Forum » Sport

Cracovia

  • 13 kwi 2014

    Terminarz z podziałem na grupy T-mobile Ekstraklasy:

    31.​kolejka - 25-28 kwiet­nia

    Grupa A

    Lech Po­znań - Wisła Kra­ków 25.04, godz. 20.30, CANAL+ Sport HD

    Legia War­sza­wa - Za­wi­sza Byd­goszcz 26.04, godz. 20.30, CANAL+ Sport HD

    Ruch Cho­rzów - Le­chia Gdańsk, 27.04, godz. 18.00, CANAL+ Sport HD

    Pogoń Szcze­cin - Gór­nik Za­brze, 28.04, godz. 18.00, CANAL+ Fa­mi­ly HD, Eu­ro­sport 2 HD

    Grupa B

    Cra­co­via - Pod­be­ski­dzie Biel­sko-Bia­ła, 25.04, godz. 18.00, CANAL+ Fa­mi­ly HD, nSport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    Śląsk Wro­cław - KGHM Za­głę­bie Lubin, 26.04, godz.15.30, CANAL+ Fa­mi­ly HD, nSport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    Ja­giel­lo­nia Bia­ły­stok - Piast Gli­wi­ce, 26.04, godz. 18.00, CANAL+ Sport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    Ko­ro­na Kiel­ce - Wi­dzew Łódź, 27.04, godz. 15.30, CANAL+ Sport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    32.​kolejka - 1-5 maja

    Grupa A

    Le­chia Gdańsk - Legia War­sza­wa, 3.05, godz. 18.00, CANAL+ Sport HD

    Wisła Kra­ków - Pogoń Szcze­cin, 3.05, godz. 20.30 , CANAL+ Sport HD

    Za­wi­sza Byd­goszcz - Lech Po­znań, 5.05, godz. 18.00 (*), CANAL+ Fa­mi­ly HD, Eu­ro­sport 2 HD

    Gór­nik Za­brze - Ruch Cho­rzów, 4.05, godz. 18.00, CANAL+ Sport HD

    Grupa B

    KGHM Za­głę­bie Lubin - Ko­ro­na Kiel­ce, 5.05, godz. 20.30 , CANAL+ Sport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    Wi­dzew Łódź - Cra­co­via, 4.05, godz. 15.30, CANAL+ Sport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    Piast Gli­wi­ce - Śląsk Wro­cław, 3.05, godz. 15.30, CANAL+ Fa­mi­ly HD, nSport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    Pod­be­ski­dzie Biel­sko-Bia­ła - Ja­giel­lo­nia Bia­ły­stok, 1.05, godz. 18.00 (*), CANAL+ Fa­mi­ly HD, nSport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    33.​kolejka - 9-12 maja

    Grupa A

    Legia War­sza­wa - Wisła Kra­ków, 9.05, godz. 20.30, CANAL+ Sport HD

    Pogoń Szcze­cin - Le­chia Gdańsk, 10.05, godz. 18.00, CANAL+ Sport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    Lech Po­znań - Gór­nik Za­brze, 10.05, godz. 20.30, CANAL+ Sport HD

    Ruch Cho­rzów - Za­wi­sza Byd­goszcz, 11.05, godz. 18.00, CANAL+ Sport HD

    Grupa B

    Ko­ro­na Kiel­ce - Pod­be­ski­dzie Biel­sko-Bia­ła, 11.05, godz. 15.30 , CANAL+ Sport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    Ja­giel­lo­nia Bia­ły­stok - KGHM Za­głę­bie Lubin, 9.05, godz. 18.00 , CANAL+ Fa­mi­ly HD, nSport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    Śląsk Wro­cław - Wi­dzew Łódź, 12.05, godz. 18.00, CANAL+ Fa­mi­ly HD, Eu­ro­sport 2 HD

