Forum » Sport

Cracovia

  • 12 kwi 2011

    Panowie z lepszej strony błoń, po co dyskutować z wiecznie zakompleksionymi kibicami Cracovii. Dajmy spokój, nie zniżajmy się tak nisko.
    ZAWSZE NAD WAMI!
    TSW!

    Cytuj
  • 12 kwi 2011

    [quote=gość: PiterS]ksgrzes - zabrakło ci argumentów ?

    OTO KOLEJNY DOWÓD JAK KRAKOWIA KUPUJE PUNKTY W LIDZE. MOŻE DZIĘKI ZAKIM ZAGRANIU UTRZYMAŁA SIĘ W LIDZE JUŻ KILKA RAZY ?

    Cyt.:
    "Do sądu Rejonowego Wrocław - Śródmieście trafi dzisiaj akt oskarżenia dotyczący ustawienia meczu Cracovii z Zagłębiem Lubin, którego wynik dał dolnośląskiej drużynie awans do Pucharu UEFA i grę w prestiżowych rozgrywkach w sezonie 2006/2007. Oskarżonych zostało 6 byłych i obecnych reprezentantów Polski, dwóch kolejnych zostanie jeszcze oskarżonych - donosi portal polskieradio.pl i blog Piłkarska Mafia.

    Na ławie oskarżonych mają zasiąść grający wówczas w Zagłębiu:
    Łukasz P., obecnie jeden z czołowych graczy reprezentacji i niemieckiego klubu Borussia Dortmund.
    Maciej I., który rozegrał w reprezentacji 10 meczów, strzelił dwie bramki Obecnie gra w tureckim klubie Manisaspor.
    Łukasz M. – obecnie Cracovia. W reprezentacji Polski rozegrał pięć meczów.
    Michał S. - nadal gracz Zagłębia Lubin. Trzy razy wystąpił w reprezentacji Polski.
    Dariusz J. – obecnie trener w Jezioraku Iława.
    Michał Ch. – obecnie Piast Gliwice.

    Oskarżeni zostali także byli gracze Cracovii:
    Paweł D. – zakończył karierę piłkarską rok temu grając w ŁKS Łódź.
    Tomasz M. – zagrał jeden mecz w reprezentacji. Obecnie występuje w Puszczy Niepołomice.
    Sławomir O. – oprócz Cracovii występował także m.in. w Pogoni Szczecin i Widzewie Łódź.
    Marcin B. – obecnie występuje w Puszczy Niepołomice.
    Piotr B. – obecnie jest asystentem trenera w Sandecji Nowy Sącz.
    Mateusz R. – obecnie gra w Stali Rzeszów.
    Tomasz W. – obecnie trener Karpat Krosno.
    Jarosław K. – pośrednik

    Zarzuty ws. kupienia meczu z Cracovią usłyszeli także:

    Wojciech Ł. – obecnie występujący w Wiśle Kraków. W reprezentacji Polski ten piłkarz zagrał 23 mecze strzelając 2 bramki.
    Grzegorz B. – z Zagłębiem Lubin, w którym nadal występuje, zdobył mistrzostwo Polski i Superpuchar. Rozegrał w reprezentacji 2 mecze.

    Obaj piłkarze zostaną oskarżeni o to przestępstwo w innym akcie oskarżenia dotyczącym kupowania meczów przez Zagłębie Lubin w sezonie 2003/2004.

    Zarzutów nie usłyszał natomiast Andrzej Sz., który sam się zgłosił do prokuratury i ujawnił informacje o kupieniu tego meczu przez Zagłębie Lubin. Mimo zakończenia kariery gra w Widawie Bierutów.

    Andrzej Sz. zgłosił się do prokuratury we wrześniu 2009 roku. Wcześniej usłyszał zarzuty dotyczące kupowania meczów przez Zagłębie Lubin. Uznał jednak, że powinien ujawnić o okolicznościach kupienia spotkania z Cracovią, o czym prokuratura nie wiedziała. Później dopiero zgłosili się inni ówcześni piłkarze Zagłębia – m.in. Łukasz P.

