Forum » Sport

Cracovia

  • 14 gru 2017

    hahahaha dostać u siebie takie baty hahaha tylko dupovia potrafi tak zebrać ;D banda menela i na trybunach i na stadionie hahahaha coscie tak cicho gowniaki coscie tak cicho ?:D

    I jeszcze jedno...
    BUAHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH macie wiesnioki derby HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

    6 6 Cytuj
  • 19 gru 2017

    Szkoda tylko klubu, który będzie musiał zapłacić tłustą karę za wybryki kibiców.
    Tutaj od około 3:00 minuty widać kto zaczął:
    https://www.youtube.com/watch?v=WDdA2MCXEnA

    Myślę, że Cracovia powinna pociągnąć do odpowiedzialności kibiców którzy to zrobili.
    Zrsztą tutaj piszą: https://www.kibice.net/news/6646-195-derby-krakowa.html w komentarz, że kibice Cravovii mobilizują sie jedynie na meczach derbowych, że pozostałe mecze olewają.

    4 Cytuj
  • 10 lip 2018

    Ja myślę, że Cracovia w tym sezonie z trenerem Probierzem zajmie co najmniej 4 miejsce :))

    2 8 Cytuj
  • 10 lip 2018
    martyna277 napisał/a:

    Ja myślę, że Cracovia w tym sezonie z trenerem Probierzem zajmie co najmniej 4 miejsce :))

    Bez snajpera klasy Krzysia Piątka......to będzie CUD. Ale przynajmniej mamy Swój stadion ....hehehe.

    3 10 Cytuj
  • 10 lip 2018
    ksgrzes napisał/a:

    Bez snajpera klasy Krzysia Piątka......to będzie CUD. Ale przynajmniej mamy Swój stadion ....hehehe.

    Mała poprawka macie podpisany wynajem i nie macie zadłużenia. Stadion nie jest własnością Cracovii, a Miasta Krakowa.

    9 3 Cytuj
  • 11 lip 2018
    Powodzianin_ napisał/a:

    Mała poprawka macie podpisany wynajem i nie macie zadłużenia. Stadion nie jest własnością Cracovii, a Miasta Krakowa.

    Mała poprawka MY Jesteśmy Operatorem Obiektu a wy wynajmujecie.

    3 10 Cytuj
  • 11 lip 2018
    ksgrzes napisał/a:

    Mała poprawka MY Jesteśmy Operatorem Obiektu a wy wynajmujecie.

    Jacy Wy, przepraszam czy ja jestem z Wisły? Nie, nie jestem. Od razu się napuszyłeś i założyłeś, że jestem kibicem Wisły.

    Jeszcze raz: macie podpisany wynajem i tytuł operatora, opłacacie wszystkie koszta funkcjonowania stadionu (analogia do tego jak osoba prywatna wynajmuje mieszkanie). Stadion nie jest jednak waszą własnością, a własnością Miasta Krakowa, czyli jego mieszkańców i osób płacącym tam podatki (tak, w tym mnie).

    Nieprawdą jest więc to co napisałeś, że macie swój stadion, bo w księdze wieczystej jest ktoś inny. To tak jakbyś mówił o wynajmowanym mieszkaniu, że "mam mieszkanie", Nie, nie masz. Wynajmujesz.

    Wisła również nie ma stadionu, bo stadion jest miejski. Tylko go wynajmowała na godziny - analogia z hotelem na godziny. Dlatego miała drożej niż Cracovia.

    Dziękuje, możesz się puszyć dalej.

    7 3 Cytuj
  • 11 lip 2018
    Powodzianin_ napisał/a:

    Jacy Wy, przepraszam czy ja jestem z Wisły? Nie, nie jestem. Od razu się napuszyłeś i założyłeś, że jestem kibicem Wisły.

    Jeszcze raz: macie podpisany wynajem i tytuł operatora, opłacacie wszystkie koszta funkcjonowania stadionu (analogia do tego jak osoba prywatna wynajmuje mieszkanie). Stadion nie jest jednak waszą własnością, a własnością Miasta Krakowa, czyli jego mieszkańców i osób płacącym tam podatki (tak, w tym mnie).

    Nieprawdą jest więc to co napisałeś, że macie swój stadion, bo w księdze wieczystej jest ktoś inny. To tak jakbyś mówił o wynajmowanym mieszkaniu, że "mam mieszkanie", Nie, nie masz. Wynajmujesz.

    Wisła również nie ma stadionu, bo stadion jest miejski. Tylko go wynajmowała na godziny - analogia z hotelem na godziny. Dlatego miała drożej niż Cracovia.

    Dziękuje, możesz się puszyć dalej.

    A no popatrz....

    4 6 Cytuj
  • 16 wrz 2018

    ksgrzes napiszesz nam coś ciekawego? :)

    6 1 Cytuj
  • 23 paź 2019

    Dalin Myślenice - Cracovia II, sobota, godz. 15:00

    Zobaczymy ilu kibiców Cracovia ma w Myślenicach :D

    ksgrzes- będziesz? :)

    5 5 Cytuj
  • 23 paź 2019
    Głos Trybun napisał/a:

    Dalin Myślenice - Cracovia II, sobota, godz. 15:00

    Zobaczymy ilu kibiców Cracovia ma w Myślenicach :D

    ksgrzes- będziesz? :)

    zdjecie

    4 3 Cytuj
  • 24 paź 2019

    Czyli pomalujesz koszulkę w pasy i będziesz w sobotę?

    Pasy, pasy to cieniasy :D

    5 6 Cytuj
  • 27 paź 2019
    Głos Trybun napisał/a:

    Czyli pomalujesz koszulkę w pasy i będziesz w sobotę?

    Pasy, pasy to cieniasy :D

    https://www.radiokrakow.pl/sport/kolejny-problem-krakowskiej-wisly-145267/ Weź sobie jakąś gałązkę i idź pilnuj,a nie wypisuj głupot.

    5 3 Cytuj

Odpowiedz