    Cra­co­via - Piast Gli­wi­ce, 10.05, godz. 15.30, CANAL+ Fa­mi­ly HD, nSport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    34.​kolejka - 16-19 maja

    Grupa A

    Gór­nik Za­brze - Legia War­sza­wa, 18.05, godz. 18.00, CANAL+ Sport HD

    Ruch Cho­rzów - Wisła Kra­ków, 19.05, godz. 18.00, CANAL+ Fa­mi­ly HD, Eu­ro­sport 2 HD

    Le­chia Gdańsk - Lech Po­znań, 16.05, godz. 20.30, CANAL+ Sport HD

    Pogoń Szcze­cin - Za­wi­sza Byd­goszcz, 17.05, godz. 20.30, CANAL+ Sport HD

    Grupa B

    Śląsk Wro­cław - Pod­be­ski­dzie Biel­sko-Bia­ła, 17.05, godz. 15.30, CANAL+ Fa­mi­ly HD, nSport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    KGHM Za­głę­bie Lubin - Cra­co­via, 18.05, godz. 15.30, CANAL+ Sport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    Ko­ro­na Kiel­ce - Piast Gli­wi­ce, 17.05, godz. 18.00, CANAL+ Sport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    Wi­dzew Łódź - Ja­giel­lo­nia Bia­ły­stok, 16.05, godz. 18.00, CANAL+ Fa­mi­ly HD, nSport HD, Pol­sat Sport HD / Pol­sat Sport Extra HD

    35.​kolejka - 22-25 maja

    Grupa A

    Legia War­sza­wa - Ruch Cho­rzów, 25.05, godz. 15.30, TVP1

    Wisła Kra­ków - Gór­nik Za­brze, 24.05, godz. 13.00

    Lech Po­znań - Pogoń Szcze­cin, 24.05, godz. 15.30

    Za­wi­sza Byd­goszcz - Le­chia Gdańsk, 25.05, godz. 18.00

    Grupa B

    Pod­be­ski­dzie Biel­sko-Bia­ła - Wi­dzew Łódź, 22.05, godz. 20.30

    Cra­co­via - Ko­ro­na Kiel­ce, 23.05, godz. 18.00

    Piast Gli­wi­ce - KGHM Za­głę­bie Lubin, 23.05, godz. 20.30

    Ja­giel­lo­nia Bia­ły­stok - Śląsk Wro­cław, 22.05, godz. 18.00

    36.​kolejka

    Grupa A - 28 maja

    Pogoń Szcze­cin - Legia War­sza­wa, 28.05, godz. 20.30, TVP1

    Lech Po­znań - Ruch Cho­rzów, 28.05, godz. 20.30

    Za­wi­sza Byd­goszcz - Gór­nik Za­brze, 28.05, godz. 20.30

    Le­chia Gdańsk - Wisła Kra­ków, 28.05, godz. 20.30

    Grupa B - 27 maja

    Wi­dzew Łódź - Piast Gli­wi­ce, 27.05, godz. 20.30

    Śląsk Wro­cław - Cra­co­via, 27.05, godz. 20.30

    Ja­giel­lo­nia Bia­ły­stok - Ko­ro­na Kiel­ce, 27.05, godz. 20.30

    Pod­be­ski­dzie Biel­sko-Bia­ła - KGHM Za­głę­bie Lubin, 27.05, godz. 20.30

    37.​kolejka

    Grupa A - 1 czerw­ca

    Legia War­sza­wa - Lech Po­znań, 1.06, godz. 18.00

    Ruch Cho­rzów - Pogoń Szcze­cin, 1.06, godz. 18.00

    Wisła Kra­ków - Za­wi­sza Byd­goszcz, 1.06, godz. 18.00

    Gór­nik Za­brze - Le­chia Gdańsk, 1.06, godz. 18.00

    Grupa B - 31 maja

    KGHM Za­głę­bie Lubin - Wi­dzew Łódź, 31.05, godz. 20.30

    Cra­co­via - Ja­giel­lo­nia Bia­ły­stok, 31.05, godz. 20.30

    Ko­ro­na Kiel­ce - Śląsk Wro­cław, 31.05, godz. 20.30

    Piast Gli­wi­ce - Pod­be­ski­dzie Biel­sko-Bia­ła, 31.05, godz. 20.30

    2 4 Cytuj
  • 26 kwi 2014

    W 31. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Cracovia przegrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:1 (0:0). Decydującego gola zdobył Fabian Pawela. Dzięki zwycięstwu Górale zbliżyli się do Pasów na jeden punkt....