    Według ustaleń prokuratury – na pomysł sprzedania meczu piłkarzom Zagłębia Lubin wpadli Paweł D., Sławomir O. i Jarosław K. Zaproponowali odpuszczenie spotkania za 100 tys. zł. Dariuszowi J. i Andrzejowi Sz., a ci poinformowali o ofercie wybranych kolegów: P., I., M., B., Ch., S. i Ł. Ci zgodzili się z propozycją stwierdzając, że na grze w Pucharze UEFA zyskają więcej niż wydadzą na łapówkę. Umowa dotyczyła wyniku remisowego 0:0 – opowiada jeden z prokuratorów. Piłkarze Zagłębia złożyli się po ponad 10 tys. zł.

    Z kolei D. i O. powiadomili o ofercie wybranych kolegów. Propozycję sprzedania meczu przyjęli: M., B., B. R., W., odrzucili je natomiast: Marcin Cabaj, Krzysztof Przytuła, Paweł Nowak, Arkadiusz Baran i Łukasz Skrzyński.

    Mecz został rozegrany 13 maja 2006 roku, a więc już rok po pierwszych zatrzymaniach ws. korupcji w polskim futbolu, ale jeszcze przed wpadką Ryszarda F. Pseudonim Fryzjer, która niemal ukróciła proceder handlowania meczami na wielką skalę. Dzięki remisowi Zagłębie wyprzedziło Amicę Wronki i awansowało do europejskich pucharów. Trenerem Zagłębia był wówczas Franciszek Smuda, który jednak jak zapewniają oskarżeni piłkarze – nic nie wiedział o tym procederze. Dlatego obecny trener reprezentacji nie był nawet przez prokuratorów przesłuchiwany.

    Jedną z ważnych ról w ustawieniu meczu rozegrał występujący jako pośrednik jeden z krakowskich stomatologów – Jarosław K. On uczestniczył w negocjacjach z J. i Sz., odebrał przed meczem 100 tys. zł. od J. i przekazał pieniądze dzień przed meczem D. Następnie przekazał ustalone działki O. – co najmniej 20 tys. zł. i B. - co najmniej 6 tys. zł. Pieniądze przekazano kilka dni po meczu. Nie wszyscy piłkarze jednak zostawili dla siebie pieniądze. Tomasz W. oddał wręczone mu 7 tys. zł.

    Większość oskarżonych dobrowolnie poddaje się karze - poinformował prokurator Wiesław Bilski:

    Dariusz J.: 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata i zwrotu 72,2 tys. zł. Otrzymanej premii za awans do pucharu UEFA

    Łukasz P.: rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 100 tys. zł. grzywny i zwrotu 48,1 tys. zł. otrzymanej premii za awans do pucharu UEFA

    Michał Ch.: rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 40 tys. zł. grzywny i zwrotu 72,3 tys. zł. otrzymanej premii za awans do pucharu UEFA

    Michał S.: rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 40 tys. zł. grzywny i zwrotu 72,3 tys. zł. otrzymanej premii za awans do pucharu UEFA

    Łukasz M.: rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 20 tys. zł. grzywny i zwrotu 72,2 tys. zł. otrzymanej premii za awans do pucharu UEFA

    Sławomir O.: dwa lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat, przepadku przyjętych 20 tys. zł. łapówki, 15 tys. zł. Grzywny

    Marcin B.: rok i 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lat, przepadku przyjętych 10 tys. zł. łapówki, 28 tys. zł. Grzywny

    Piotr B.: rok i 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lat, przepadku przyjętych 6 tys. zł. łapówki, 10 tys. zł. Grzywny

    Mateusz R.: rok i 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lat, przepadku przyjętych 7 tys. zł. łapówki, 8 tys. zł. Grzywny

    Tomasz M.: rok i 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lat, przepadku przyjętych 7 tys. zł. łapówki, 20 tys. zł. grzywny

    Tomasz W.: rok i 4 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 4 lat, 5 tys. zł. grzywny

    Jarosław K.: rok i 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lat, 20 tys. zł. grzywny

    Do zarzutu przyznał się także Maciej I., ale nie zgłosił się do prokuratury aby ustalić wysokość proponowanej kary.

