Forum » Sport

Cracovia

  • 25 maj 2011

    [quote=Isaac KSC] Ej Piotruś, Piotruś..kiedy Ty zmądzrzejesz?Jagielonia mecz sprzedała? taaa pewnie... bo po co grać w europejskich pucharach?! mieć szanse się wypromować?! a na dodatek dobrze zarobić?! ehh...z kim ja polemizuje?-:)Po tym meczu można śmiało stwierdzić, że to utrzymanie(o ile stanie ono się faktem) jak najbardziej Cracovii się należy! [/quote]

    Na utrzymanie się zepspół pracuje cały rok a nie jedną kolejkę cudów. I liga KSC !

    5 1 Cytuj
  • 25 maj 2011

    Następny "mądry"piszący o kolejce cudów...Lech pokonuje słabą Polonię, Legia słabą Arkę, Cracovia "gryząca" trawę leje walczacą o europejskie puchary Jagielonię a dla co po niektórych to są cuda?
    Usłuszy jeden z drugim cos i powtarza w kólko to samo...nie mając o tym zielonego pojęcia.

    Naprawdę dyskusja, z niektórymi to jak walenie głową w mur.

    TYLKO CRACOVIA!!!!!!!!

    8 Cytuj
  • 26 maj 2011

    Cracovia wygrała zasłużenie, z trzech drużyn walczących o utrzymanie zaprezentowała się najlepiej, słaba Arka, Bytom równie słabo choć ambitnie, no ale przed nami jeszcze ostatnia kolejka, wszystko się może zdarzyć. Wypowiedż Szałatowa o pampersach poskutkowała :-).
    Tylko Wisła!!!!!

    1 8 Cytuj
  • 26 maj 2011

    Standardzik jak na s rakse.

    Komisja Ligi nałożyła karę finansową w wysokości dziesięciu tysięcy złotych na ksc w związku z poważnymi zaniedbaniami organizacyjnymi (wejście osoby nieuprawnionej do szatni sędziów po zawodach i brak właściwej reakcji służb porządkowych) oraz szczególne natężenie wulgaryzmów podczas meczu 28. kolejki Ekstraklasy ksc - Widzew Łódź

    8 1 Cytuj
  • 26 maj 2011

    dobry mecz craca zagrała nie jestem jude , kibicuje wisełce ale niech nasz rejon reprezentują dwie drużyny ,a nie tylko śląsk i stolyca

    7 Cytuj
  • 29 maj 2011

    I co pieski? jak wam w dzióbkach? Teraz MY się pośmiejemy jak wylosujecie FC Majtkowice Figaszwili w drodze do LM i będzie jak zwykle. TYLKO PASY

    10 Cytuj
  • 29 maj 2011

    jak zwykle to jest to, że fartem się znowu utrzymaliście- który to już raz zresztą- na szczęście wy o pucharach to możecie tylko pomarzyć-:)

    8 Cytuj
  • 29 maj 2011

    no cóż pozostaje tylko powiedzieć... ZAWSZE NAD WAMI :D i udowodnimy kolejny raz w przyszłym sezonie..;) a tak serio.. to gratuluje utrzymania..;)

    8 Cytuj
  • 29 maj 2011

    A ja się cieszę WISŁA ma mistrza, Cracovia się utrzymała ..... jesienią znowu DERBY :)

    5 1 Cytuj
  • 29 maj 2011

    śmieszne jakim fartem wy sie zawsze utrzymacie!;/ byłem pewien dzisiejszej waszej porażki i mimo, że jestem kibicem wisły to łudziłem się, że arka dotrzyma ten remis ze śląskiem.

    prawda jurek. Cracovio wy o pucharach możecie tylko pomarzyć to po pierwsze. A po drugie. Naprawde cieszy was perspektywa kolejnych przegranych derbów??:)))))

    6 1 Cytuj
  • 30 maj 2011

    1. zwycięzcą tego sezonu jest CRACOVIA naprawdę pokazała charakter
    2. wisła ze swoimi pseudo gwiazdeczkami może zawojować co najwyżej z mistrzami takich krajów jak luxemburg malta andora tzn. z kelnerami amatorami
    3. wisła jest słaba tak jak nasza cała liga nie ma zespołu godnego mistrza
    4. WISŁA i CRACOVIA prezentują podobny poziom
    5. wisła za cupiała nigdy nie wejdzie do ligi mistrzów
    6. CRACOVIA w przyszłym sezonie wzmacniając się 2 lub 3 dobrymi zawodnikami może powalczyć o puchary