    2 3 Cytuj
  • 5 maj 2014

    Dramat....
    Widzew Łódź - Cracovia 2:0 (1:0)

    Bramki: Eduards Visnakovs (34), Povilas Leimonas (85)

    Żółte kartki: Bartłomiej Kasprzak - Krzysztof Danielewicz.

    Czerwona kartka - Krzysztof Pilarz (14-faul).

    Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

    Widzów 5 000.

    Widzew Łódź: Patryk Wolański - Marcin Kikut, Krystian Nowak, Rafał Augustyniak (82. Kevin Lafrance), Piotr Mroziński - Alex Bruno (61. Aleksejs Visniakovs), Princewill Okachi, Bartłomiej Kasprzak (72. Povilas Leimonas), Mateusz Cetnarski, Marcin Kaczmarek - Eduards Visniakovs.

    Cracovia Kraków: Krzysztof Pilarz - Sławomir Szeliga (21. Marcin Kuś), Mateusz Żytko, Damian Dąbrowski, Adam Marciniak - Sebastian Steblecki, Rok Straus, Krzysztof Danielewicz (66. Edgar Bernhardt), Vladimir Boljevic (17. Matko Perdijic) - Dawid Nowak, Saidi Ntibazonkiza.

    4 2 Cytuj
  • 5 maj 2014

    robi się gorąco;/ Najwyższa pora pożegnać wuefistę

    4 5 Cytuj
  • 11 maj 2014

    dramat......
    Cracovia - Piast Gliwice 1:5 (0:2)

    Bramki: Adrian Klepczyński (90-sam.) - Ruben Jurado (17, 58-karny), Kamil Wilczek (19, 63), Wojciech Kędziora (84-karny)

    Żółte kartki: Mateusz Żytko, Saidi Ntibazonkiza, Adam Marciniak - Mateusz Matras

    Czerwona kartka: Mateusz Żytko (58).

    Sędzia: Szymon Marciniak (Płock). Widzów 5 896.

    Cracovia: Matko Perdijic - Krzysztof Nykiel, Mateusz Żytko, Damian Dąbrowski, Adam Marciniak (46. Paweł Jaroszyński) - Rok Straus, Krzysztof Danielewicz (68. Przemysław Kita), Giannis Papadopoulos - Saidi Ntibazonkiza, Dawid Nowak, Sebastian Steblecki (46. Deniss Rakels).

    Piast Gliwice: Dariusz Trela - Mateusz Matras, Jan Polak, Hebert, Krzysztof Król - Tomasz Podgórski, Łukasz Hanzel, Carles Martinez Embuena (76. Adrian Klepczyński), Gerard Badia (80. Bartosz Szeliga) - Ruben Jurado (67. Wojciech Kędziora), Kamil Wilczek.

    3 4 Cytuj
  • 13 maj 2014

    Mi­ro­sław Hajdo we wto­rek ofi­cjal­nie prze­jął Cra­co­vię, po tym jak z po­wo­du nie­za­do­wa­la­ją­cych wy­ni­ków ze sta­no­wi­ska tre­ne­ra dzień wcze­śniej zwol­nio­ny zo­stał Woj­ciech Sta­wo­wy, który i tak miał odejść po se­zo­nie.

