mecze ? Widac wam jest obca piosenka "Czy wygrywasz". Przeciez nie chodzi się dla wyników więc nie rozsmieszaj mnie i nie usprawiedliwiaj waszej frekwencji słabymi wynikami.

    4 Cytuj
  • 15 mar 2012

    [quote=gość: Polak] I co chcesz przez to powiedzieć? Chyba nie to, że Wiśle kibicują wioski a Cracovii miasto?
    Każdy zorientowany kibic dobrze wie, że Wiśle kibicuje zarówno miasto jak i małopolskie wioski i miasteczka. Tak było zawsze, bo Wisła w przeciwieństwie do Pasów to polski klub więc jest to po prostu normalne. To przecież nie przedwojnie, gdzie kibice pochodzili w zasadzie tylko z miasta. Wtedy dzieliło się to inaczej - na klasy i narodowości. Wisle kibicowały wszystkie polskie klasy społeczne począwszy od biedoty a skończywszy na inteligencji. Ze względu na swoją narodowościową polityke była hermetycznie zamknięta dla Polaków. A Cracovia szczyciła się tym, że kibicuje jej inteligencja, ale niemniej popularna była wśród Żydów i to chyba każdej klasy.
    A bajki, które powielacie między sobą są tylko zwykłą zakłamaną propagandą i wy bardzo dobrze o tym wiecie. Chcecie jedynie zagłuszyć rzeczywistość. [/quote]
    Isaac, jeśli napisałeś, ze się mylę to napisz jeszcze w którym miejscu. Sądzę, ze masz na myśli, iż w wątku dotyczącym struktury społecznej przedwojennych kibiców. Przecież to, że Cracovii kibicowała kupa Żydów to rzecz oczywista. Cracovie zakładali przecież m.in. Żydzi, nazwe Cracovia wymyślił Żyd, i współprojektantem obecnej odznaki też był ten sam Żyd. Poza tym w klubie grali Żydzi więc to normalne, że Żydzi też musieli kibicować.
    Inaczej było na Wiśle. Wisłe zakładali Polacy, Polacy wymyślali odznake i nazwe klubu ale też Polacy w Wiśle grali. Poza tym Wisła była mocno narodowa, patriotyczna i antyżydowska więc to normalka, że Wiśle kibicowali Polacy a nie Żydzi.
    Zresztą poruszyłem kilka wątków więc wskaż chociaż te, w których z nich się mylę, bo ja tutaj niedostrzegam żadnej pomyłki.

    Co do posta w którym piszesz do "Polskiego Gangu" to chciałbym Ci przypomnieć, że Wisła nie jest już klubem gwardyjskim, więc nie wiem po co używasz starej nazwy (GTS).

    4 Cytuj
  • 15 mar 2012

    [quote=gość: wisla] Isaac KSC napisał/a: Polak, oj mylisz sie i to bardzo! ale niechce mi się o tym gadac...

    Polski gang czy jak Ci tam...to że liczba w Łodzi byla slaba to kazdy wie i nie bede bronił tego ze np banda poszla wspierac Lecha albo w cholere ludzi wybralo hokej a tylko mala czesc padake naszych grojków.. ale wez sie nie osmieszaj z kibicami sukcesu. Bo niby Cracovia jakie sukcesy w piłce odnosi? A ludzie chodzą i jezdza na wyjazdy, a liczby wyjazdowe mają skoki i spadki bo niewątpliwie w....nie ludzi siegło zenitu. Pilnuj swojego G- tsu :) np bilety macie przez pol tanie a golebnik nadal nie jest zapelniany, wiec zajmij się swoim podworkiem. Bo Cracovia nie takie kryzysy przechodziłą choćby za czasów jak wy zescie pod batuta gwardyjska grali. Dlatego ONA trwac bedzie zawsze, a my razem z NIĄ! TYLKO PASY!!

