Forum » Sport

Cracovia

  • mateusz nowakowski 24 sty 2015

    Moooże.... w co wątpię ale wolał bym się mylić... Cracovia Pany!

    5 3 Cytuj
  • 24 sty 2015

    Dajcie już spokój z tymi "Panami". Są dwie drużyny z Krakowa , i Wisła , i Cracovia obie są Panami ,a kibicować powtarzam KIBICOWAĆ powinniśmy tak jednej jak ,i drugiej drużynie.

    2 4 Cytuj
  • Tomasz 24 sty 2015

    u nas na craxie jest na ajaxie hehehehhehehehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

    1 6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 11 lut 2015

    skarbek kibicować to ty możesz nawet pcimiance pcim(jeśłi taka wogóle jest) a nie pisz żęby kibicować wisle i Cracovii. PS.w Krakowie jest też hutnik,garbarnia itp...
    strick666 u was na wisełce jest jak na komendzie....

    3 2 Cytuj
  • 11 lut 2015
    mateusz100 napisał/a:

    skarbek kibicować to ty możesz nawet pcimiance pcim(jeśłi taka wogóle jest) a nie pisz żęby kibicować wisle i Cracovii. PS.w Krakowie jest też hutnik,garbarnia itp...
    strick666 u was na wisełce jest jak na komendzie....

    strickiem się nie Przejmuj przecież on pisać nawet nie Umie!!! co to za słowo "craxa"? chyba że Ujadacze mają jakiś Słownik Wyrazów Obcych? Tak Dla Przypomnienia: Komunę Obalono!!!!!

    1 6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 15 lut 2015

    Ja się nim nie przejmuje tylko mam bekę z niego.
    Oni tak mają że żyją w świecie wirtualnym...

    1 2 Cytuj
  • 13 mar 2015

    https://www.youtube.com/watch?v=l3lKNdZNKUg
    Powtórka 21 03 2015 na gejmonta

    2 3 Cytuj
  • 13 mar 2015
    mateusz100 napisał/a:

    skarbek kibicować to ty możesz nawet pcimiance pcim(jeśłi taka wogóle jest) a nie pisz żęby kibicować wisle i Cracovii. PS.w Krakowie jest też hutnik,garbarnia itp...
    strick666 u was na wisełce jest jak na komendzie....

    Prawdziwy kibic ,a nie bandyta kibicuje wszystkim w około Dalinowi , Pcimiance , Orłowi i wielu innym drużynom. Natomiast jak ktoś nastawia się na wojnę to tak myśli jak Mateusz100. Może jeszcze dodam , że jako mały chłopiec w latach 70-tych jeździłem z ojcem na różne mecze nawet z Crakovią czy Wisłą na ŚLĄSK dzisiaj nie uwierzysz jak Ci powiem ze nawet ze Ślązakami czy wygrali nasi czy Ślazacy nikt się nie bił nie ubliżał potrafili razem wszyscy to godnie przeżywać , a na końcu Krakus ze Ślązakiem napić się wódki. To były mecze na stadionach na Górniku czy Ruchu nie 5 czy 15 tyś ludzi a 50 ,a nawet 100tys. Ale to była kultura.

    6 1 Cytuj
  • 13 mar 2015

    Cracovia- Piast 3:1 i dobrze .Niestety jutro Legia : Wisła też 3:1 szkoda

    1 1 Cytuj
  • 14 mar 2015
    Skarbek napisał/a:

    Cracovia- Piast 3:1 i dobrze .Niestety jutro Legia : Wisła też 3:1 szkoda

    Polubiłem Cię!!

    1 3 Cytuj
  • 17 mar 2015

    hahahaha co za nieudacznicy, jaki wstyd dla Krakowa ! zaorać kurnik przy kałuży ! hahahahahaha

    4 2 Cytuj
  • 18 mar 2015
    Kibel z Vegi napisał/a:

    hahahaha co za nieudacznicy, jaki wstyd dla Krakowa ! zaorać kurnik przy kałuży ! hahahahahaha

    a twoi nieudacznicy kiedy grają w PP?

    1 5 Cytuj
  • 18 mar 2015

    Moi nieudacznicy grają w Lidze Mistrzów ;) hahaha dostać bęcki od amatorów hahahahaha

    3 2 Cytuj
  • 18 mar 2015
    ksgrzes napisał/a:

    a twoi nieudacznicy kiedy grają w PP?

