Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 29 paź 2010

    haslam, o tej promocji powiedzial mi ostatnio ktos jak bylam odwiedzic stare smieci w fenixie ;D ale wiesz, na tej wsi zwanej Myślenicami ploty szybko sie rozchodza i kazdy musi dodac swoje 3 grosze bo by sie zesral ;)
    Mi sie tam dobrze pracowalo w fenixie, dopoki ktos sie nim jeszcze interesowal, i dopoki nie pojawily sie tam osoby ktore w ogole nie mialy pojecia o pracy na silowni i nie wiedzialy co to miotła, o mopie nie wspominajac...

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    W której siłowni jest najtańszy karnet ?

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Ja ma 3-miesięczny za 200zł

    Cytuj
  • 16 gru 2010

    wie ktoś może dlaczego zamknięto fenix`a?

    1 Cytuj
  • 3 sty 2011

    Czy ktos z was orientuje sie czy jak kupie karnet na siłownie ( przymieżam się do Californi ) to będe mogł liczyć na jakąś pomoc od instruktorów??bo zastanawiam się czy będzie ktoś kto mi doradzi ijak używać sprzętu i podpowie jakie ćwiczenia wybrać.... ???????nichce tam wejść na sale i stać jak sierota która nie wie co do czego służy... jakieś rady??

    Cytuj
  • 3 sty 2011

    Czy B-king to stare Interio?? Jakie są tam ceny jeśli można wiedzieć?

    Cytuj
  • adzygmunt 5 sty 2011

    Dotarłem dzisiaj do "Californi".
    Promocja styczniowa na siłownię jakuzzi i saunę 16 wejść = 88 zł
    Z zastrzeżeniem za wejście półgodzinne na saunę lub jakuzzi odcinają dodatkowo kupon.
    MW Info, że do południa jest taniej jest już nieaktualne,
    Od godz 16 tej pon-piątek jest bezpłatny instruktor doradca.
    Nie dopytałem czy prysznic po zajęciach jest płatny?

    Cytuj
  • 11 sty 2011

    Czy coś wiadomo co z FENIXem?
    Żadnych informacji
    czy jest zamknięte z powodu remontu czy też zamknięte definitywnie?

    Cytuj
  • 11 sty 2011

    Ponoc Feniksa na amen zamkneli.

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    Z fenixem to jest tak że najstarsi górale nie wiedzą:) Niby zamknęli a wieść gminna głosi że zaczeli oddawać pieniadze za karnety bo jak sie trafi dobre lokum to otworzą znów... Ale to tylko takie przecieki. Nie będę się bawił w typowanie szans powrotu na rynek po tym magicznym zamknieciu drzwi bez uprzedzenia. Nie będę sie także bawił w domysły na temat stosunków właścicieli fenixa z właścicielami lokalu. Moim zdaniem to zagranie z nagłym zamknieciem było bardzo nie fair.

    Cytuj
  • 14 sty 2011

    Witam
    Czy ktoś się orientuje, czy lokalne fitness-cluby oferują personalnych trenerów, którzy dobierają programy ćwiczeń indywidualnie i czuwają nad prawidłowym przebiegiem programu?

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    Podbijam pytanie wracam z leczenia kontuzji i musze sie przygotować do sezonu i poszukuje kogoś kto rozpisze mi program dość specyficzny i chciałbym wiedziec gdzie moge otrzymać taką pomoc w której siłowni? jeżeli jest ktoś z poza siłowni i ma takie możliwości to prosze o kontakt szaq@interia.eu

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    California na zarabiu! Polecam! Pełny kompleks i profesjonalizm!

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    tak california, jest trener, mozna pytac zawsze doradzi, jednak z tego co slyszalem to pomimo tego ze jest on tam do dyspozycji cwiczacych to jednak gosciowi za ulozenie idywidualnego planu treningowego sobie policzyl. Jesli chodzi o silownie ekstra ale jesli ktos liczy na fachowa pomoc to nie polecam (chocby dlatego ze fachowa to ona napewno nie bedzie)

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    Czy oprócz Californii na zarabiu można gdzieś pobiegać rano na bieżni tak ok 7. W Californii trzy bieżnie marki Domyos, żadna profesjonalna i dlatego pewnie dwie z reguły zepsute, w godzinach między 6-10 kolejka, chyba grafik napiszemy ze stałymi bywalcami.

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    nikt w californi nie inwestuje w sprzęt. Bieżnie popuste juz 2 tydzień, rowerki rozklekotane, cięzarki się rozkręcają, sprzęt w coraz gorszym stanie, nawet luster już nikt nie przeciera jak dawniej.
    Czas na zmiany , tylko że żaden klub nie jest otwarty tak rano i żaden tak długo i w pewnym sensie na to mają monopol. Zal tylko ,że kosztem klijenta.

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    Mam podobne odczucia co do Californii...jedyny plus to tylko to ze jest otwarta do 23.....a powie mi ktos jak wyglada siłownia na Bp? słyszałem ze jest niezle wyposazona...?

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    najlepszy sprzęt jest w b-kingu,nie jest nowy ,ale profesjonalny,bieżnia nie do zajechania (szkoda,że tylko jedna), czynne do 22.
    chodziłem do feniksa,na bp, do californii ale na dobre zadomowiłem się w b-king-u,polecam

    Cytuj
  • 31 mar 2011

    b-king to jest ta siłownia na ul.Konopnickej, naprzeciwko Husqvarny?

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    tak, tam koło Husqvarny; strasznie mili Panowie, wszystko kobiecie wytłumaczą, trochę tam "śmierdzi" tymi męskimi zapachami, ale da się wytrzymać, Można sobie przynajmniej popatrzeć :P

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    polecam B-king.wyposarzenie jast naprawde wporzadku i miejsca sporo czego brakowalo w fenixie.sam kilka lat cwiczylem w fenixie ale po upadnieciu musiałem sie przeniaś i B-king okazało sie swietne

    1 Cytuj
  • 26 kwi 2011

    Bylem ostatnio w Californii. Moze nie jest najwieksza silownia, ale zupelnie wystarcza, poza tym mila obsluga. Instruktor podszedl, dal pare wskazowek. Ogolnie rzecz biorac naprawde dobre wrazenie

    Cytuj
  • 23 maj 2011

    Z pewnością mogę polecić Californię:) dobry sprzęt, czyściutko, milutko i super obsługa. Jedynie co mnie tam rozczarowało, to brak jakichkolwiek efektów po Body Space:( Czy ktoś z Was korzystał z tej maszyny? Na licznych forach pojawiają się bardzo dobre opinie o Body Space, podobno super rezultaty! Ale ja nie miałam żadnych rezultatów.... może ta maszyna w Californi jest jakaś wadliwa? Podzielcie się swoimi doświadczeniami na ten temat.

    1 Cytuj
  • 23 maj 2011

    Polecam B-King atmosfera w porządku,kolesie też spoko jedyny minus to mało dziewczyn

    1 Cytuj
  • Malgorzata 25 maj 2011

    :) są dziewczyny

    Cytuj

Odpowiedz