    5 Cytuj
  • 20 maj 2014

    Zagłebie Lubin - Cracovia Kraków 1:2 (0:1)
    0:1 Nowak 17'
    1:1 Kwiek 59'
    1:2 Nykiel 65'

    Już tylko nieliczni mogą mieć nadzieję na utrzymanie się w T-Mobile Ekstraklasie Widzewa Łódź. Po wygranej Cracovii z Zagłębiem Lubin 2:1, łodzianie do bezpiecznego miejsca tracą siedem punktów, a do końca sezonu pozostały trzy kolejki.

    Widzewiacy, myśląc jeszcze o pozostaniu w ekstraklasie, muszą wygrać trzy ostatnie mecze - z Podbeskidziem Bielsko-Biała, Piastem Gliwice oraz Zagłębiem Lubin. Każda strata punktów odbierze już nawet matematyczne szanse. To i tak nie będzie wystarczające. Przegrywać muszą rywale.

    Cracovia (grają jeszcze z Koroną Kielce i Jagiellonią Białystok u siebie oraz Śląskiem Wrocław na wyjeździe) lub Podbeskidzie (pozostały im spotkania z Widzewem i Zagłębiem u siebie oraz Piastem na wyjeździe) mogą zdobyć już tylko po punkcie. Ewentualnie wszystkie spotkania musieliby przegrać futboliści Piasta (grają z Zagłębiem i Podbeskidziem u siebie oraz Widzewem w Łodzi) lub Korony (mają jeszcze spotkania z Cracovią i Jagiellonią na wyjazdach oraz ze Śląskiem u siebie). Tylko przy takich założeniach Widzew może się jeszcze utrzymać.

    3 4 Cytuj
  • 24 maj 2014

    Cracovia Kraków - Korona Kielce 1:1 (1:0)

    Bramki: 1:0 Damian Dąbrowski (37), 1:1 Michał Janota (65).

    Żółta kartka - Korona Kielce: Radek Dejmek, Jacek Kiełb, Piotr Malarczyk, Vlastimir Jovanovic. Czerwona kartka za drugą żółtą - Korona Kielce: Piotr Malarczyk (90+2).

    Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork). Widzów 6 276.

    Cracovia Kraków: Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel, Adam Marciniak, Tomasz Mikulic, Paweł Jaroszyński - Saidi Ntibazonkiza, Damian Dąbrowski, Marcin Budziński (61. Sebastian Steblecki), Giannis Papadopoulos (46. Deniss Rakels), Vladimir Boljevic (76. Edgar Bernhardt) - Dawid Nowak.

    Korona Kielce: Ołeksij Szłakotin - Piotr Malarczyk, Pavol Stano, Radek Dejmek, Kamil Sylwestrzak - Abzał Biejsiebiekow (63. Przemysław Trytko), Vanja Markovic (63. Serhij Pyłypczuk), Vlastimir Jovanovic, Michał Janota, Jacek Kiełb - Maciej Korzym (78. Siergiej Chiżniczenko).

    2 6 Cytuj
  • 28 maj 2014

    Śląsk Wrocław - Cracovia 1:0 (1:0)

    Bramka: Dudu (31)

    Żółte kartki: Mateusz Żytko, Marcin Kuś, Bartosz Kapustka

    Śląsk Wrocław: Kelemen - Zieliński, Grodzicki, Kokoszka, Dudu - Droppa, Stevanović (84, Kaźmieczak) - Flavio, Mila (66. Machaj), Dankowski (74, Pich) - Paixao.

    Cracovia: Pilarz - Kuś, Żytko, Mikulić, Marciniak - Saidi, Zejdler (59, Kapustka), Budziński, Boljević (86, Szewczyk) - Papadopoulos (70, Bernahardt), Nowak.

