Forum » Sport

Cracovia

  • 17 paź 2016
    Bartol26 napisał/a:

    To ja chyba inny mecz oglądałem skoro Brzyski i Malarczyk to nieporozumienie ...

    Karnego kto zrobił? Przecież chłop ma tyle nadwagi że masakra! A Brzyski i te jego Parcie na Rzuty Wolne....

    3 1 Cytuj
  • 18 paź 2016

    karny ok ale jak dla mnie zagrali dobry mecz ,może nie w pierwszej połowie ale ogólnie na plus.

    1 Cytuj
  • 18 paź 2016
    Bartol26 napisał/a:

    karny ok ale jak dla mnie zagrali dobry mecz ,może nie w pierwszej połowie ale ogólnie na plus.

    Wdowiak za Brzyskiego więcej by wiatru narobił.

    5 1 Cytuj
  • 21 paź 2016

    http://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-rumunia-polska-bez-bartosza-kapustki-dostal-powolanie-do-rep,nId,2294552#utm_source=fb&utm_medium=fb_fanpage_sport

    Hahaha tak jak mówiłem, marniak już spada na dno :D a tyle trzepanka laseczki mieliście przy nim :D hahahahahaha skończył się hajp nad słabym kapustom :D :D :D :D :D oddaliście hajs który chcieliście ukraść tarnovi ?

    2 6 Cytuj
  • 25 paź 2016

    kibel jak tam tabela???? by=uahahaha

    6 1 Cytuj
  • 26 paź 2016

    "Mecz piłki nożnej IV ligi grupy zachodniej Dalin - Cracovia.

    Zapraszamy w sobotę 29 listopada 2016r. o godz. 15:00 na stadion sportowy im. Gustawa Grochala przy ul. Piłsudskiego. Gramy z liderem rozgrywek".

    Wiślacy będą obecni, zobaczymy czy fani cracovii z tego forum się zjawią?

    ksgrzes, Bartol26, misiekm, PRZEMOKSC?

    8 Cytuj
  • 26 paź 2016
    Sójka napisał/a:

    "Mecz piłki nożnej IV ligi grupy zachodniej Dalin - Cracovia.

    Zapraszamy w sobotę 29 listopada 2016r. o godz. 15:00 na stadion sportowy im. Gustawa Grochala przy ul. Piłsudskiego. Gramy z liderem rozgrywek".

    Wiślacy będą obecni, zobaczymy czy fani cracovii z tego forum się zjawią?

    ksgrzes, Bartol26, misiekm, PRZEMOKSC?

    Tak! Będę tak Obecny jak Ty Jesteś Obecny na Forum........Raz Konto Usunięte-Później Come Back!! Zajmij Się Polityką bo Z Tego Co Widzę to Ci Najlepiej Wychodzi.
    Pozdrawiam.

    6 Cytuj
  • 26 paź 2016

    To super, że będziesz na meczu, może się spotkamy i pogadamy przed meczem? :-)

    2 7 Cytuj
  • 27 paź 2016

    sójka tylko jak cie mam rozpoznać?

    7 Cytuj
  • 6 lis 2016

    http://www.90minut.pl/liga/0/liga8694.html
    No proszę Wisła wyżej niż Cracovia w Ekstraklasie. Jak za starych dobrych czasów. Wisła pnie się powolutku w górę. No a Craxa powoli stacza się ku I lidze czyli tam gdzie jej miejsce.

    4 6 Cytuj
  • 6 lis 2016

    hahahahahah i co laski kto ma tabele sprawdzać ? :D podklub spada na swoją standardową pozycje :D

    2 8 Cytuj
  • 7 lis 2016

    Dlaczego nie komentowaliście jak było odwrotnie?Bo nie było wyników to nie było i was na forum . Kibice sukcesów i tylko to potwierdziliście hahahaha.

    8 4 Cytuj
  • 13 lis 2016
    Warmer84 napisał/a:

    http://www.90minut.pl/liga/0/liga8694.html
    No proszę Wisła wyżej niż Cracovia w Ekstraklasie. Jak za starych dobrych czasów. Wisła pnie się powolutku w górę. No a Craxa powoli stacza się ku I lidze czyli tam gdzie jej miejsce.

