Forum » Sport

Cracovia

  • 12 lut 2014
    marcin007 napisał/a:

    Chłopie jeśli szczycisz sie takim wydarzenia jak te w Dobczycach to z tobą jak naprawde coś nie halo.

    No przecież żydy zawsze się szczycą jak leją w przewadze np. 5:2.Każdy ogarnięty pamięta jak kibice sąsiadki zawsze byli lani w Krakowie, jak nie dawali sobie rady to napadali Wiślaków w grupach, jak już nawet w grupach dostawali bęcki to sięgnęli po sprzęt (noże, siekiery) zywkłe bydło bez honoru i zasad ! Grzesiu jak taki kozak jesteś to ubierz klubowe szmaty na siebie i zapraszam na rynek lub chociaż osiedle :) Przed derbami akurat przyda się szmata na spalenie :)

    8 1 Cytuj
  • 12 lut 2014

    boleczku zapraszam Cię do np. Sieprawia też Nam się przyda szmata do spalenia + trening w stójce i dobicie w parterze.

    2 9 Cytuj
  • 12 lut 2014
    ksgrzes napisał/a:

    boleczku zapraszam Cię do np. Sieprawia też Nam się przyda szmata do spalenia + trening w stójce i dobicie w parterze.

    Przedtem było że myślenice całe za cracovią, teraz już dajesz przykład sieprawia. Co będzie następne ?

    6 3 Cytuj
  • 12 lut 2014

    Byłem tam kiedyś przy akompaniamencie hymnu Wisły i jakoś nie widziałem żadnych pasiaków :) ja zazwyczaj po wsiach nie jeżdżę i nie terroryzuję przystanków ;) ale jak już o Sieprawiu wspomniałeś to powiedz mi jak to jest, Wy tacy "Wierni i oddani" krakowi a z tego co wiem CAŁA krakowia ma wioskę Siepraw głęboko wiecie gdzie...ale no tak jak to mówią, plują w twarz a Wy mówicie że deszcz pada :)
    Poza tym to Ty chyba plułeś się, że w Myślenicach rządzi krakowia (chyba że się mylę) tak że co Ty mi tu z jakimś sieprawiem wyskakujesz ? :)

    9 2 Cytuj
  • 12 lut 2014

    Boleczku podaj jeden post w którym plułem że w Myślenicach rządzi Cracovia? chyba Musisz to Odszczekać.
    marcinku kibicu milicyjnego klubu : Nie Pytany Milczy
    .

    1 8 Cytuj
  • 12 lut 2014

    To w Myślenicach nie rządzi cracovia ? Gościu weź zastanów sie bo nawet na tej stronie tak pisałeś.

    ksgrzes napisał/a:

    i co ci to zdjęcie dało? ile ty masz lat? 12-13? gimbaza się w takie bawi? sójka nie odpisuje ci na temat bo uważam cie za niedorozwiniętego umysłowo. twoja kozakowanie w sieci skończy się kiedyś w realu. a to może boleć jak tych w koźiarowie. czy na południu dalej bez zmian?

    Już nie wiem jak mam cie określać.. brak mi słów
    Raz atakujesz słownie, raz się uniżasz i wręcz przepraszasz..

    4 3 Cytuj
  • 12 lut 2014
    ksgrzes napisał/a:

    Boleczku podaj jeden post w którym plułem że w Myślenicach rządzi Cracovia? chyba Musisz to Odszczekać.
    marcinku kibicu milicyjnego klubu : Nie Pytany Milczy
    .

    Nie ustosunkujesz się w ogóle do tego co napisałem ? :)m.in o tym, że można u Was robić na wiosce co się chce w barwach i jakoś nie widać tej waszej "bojówki" ? :) no spoko, w sumie jak się nie ma żadnych argumentów to lepiej się nie odzywać... 23 czekają Was kolejne bęcki (tym razem te sportowe)

    3 3 Cytuj
  • 12 lut 2014
    marcin007 napisał/a:

    To w Myślenicach nie rządzi cracovia ? Gościu weź zastanów sie bo nawet na tej stronie tak pisałeś.

    Już nie wiem jak mam cie określać.. brak mi słów
    Raz atakujesz słownie, raz się uniżasz i wręcz przepraszasz..

