Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 30 cze 2010

    sorry, nie 10tej, a 19tej.

    Cytuj
  • 1 lip 2010

    thx, musze zawitac na to bp tylko w takim razie juz nie na nogach.

    Breezee to Cie kojarze.

    1 Cytuj
  • 2 lip 2010

    słyszałam o nowym klubie przy Dalinie .... słyszałam zec eny przystepne i ze teraz jest promocja ... kupujesz karnet i mozna cały dzien korzystac zczego sie chce czy to prawda?

    Cytuj
  • 2 lip 2010

    Max, a ja Ciebie nie. Który facet to Ty?:)

    Od połowy lipca rusza siłka w tym samym miejscu w którym było Interio, podobno ma być nieźle, sprzęt podobno fajny - zobaczymy.

    Cytuj
  • 2 lip 2010

    a czy w California Sport & Wellness są akceptowane karnety multisportu Benefit ?

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    od jakiegos czasu chodziłam na zajecia w californii ale mam juz dość tego zamieszania,słyszałam tez ze podobno prowadza tam zajecia instruktorzy bez uprawnien czy to prawda???? gdzie w myslenicach sa jeszcze organizowane zajecia fitness?????

    Cytuj
  • 16 lip 2010

    [quote=frachas]Witam wszystkich forumowiczów!

    Niedawno przeprowadziłem się z Krakowa w okolice Myślenic,
    poszukjuję siłowni - fitnes klubu w Myślenicach, adresy oczywiście potrafię wyszukać w internecie (znalazłem np. California, Fenix, Abat), ale chodzi mi o opinie użytkowników, np która siłownia z wymienionych (a może są jeszcze jakies inne) najlepsza, dzie fajna atmosfera, gdzie najlepszy sprzęt, jakie ceny itp.

    Z góry dzięki
    Pozdrawiam [/quote]

    Cytuj
  • 16 lip 2010

    witam...
    podobno od czwartku działa siłka na konopnickiej,ale za bardzo nie wiem,gdzie to jest,słyszałem tylko,że sprzęt fajny na pasach i klima jest i dużo miejsca

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    Muszę się wybrać, ciekawe jak będzie. Miejsca dużo, to wiem, bo jest to w miejscu starej Interio.
    Niedaleko rynku, przy sklepie Husquarny.

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    cennik : 60zl/10 wejsc, 1 wejscie/8zl

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    miesieczny/ 75zl

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    to obsługuje ktos inny ?

    sprzet sie cos zmienil czy jest ten sam ?

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    właściciel inny , sprzet nowy , wymalowane i odświeżone

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    I przetestowałam:)
    Mnie się podoba. Tanio, dobry sprzęt, jest na czym ćwiczyć, parę naprawdę fajnych maszynek, godziny otwarcia ok.

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    Dla kobiet taniej o 50%

    Cytuj
  • 22 lip 2010

    byłem i sprawdziłem osobiście...nie będę się rozpisywał tylko powiem krótko-zdecydowanie najlepsza siłka w myślenicach,sprzęt ekstra (szkoda tylko że nie ma bramy,ale wszystko można zrobić na innych maszynach,a brama podobno ma pojawić się we wrześniu),ceny przystępne (dla tych co wolą oddychać smrodem,wilgocią i grzybem taniej jest w feniksie),odżywki w zajebistych cenach i napoje w cenach sklepowych albo nawet taniej (więc nie trzeba wcześniej kupować "żeby zaoszczędzić")
    dla kobiet wstęp po 4 zł (żałuję że nie jestem kobietą :-) )
    jest klima i są wentylatory,generalnie jest ok-polecam

    Cytuj
  • 22 lip 2010

    Też brakuje mi bramy, ale faktycznie da się wszystko zrobić na innych maszynach. Nie mówili mi, że we wrześniu będzie brama - fajnie. Ławka skośna też ma się pojawić, bo złożyłam zażalenie:):):)
    Nic się nie martw Sajgon, zrobimy z Ciebie kobietę;P

    Cytuj
  • 23 lip 2010
    Cytuj
  • 23 lip 2010

    weeee....nie ma takiego tematu !?
    p.s pozdrowienia dla "pakerów" w białych skarpetkach i funkiel nówkach adidasach z californi przesiadujących cały czas na korytarzu w oczekiwaniu na panie z aerobiku :-)) ciekawe,co wy potem robicie pod prysznicem ???

    Cytuj
  • 24 lip 2010

    trzeba sie bedzie przejsc po wakacjach :) ciekawe czy stali bywalcy interio wroca oby tak bo atmosfera tam bylo prze chu chu :D

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    Myślę, że w większości wrócą.
    Z tego co widziałam, to nie mogliśmy sobie znaleźć miejsca po zamknięciu Interio.
    Niektórym muszą się jeszcze karnety skończyć na innych siłach, tak jak np. mnie.
    Byłam w B-Kingu raz, zobaczyłam co chciałam. Teraz jeszcze 5 treningów i wracam na stare/nowe śmieci.

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    breezee ty to masz fajnie...
    dla was wjazd kosztuje 4 zeta , 30 za 10 wejść a 45 za karnet miesięczny...
    nic tylko sobie odciąć przyrodzenie i już będzie taniej :-))
    podobno od sierpnia rusza jakiś fajny aerobik ale to mnie nie dotyczy :-D

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    Też się cieszę, że tak tanio. Na BP płaciłam 70zł za 10 wejść, a tu miesięczny tak tanio.
    Nie planuję chodzić na aerobik i tak długo mi na siłce schodzi. Na każdym treningu robię trzy grupy mięśniowe, na każdą schodzi mi 20-30minut + na bieżni 45 minut + rozgrzewka przed i rozciąganie po treningu. Jak łatwo policzyć jakieś 150 minut + aerobik = chyba padłabym:)

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    No to Jacuś z Californi się wkurwi :D

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    A czy ma ktoś numer telefonu do tej nowo otwartej siłowni?

    Cytuj

Odpowiedz