Forum » Sport

Barwy biało - czerwone.

  • 18 gru 2013
    2 2 Cytuj
  • adzygmunt 18 gru 2013

    Piłka ręczna, Ale mamy baby z jajami !!! Pokonały Francuzki!!!

    3 1 Cytuj
  • 18 gru 2013

    Kibice sukcesu : ))

    2 2 Cytuj
  • 18 gru 2013

    ależ mamy radość my kibice a przede wszystkim same zawodniczki kto widział wiadomości sportowe w tvp 1 ten wie

    2 Cytuj
  • adzygmunt 22 gru 2013

    Czwarte miejsce przed turniejem było nie do pomyślenia.
    Jest faktem. Olbrzymi sukces młodego zespołu pań. Brawo!
    Skoki mnie ...zaskoczyły. Rok, dwa lata temu krytykowałem Kruczka.
    Dzisiaj widać, że niekoniecznie trzeba być wybitnym skoczkiem, by mieć wyniki.
    Jako fachowiec dodam: wysoka forma trudna będzie do utrzymania aż ... do Olimpiady. Podobno Justyna nie ma tej najwyższej, można wierzyć.
    Ale skoczkowie już błyszczą. Z tym, że forma skoczków jest dużo łatwiejsza do utrzymania, lecz to także sztuka.
    Zaczynam ważyć medal olimpijski z jednej strony, Puchar Świata po drugiej stronie szali. A gdzie jest miejsce na piąte zwycięstwo na Alpe Cermis?

    4 Cytuj
  • adzygmunt 27 gru 2013

    Postanowili wyeliminować z tour de ski Justynę, kto - chyba Norwedzy!

    3 Cytuj
  • 28 gru 2013

    Nie ma Justyny to Sylwia pokazała lwi pazur. Brawo

    3 1 Cytuj
  • 29 gru 2013

    Na wszystkich portalach podano wiadomość o sukcesie Sylwii natomiast na Miasto Info cisza tak się ktoś oburzał gdy kiedyś napisałam że nie nadążają.Jedno jest pewne,napiszą wtedy jak władza będzie jej gratulować i będzie zdjęcie z kimś ważnym.

    18 1 Cytuj
  • 29 gru 2013

    A tu mamy reprezentanta Polski i jego motto.
    Patrz na narty.
    http://s1.kozaczek.pl/2013/12/21/jan-ziobro-1.jpg

    5 Cytuj
  • 29 gru 2013

    I przeszło to jakoś bez echa .Nasi dziennikarze jak widzą zwycięstwo to dostaja małpiego rozumu i wybaczą zwycięscy każdy debilizm.Sprawdza się w tym wypadku że siła nie idzie w parze z rozumem.

    3 Cytuj
  • 29 gru 2013

    Jak mówisz o dziennikarzach to tu jest coś o nich
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=mGcUwhdM4Vg

    Ps. W drugiej minucie jest cała prawda

    3 1 Cytuj
  • 29 gru 2013
    krowka123 napisał/a:

    I przeszło to jakoś bez echa .Nasi dziennikarze jak widzą zwycięstwo to dostaja małpiego rozumu i wybaczą zwycięscy każdy debilizm.Sprawdza się w tym wypadku że siła nie idzie w parze z rozumem.

    Nie masz racji krowka123 wszędzie były informacje o napisie na nartach naszego skoczka. Pierwszy z brzegu przykład masz tytaj:
    http://skoki-narciarskie.przegladsportowy.pl/Sporty-zimowe-Jan-Ziobro-i-napis-luz-w-dupie,artykul,190584,1,300.html

    Wrzuć sobie w wyszukiwarkę napis z nart i zobaczysz ike wyników Ci wyskoczy.

    3 Cytuj
  • 1 sty 2014

    Marit wycofała się z Tour De Ski :D

    1 Cytuj
  • adzygmunt 2 sty 2014

    Dla mnie to faktyczna choroba. Miała okazję być pierwsza W Tour de Ski. Byłem skłonny a nawet sądziłem, że słabsze? - wyniki w drugim i trzecim etapie, to oszczędzanie sił na bieg pod Alpe Cermis, gdzie mogła tylko przegrać z Johaug?
    Trochę to wyrównało Justynie możliwości walki o puchar.
    Gdzie dwóch się bije trzeci korzysta - Johaug?
    Pozostaje pytanie czy Justyna zdobędzie złoty medal na Olimpiadzie?

    1 Cytuj
  • adzygmunt 6 sty 2014

    Stało się! Nasze dawne złotka po gładko pokonanych Hiszpankach i Szwajcarkach, dostały kubeł zimnej wody na głowę!, po meczu z Belgią, Mundial, wyjazdy, profity, splendory, przeszedł działaczom koło nosa! Ja się zastanawiam czy to one powinny podstawiać głowy, czy nie PZS z Przedpełskim na czele.
    Pospolite ruszenie nawet nie starszych pań, które osiągnęły pułap swoich możliwości rok dwa temu. to zawracanie głowy, jak Wisły kijem. Leśni dziadkowie uwierzyli i każą nam klaskać?
    Runął piękny szklany pałac. Szkoda? tak! Czas ten szklany pył przetopić na solidną podstawę i budować na nim nową historię!