    Mowisz o tej bandzie która poszla wspierać Amice z przerzutem dyduchem na czele ? czy może dyduch pojechal jednak za swoją nową drużyną do Łodzi ? Jakie skioki wyjazdowe ? Pod względem wyjazdów jesteście na 11 miejscu więc o czym my mówimy ? Nie tłumacz sie wynikami bo np. taki Górnik Zabrze czy nawet ŁKS jeździ lepiej od was a obydwie druzyny nie osiągają zadnych sukcesow i są ligowymi średniakami. Więc tłumaczenie wynikami jest mocno na wyrost. My mamy stadion na 33 tys co dla mnie osobiscie jest stadionem zdecydowanie za dużym. Stadion na 24 tyś w zupełnosci by wystarczyl. Co do frewkecnji jeszcze to taki Górnik zabrze potrafił gdy grali o utrzymanei sie zmoblizowac i zapełniac Roosvelta , jakie wkur... ludzi ? Co to za kibice ktrozy wku... sie na swoją druzyne i bojkotują mecze ? Widac wam jest obca piosenka "Czy wygrywasz". Przeciez nie chodzi się dla wyników więc nie rozsmieszaj mnie i nie usprawiedliwiaj waszej frekwencji słabymi wynikami. [/quote]

    Od czterech lat Cracovia gra piach a frekwencja u siebie jast bardzo dobra!! bronimy sie przed spadkiem z roku na rok a mamy 5 ta frekwencje w lidze! Jesli sie tyczy wyjazdów , jest jaka jest...raz lepiej raz gorzej, nie mam zamiaru się z tego tłumaczyc. Takze o jakim Ty bojkotowaniu piszesz?! Czy wygrywasz czy nie...wlasnie nam jest to lepiej znane, bo jesli by nie bylo znane to by 1 tys ludzi na mecze przychodzilo. U was bileciki przez poł a na meczu bodajze z Jaga (moze sie myle jessli chodzi o rywala ) 13 tys ludzi? Jak na mistrza to powiem Ci ze szalowa ilosc! Wiadomo ze na LEcha to sie uzbieralo chociaz do komletu brakowalo 1/3 stadionu, to samo bedzie z derbami i Legia. Co do Dyducha i przezutów... Pewne chlopaki z Huty , tudziez Prądnika... mam wyminiac ksywy? Naliczyłbym ich z 10...jak interesy nie dzialaly tak jak powinny nagle pokochali wisle.. wcale nie tak dawno. Juz raz ruszylismy ten temat a on smierdzi na kilometr wiec zostaw sobie to dla siebie.

    1 5 Cytuj
  • 15 mar 2012

    isaac. Polski Gang to Polski Gang! kibicuje Wiśle więc mam prawo się tak podpisywać, tak jak ty sie możesz podpisać jude gang i nic mi do tego. ty wogóle umiesz czytać? ja pisałem o sukcesie w piłke, czy o sukcesie w hokeja? zamiast jechać do łodzi wybraliście hokej, bo tam jest sukces, więc jesteście kibicami sukcesu! a jeśli chodzi o gołębnik to jak na razie mamy zdecydowanie lepszą frekwencje niż wy a przyjdzie czas, kiedy będziemy go zapełniać. a wy ile razy zapełniliście ten austriacki kaufland? raz na derbach? na razie AKF skrzętnie zbiera do siebie resztki kibiców GTS-u ale nadchodzi już czas kiedy ludzie się poznają na waszym farmazonie i nie będziecie juz kogo mieć przyjmować do siebie! no bo ilu by was teraz było gdyby nie przerzutki? 3,4 koła?

    3 1 Cytuj
  • 15 mar 2012

    isaac, czy ty się dobrze czujesz? nie chcesz ruszać spraw przerzutów, bo niby co? chłopie, nie ten czas, nie ta jakość. u was są setki kibiców GTS-u a ty tu wyjeżdżasz z 10 ksywami. przyjmujecie ich od lat 80-tych na masową skale, całe osiedla, rok po roku, bez cienia skrupułów, wielu z nich grało i gra pierwsze skrzypce w ekipie a ty tu wyjeżdżasz z 10 ksywkami. żenada chłopie. taką macie polityke, bo gdyby nie oni was po prostu byłoby mało.

    3 1 Cytuj
  • 16 mar 2012

    Bo juz to tu bylo poruszane, i sam przyznam sie szczerze ze nie potrzebnie dalem się w to wciągnąc. To że część osiedli jest przejmowane.. dziwi Ci to? Jak Cupiał przejął wisle a My zesmy ledwo koniec z koncem wiązali to wiesz ile wtedy przutków do was trafilo?! co? to tez była skala którą mozna mierzyc w calych osiedlach, i co teraz mi powiesz? wiec przestań mi tu......! Ja w porownaniu z Toba i Twoim kolegą widze ten problem po obu stronach ale wy oczywiscie widzicie tylko po jednej, albo zaraz który mądry napisze ( bo przeczytał na kibice. net) ze w wisle ten problem jest tylko ze mniejszy. Bezsensowne bicie piany.