    Craxa??? A co to Jest?? Wytworze Gimnazjum?

    8 1 Cytuj
  • 14 lis 2016

    Oni tak mają że nie znają prawdziwej nazwy.

    7 Cytuj
  • 26 lis 2016

    Cracovia 1-3 Termalica
    Co To Miało Być? Gramy Gorzej niż te Pajace z Gejmonta.....

    8 3 Cytuj
  • 26 lis 2016

    Masakra jak ta gra wygląda. W meczy z piastem widziałem że im się chciało grac a teraz przeszli koło meczu... Chyba jakieś problemy w klubie i dlatego tak grają...

    6 2 Cytuj
  • 26 lis 2016

    Pewnie się dowiedzieli że Tarnovia dostała kase za Kapustke. buhahaha

    6 3 Cytuj
  • 27 lis 2016

    Dzień Dobry Kibelku!! (Mode wpadł na forum) Wygraliście (to smutne) to pasuje PoKozakować na forum....oj Bidoku

    4 2 Cytuj
  • 27 lis 2016

    hahahaha dupovia jak zwykle bęcki ! usuwanie komentarzy nic nie da, każdy przecież wie jakim wieśniackim podklubem jest dupovia z kałuży hahahahaha co kolejka to bęcki hahahaha mistrz miał być w tym sezonie czy jak zwykle puchary ? HAHAHAHAHAHAHAHAHA

    1 6 Cytuj
  • 27 lis 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    hahahaha dupovia jak zwykle bęcki ! usuwanie komentarzy nic nie da, każdy przecież wie jakim wieśniackim podklubem jest dupovia z kałuży hahahahaha co kolejka to bęcki hahahaha mistrz miał być w tym sezonie czy jak zwykle puchary ? HAHAHAHAHAHAHAHAHA

    - No ja obstawiam, że w tym sezonie to będzie "awans" do ligi .. nie, nie do Ligi Europy (o LM nawet nie mówię, bo o tych rozgrywkach to cracovia nawet marzyć nie może) ... do I ligi :). Jakby nie patrzeć, to kolejka za kolejką cracovia zmierza wprost do I ligi.

    1 5 Cytuj
  • 28 lis 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    hahahaha dupovia jak zwykle bęcki ! usuwanie komentarzy nic nie da, każdy przecież wie jakim wieśniackim podklubem jest dupovia z kałuży hahahahaha co kolejka to bęcki hahahaha mistrz miał być w tym sezonie czy jak zwykle puchary ? HAHAHAHAHAHAHAHAHA

    Warmer84 napisał/a:

    - No ja obstawiam, że w tym sezonie to będzie "awans" do ligi .. nie, nie do Ligi Europy (o LM nawet nie mówię, bo o tych rozgrywkach to cracovia nawet marzyć nie może) ... do I ligi :). Jakby nie patrzeć, to kolejka za kolejką cracovia zmierza wprost do I ligi.

    Oto Prawdziwi Kibice na Dobre i ZŁE......

    6 Cytuj
  • 28 lis 2016

    Obudzili sie kibice sukcesów po wygranej ahhaah.. I tym udowodnili że to są kibice sukcesów .

    5 2 Cytuj
  • 4 gru 2016

    BUAHAHAHAHAHAHA jak zwykle blamaż z ROLNIKAMI i to u siebie na kurniku :D nie ma to jak cotygodniowa beka śmiechu z dupovi :D HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

    5 5 Cytuj
  • 4 gru 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    BUAHAHAHAHAHAHA jak zwykle blamaż z ROLNIKAMI i to u siebie na kurniku :D nie ma to jak cotygodniowa beka śmiechu z dupovi :D HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

    W dodatku blamaż okraszony golem samobójczym Miroslava Covilo. Cracovia w dalszym ciągu kontynuuje marsz ku I lidze.

    4 6 Cytuj

Odpowiedz