    1 Cytuj
  • 18 sty 2014

    Sylwia Jaśkowie znowu blisko podium.

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 22 sty 2014

    Zobaczyłem co się dzieje na początku drugiej połowy i... wyłączyłem TV! Dobrze zrobiłem? Oszczędziłem sobie nerwów.
    Czy Orły Wenty przepraszam Bieglera osiągnęły sukces? 5-6 miejsce w Europie?
    Podyskutujmy!

    Cytuj
  • 23 sty 2014
    adzygmunt napisał/a:

    Zobaczyłem co się dzieje na początku drugiej połowy i... wyłączyłem TV! Dobrze zrobiłem? Oszczędziłem sobie nerwów.
    Czy Orły Wenty przepraszam Bieglera osiągnęły sukces? 5-6 miejsce w Europie?
    Podyskutujmy!

    Tej drużyny nie było stać na więcej. To już nie Orły z czasów Wenty.
    A z innej beczki.... Szkoda Agnieszki Radwańskiej. Taka okazja na zwycięstwo w turnieju Wielkiego Szlema już się nie powtórzy :(

    1 Cytuj
  • Def Ibrylator 23 sty 2014
    adzygmunt napisał/a:

    Zobaczyłem co się dzieje na początku drugiej połowy i... wyłączyłem TV! Dobrze zrobiłem? Oszczędziłem sobie nerwów.
    Czy Orły Wenty przepraszam Bieglera osiągnęły sukces? 5-6 miejsce w Europie?
    Podyskutujmy!

    Wiesz, patrząc na to jak grali np. nasi piłkarze, to ekipa Bieglera spisała się fenomenalnie. Naszym piłkarskim pedałkom nie chce się za piłką biegać (bieganie nie sprzyja rozwojowi tłuszczu, makijażowi i fryzurom, co jest priorytetem dla naszych zniewieściałych piłkarzy), a szczypiorniści walczyli jak lwy. Może i brakło co nieco umiejętności, może Chorwacja była (bo była :) ) zbyt trudnym rywalem, ale walka była na najwyższym poziomie.

    Czasami sukcesu nie liczy się po zdobytych punktach a walce. Jak dla mnie ten jeden mecz był większym sukcesem niż ostatnie kilka lat gry naszych pseudo-kopaczy. Poszedłem spać z dumą, że nie może być nam wstyd. Poszedłem spać z myślą, że przy kolejnych mistrzostwach inne kraje będą do nas podchodzić jak do rywala z najwyższej półki. To jest nasze zwycięstwo. Słowo "Polska" będzie u nich powodowało dreszcz emocji a nie uśmiech z politowania.

    1 Cytuj
  • 23 sty 2014
    adzygmunt napisał/a:

    Zobaczyłem co się dzieje na początku drugiej połowy i... wyłączyłem TV! Dobrze zrobiłem? Oszczędziłem sobie nerwów.
    Czy Orły Wenty przepraszam Bieglera osiągnęły sukces? 5-6 miejsce w Europie?
    Podyskutujmy!

    Oj źle zrobiłeś. Mecz naprawdę dobry w wykonaniu Naszych szczypiornistów. Szkoda tylko straconej szansy na automatyczny awans na IO. Ale w drużynie można zauważyć bardzo duży Progres więc będzie dobrze. Trener Biegler robi naprawdę dużą robotę, widać tu prawdziwą niemiecką szkołę z resztą którą wprowadził z Wielkim efektem Bogdan Wenta. Brawo Brawo i Jeszcze Raz Brawo. Teraz tylko pokonać Islandię. Jak napisał Defibrylator Nasze Żelusie Powinni Brać Garściami: Ambicję, Wolę Walki,Determinację, od Naszych Piłkarzy Ręcznych. Panowie Jeszcze Raz Szacunek!!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 23 sty 2014

    Patrzę na ręczną okiem dawnego fachowca /instruktor i sędzia/ i jak widzę błędy to mnie trafia. To samo mam z siatkówką, mniej z koszem, sam nie wiem dlaczego. W koszu bardziej widzę taktykę, technikę, zasłony, kombinacje. Może dlatego, że się przegrywa albo wygrywa nie przez nokaut?, jak to jest w tych dwóch grach.

    Cytuj
  • 24 sty 2014

    Reprezentacja Polski zakończyła swój udział w mistrzostwach Europy porażką. Podopieczni Michaela Bieglera przegrali w Herning z Islandią 27:28 (16:13) i zakończyli turniej na szóstym miejscu. Jak zaczęli, tak skończyli. Dziękuję za te Mistrzostwa. Alfred Hitchcock mógłby z meczów Polaków mieć niezły materiał na scenariusz.

    Cytuj

Odpowiedz