    Polski Gang , lepiej mi powiedz czy juz przestałaes płakac po waszym idolu Patryczku? :)

    1 5 Cytuj
  • 16 mar 2012

    dawaj tych przerzutków co to niby w skali całych osiedli się przerzucali za cupiała? które osiedla? tylko konkretnie!
    a ja ci też konkretnie podam na tacy osiedla!
    mały? ja na R22 chodze dla Wiślackiej tradycji i historii, piłkarzyki przychodzą i odchodzą a Wisła trwa dalej więc jazda w tą strone nie ma sensu, bo mam głęboko w d czy patryk bedzie, czy nie!

    4 2 Cytuj
  • 16 mar 2012

    a My swoje:

    Pierwszy Mistrz Polski
    Najstarszy Klub
    Dumnie Zaśpiewajmy Mu!

    C R A C O V I A P A N Y!

    1 5 Cytuj
  • 19 mar 2012

    [quote=gość: Polski Gang] dawaj tych przerzutków co to niby w skali całych osiedli się przerzucali za cupiała? które osiedla? tylko konkretnie!
    a ja ci też konkretnie podam na tacy osiedla!
    mały? ja na R22 chodze dla Wiślackiej tradycji i historii, piłkarzyki przychodzą i odchodzą a Wisła trwa dalej więc jazda w tą strone nie ma sensu, bo mam głęboko w d czy patryk bedzie, czy nie! [/quote]

    Kolorowe, Willowe, Grzegórzki Nowe.

    2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    co z tą stroną!!!! każdemu tak wolno działa?

    2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    [quote=gość: frywolny] co z tą stroną!!!! każdemu tak wolno działa? [/quote]

    mi chodzi normalnie, pewnie masz wirusa

    1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    nie nie!!! nieraz mi wyskakuje że serwer przeładowany!!! o 9 rano?

    2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Oprocz osiedli podanych przez kolege Red dodam przyklady na Kurdwanowie- strona Cracoviacka, nawet w bastionie Cracovii jakim był Prokocim zaczeło się towarzystwo wtedy plątać, na szczescie płomień szybko został ugaszony. A w ogóle jesli chodzi przerzutów radzilbym zrobic poprawke....bedziesz mi tu zaraz pewnie pisal o sporej czesci Huty która kiedys była za wisla itd...Sprawa jest prosta, starzy nadal sa za wisla a mlodzi zaczeli chodzic na Cracovie,(i nie trafia do mnie argument ze napewno wczesniej oni WSZYSCY na wisle chodzili! pojedyncze przypadki jasne ze tak, ale sprawa tyczy się dwoch stron. ) , a ze pozniej zaczeli młodzi wypierac satarych.. z osiedli przez was kiedys zajmowanych.. ja z tego powodu plakac nie mam zamiaru, a wręcz przedciwnie, ciesze sie ze w Hucie to Cracovia ma więcej do powiedzenia.

    ps. widzę ze wiesz o co chodzi i jestes zorientowany w sprawchach kibicowskich...a Ci ludzie stali murem za Patryczkiem, ze urodzony wislak (to nic ze z Suwałk :)), utozsamia sie z klubem , trybunami, nienawidzi Cracovii, wytatuował sobie Reymana... .a na koncu wam wszystki pokazał kim dla niego jestescie i co dla niego znaczycie :D

    3 Cytuj
  • 20 mar 2012
    4 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Chciałem tylko cos zadedykowac wszystkim kibicom Cracovii którzy tak dużo wypowiadają sie ze Wisła ma kibicow sukcesu..

    W niecałe 2 godziny rozeszło się 1000 biletów do Chorzowa na niedzielny mecz. Mało tego zapotrzebowanie jest przynajmniej jeszcze na 500 bileów bo mnóstwo kibiców odchodziło z kas z pustymi rękami. Teraz mam pytanie do kibiców pasiastych dam. Jakie teraz znajdziecie na ten fakt wytłuamczenie ? Wisła gra słabo zajmuje dopiero 6 miejsce w tabeli a ludzie jadą być z Wisła na dobre i złe. Zobaczyc stadion ? To tez nie jest argument bo stadion przy cichej nalezy do jednych ze słabszych w ekstraklasie ? Zatem czekam teraz na jakis kolejny smieszny argument.

    5 Cytuj
  • 22 mar 2012

    W PIERWSZEJ LIDZE NIECH WAM SŁUŻY HIPERMARKET NA KAŁUŻY!!!

    8 2 Cytuj

Odpowiedz