    Nie przyznaje się natomiast do zarzutu Paweł D. Prokuratura ujawnia też dlaczego zdecydowała się o wystąpienie o tymczasowe aresztowanie byłego piłkarza na 2 miesiące. "Po zatrzymaniu O. i K. kontaktował się z innymi podejrzanymi: B. i B. próbując ustalić z nimi wersję wydarzeń, która wykluczałaby jego udział w ustawieniu meczu. Chciał by oświadczyli oni, że nie nie uczestniczył w tym procederze i złożyli wyjaśnienia obciążające inne osoby. To nie było tak, że chcieliśmy go aresztować bo się nie przyznał. Była istotna obawa matactwa procesowego - zaznacza jeden ze śledczych. D. został zatrzymany i aresztowany w styczniu 2011 roku, a wyszedł na wolność w lutym po wpłaceniu 40 tys. zł. kaucji.

    źródło: www. sport.onet.pl

    Piter widze, że bardzo Ci nie lezy Cracovia, po Twoich postach można wywnioskować, że nienawiść do niej w Twoim przypadku jest duzo większa od miłości do GTSU. Cóz Cię spotakało złego, ze aż tak atakujesz Cracovię i jej kibiców? Mozę byłes jednym z wielu, ktorzy po meczu Dalin- Cracovia uciekali z nurtem Raby przed łowcami:-)?

    Pięknie przekleiłes neewsa z onetu..tylko widzę u Ciebie problemy z logicznym myśleniem...
    Ja się pytam kto zyskał na tym? Cracovia czy Zagłębie? Zarząd klubu włacznie z trenerem nic o tym nie wiedzieli(zarzuty usłyszeli tylko grojki Cracovii)...mecz z Lubinem, sprzedali sami piłkarze, klub nie poniesie z tego tytułu żadnych konsekwencji.
    Wiem, ze co poniektórzy chcieli by w nas widziec kupujących, ale tak niestety(dla Was-czyt. milicjantów) nie jest.

    Co nie zmienia faktu, ze jestem rozczarowny postawą niektorych piłkarzy Cracovii, ktorych wczesniej uważalem za prawych ludzi. Dlatego niesmak i obrzydzenie po tej całej sprawie, mam ogromny...

    Cytuj
  • 12 kwi 2011

    Przeczytaj tekst jeszcze raz tym razem spróbuj zawartą w nim treśc zrozumieć. Krakowia sprzedała mecz ! Prawie ,jak te kobiety lekkich obyczajów.

    Cytuj
  • 12 kwi 2011

    Jesli chcesz sie udzielac w Tym wątku, to przedewszystkim zacznij pisac poprawnie nazwę klubu...

    Powiedz mi gdzie Ty się urodziłeś? gdzie sie wychowałes? bo mi się wydaje ze nie w Polsce...

    Lata PRLU jak i zarówno okres od 1989 gdzieś do 2007r. to jedna wielka mistyfikacja(chociaz ja uwazam, ze i teraz nie do konca jest czysto), gdzie mecze kupowali i sprzedawali wszyscy! Przypmniec Ci jak Wisla sprzedała mecz Legii w 1993, wynik 0-6?? co mi na to powiesz, że to było dawno? i nikt o tym nie pamięta? Takze jesli chociaz troszkę ktoś interesuje się polskim futbolem, to o jednej rzeczy nie wolno zapominac: "świętego w nim nie znajdziesz"...takze wywody z kobietami lekkich obyczajów zachowaj sobie dla siebie.

    Z innej beczki: Po meczu z LEchia, nastąpiła demolka toalet...wiem ze prym wiedli tam Wasi hooligani, Ty zaraz mi wytkniesz, ze u was na derbach było podobnie...tylko ze tym razem to nasi hooligani to zrobili...
    Kiedys tez to tylko do nas była przypięta metka nożowników, teraz i wy ją sami sobie naszyliscie...i mógłbym Ci tak wypminac bez konca, ale czy ma to jakis sens?

    Dalej mnie zastanawia fakt, ze cały czas piszesz w wątku o Cracovii, nie udzelając się w ogule w wątku o Wisle... dostałes kiedys od naszych po twarzy, ze nas tak nienawidzisz-:)? w ogule jak to możliwe, zeby kibic Wisły bardziej nienawidzil sąsiadke za błoń, aniżeli kochał swój klub? Toż to skandal, tak to tylko zydki mają:-)

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Dla mnie przerażająca jest nienawiść bijąca z Waszych postów. Można nie lubić Cracovii, można nie kochać Lecha, ale czy zaraz trzeba dewastować stadiony?
    Agresja z forum po jakimś czasie przeniesie się na stadiony i ulice i to jest tragiczne.