    2 10 Cytuj
  • 30 maj 2011

    [quote=gość: wypunktowacz] 1. zwycięzcą tego sezonu jest CRACOVIA naprawdę pokazała charakter

    DDWRÓĆ TABELĘ, ŻYDZI NA CZELE

    2. wisła ze swoimi pseudo gwiazdeczkami może zawojować co najwyżej z mistrzami takich krajów jak luxemburg malta andora tzn. z kelnerami amatorami

    KIEDY OSTATNI RAZ KSC GRAŁA W PUCHARACH HMMM 18 ... ? :-)

    3. wisła jest słaba tak jak nasza cała liga nie ma zespołu godnego mistrza

    WISŁA TO WASZ MISTRZ KRAJU

    4. WISŁA i CRACOVIA prezentują podobny poziom

    HAHAHHAHAHA DAWNO SIĘ TAK NIE UŚMIAŁEM !

    5. wisła za cupiała nigdy nie wejdzie do ligi mistrzów

    ALE PRZYNAJMNIEJ ZDOBYWA MISTRZA POLSKI ROK ZA ROKIEM, A NIE WALCZY (NIE ZAWSZE CZYSTO O UTRZYMANIE SIĘ W LIDZE. ZIELONY STOLIK ZNOWU POMÓGŁ KSC ?

    6. CRACOVIA w przyszłym sezonie wzmac niając się 2 lub 3 dobrymi zawodnikami może powalczyć o puchary [/quote]

    HAHAHAHHA PUCHARY TO TY ZOBACZYSZ ZA 300 LAT

    8 2 Cytuj
  • 30 maj 2011

    [quote=gość: wypunktowacz] 1. zwycięzcą tego sezonu jest CRACOVIA naprawdę pokazała charakter [/quote]

    Trzeba było na początku sezonu ustalić, że zwycięzcą jest zdobywca 14 miejsca, wtedy byłoby wszystko jasne :)

    [quote=gość: wypunktowacz]
    2. wisła ze swoimi pseudo gwiazdeczkami może zawojować co najwyżej z mistrzami takich krajów jak luxemburg malta andora tzn. z kelnerami amatorami [/quote]

    Wydaje mi się, że pójdzie troszkę lepiej, jeśli udało się wygrać z kelnerami z "Baru pod Kałużą"

    [quote=gość: wypunktowacz]
    3. wisła jest słaba tak jak nasza cała liga nie ma zespołu godnego mistrza
    [/quote]

    Czyli zdobywając Majstra okazaliśmy się najlepsi wśród 16 słabeuszy. To też dobre :)

    [quote=gość: wypunktowacz]
    4. WISŁA i CRACOVIA prezentują podobny poziom
    [/quote]

    No jeśli 56 = 29 to masz chłopczyku rację :)

    [quote=gość: wypunktowacz]
    5. wisła za cupiała nigdy nie wejdzie do ligi mistrzów
    [/quote]

    Natomiast Cracovia za Filipiaka (zauważyłeś, że napisałem nazwisko dużą literą?) ma nadal realne szanse spaść do I ligi :)

    [quote=gość: wypunktowacz]
    6. CRACOVIA w przyszłym sezonie wzmacniając się 2 lub 3 dobrymi zawodnikami może powalczyć o puchary [/quote]

    Dobrze, że za marzenia się nie płaci :)

    P.S. Przepraszam prawdziwych kibiców Cracovii za ironię, ale denerwują mnie głupawe posty idiotów.

    7 2 Cytuj
  • 30 maj 2011

    hahaha taki gośc 100% poparcia!

    nic dodać nic ując!

    6 1 Cytuj
  • 30 maj 2011

    Niemożliwe stało się możliwym!

    Wrażenia z ul: Wielickiej-bezcenne!

    AVE CRACOVIA!!!

    ps nawiasem mówiąć nie wiedziałem, że Bełchatów to taka dziura.