    I gdzie w tych zdaniach Masz napisane że Cracovia rządzi w Myslenicach? kiedyś Ci pisałem żebyś się nauczył Czytać ze Zrozumieniem Tekstu!!

    Bolek napisał/a:

    Nie ustosunkujesz się w ogóle do tego co napisałem ? :)m.in o tym, że można u Was robić na wiosce co się chce w barwach i jakoś nie widać tej waszej "bojówki" ? :) no spoko, w sumie jak się nie ma żadnych argumentów to lepiej się nie odzywać... 23 czekają Was kolejne bęcki (tym razem te sportowe)

    już to tyle razy słyszałem zwisła w lidze mistrzów, zwisła to , zwisła tamto.
    Jak to pięknie napisał autor wątku o zwiśle:" El galaktikos błazenios""
    ja Was żegnam " widzimy się po Derbach"

    2 7 Cytuj
  • 12 lut 2014
    ksgrzes napisał/a:

    już to tyle razy słyszałem zwisła w lidze mistrzów, zwisła to , zwisła tamto.
    Jak to pięknie napisał autor wątku o zwiśle:" El galaktikos błazenios""
    ja Was żegnam " widzimy się po Derbach"

    Właśnie pokazałeś jak czytasz ze zrozumieniem :) ja pytam o białe Ty piszesz o czarnym i tak w kółko, no nic zero argumentów to też zero rozmowy. :) już nie wspomne Stawowego który szczekał że Krakowie do LM wprowadzi hahahahaha boże... ;D

    5 3 Cytuj
  • 12 lut 2014

    A to dziecinko że napisałeś " a to może boleć jak tych w koźiarowie. czy na południu dalej bez zmian? "
    Sugerujesz w tym poście że skoro zlaliście tam 2 gości w 5 to rządzicie w Myślenicach...

    Wisła w Lidze Mistrzów to tamto, że bywało że daliśmy mega plamy ze słabeuszami? No tak daliśmy ale żeby tam grać to trzeba wygrać lige i zdobyć tytuł a kiedy twojemu zespołowi sie to udało ?

    2 3 Cytuj
  • 12 lut 2014
    marcin007 napisał/a:

    żeby tam grać to trzeba wygrać lige i zdobyć tytuł a kiedy twojemu zespołowi sie to udało ?

    Uprzejmie donoszę, że w 1948

    11 1 Cytuj
  • 15 lut 2014

    Cracovia – Zawisza Bydgoszcz 0:2 (0:0)

    Bramka: Kamil Drygas (73), Bernardo Vasconcelos (86-karny)

    Żółta kartka: Mateusz Żytko, Sebastian Steblecki - Michał Masłowski

    Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa)

    Widzów: 8001

    Cracovia Kraków: Matko Perdijic - Krzysztof Nykiel, Mateusz Żytko, Damian Dąbrowski, Adam Marciniak - Sebastian Steblecki (56. Bartłomiej Dudzic), Sławomir Szeliga (67. Edgar Bernhardt), Krzysztof Danielewicz (86. Przemysław Kita), Rok Straus, Saidi Ntibazonkiza - Vladimir Boljevic.

    Zawisza Bydgoszcz: Wojciech Kaczmarek - Igor Lewczuk, Andre Micael Pereira, Łukasz Skrzyński, Sebastian Ziajka - Jakub Wójcicki (80. Paweł Wojciechowski), Sebastian Dudek, Kamil Drygas, Michał Masłowski (90+2. Hermes), Luis Carlos (90. Piotr Petasz) - Bernardo Vasconcelos.

    5 4 Cytuj
  • 24 lut 2014

    Wisła Kraków - Cracovia 3:1 (2:0)

    Bramki: Arkadiusz Głowacki (34), Semir Stilić (39), Łukasz Garguła (87) - Saidi Ntibazonkiza (76).

    Żółte kartki: Łukasz Burliga, Piotr Brożek - Damian Dąbrowski.

    Sędzia: Szymon Marciniak (Płock). Widzów 28 476.

    Wisła Kraków: Michał Miśkiewicz - Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Gordan Bunoza, Piotr Brożek - Emmanuel Sarki (67. Dariusz Dudka), Michał Chrapek (89. Fabian Burdenski), Ostoja Stjepanovic (76. Łukasz Garguła), Semir Stilic, Wilde-Donald Guerrier - Paweł Brożek.