    4 5 Cytuj
  • 2 cze 2014

    Mirosław Hajdo (trener Cracovii): Byliśmy dziś mikołajami dla rywala. Mieliśmy bardzo dobre sytuacje, ale nie potrafiliśmy postawić kropki nad i. Chcę podziękować piłkarzom za to, że w trudnym momencie potrafili się pozbierać i utrzymaliśmy się w ekstraklasie. Chcę podziękować Wojciechowi Stawowemu, bo to on nauczył ich grać w piłkę. Co ze mną dalej? Nie wiem, ale wszyscy wiedzą, o czym "ćwierkają ptaszki". Jeżeli te doniesienia się sprawdzą, to mogę powiedzieć już teraz, że to była przyjemność pracować w Cracovii przez ostatnie cztery kolejki sezonu.

    Cracovia - Jagiellonia Białystok 2:2 (2:1)

    Bramki: Sebastian Steblecki (11), Bartłomiej Dudzic (31) - Jan Pawłowski (43, 88)

    Żółta kartka: Sebastian Steblecki

    Sędzia: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra)

    Widzów: 6021

    Cracovia Kraków: Krzysztof Pilarz (70. Matko Perdijic) - Marcin Kuś, Adam Marciniak, Tomasz Mikulic, Paweł Jaroszyński (86. Mateusz Żytko) - Krzysztof Danielewicz, Marcin Budziński, Edgar Bernhardt - Sebastian Steblecki, Vladimir Boljevic, Bartłomiej Dudzic (62. Giannis Papadopoulos)

    Jagiellonia Białystok: Krzysztof Baran - Filip Modelski (46. Jakub Tosik), Adam Dźwigała, Giorgi Popchadze, Adam Waszkiewicz - Jan Pawłowski, Rafał Grzyb, Maciej Gajos, Michał Pawlik (77. Adam Radecki), Paweł Drażba (46. Przemysław Mystkowski) - Emil Gajko

    2 5 Cytuj
  • 11 cze 2014

    Dariusz Zjawiński piłkarzem Cracovii
    Naj­lep­szy strze­lec I ligi i gracz Do­lca­nu Ząbki, Da­riusz Zja­wiń­ski, zo­stał pił­ka­rzem Cra­co­vii. Na­past­nik zwią­zał się z kra­kow­skim klu­bem dwu­let­nią umową - po­da­ła ofi­cjal­na strona pasów.

    Mateusz Cetnarski podpisał kontrakt z Cracovią
    We wto­rek ofi­cjal­na stro­na Cra­co­vii po­in­for­mo­wa­ła, że Ma­te­usz Cet­nar­ski pod­pi­sał dwu­let­ni kon­trakt z Pa­sa­mi z opcją prze­dłu­że­nia na ko­lej­ny rok.

    Bartosz Rymaniak piłkarzem Cracovii
    W po­nie­dzia­łek ofi­cjal­na stro­na Cra­co­vii po­in­for­mo­wa­ła, że Bar­tosz Ry­ma­niak pod­pi­sał z klu­bem kon­trakt. Jeśli za­wod­nik przej­dzie po­zy­tyw­nie testy me­dycz­ne, za­wi­ta na Ka­łu­ży.

    Obrońca Herthy Berlin trafi do Cracovii?
    Jak do­wie­dział się Eurosport.​Onet.​pl, Gra­cjan Ho­rosz­kie­wicz, któ­re­mu z koń­cem czerw­ca wy­ga­sa kon­trakt z Her­thą Ber­lin, może tra­fić do T-Mo­bi­le Eks­tra­kla­sy. Mło­dym obroń­cą in­te­re­su­je się Cra­co­via. Innym moż­li­wym kie­run­kiem jest liga wło­ska.

    - Robert Podoliński będzie trenerem Cracovii od sezonu 2014/15 T-Mobile Ekstraklasy - poinformowała oficjalna strona internetowa krakowskiego klubu. - Jednocześnie Zarząd Klubu dziękuje za pracę dotychczasowemu szkoleniowcowi Mirosławowi Hajdo - dodały władze Pasów.

    CRACOVIA MA 108 LAT!!!!!!!