    Chłopcze jeśli nie wiesz w jakiej sytuacji była Wisła kiedy grała w PP to sie nie wypowiadaj. Wisła bynajmniej nie odpadła z klubem z II ( ! ) ligi . Haha

    3 3 Cytuj
  • Andrzej 18 mar 2015
    marcin007 napisał/a:

    Chłopcze jeśli nie wiesz w jakiej sytuacji była Wisła kiedy grała w PP to sie nie wypowiadaj. Wisła bynajmniej nie odpadła z klubem z II ( ! ) ligi . Haha

    Jeśli chłopcze nie znasz znaczenia niektórych słów, nie używaj ich. Haha.
    http://sjp.pwn.pl/slowniki/przynajmniej.html
    http://sjp.pwn.pl/slowniki/bynajmniej.html

    3 2 Cytuj
  • 18 mar 2015

    Beka to jest z krakowi która baty od amatorów dostaje hahahahahahaa :D 4:0 od AMATORÓW hahahahahahaha

    4 2 Cytuj
  • 18 mar 2015
    marcin007 napisał/a:

    Chłopcze jeśli nie wiesz w jakiej sytuacji była Wisła kiedy grała w PP to sie nie wypowiadaj. Wisła bynajmniej nie odpadła z klubem z II ( ! ) ligi . Haha

    Przypomnij sobie chłoptasiu mecz (kupiony sędzia) z Wartą Poznań!! Później dostaliście od Lecha!
    Zauważyłem wzmożoną Aktywność kibiców rybek gts....Ciekawy jestem jak Będzie po sobocie?
    Hot Gts Dog z Musztardą Będzie Smakował po meczu Wspaniale!!

    1 5 Cytuj
  • 18 mar 2015

    Ksgrzes mam prośbę.... poczytaj sobie (zwłaszcza ostatnią stronę)
    http://www.cracovia.krakow.pl/read.php?11,2249930,page=1
    a potem podyskutujemy :)

    3 Cytuj
  • 19 mar 2015

    zdjecie
    Tylko To Mi się Spodobało...

    5 Cytuj
  • Marek Stoszek 19 mar 2015

    Mam takie pytanie do takiego_gościa co będzie z waszych szyderstw jeżeli Wisła z Nami w sobotę przegra, no bo tego nie można wykluczyć. Jak wiadomo polska liga jest słaba i nieprzewidywalna i każdy z każdym może wygrać i odwrotnie. Oczywiście nie usprawiedliwiam Cracovii po kompromitacji z Błękitnymi ale i Wisła z Zawiszą też się ośmieszyła więc bez histerii i czekamy na derby.

    2 3 Cytuj
  • 19 mar 2015

    Gdyby Marku Zawisza grał na trzecim poziomie rozgrywek (jak Błękitni) to moglibyśmy mówić o ośmieszeniu. Porażka jest zawsze możliwa, bo jak mawiał śp. Kazimierz Górski - "Piłka jest okrągła".
    Ale Cracovia przegrała 2 razy po 0;2 z drugoligowcem..... to już nie przypadek.
    A puentą jest wypowiedź Kapustki

    4 2 Cytuj
  • 19 mar 2015
    taki_gość napisał/a:

    Gdyby Marku Zawisza grał na trzecim poziomie rozgrywek (jak Błękitni) to moglibyśmy mówić o ośmieszeniu. Porażka jest zawsze możliwa, bo jak mawiał śp. Kazimierz Górski - "Piłka jest okrągła".
    Ale Cracovia przegrała 2 razy po 0;2 z drugoligowcem..... to już nie przypadek.
    A puentą jest wypowiedź Kapustki

    To ja nie Chce Wiedzieć co Będziecie pisać jeśli przegracie w sobote!! Sędzia,Zielony Stolik? Wstyd przegrać z 2 ligowcem ale jaki Będzie Wstyd jeśli Drużyna która gra w LM (jak pisał Narwaniec z Vegi) Przegra z Cracovią?

    1 4 Cytuj
  • 20 mar 2015
    ksgrzes napisał/a:

    To ja nie Chce Wiedzieć co Będziecie pisać jeśli przegracie w sobote!! Sędzia,Zielony Stolik? Wstyd przegrać z 2 ligowcem ale jaki Będzie Wstyd jeśli Drużyna która gra w LM (jak pisał Narwaniec z Vegi) Przegra z Cracovią?

    A przegramy?? :)

    4 1 Cytuj
  • 20 mar 2015
    taki_gość napisał/a:

    A przegramy?? :)

    Dla Przypomnienia jesień 2014 Cracovia wygrywa 1:0 w Derbach Krakowa.....
    Wtedy Też Byłeś Przekonany o Wygranej tfu o Cudzie Smudy:-)

    5 Cytuj

Odpowiedz