    Cytuj
  • adzygmunt 13 kwi 2011

    taki_gość Kilka postów wyżej udowodniano mi /może nie w tym temacie, lecz akurat miejsce postu jest mało istotne/, że na stadionach jest bezpiecznie, a źle jest za stadionem.
    źle jest nie tylko za stadionem /toalety są za?/ na forum także. Jad i nienawiść dotarł także tu. Za chwilę usłyszymy, czy wyczytamy, że rozszyfrowano IP dla /chcącego nic trudnego/ i zdemolowano mu dom, auto i przejechano na przejściu.
    A kiedy pytają mnie, czy uwierzyłem tym postom odpowiem NIE!!!

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Jestem Polakiem więc piszę nazwę twojego kluby po Polsku - krakowia. To jedyna poprawna, polska pisownia tego złowa pochodzącego od miejscowości Kraków a nie Crakov.

    Co do argumentów jakie próbujesz przedstawić w wątku o Wiśle i krakowi wspominając o Lechu i Legii to naprawdę świadczy o jakiś problemach emocjonalnych więc dlatego nie będę tej części wypowiedzi komentował.

    Co do toalet. Zastanawiam się gdzie była ochrona, monitoring, zabespieczenie stadionu. Dla mnie to dowód na brak organizacji na stadionie. Powinny za to odpowiedzieć władze klubu który dopuścił do takiej sytuacji oraz wandale - należy ich ukarać. Zastanawiam się dlaczego piszesz że to byli kibice Wisły ? Byłeś w tym sektorze i widziałeś ? Rozmawiałeś z nimi ?

    Niezależnie od tego kto to zrobił musi być ukarany podobnie jak organizator meczu.

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    [quote=gość: PiterS] Jestem Polakiem więc piszę nazwę twojego kluby po Polsku - krakowia. To jedyna poprawna, polska pisownia tego złowa pochodzącego od miejscowości Kraków a nie Crakov.Co do argumentów jakie próbujesz przedstawić w wątku o Wiśle i krakowi wspominając o Lechu i Legii to naprawdę świadczy o jakiś problemach emocjonalnych więc dlatego nie będę tej części wypowiedzi komentował.Co do toalet. Zastanawiam się gdzie była ochrona, monitoring, zabespieczenie stadionu. Dla mnie to dowód na brak organizacji na stadionie. Powinny za to odpowiedzieć władze klubu który dopuścił do takiej sytuacji oraz wandale - należy ich ukarać. Zastanawiam się dlaczego piszesz że to byli kibice Wisły ? Byłeś w tym sektorze i widziałeś ? Rozmawiałeś z nimi ? Niezależnie od tego kto to zrobił musi być ukarany podobnie jak organizator meczu. [/quote]

    Jeśli tak bardzo tytułujesz się Polakiem, to powinieneś stosować ogólnie przyjęte zasady poprawnej Polszczyzny. Jeśli (niestety jak widać) ich nie znasz, to chyba 3. klasa szkoły podstawowej zakończyła twoją edukację. Możesz nadrobić stracony czas i poczytać ze zrozumieniem (chociaż to może być trudne) Słownik Języka Polskiego. Jeśli jednak sprawia ci to ból, to przyjmij do wiadomości, że Cracovia pisana jest w przedstawiony sposób.

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    [quote=gość: PiterS] Jestem Polakiem więc piszę nazwę twojego kluby po Polsku - krakowia. To jedyna poprawna, polska pisownia tego złowa pochodzącego od miejscowości Kraków a nie Crakov.
    [/quote]

    Wiesz Piter jestem kibicem Wisły od lat jeżdżę na jej mecze i to nie tylko na Reymonta ale jeździłem tez do Sosnowca i na Suche Stawy. Ale nie jestem fanatykiem. Sam założyłem ten wątek dla sympatyków Cracovii po to aby ie zaśmiecali nam wątku o Wiśle.
    Potrafię też odróżnić kibica od kibola. Po co tu włazisz i siejesz zamęt. Piszesz w swoim poście, że jesteś Polakiem a mnie się wydaje, że zachowujesz się jak Wszech Polak :(

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Piter S...jak pewnie sam zauważyłes, Twoje wywody nie trafiają do nikogo ani tym bardziej nikogo nie przekonują, takze zachowaj je dla siebie.