    Urodziny Cracovii: zobacz stadion "od kuchni"!
    Nie widziałeś jeszcze niedostępnych zakamarków stadionu przy ulicy Kałuży? W piątek będziesz mógł nadrobić zaległości!

    Z okazji 108. rocznicy istnienia najstarszego klubu sportowego w Polsce, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Już w piątek, 13.06, będziecie mogli zobaczyć jak wygląda stadion Cracovii, od strony zwykle niedostępnej dla kibiców.

    Muzeum Cracovii, sala konferencyjna, mixed zone dla mediów, strefa VIP, a nawet szatnia zawodników! To miejsca, które będziecie mogli zobaczyć w tym wyjątkowym dniu.

    Zwiedzanie będzie odbywać się w godzinach: 10:00, 11:00 oraz 12:00. Zapisy pod numerem telefonu: 660 464 494 (w godzinach 9:00-17:30). Na Wasze zgłoszenia czekamy do najbliższego czwartku do godziny 12:00.

    1 5 Cytuj
  • 23 cze 2014

    Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (2:0)

    1:0 - Zjawiński 1.

    2:0 - Cetnarski 24.

    2:1 - Kołodziej 55.

    Cracovia: Stępniowski - Żytko, Mikulić, Marciniak - Nykiel, Dąbrowski, Zejdler, Cetnarski, Budziński - Rakels, Zjawiński.

    Ponadto wystąpili: Perdijić, Horoszkiewicz, Štraus, Jaroszyński, Steblecki, Kita, Wawrzynkiewicz, Kłusek, Pająk.

    1 6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 26 cze 2014

    Wczoraj juniorzy Cracovia pokazali klasę.....brak mi słów....WSTYD!

    7 1 Cytuj
  • 26 cze 2014

    Przynajmniej byli na meczu porządni kibice a nie to co w waszym kurniku...a co do samego meczu to cóż to są juniorzy.. niech sie dzieci cieszą...wiesz może czy burliga obstawiał ten mecz?

    1 6 Cytuj
  • 28 cze 2014

    Krystian Stępniowski, który od kilku ni przebywał na testach w Cracovii, podpisał czteroletni kontrakt z krakowskim klubem - informuje oficjalna witryna Pasów.
    Bartosz Rymaniak pozytywnie przeszedł testy i w środę rozpoczął treningi z Cracovią. Obrońca związał się z krakowskim klubem dwuletnią umową z opcją przedłużenia o kolejny sezon - informuje oficjalny portal Pasów.
    Gładkim zwycięstwem krakowian 3:0 (2:0) zakończył się sobotni sparing pomiędzy Cracovią a chorzowskim Ruchem. Bramki dla Pasów zdobyli Dariusz Zjawiński, Mateusz Żytko i Przemysław Kita.

    3 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 3 sie 2014

    Liga ruszyła a my już 3 mecz przegrywamy. .. Coś mi sie wydaje zę jeszcze 2-3 mecze przegramy to będzie po Podolińskim...

    7 Cytuj
  • 3 sie 2014

    Tylko szkoda ze tutaj nie ma winy trenera !!! Każdy to powie tabisz niszczy CRACOVIĘ !!!
    Transfery z łapanki tylko za darmo tak sie nie da grac w polskiej ekstrakopanej

    1 5 Cytuj
  • mateusz nowakowski 16 sie 2014

    Jak obstawiasz w niedziele ze śląskiem ? Serce 1-3 a rozum 3-1...

    1 3 Cytuj
  • 16 sie 2014

    jak zagrają normalnie w obronie to powinno być dobrze remis biorę w ciemno.. drużyna ma się niedługo zgrać( tak myślę) bo derby z zwisłą bliziutko.... a wygrać przy gejmonta z taką zwisłą jak teraz to najlepszy moment.. a na ten moment Hala Madrid ;-)

    3 6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 25 sie 2014

    Derby są u Nas na Kałuży a nie na rejmonta tfuu na komendzie...

