Forum » Sport

Cracovia

  • 8 sie 2016

    Craociva -GTS 2-1 ! Wszystko jasne. Chłop sie już nie odzywa bo wstyd ! wisła&ruch hahahaha

    5 7 Cytuj
  • 10 sie 2016

    "Świat według Cracovii czyli jej zawodnik Anton Karaczanakow zapomniał wyjść z szatni na dzisiejszy mecz z Jagiellonią. Cracovia decydującego gola straciła w 46. minucie meczu i dopiero wówczas kapnęła się, że gra w 10. Okazało się, że Karaczankow zapomniał koszulki."

    BUAHAHAHAHAHA co za banda meneli i nieudaczników życiowych HAHAHAHAHAHAHA

    8 2 Cytuj
  • 10 sie 2016
    misiekm napisał/a:

    Boli Cie Kiblu z Vegi bo takiego transferu z wisły nie będzie przez najbliższe 30 lat

    Oj pejsie pejsie ;D tak sie grzesiu spuszczał przed monitorem, tak laski w paski się podniecały meczem o tarcze w Angli a słabiak kapusta nawet do 18 meczowej się nie załapał BUAHAHAHAHAHA trzeba być strasznym nieudacznikiem żeby kibicować temu szambu krakowi ;D bez kitu żal mi was podklubie z kurnika przy kałuży którzy nawet na derby nie potrafią tego śmietnika wypełnić hahaha

    9 3 Cytuj
  • 11 sie 2016

    kibel ty to jakiś adwokat jesteś i wszystko wiedzący. Smiejsze się z Kapustki a hu j ci do niego, Popatrz na swoj klub który siedzibe ma w Myślenicach a nie w Krakowie. Cupiał was sprzadał za złotówke tka jak wy się sprzdaliscie ruchowi w zamian za zgody. Chłopie zal mi cie narawdę bo jestescie pośmiewiskiem. WIERNOŚĆ !

    3 7 Cytuj
  • 11 sie 2016

    Lepiej trenować w czystych Myślenicach niż śmierdzącym krakowie ale co ty chłoptasiu z czechówki "kibicujący" gównoklubowi dupovi możesz o tym wiedzieć.... ;D

    Ps. jeszcze w szkołach nie zdążyli ułożyć nowych planów lekcji a krakowia już wyłapała wpier*** od amatorów z macedoni ! BUAHAHAHAHAHAHAHA

    11 1 Cytuj
  • 12 sie 2016

    Pamiętasz ostatni wynik derbów? hahaha dostaliście baty od amatorów hahaah! WIERNOŚĆ !

    1 5 Cytuj
  • 12 sie 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Pamiętasz ostatni wynik derbów? hahaha dostaliście baty od amatorów hahaah

    Wiem, trochę wstyd ale nawet nam wielkiej Wiśle czasami zdarzają się wypadki przy pracy. Cieszy natomiast fakt, że w końcu przyznałeś, że jesteście zakompleksionym AMATORSKIM klubem. Tak trzymaj !

    9 5 Cytuj
  • 16 sie 2016

    mi też miło że uświadomiłeś sobie gdzie wasze miejsce. Nie wspomne o wiernosci bo ty tego nie rozumiesz. Smiać mi się chce z tej waszej wierności...

    4 7 Cytuj
  • 27 sie 2016

    Krzysztof Piątek zostanie dziesiątym letnim nabytkiem Cracovii. Młodzieżowy reprezentant Polski zwiąże się z Pasami czteroletnią umową. Latem na Kałuży 1 trafili już Rafał Dobroliński, Robert Litauszki, Jakub Cunta, Diego Ferraresso, Milan Dimun, Radosław Kanach, Patryk Serafin, Sebastian Steblecki i Mateusz Szczepaniak, ale do "11" Pasów przebił się tylko ten ostatni. Ponadto krakowianie wykupili też Tomasa Vestenicky'ego z Romy. BRAWO PASY!!!

    3 5 Cytuj
  • 28 sie 2016

    A tak wogole kiblu uwazaj sobie z tymi Karpatami

    2 3 Cytuj
  • 28 sie 2016

    Wy notorycznie obrażacie Wisłe porównujac swój śmieszny klubik z 5 mistrzostwami (ostatnie zdobyte 60 lat temu) do 13 krotnego mistrza polski :D a co holigani z musztarda i majonezem w rece mnie bedą bić ? BUAHAHAHAHAHAHAHAH

    Sama prawda Jaracie sie transferami słabiakow i amatorów ale wcale mnie to nie dziwi :D

    4 3 Cytuj
  • 28 sie 2016

    Kibel to się pochwal Teraźniejszą Sytuacją.........Nie żyj historią.... Dawaj Cwaniaku.