    Widzę własnie jak "zoorientowany" jestes w świecie kibiców...sympatyków Wisły(czyt. stadionowej hołoty) na meczu Cracovia-Lechia było 340.,A jak taki wielki kibic wisełki jestes, to powinienes wiedziec, że w takich meczach zgody są zawsze wspierane.

    Organizator będzie ukarany? chyba kpisz? za co? czy była bijatyka na stadionie? czy ktoś wbiegł na boisko? odpalał racę? Nie!!! dlatego organizator w tym wypadku dopełnij wszelkich starań azeby zawody sportowe odbyły sie w normalnych warunkach. I to nie wina organizatora meczu, ze gośći takie bydło....za które odpowiedzialny jest ich własny klub. Dlatego za szkody bedzie musiał zapłacic klub tej mieszanej hołoty(Lechia,Wisla i Śląsk, który na meczu był w sile 30 osób).

    ps. Cos trudno odpowiedziec Ci na moje pytanie? czyli jednak cos jest na rzeczy, ze aż tak nienawidzisz Cracovii?

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    [quote=adzygmunt] taki_gość Kilka postów wyżej udowodniano mi /może nie w tym temacie, lecz akurat miejsce postu jest mało istotne/, że na stadionach jest bezpiecznie, a źle jest za stadionem.źle jest nie tylko za stadionem /toalety są za?/ na forum także. Jad i nienawiść dotarł także tu. Za chwilę usłyszymy, czy wyczytamy, że rozszyfrowano IP dla /chcącego nic trudnego/ i zdemolowano mu dom, auto i przejechano na przejściu.A kiedy pytają mnie, czy uwierzyłem tym postom odpowiem NIE!!! [/quote]

    adzygmunt...jednak jest bezpiecznej. Jeszce 5 lat temu na takim meczu doszło by do awantury, a teraz...kibole "bawią" się w toaletach:-) i przy tym nikomu nic sie złego nie stało-:) doczekasz czasów ze i ta hołota, przekona sie do czego służą toalety-:) pozdrawiam

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    [quote=taki_gość] gość: PiterS napisał/a:Jestem Polakiem więc piszę nazwę twojego kluby po Polsku - krakowia. To jedyna poprawna, polska pisownia tego złowa pochodzącego od miejscowości Kraków a nie Crakov.Wiesz Piter jestem kibicem Wisły od lat jeżdżę na jej mecze i to nie tylko na Reymonta ale jeździłem tez do Sosnowca i na Suche Stawy. Ale nie jestem fanatykiem. Sam założyłem ten wątek dla sympatyków Cracovii po to aby ie zaśmiecali nam wątku o Wiśle. Potrafię też odróżnić kibica od kibola. Po co tu włazisz i siejesz zamęt. Piszesz w swoim poście, że jesteś Polakiem a mnie się wydaje, że zachowujesz się jak Wszech Polak :( [/quote]

    Mam zasady - mam swoje racje.

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    [quote=Isaac KSC] Piter S...jak pewnie sam zauważyłes, Twoje wywody nie trafiają do nikogo ani tym bardziej nikogo nie przekonują, takze zachowaj je dla siebie.Widzę własnie jak "zoorientowany" jestes w świecie kibiców...sympatyków Wisły(czyt. stadionowej hołoty) na meczu Cracovia-Lechia było 340.,A jak taki wielki kibic wisełki jestes, to powinienes wiedziec, że w takich meczach zgody są zawsze wspierane.Organizator będzie ukarany? chyba kpisz? za co? czy była bijatyka na stadionie? czy ktoś wbiegł na boisko? odpalał racę? Nie!!! dlatego organizator w tym wypadku dopełnij wszelkich starań azeby zawody sportowe odbyły sie w normalnych warunkach. I to nie wina organizatora meczu, ze gośći takie bydło....za które odpowiedzialny jest ich własny klub. Dlatego za szkody bedzie musiał zapłacic klub tej mieszanej hołoty(Lechia,Wisla i Śląsk, który na meczu był w sile 30 osób).ps. Cos trudno odpowiedziec Ci na moje pytanie? czyli jednak cos jest na rzeczy, ze aż tak nienawidzisz Cracovii? [/quote]

    Nie ma osoby, nacji, ugrupowania którego nienawidzę. Nie wiem co to znaczy nienawidzić, ale za to wiem co to jest prawda i trafiają do mnie argumenty prawdziwe a nie wyssane z palca i nakreślone w umysłach ludzi nazywających się kibicami krakowi.

