Forum » Sport

Cracovia

  • 15 kwi 2011

    [quote=gość: Prof. Miodek] gość: PiterS napisał/a:Jestem Polakiem więc piszę nazwę twojego kluby po Polsku - krakowia. To jedyna poprawna, polska pisownia tego złowa pochodzącego od miejscowości Kraków a nie Crakov.Co do argumentów jakie próbujesz przedstawić w wątku o Wiśle i krakowi wspominając o Lechu i Legii to naprawdę świadczy o jakiś problemach emocjonalnych więc dlatego nie będę tej części wypowiedzi komentował.Co do toalet. Zastanawiam się gdzie była ochrona, monitoring, zabespieczenie stadionu. Dla mnie to dowód na brak organizacji na stadionie. Powinny za to odpowiedzieć władze klubu który dopuścił do takiej sytuacji oraz wandale - należy ich ukarać. Zastanawiam się dlaczego piszesz że to byli kibice Wisły ? Byłeś w tym sektorze i widziałeś ? Rozmawiałeś z nimi ? Niezależnie od tego kto to zrobił musi być ukarany podobnie jak organizator meczu. Jeśli tak bardzo tytułujesz się Polakiem, to powinieneś stosować ogólnie przyjęte zasady poprawnej Polszczyzny. Jeśli (niestety jak widać) ich nie znasz, to chyba 3. klasa szkoły podstawowej zakończyła twoją edukację. Możesz nadrobić stracony czas i poczytać ze zrozumieniem (chociaż to może być trudne) Słownik Języka Polskiego. Jeśli jednak sprawia ci to ból, to przyjmij do wiadomości, że Cracovia pisana jest w przedstawiony sposób. [/quote]

    Jestem Polakiem a nie polonistą. Nie odróżniasz tych pojęć ?

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=ksgrzes] gość: PiS ZAWSZE NAD WAMI napisał/a:Jeśli brakuje ci argumentów - to najlepiej napisać o końcu polemiki. Heheheheh http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/gwiazda-wisly-krakow-zatrzymana-za-korupcje,1,4243289,region-wiadomosc.html poczytaj!!! widać ta choroba panoszy się po tej smierdzącej stronie błoń!!!! na reymonta bazar!!!! handlują meczami!!!! powoli powoli poznamy szczegóły kupowania mistrza polski!!!!!! [/quote]

    Jakieś kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem ? Jakoś mnie to nie dziwi hahahahah

    Cytuj
  • 16 kwi 2011

    Chyba dla kibica krakowi ksgrzes. Jeden gościu który pod różnymi nickami pisze.

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    GOOOOOL :)
    I liga nie jest zła :) debry z "Kolejorzem" (Stróże), Sandecją, Bruk-Bet Niecieczą.

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    Hahahahah 2:0 dla Arki. Kraksa świetnie gra jak zawsze na maksa.

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    Brawo krakowia. 3 do 0 z przedostatnią Arką.

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    Brawo Piter-:) widzę , że dalej nie nauczyłes się pisać.

    Szkoda tego meczu, w którym szczęscie było przy Arce, jest zle, ale nie tragicznie.

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    Arka pokazała miejsce krakowi w tabeli.

    O jakim ty szczęściu piszesz, Arka była 2 klasy lepsza. Z taką grą krakowia w 3 lidze będzie mieć problemy z utrzymaniem sie

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    [quote=gość: PiterS] Arka pokazała miejsce krakowi w tabeli. O jakim ty szczęściu piszesz, Arka była 2 klasy lepsza. Z taką grą krakowia w 3 lidze będzie mieć problemy z utrzymaniem sie [/quote]

    Dwie klasy....to tyle klas ile Ty skończyłes w podstawówce-:)

    Utrzymać będzie sie bardzo cięzko, ale jest jeszcze szansa.

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    Trudno się będzie utrzymać, ale jak mawiał śp. Kazimierz Górski "Dopóki piłka w grze". Jeszcze zostało osiem kolejek do końca i 24 pkt do zdobycia. No nie 24 tylko 21, bo z Wisłą nie macie szans :)

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    [quote=Isaac KSC] gość: PiterS napisał/a:Arka pokazała miejsce krakowi w tabeli. O jakim ty szczęściu piszesz, Arka była 2 klasy lepsza. Z taką grą krakowia w 3 lidze będzie mieć problemy z utrzymaniem sie Dwie klasy....to tyle klas ile Ty skończyłes w podstawówce-:)Utrzymać będzie sie bardzo cięzko, ale jest jeszcze szansa. [/quote]

    Żal mi cię. W tym roku będziemy głośno świętować na Rynku w Krakowie spadek krakowi - no chyba że były członek PZPR P.F. zapłaci za utrzymanie.

    Niektórzy prostacy piszą o GTS a zapominają wspomnieć o przeszłości partyjnej (PZPR) P. F..ka.
    I co łyso ci ?