    4 5 Cytuj
  • 28 sie 2016
    ksgrzes napisał/a:

    Kibel to się pochwal Teraźniejszą Sytuacją.........Nie żyj historią.... Dawaj Cwaniaku.

    To po co się gra i zdobywa trofea jak nie dla tworzenia bogatej historii ? buahahah to żeś się zbłaźnił człowieku teraz ;D tytułami jesteście przy nas zerem i pogódź się z tym, to są FAKTY :)

    13:5 dziękuje dobranoc ;) wróćcie jak chociaż zbliżycie się do nas.....za jakieś 300-400 lat :D hahahaha ! ZAWSZE NAD WAMI !

    8 4 Cytuj
  • 30 sie 2016

    Oj nie zawsze nie zawsze.... popatrz na tabele.... uuuuuuuuu

    2 4 Cytuj
  • 30 sie 2016

    13: 5 !! BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA z czym do czego HAHAHAHAHAHAHAHA

    3 2 Cytuj
  • 30 sie 2016

    Pamiętasz historie swojego klubu gts ? gratuluje wam zgody z brudasami co okradają pociąg i kradna legi co popadnie. Żal mi was menele

    2 5 Cytuj
  • 30 sie 2016

    My przynajmniej mamy tą historie zawierającą 13 mistrzostwami kraju :D a wy ? buahahahahaha puchary wójta w gablotach hahahahzahahaha krakowia banda meneli i konfidentów ! to hasło wam przyświeca od kilkunastu lat i zna je cała Polska :D 13:5 słabiaki :D BUAHAHAHAHAHA ból dupska laseczki macie ogromny hahahahaha

    Ps.
    Syn kibica krakowi do ojca:
    - Tato, co to jest mistrzostwo Polski?
    - Nie wiem, spytaj dziadka...

    BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    3 3 Cytuj
  • 31 sie 2016

    milicja was założyła i szczycisz się tym że w tamtych latach ''wywaliczyliście '' mistrzostwo? chłopie zastanów się zanim coś napiszesz bo się ośmieszasz . Ty na którym miejscu jestescie w tabeli hahahahahaha.. Gratuluje nowych zgód co kradną rzeczy w pociągach .... Wiesz co to jest WIERNOSĆ??? zero honoru i łączycie się z wrogami o których pisze na waszej szmacie czarno białej ! pośmiewisko. Napinka na meczy z byłą zgoda. ...a taaaaaka była miłosć.... kto teraz poleci unia?

    1 3 Cytuj
  • 31 sie 2016

    Jedyna historia godna uwagi jest taka że my mamy 13 mistrzostw Polski a wy nieudacznicy z kałuży 5 i to jeszcze na lewo zdobytych 60 lat temu i więcej buahahaha wstyd i hańba i ten podklub się chce do Wisły porównywać ;D buahahahahaha

    pozdrów kolegów z gówno szalikami w pasy co się prują jak szmaty na psach ;D oto wielka krakowia buahahahaha patola i śmierdziele z kałuży

    5 4 Cytuj
  • 1 wrz 2016

    Tomasz Brzyski podpisał z Cracovią umowę, która będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu.

    4 4 Cytuj
  • 1 wrz 2016

    Pakę robią solidna. Brzyski,Piątek Malarczyk.

    2 4 Cytuj
  • 15 paź 2016

    Brawo!! Rzeka z Płocka Zatrzymana!! Malarczyk z Brzyskim To Jedno Wielkie Nie Porozumienie!! Pozdro dla Kolejorza!!

    1 4 Cytuj
  • Andrzej 15 paź 2016

    Nieporozumienie piszemy razem.

    1 2 Cytuj
  • 16 paź 2016
    Endrju napisał/a:

    Nieporozumienie piszemy razem.

    To było z Przekąsem;)

    1 Cytuj
  • 17 paź 2016

    To ja chyba inny mecz oglądałem skoro Brzyski i Malarczyk to nieporozumienie ...

    1 Cytuj

Odpowiedz