    Cracovia: Krzysztof Pilarz - Marcin Kuś, Krzysztof Nykiel, Damian Dąbrowski, Adam Marciniak - Edgar Bernhardt (46. Przemysław Kita), Krzysztof Danielewicz (65. Deniss Rakels), Sławomir Szeliga (72. Bartłomiej Dudzic), Rok Straus, Saidi Ntibazonkiza - Vladimir Boljevic.

    6 2 Cytuj
  • 24 lut 2014

    Hahaha Grzesiu co to się stało ? :D ZAWSZE NAD WAMI.... ;)

    11 4 Cytuj
  • 24 lut 2014

    No cóż mogę napisać......
    Przegraliśmy zdecydowanie.....

    7 4 Cytuj
  • 24 lut 2014
    ksgrzes napisał/a:

    No cóż mogę napisać......
    Przegraliśmy zdecydowanie.....

    I tu się z Tobą zgodzę. Chociaż raz. I bez ironii :)

    10 5 Cytuj
  • 3 mar 2014

    Cracovia - Śląsk Wrocław 0:1 (0:1)

    Bramki: Marco Paixao (45)

    Żółte kartki: Sebastian Steblecki, Mateusz Żytko, Krzysztof Danielewicz, Adam Marciniak, Krzysztof Nykiel, Deniss Rakels - Robert Pich.

    Cracovia Kraków: Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel, Mateusz Żytko, Tomasz Mikulic, Adam Marciniak - Vladimir Boljević, Sławomir Szeliga (58. Krzysztof Danielewicz), Rok Straus - Sebastian Steblecki (60. Bartłomiej Dudzic), Przemysław Kita (46. Deniss Rakels), Saidi Ntibazonkiza

    Śląsk Wrocław: Marian Kelemen - Krzysztof Ostrowski, Rafał Grodzicki, Adam Kokoszka, Dudu Paraiba - Sylwester Patejuk (68. Paweł Zieliński), Tom Hateley, Dalibor Stevanović (90. Tadeusz Socha), Mateusz Machaj (74. Lukas Droppa), Robert Pich - Marco Paixao
    Bez napastnika z prawdziwego zdarzenia nie ma co myśleć o wygrywaniu!!

    4 4 Cytuj
  • 11 mar 2014

    Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 0:0

    Żółta kartka - Pogoń Szczecin: Wojciech Golla, Bartosz Ława, Adam Frączczak. Cracovia Kraków: Krzysztof Danielewicz, Vladimir Boljevic, Sebastian Steblecki. Czerwona kartka za drugą żółtą - Pogoń Szczecin: Adam Frączczak (90+3).

    Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń). Widzów 10 500.

    Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz - Adam Frączczak, Wojciech Golla, Hernani (66. Maciej Dąbrowski), Sebastian Rudol - Patryk Małecki, Pavle Popara (62. Rafał Murawski), Bartosz Ława, Takafumi Akahoshi, Takuya Murayama (46. Jakub Bąk) - Marcin Robak.

    Cracovia Kraków: Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel, Mateusz Żytko, Damian Dąbrowski, Paweł Jaroszyński - Sebastian Steblecki, Sławomir Szeliga (46. Krzysztof Danielewicz), Rok Straus, Vladimir Boljevic (82. Przemysław Kita), Łukasz Zejdler (59. Bartłomiej Dudzic) - Deniss Rakels.

    4 5 Cytuj
  • 18 mar 2014

    Cracovia - Jagiellonia Białystok 1:0 (0:0)

    Bramka: Edgar Bernhardt (65)

    Żółta kartka: Giannis Papadopoulos - Adam Dźwigała, Ugochukwu Ukah, Giorgi Popchadze

    Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork). Widzów 5 124.

    Cracovia: Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel (68. Sławomir Szeliga), Mateusz Żytko, Adam Marciniak, Paweł Jaroszyński - Krzysztof Danielewicz, Damian Dąbrowski, Rok Straus - Łukasz Zejdler (55. Edgar Bernhardt), Giannis Papadopoulos (75. Deniss Rakels), Sebastian Steblecki.

