Forum » Sport

Cracovia

  • Tomasz 17 wrz 2014

    cracovia pasiaste głąby :)

    10 7 Cytuj
  • 18 wrz 2014

    Grześ, czasami mam wrażenie ze masz 14 lat...
    "...Aaa i założę się że odpowiedzą na ten post będą wyzwiska i napinka ale już się przyzwyczaiłem..." Noo i miałem racje

    4 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 18 wrz 2014

    Nas wasz stadion tak się mówi więc nie miej żalu... aaaa historie pewnie znasz twojego klubu...?

    1 2 Cytuj
  • 18 wrz 2014

    to Jestem od ciebie starszy o rok...

    .

    marcin007 napisał/a:

    Grześ, czasami mam wrażenie ze masz 14 lat...
    "...Aaa i założę się że odpowiedzą na ten post będą wyzwiska i napinka ale już się przyzwyczaiłem..." Noo i miałem racje

    2 5 Cytuj
  • mateusz nowakowski 21 wrz 2014

    liczę dziś na legie ;)

    2 2 Cytuj
  • Tomasz 21 wrz 2014

    u nas na craxie jest jak na ajaksie hehehe

    2 2 Cytuj
  • mateusz nowakowski 22 wrz 2014

    Naucz się pisać a potem udawaj że jesteś ''fajny''

    1 3 Cytuj
  • Marek Stoszek 22 wrz 2014

    Niestety jako stary Pasiak "ciemność widzę". Tak słabej Craxy dawno nie widziałem. Tylko ślepa wiara kibica nie dopuszcza myśli o katastrofie, ale czy to wystarczy...

    3 2 Cytuj
  • 22 wrz 2014

    Może słabo grają ale derby to derby... Jak dla mnie to może być skromne 1:0 Choćby po takiej akcji jaką zrobili "wojskowi" i golu Rado na 0;3 UBEK ARENA PADŁA!!!

    1 4 Cytuj
  • mateusz nowakowski 23 wrz 2014

    Panowie wygramy! Cracovia Pany!

    2 4 Cytuj
  • 23 wrz 2014

    Myślenice z WISŁĄ az do nieba bram .

    3 3 Cytuj
  • Tomasz 24 wrz 2014

    u nas na craxie jest ja na aaaaajaxie :)

    4 Cytuj
  • 28 wrz 2014

    jeszcze 2 godzinki z hakiem i Derby!!!;-) Wiara Panowie Wiara!!!!!

    2 Cytuj
  • 28 wrz 2014

    cracovia K, cracovia S, cracovia starą k...ą jest :-) Dzisiaj Tylko zwycięstwo Wisełko !

    5 5 Cytuj
  • 28 wrz 2014

    sójka a ty nie na nabożeństwie.......
    Drzewo genealogiczne kibiców zwisły: dziadek w gestapo.ojciec w zomo, syn za wisłą...

    6 4 Cytuj
  • 28 wrz 2014

    Witam panowie. Z 90min meczu 89min będzie doping anty Wisła. Heh kompleksy kompleksy. Moge jeszcze dodać że po naszym bojkocie spodziewałem się że podczas meczu będzie pare wstawek na sąsiadke. Zdziwiłem sie. Bo nic takiego nie miało miejsca.
    Co do dzisiejszego meczu. Oby nie było błędów sędziowskich, niech wygra lepszy.

    2 2 Cytuj
  • 28 wrz 2014
    marcin007 napisał/a:

    Witam panowie. Z 90min meczu 89min będzie doping anty Wisła. Heh kompleksy kompleksy. Moge jeszcze dodać że po naszym bojkocie spodziewałem się że podczas meczu będzie pare wstawek na sąsiadke. Zdziwiłem sie. Bo nic takiego nie miało miejsca.
    Co do dzisiejszego meczu. Oby nie było błędów sędziowskich, niech wygra lepszy.

    czyli WISŁA

    2 Cytuj
  • 28 wrz 2014
    ksgrzes napisał/a:

    sójka a ty nie na nabożeństwie.......
    Drzewo genealogiczne kibiców zwisły: dziadek w gestapo.ojciec w zomo, syn za wisłą...

    Śmieszny jesteś :-) W takim razie twoja rodzina ma rodowód żydowski jak jesteś za scracovią :-)

    5 5 Cytuj
  • Marek Stoszek 28 wrz 2014
    Zenek napisał/a:

    Niestety jako stary Pasiak "ciemność widzę". Tak słabej Craxy dawno nie widziałem. Tylko ślepa wiara kibica nie dopuszcza myśli o katastrofie, ale czy to wystarczy...

    Na Cracovię jeżdżę od mniej więcej 1980 r. Najpierw oczywiście z Tatą i Bratem potem już samodzielnie :-). Odszczekuje , tylko bez aluzji :-), to co napisałem wcześniej. To co dziś widziałem to " są chwile dla których się żyje".
    PS. Sójka rozumiem Twój ból ale ta insynuacja o żydowskich korzeniach to prostactwo. Szczerz mówiąc wolałbym mieć żydowskie korzenie niż milicyjne :-)

    7 8 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    Dobry Wieczór! Łapy łapy cztery łapy! A na łapach pies kudłaty! Kto Dogoni psa? Kto Dogoni psa?... CRACOVIA!!! I To Uczucie Wyższości!!!!!!!!!

    4 6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 29 wrz 2014

    Byli zdrajcami,potem ubekami a teraz zwą się patriotami.My jednak wiemy prawda jest inna wisła to qrwa i milicyjna!!! To wam przypomina o swoim rodowodzie !
    HEEEEJ HEEEEEJ CRACOVIAAA!!!

    4 5 Cytuj
  • 2 paź 2014

    Czerwiński w zarządzie Miętta prezesem - literka "G" wciąż przed ts-em!!!!
    GTS GTS GTS !!! to wISEŁKA qurwą jest!!!!!!
    Każdy to powie CRACOVIA rządzi w Krakowie !!!

    4 6 Cytuj
  • 3 paź 2014

    po co tyle chamstwa wystarczy się tylko cieszyc brawo cracowia

    4 4 Cytuj
  • Marek Stoszek 3 paź 2014
    OLO1 napisał/a:

    po co tyle chamstwa wystarczy się tylko cieszyc brawo cracowia

    Dokładnie 108 % poparcia dla OLA. Jako stary i wiekiem i stażem kibic Pasów uważam że nie ma potrzeby wulgarnymi wpisami okazywać radości. Nie ma wątpliwości do przyszłych derbów "rządzimy" w Krakowie cieszmy się z tego bez wulgaryzmów i niepotrzebnych napięć.

    4 6 Cytuj

Odpowiedz