    5 Cytuj
  • 25 sie 2014
    ksgrzes napisał/a:

    jak zagrają normalnie w obronie to powinno być dobrze remis biorę w ciemno.. drużyna ma się niedługo zgrać( tak myślę) bo derby z zwisłą bliziutko.... a wygrać przy gejmonta z taką zwisłą jak teraz to najlepszy moment.. a na ten moment Hala Madrid ;-)

    Cześć Grzesiek. W pierwszych słowach mojego posta pragne Ci pogratulować. Nareszcie masz kompana do korespondencji tutaj na forum... tak tak to Ty Mateusz... Super :)
    Co do meczu ze Śląskiem.. Hmm, napisałeś " powinno być dobrze remis biore w ciemno" ja bym z tego wnioskował że obstawiłbyś waszą wygraną powiedzmy ze 2:0... a tu dupa druga cześć cytatu mówi "remis biore w ciemno" . Heh czyli u was na Cracovii remis to jest dobrze. Ok rozumiem.
    Co do "gejmonta" i "zwisłą" ziejesz nienawiścią i złością że aż tu to czuje. Masakra. Ale spoko ja to wszystko rozumiem. "Kibice" Cracovii tak mają o czym wielokrotnie tu już pisałem ( chociaż ja mam kilku znajomych, kibiców Cracovii czy Hutnika którzy regularnie chodzą na mecze z którymi da się normalnie pogadać i pośmiać)
    Aaa i założę się że odpowiedzą na ten post będą wyzwiska i napinka ale już się przyzwyczaiłem.
    Pozdro dla normalnych

    3 1 Cytuj
  • mateusz nowakowski 25 sie 2014

    Marcin u Nas remis każdy brał by w ciemno bo jeśłi chodź trochę orientujesz się w wynikach Cracovii to wiesz że grają delikatnie mówiąc ''hu...jnie'' więc remis to dla nich (piłkarzy) jest duże osiągnięcie.
    PS.Nie spinaj się jeśli ktoś piszę ''zwisła'' lub ''gejmonta'' to tak się mówi na Was...
    PS2 Wy też na Nas mówicie ''Supermarket'' tylko że My z tego mamy ubAW.

    1 5 Cytuj
  • 13 wrz 2014

    Gratuluje pierwszych prawidłowo zdobytych 3pkt w tym sezonie. Swoją drogą, macie jakiś bojkot że na trybunach macie 3tyś ludzi ? Pytam bo nie wiem..

    9 1 Cytuj
  • 17 wrz 2014
    marcin007 napisał/a:

    Cześć Grzesiek. W pierwszych słowach mojego posta pragne Ci pogratulować. Nareszcie masz kompana do korespondencji tutaj na forum... tak tak to Ty Mateusz... Super :)
    Co do meczu ze Śląskiem.. Hmm, napisałeś " powinno być dobrze remis biore w ciemno" ja bym z tego wnioskował że obstawiłbyś waszą wygraną powiedzmy ze 2:0... a tu dupa druga cześć cytatu mówi "remis biore w ciemno" . Heh czyli u was na Cracovii remis to jest dobrze. Ok rozumiem.
    Co do "gejmonta" i "zwisłą" ziejesz nienawiścią i złością że aż tu to czuje. Masakra. Ale spoko ja to wszystko rozumiem. "Kibice" Cracovii tak mają o czym wielokrotnie tu już pisałem ( chociaż ja mam kilku znajomych, kibiców Cracovii czy Hutnika którzy regularnie chodzą na mecze z którymi da się normalnie pogadać i pośmiać)
    Aaa i założę się że odpowiedzą na ten post będą wyzwiska i napinka ale już się przyzwyczaiłem.
    Pozdro dla normalnych

    nie gejmonta? to może UBEK ARENA?

    1 8 Cytuj

Odpowiedz