    2 8 Cytuj
  • 31 maj 2011

    Poziom naszej ligi jak bardzo mnierny ponieważ grają w niej takie drużyny jak krakowia.

    JEśli w sezonie można kupić/sprzedać mecz, zagrać jedno spotkanie na przyzwoitym poziomie w ciągu roku i utrzymać się to są to poprostu jaja !

    Przyszłość jest jedna - krakowia w II lidze.

    7 1 Cytuj
  • 31 maj 2011

    [quote=gość: wypunktowacz] t jednak najbardziej dałbym konia z rzędem takiemu gościowi gdybys powiedział mi takie rzeczy w realu juz dawno pozegnalbys sie ze zdrowiem no ale w dobie internetu nawet matoły mogą... [/quote]

    I to świadczy o Twoim poziomie intelektualnym, o ile rozumiesz co znaczy słowo INTELEKT. Pokaż mi w którym poście wyraziłem się źle o Tobie używając słów powszechnie uznawanych za niecenzuralne? A Ty piszesz do mnie "matole". Czyżby pomyliło Ci się z piosenką tak powszechnie śpiewaną ostatnio na stadionach o premierze rządu?

    7 1 Cytuj
  • 31 maj 2011

    [quote=Isaac KSC] Niemożliwe stało się możliwym!

    Wrażenia z ul: Wielickiej-bezcenne!

    AVE CRACOVIA!!!

    ps nawiasem mówiąć nie wiedziałem, że Bełchatów to taka dziura. [/quote]
    Kaczmarek i Dudzic najlepsi!

    2 9 Cytuj
  • 31 maj 2011

    [quote=gość: PiterS] Poziom naszej ligi jak bardzo mnierny ponieważ grają w niej takie drużyny jak krakowia. [/quote]

    To tak jak z poziomem tego forum, jest dosyć niski jak takie "intelygenty" jak Ty w nim się udzielają.

    [quote=gość: PiterS] JEśli w sezonie można kupić/sprzedać mecz, zagrać jedno spotkanie na
    przyzwoitym poziomie w ciągu roku i utrzymać się to są to poprostu jaja ! [/quote]

    No widzisz zydki zawsze miały smykałke do handlu-:) 7 na 8 wygranych meczy kupić -liga wg. Piotrusia-:)

    [quote=gość: PiterS] Przyszłość jest jedna - krakowia w II lidze. [/quote]

    Ja z kolei myślę, że Twoja przyszłość jest w szpitalu im J. Babińskiego!

    2 7 Cytuj
  • 6 cze 2011

    Mateusz Klich nowym, pasiastym reprezentantem Polski :)

    3 9 Cytuj
  • 6 cze 2011

    Ja tak z innej beczki. Ja jestem informatykiem i z dziada pradziada jestem kibicem Wisły jeżdżę z ojcem na mecze itd. Pracuje w firmie Comarch. Wszyscy wiedzą że jestem Wiślakiem i z tego powodu nie mam problemów. Mój kuzyn pracuje w Telefonice raz przy jednym dyrektorku o nazwisku Z /tak jak taki mały ptaszek z małym móżdżkiem/ wypadł mu bryloczek "Craxy"i ten prostak na dwa tygodnie skierował go na najbardziej syfiasty wydział na Wielickiej. Tak mi się trochę łyso zrobiło ze również tacy ludzie są Wiślakami.

    3 11 Cytuj
  • 6 cze 2011

    i dobrze zrobil ze go tam skierowal :) kumaty dyrektor :)

    9 3 Cytuj
  • 9 cze 2011

    Dla czego wszyscy kibice Wisły muszą być prostakami?

    11 Cytuj
  • 9 cze 2011

    [quote=gość: Daro] Dla czego wszyscy kibice Wisły muszą być prostakami? [/quote]

    Dlaczego napisałeś: "wszyscy" ?

    2 1 Cytuj
  • 9 cze 2011

    Faktycznie sorry z rozpędu nieco. Ale jak wspomnę o tym prostaku z telefoniki ,akurat mam wątpliwą okazje knura znać , i taki durny komentarz to mnie ponosi. Przepraszam za generalizacje.

    1 8 Cytuj

Odpowiedz