    Jest dla mnie nie do pojęcia, że przychodzi się na mecz zamiast dopingować swoich, bluźnić przez cały mecz na bądź co bądź waszego Mistrza Polski.

    Jeśli kreujesz swoją opinię do dziennikarskich relacja to ja ci bardzo gratuluję błyskotliwości. Nigdy nie zapomnę jak TVN podawał informację, że Jan Paweł II umarł zanim odszedł do Królestwa Niebieskiego.

    A dlaczego organizator ma odpowiadać za burdy na meczu ? Sprawa oczywista - nie potrafił dopilnować porządku.

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Zmieniłes nick? widzę, że robisz się bardziej agresywny...-:) czyli jednak cos odcisnelo piętno na Tobie, że darzysz taką nienawiścią Cracovię!

    Z tego co ja wiem to na chwilę obecną mistrzem Polski jest Lech Poznań!

    To wg. Ciebie ochrona miała siedziec z kibicami gosci w toaletach i pomgac im sie wysikac???

    Cytuj
  • adzygmunt 14 kwi 2011

    Isaac KSC pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Co znaczy bezpieczniej?
    Pięć lat temu urwano by mi rękę i nogę a teraz tylko dostanę latającą deską sedesową?
    Ma być bezpiecznie bezwarunkowo. Czas mnie nie obchodzi. Obchodzi, ten migający mi od daty urodzin. Za lat pięć może będzie bezpieczniej, tylko może nie dla mnie?
    A kiedy pytają mnie, czy się na bezpieczeństwo za lat pięć zgadzam się, odpowiadam NIE!

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    [quote=Isaac KSC] Zmieniłes nick? widzę, że robisz się bardziej agresywny...-:) czyli jednak cos odcisnelo piętno na Tobie, że darzysz taką nienawiścią Cracovię!Z tego co ja wiem to na chwilę obecną mistrzem Polski jest Lech Poznań!To wg. Ciebie ochrona miała siedziec z kibicami gosci w toaletach i pomgac im sie wysikac??? [/quote]

    Tak, niestety w podpisie nie zmieści się nazwa PiterS ZAWSZE NAD WAMI ... skąd PiS ZAWSZE NAD WAMI...

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=adzygmunt] Isaac KSC pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Co znaczy bezpieczniej?Pięć lat temu urwano by mi rękę i nogę a teraz tylko dostanę latającą deską sedesową?Ma być bezpiecznie bezwarunkowo. Czas mnie nie obchodzi. Obchodzi, ten migający mi od daty urodzin. Za lat pięć może będzie bezpieczniej, tylko może nie dla mnie?A kiedy pytają mnie, czy się na bezpieczeństwo za lat pięć zgadzam się, odpowiadam NIE! [/quote]

    Drogi adzygmuncie- jak mawia przysłowie "nie od razu Kraków zbudowano"...tak też nie od razu idzie zapanować w 100% nad tym wszystkim. Jest bezpieczniej, a w dobie nowo budowanych stadionów bedzie jescze bezpieczniej.....jest monitoring, co za tym idzie każdy kibic nię będzie anonimowy, nastąpi całkowity spokój na stadionach, bo nikt nie bedzie ryzykował np 5 letnim zakazem stadionowym za jakis głupi wybryk(np. rzucenie petardą w sektor gości)...wspomnisz moje słowa...i nastąpi to w gruncie rzeczy bardzo szybko....