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    Jak dowiodłem na tym forum klub sportowy krakowia został założony przez ludzi, którzy dobrowolnie i oficjalnie deklarowali narodowość Izraelską (może dlatego niektórzy kibice tego klubu piszą jego nazwę nie po polsku). Był to klub niekatolicki (nieco wyżej cała historia).

    Obecnie właścicielem klubu jest Janusz F. jegomość, który w 1972 wstąpił dobrowolnie do PZPR.

    Rozpisując się o historii Wisły Kraków ksgrzes oraz "ICEK" zapomnieli o tym wspomnieć.

    Cytuj
  • 18 kwi 2011

    Odwróć tabele Cracovia na czele :D Dobranoc!

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Zgadzam się z przedmówcą -hahahahahahahaha . Już niedługo ten dziwny PZPRowski klub zagra w II lidze :-)

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Piter napisałeś:

    Żal mi cię. W tym roku będziemy głośno świętować na Rynku w Krakowie spadek krakowi - no chyba że były członek PZPR P.F. zapłaci za utrzymanie.

    tym postem pokazałeś jak bardzo kochasz Wisle a jak nienawidzisz Cracovii. Niewiem czy to są kompleksy, czy poważniejsza choroba ale szczerze współczuje.

    Jak Cracovia jest klubem pzprowskim(co ma się do tego jak zakonnica do prostytutki) , to Wisły korzenie muszą sięgać, aż po Plac Czerwony w Moskwie.

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    [quote=Isaac KSC] Piter napisałeś:Żal mi cię. W tym roku będziemy głośno świętować na Rynku w Krakowie spadek krakowi - no chyba że były członek PZPR P.F. zapłaci za utrzymanie.tym postem pokazałeś jak bardzo kochasz Wisle a jak nienawidzisz Cracovii. Niewiem czy to są kompleksy, czy poważniejsza choroba ale szczerze współczuje.Jak Cracovia jest klubem pzprowskim(co ma się do tego jak zakonnica do prostytutki) , to Wisły korzenie muszą sięgać, aż po Plac Czerwony w Moskwie. [/quote]

    Poczytaj dziecko o Filipiaku. W 1972 wstąpił do PZPR.
    Won komuniści !

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    [quote=gość: Ja4] Ciekawy jestem, czy dzisiejszy mecz też kupili ? [/quote]

    W doliczonym czasie gry, ci z tej gorszej strony boista wbili piłkę do siatki Zagłębia.
    Śmierdzi mi to i nie chodzi mi o srakse czylko o ustawienie wyniku.

    Cytuj
  • 22 kwi 2011

    Otóż to,dokładnie tak, mam ten obrazek na telefonie :)

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    [quote=gość: OleOle] gość: Ja4 napisał/a: Ciekawy jestem, czy dzisiejszy mecz też kupili ?

    W doliczonym czasie gry, ci z tej gorszej strony boista wbili piłkę do siatki Zagłębia.
    Śmierdzi mi to i nie chodzi mi o srakse czylko o ustawienie wyniku. [/quote]

    a ja dalej, z uporem maniaka i tego, że na forum moderatorami są wiślacy -
    http://stadiony.net/aktualnosci/2011/04/krakow_stadion_wisly_jak_golebnik
    hmm... kolego... co tu gdzie śmierdzi?!
    zAWsze anty wisła!

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    [quote=gość: Red]
    hmm... kolego... co tu gdzie śmierdzi?!
    zAWsze anty wisła! [/quote]

    Jak to co? Korupcja w Cracovii

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    Wesołych Świąt drodzy Pasiacy!

    I nie zapminajamy o jednym "Bóg jest z nami za Pasami"!!!

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    również dołączam sie do życzeń Issaca KSC
    http://oi43.tinypic.com/34rbu60.jpg

    hahaha :D

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    [quote=gość: Red] gość: OleOle napisał/a:gość: Ja4 napisał/a: Ciekawy jestem, czy dzisiejszy mecz też kupili ? W doliczonym czasie gry, ci z tej gorszej strony boista wbili piłkę do siatki Zagłębia.Śmierdzi mi to i nie chodzi mi o srakse czylko o ustawienie wyniku. a ja dalej, z uporem maniaka i tego, że na forum moderatorami są wiślacy - http://stadiony.net/aktualnosci/2011/04/krakow_stadion_wisly_jak_golebnik hmm... kolego... co tu gdzie śmierdzi?!zAWsze anty wisła! [/quote]

    ksgrzes, Isaac KSC oraz Red to ta sama osoba.

    http://img576.imageshack.us/i/imagescaisq6ep.jpg/

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    Hahahah już nie długo i was pożegnamy :)

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    [quote=Isaac KSC] Wesołych Świąt drodzy Pasiacy! I nie zapminajamy o jednym "Bóg jest z nami za Pasami"!!! [/quote]

    Mój wspaniały tata, zawsze mówił dobrze o kibicach ksc.
    Pamiętam jedno ze zdań, które wypowiedział o krakusie z ksc :

    " Synu - nie ruszaj g.... bo zacznie śmierdzieć".

    Cytuj

Odpowiedz