Forum » Sport

Siłownie i fitness cluby w Myślenicach

  • 28 paź 2011

    I warto dodać, że zumba jest zumbą, a nie tańcem towarzyskim !!

    3 4 Cytuj
  • 29 paź 2011

    rzygać mi się chce,jak czytam te krypto reklamy

    10 4 Cytuj
  • 30 paź 2011

    To tylko moja opinia, a do klubu chodzę od momentu jak Fitmania jeszcze nie była Fitmanią - czyli długo :D

    3 6 Cytuj
  • 7 lis 2011

    hej wybieram sie na siłkę gdzie w Myślenicach mają najwiekszy wybór maszyn? Dzięki z góry

    4 1 Cytuj
  • 7 lis 2011

    W cooper standard lub telefonika

    18 5 Cytuj
  • 12 lis 2011

    polecam b-king,nie ma co się więcej rozpisywać

    3 11 Cytuj
  • 18 lis 2011

    Polecam fitness w klubie California.

    1 6 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Witam

    Mam pytanie odnośnie instruktora w Californi, czy ma o tym pojęcie jak jak dobrać indywidualnie ćwiczenia i potem wykonywanie tego planu pod Jego okiem?
    Albo gdzie indziej jest instruktor w miarę.

    2 3 Cytuj
  • 21 lis 2011

    marcin w b-king

    5 3 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Witam, czy są chętne na aerobik o godz 16 w tygodniu? (jeśli zbierze się min 6 osób to zrobią o tej godz w Ponte lub w innej...)

    1 3 Cytuj
  • 29 lis 2011

    w fitmanii dużo osob chodzi na zumbe ? i ile trwają jednorazowe zajęcia?

    3 3 Cytuj
  • 29 lis 2011

    myślałem własnie aby popracować nad sobą a mam najbliżej do b-kinga, słyszałem że w b-kingu jest fajnie, ale podobno grupa stałych "koksuw" wysmiewa się z nowych, oraz z osób rozpoczynających swoją przygodę z siłownią, co tworzy niemiłą atmosferę w klubie... :( wiecie coś o tym? gdzie jest najlepiej na początek?

    7 Cytuj
  • 29 lis 2011

    ponte? hahaha, smiech.

    1 3 Cytuj
  • 30 lis 2011

    Nikt z nikogo się nie śmieje w B-KINGU, jestem tam stałym bywalcem i wiem coś o tym . Chłopaki sa w porządku .

    3 6 Cytuj
  • 30 lis 2011

    nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadał o atmosferze w B-kingu,wpadnij i sam się przekonaj,spokojnie możesz też liczyć na pomoc od każdego z ćwiczących

    4 5 Cytuj
  • 30 lis 2011

    przyjde niebawem, w takim bądź razie do b-kinga :)

    4 3 Cytuj
  • Malgorzata 30 lis 2011

    "pedoial" ponoć śmiech to zdrowie... a na zajęciach w Ponte i śmiechu i dobrej zabawy nie brakuje ... jak chcesz pośmiać się z nami zapraszam serdecznie :)

    1 2 Cytuj
  • 1 gru 2011

    Czyli nie ma chętnych na aerobik w tych godzinach? (15, 16) Szkoda, mi to obojętne gdzie by były zajęcia, może być Ponte, B-King, California, Fitmania....

    Cytuj
  • 1 gru 2011

    [quote=MiMalgorzata] "pedoial" ponoć śmiech to zdrowie... a na zajęciach w Ponte i śmiechu i dobrej zabawy nie brakuje ... jak chcesz pośmiać się z nami zapraszam serdecznie :) [/quote

    za to umiejętności troszke tak ;)

    1 3 Cytuj
  • 7 gru 2011

    kto był na zajęciach w Ponte a choć troszkę się zna na ruchu, gimnastyce prozdrowotnej, tańcu - ogólnie rzecz biorąc rekreacji wie że umiejętności instruktorom można doprawdy pozazdrościć i niektórzy jak widać TROSZKĘ zazdroszczą ;)

    4 2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    a ja wam powiem, ze 4 dziewczyny, ktore dzis przyszly do B-Kinga okolo 12.30 byly tak fajne, ze ciezko sie bylo skupic na cwiczeniach :)

    5 2 Cytuj
  • 15 gru 2011

    ktoś się orientuje kiedy na siłowni na bp jest malo osob ? w jakich porach ?

    1 Cytuj
  • 15 gru 2011

    w godzinach populudniowych, dzis bylem i byłem sam:)

    3 1 Cytuj
  • 15 gru 2011

    dzieki bardzo za odpowiedź :)

    1 Cytuj
  • 21 gru 2011

    w b-kingu pojawiła się trzecia ławka do wyciskania,tym razem skos w dół, oraz druga bieżnia....zaczyna się robić ciasno :-)))

    3 3 Cytuj

Odpowiedz