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=gość: PiS ZAWSZE NAD WAMI ...] Isaac KSC napisał/a:Zmieniłes nick? widzę, że robisz się bardziej agresywny...-:) czyli jednak cos odcisnelo piętno na Tobie, że darzysz taką nienawiścią Cracovię!Z tego co ja wiem to na chwilę obecną mistrzem Polski jest Lech Poznań!To wg. Ciebie ochrona miała siedziec z kibicami gosci w toaletach i pomgac im sie wysikac??? Tak, niestety w podpisie nie zmieści się nazwa PiterS ZAWSZE NAD WAMI ... skąd PiS ZAWSZE NAD WAMI... [/quote]

    No i tym sposobem pokazałes swoje prawdziwe oblicze, a co za tym idzie strzeliłes sobie samobója, polemikę z Tobą uważam za skończoną.

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Jeśli brakuje ci argumentów - to najlepiej napisać o końcu polemiki. Heheheheh

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Piter ile Ty masz lat? 15? bo tak się zachowujesz. Idz juz sobie do tematu o Wisłe i nie wracaj tutaj...pomijam fakt ze na moje pytanie nadal nie uzyskałem odpowiedzi...

    ps. polecam dla Ciebie stronę-kibice.net, tam mozesz wyładowac swoje frustracje do woli-:)

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Isaac KSC skacz dyskusje z ta bandą dzieciaków szkoda wątku na takie paplanie, rzeka już w Poznaniu udowodniła ze nie wie do czego jest łazienka, co się dziwić kto psa uczy sikać do muszli
    na Kolejorzu pokazali na Cracovii pokazali tyle w temacie. Tyle potrafią przecież kaloryfer, muszla, drzwi, nie oddadzą na tym dzieci mogą się wyżywać.

    CRACOVIA PANY

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Do ksgrzesia.
    Pozwól, że zacytuję Ci fragment z dzisiejszego Dziennika Polskiego:

    "W środę policja zatrzymała Ryszarda Cz., byłego piłkarza, a obecnie skauta Wisły, a wczoraj Albina M., byłego dyrektora sportowego i trenera pierwszej drużyny Cracovii, a teraz dyrektora Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Wspierania Młodych Talentów 100 lat Cracovia i trenera Szkoły Mistrzostwa Sportowego. "

    "Do wczoraj zarząd MKS Cracovia SSA nie ogłosił oficjalnie żadnej decyzji w sprawie obrońcy Łukasza M., który przyznał się w prokuraturze, że w 2006 roku, jeszcze jako piłkarz Zagłębia Lubin, brał udział w ustawieniu wyniku meczu z Cracovią (0-0). - Nadal analizujemy sytuację prawną i zastanawiamy się, jakie podjąć kroki - mówi rzecznik prasowy klubu Przemysław Urbański."

    Tak więc ksgrzesiu nie "podniecaj się" nagłówkami z Onetu tylko pogódź się z faktami.

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Nie wymagaj od dziecka czytania ze zrozumieniem ;)

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=taki_gość] Do ksgrzesia.
    Pozwól, że zacytuję Ci fragment z dzisiejszego Dziennika Polskiego:

    "W środę policja zatrzymała Ryszarda Cz., byłego piłkarza, a obecnie skauta Wisły, a wczoraj Albina M., byłego dyrektora sportowego i trenera pierwszej drużyny Cracovii, a teraz dyrektora Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Wspierania Młodych Talentów 100 lat Cracovia i trenera Szkoły Mistrzostwa Sportowego. "

    "Do wczoraj zarząd MKS Cracovia SSA nie ogłosił oficjalnie żadnej decyzji w sprawie obrońcy Łukasza M., który przyznał się w prokuraturze, że w 2006 roku, jeszcze jako piłkarz Zagłębia Lubin, brał udział w ustawieniu wyniku meczu z Cracovią (0-0). - Nadal analizujemy sytuację prawną i zastanawiamy się, jakie podjąć kroki - mówi rzecznik prasowy klubu Przemysław Urbański."

    Tak więc ksgrzesiu nie "podniecaj się" nagłówkami z Onetu tylko pogódź się z faktami. [/quote]

    TY TEZ CZYTAJ

    http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,title,Wisla-zawiesila-Lobodzinskiego,wid,13325445,wiadomosc.html

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    O tym napisałem dużo wcześniej od Ciebie tutaj:

    http://forum.miasto-info.pl/sport/266,brawo-wisla,7.html

    Cytuj

Odpowiedz