    Jagiellonia Białystok: Krzysztof Baran - Jakub Tosik (80. Paweł Drażba), Ugochukwu Ukah, Martin Baran, Giorgi Popchadze - Dani Quintana, Adam Dźwigała (46. Nika Dżalamidze), Michał Pazdan, Sebastian Rajalakso (67. Dawid Plizga) - Maciej Gajos, Bekim Balaj

    4 4 Cytuj
  • 24 mar 2014

    PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – CRACOVIA 1:1 (0:1)
    0:1 Papadopoulos 38'
    1:1 Sokołowski 61'(k)
    Podbeskidzie: Zajac - Górkiewicz, Pietrasiak, Telichowski, Pietruszka - Chmiel, Łatka, Sloboda, Malinowski - Iwański - Stąporski
    Cracovia: Pilarz - Nykiel, Żytko, Marciniak, Jaroszyński - Bojlević, Danielewicz, Dąbrowski, Straus, Steblecki - Papadopoulos

    4 3 Cytuj
  • 30 mar 2014

    Cracovia - Widzew Łódź 1:1 (1:0)

    Bramki: Giannis Papadopoulos (39) - Piotr Mroziński (62)

    Żółte kartki: Krzysztof Danielewicz, Deniss Rakels, Krzysztof Nykiel - Patryk Stępiński, Patryk Wolański, Bartłomiej Kasprzak.

    Sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń). Widzów 7 831.

    Cracovia: Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel, Mateusz Żytko, Adam Marciniak, Paweł Jaroszyński - Krzysztof Danielewicz (46. Bartosz Kapustka), Damian Dąbrowski, Rok Straus - Sebastian Steblecki (72. Przemysław Kita), Giannis Papadopoulos, Vladimir Boljević (46. Deniss Rakels)

    Widzew Łódź: Patryk Wolański - Patryk Stępiński, Krystian Nowak, Rafał Augustyniak, Marcin Kikut - Mariusz Rybicki (61. Patryk Mikita), Bartłomiej Kasprzak, Piotr Mroziński (78. Princewill Okachi), Mateusz Cetnarski (61. Veljko Batrović), Marcin Kaczmarek - Eduards Visniakovs

    2 3 Cytuj
  • 5 kwi 2014

    WSPANIAŁY MECZ!!! BRAWO BRAWO!!!!
    Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2:0 (1:0)

    Bramki: Saidi Ntibazonkiza (2), Edgar Bernhardt (61)

    Żółte kartki: Krzysztof Nykiel - Przemysław Oziębała, Antoni Łukasiewicz. Czerwona kartka za drugą żółtą - Górnik Zabrze: Przemysław Oziębała (34).

    Sędzia: Marcin Borski (Warszawa). Widzów 8 273.

    Cracovia Kraków: Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel, Mateusz Żytko, Damian Dąbrowski, Adam Marciniak - Rok Straus, Sławomir Szeliga (84. Vladimir Boljevic), Sebastian Steblecki - Edgar Bernhardt (90+1. Bartłomiej Dudzic), Giannis Papadopoulos, Saidi Ntibazonkiza (90+3. Przemysław Kita).

    Górnik Zabrze: Norbert Witkowski - Paweł Olkowski, Boris Pandza, Antoni Łukasiewicz, Rafał Kosznik - Przemysław Oziębała, Szymon Drewniak, Robert Jeż (88. Wojciech Łuczak), Bartosz Iwan (70. Dzikamai Gwaze), Maciej Małkowski (64. Łukasz Madej) - Prejuce Nakoulma

    4 1 Cytuj
  • 13 kwi 2014

    Korona Kielce - Cracovia 1:0 (0:0)

    Bramka: Maciej Korzym (68)

    Żółte kartki: Cracovia - Sławomir Szeliga, Giannis Papadopoulos.

    Czerwona kartka: Korona Kielce - Vanja Marković

    Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Paweł Golański, Piotr Malarczyk, Radek Dejmek, Kamil Sylwestrzak - Michał Janota, Vanja Markovic, Kyryło Petrow (63. Jacek Kiełb), Paweł Sobolewski (74. Daniel Gołębiewski) - Maciej Korzym (80. Pavol Stano), Siergiej Chiżniczenko.

    Cracovia Kraków: Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel (26. Vladimir Boljevic), Mateusz Żytko, Damian Dąbrowski, Adam Marciniak - Krzysztof Danielewicz (71. Edgar Bernhardt), Sławomir Szeliga, Rok Straus - Saidi Ntibazonkiza, Giannis Papadopoulos, Sebastian Steblecki (46. Dawid Nowak).

    1 1 Cytuj

Odpowiedz