Forum » Sport

Barwy biało - czerwone.

• 28 sie 2015
    adzygmunt napisał/a:

Komentator w niemieckiej TV "Włodarczyk nie zapłaci medalem za taksówkę jak jej kolega". Śmiać się czy płakać?

Wrzesień się zbliża i Sąsiadom trochę żyłka pulsuje;-)

1 Cytuj
  • adzygmunt 16 cze 2016

Pierwszy raz widziałem Lewego, tak harującego na boisku. Pazdan wymiatał z pod nóg Niemcom wszystko, z małym kiksem. Kapustka nie miał szans wejść do gry i coś ugrać. Broniliśmy zapamiętale remisu, Jeszcze nie mamy pewnego wyjścia z grupy

4 Cytuj
  • Def Ibrylator 17 cze 2016

Współczuję wczorajszego dnia lekarzom kardiologom i wszystkim jednostkom SOR, bo stany przedzawałowe miało chyba z 50% społeczeństwa.

Niemcy grali dużo lepiej, piękne podania (!!) klasa sama w sobie. Ale Polacy... obrona Częstochowy. Monte Cassino. Westerplatte. Po pierwszych 15 minutach czułem, że będzie 3:0 dla Niemiec. Po 15 minutach drugiej połowy czekałem na 1:0 dla Polski.

Gratulacje !

1 Cytuj
  • adzygmunt 22 lip 2016

MŚ juniorów Bydgoszcz 2016 Rzut młotem Zawodnik trafia w siatkę ogradzająca rzutnię. Młot nie zahacza o brzeg ogrodzenia a prawie w bok. Przebija siatkę, demoluje stolik sędziowski, kończy lot na stopie sędziego. Szczęście tak, ale niedbałość organizatora pewna. Odległość stopy od głowy to tylko 15o cm. To 1,5 m dzieliło sędziego od śmierci! Miał szczęście, ale gdyby go zabrakło?

Cytuj
  • adzygmunt 17 sie 2016

Dajcie sobie spokój z polityką w tym temacie! Jeszcze tu o niej?
    Dzisiaj czarny dzień dla Białego-czerwonych. Szczęściem, że nie totalnie. Trochę nadziei zostało po biegach pań i.....eliminacjach w rzutach młotem panów!
    I super niespodzianka Maria Andrejczyk

2 Cytuj
  • adzygmunt 18 sie 2016

Koniecznie trzeba dopisać:
    Położyłem krzyżyk na ręczniakach a tu: "masz babo placek"!!!!

Cytuj
  • adzygmunt 8 paź 2016

Pachniało Kazachstanem. 3:0 zamiast dobić cyt za Lewym to odpuściliśmy Glik w obronie słaby, ale celnie łupnął swoim. Komentatorzy chwalili Zielińskiego. Ja mam ambiwalentne odczucia za niecelne podania i brak przyjęcia piłki. Grosik grał tylko 45 minut. Milik wolał zejść z boiska. Grał tylko Lewandowski. Reszta panów woooolna!

1 Cytuj
  • adzygmunt 9 paź 2016

Trzeba mi posypać głowę popiołem Milik z taką kontuzją nie miał prawa nawet chodzić bez usztywnienia. A grał. Mnie mógł zmylić, ale w żadnym wypadku nie powinien zmylić lekarzy kadry. Przez to narazili zawodnika na pogłębienie kontuzji.

Cytuj
  • adzygmunt 11 paź 2016

Mecz beznadzieja, Teodorczyk grzebał w nosie, celnie smarkał jedną dziurką przy zatkanej kciukiem drugą.. Zielińki dwie akcje i nie było faceta murawie.
    Dzisiaj na boisku pracował Kuba
    Polacy są mistrzami w lekceważeniu przeciwnika.
    Z tej "męki" chleba nie będzie!

1 Cytuj
  • adzygmunt 11 lis 2016

Pierwszy raz widziałem grającą z zaangażowaniem TAKIM drużynę Kary pomogły? pomogły Szkoda tylko, że nie wiemy czy piwko czy wódeczka kosztowały 10 czy 100 tysięcy. Iwan tez zapłacił?
    Marne były pierwsze minuty drugiej połowy. ale trzy zero może je usprawiedliwić!

2 Cytuj
  • 12 lis 2016

Pomijając fakt że doszło do skandalicznych zachowań niektórych pseudokibiców rumuńskich , w sensie piłkarskim bardzo dobrze .

3 Cytuj
  • adzygmunt 14 lis 2016

1:1 szczęśliwe. Gol Słowenii to błąd obrony. Gol naszych wypracowany przez Kubę.
    Ogromna różnica pomiędzy pierwszym i drugim składem. Widać to było w drugiej połowie gdy kilku "jedenastkowiczów" poprawiło grę.
    SARKASTYCZNIE napiszę: aby druga "jedenastka" grała lepiej to mam dwie rady. Albo wyeksportować do lig zachodnich mnóstwo piłkarzy. Może niektórzy podniosą swój poziom. Niestety Kapustka to nieudany dla reprezentacji ruch.
    Druga rada. Zabronić obcokrajowcom gry w polskim klubie!!! Polska młodzież nie będzie grzała ławy gdy "zachodni emeryci" dorabiają do emerytury!!!!

Cytuj
  • adzygmunt 12 sty 2017

Ręczna...Polska Norwegia 20:22
    Zasadniczo odmłodzony skład ale pozostały stare błędy. Brak szybkiego ataku, wolny powrót do obrony, i zmiany w momentach, które skutkowały utratami bramek.
    Przed meczem byłem pewny wysokiej przegranej. Dwie bramki to w tej sytuacji sukces?
    Nie najwyższy poziom gry obu reprezentacji!

Cytuj
  • adzygmunt 14 sty 2017

O ręcznej już nic się nie da pozytywnego napisać.
    I... może dodam Z Norwegią w przewadze 6na 5 przez moment było 6 na 4 i nie zdobyliśmy gola Dzisiaj trener zagrał 7:6 Nowość dla nas, cóż z tego jak nie umieją nasi grac skutecznie!!!
    Stoch rewelacyjny. Martwi mnie "młodzież prowadzona przez Mateję. Zupełnie bez formy a zesłany Murańka im dorównał szybko Czy Ziobro wyskoczy z "Madejowego łoża"? Są oznaki, że być może!
    Mateja do zmiany!!!!

1 Cytuj
  • adzygmunt 16 sty 2017

Eliminacje w Nantes nie przegraliśmy w styczniu 2017 Przegraliśmy je dwa, trzy lata wcześniej grając nie odmładzaną kadrą!
    Tak mści się brak wizji co będzie za dwa trzy lata!!!

Cytuj
  • adzygmunt 10 cze 2017

Pierwsza połowa słaba, karny problematyczny. Robert miał 102% okazję a zmarnował jak trampkarz. Druga połowa lepsza Lecz tylko do 75 minuty. Chcieli dowieźć i dowieźli ale wstyd za ostanie 15min zostanie!

1 Cytuj
  • 16 cze 2017

Dziś MME U-21 POLSKA DO BOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Cytuj
  • adzygmunt 16 cze 2017

Pożyjemy, zobaczymy. Będzie radość albo zgrzytanie zębami, jak po wczorajszej siatce z Rosją!

1 Cytuj

Natura nie popełniła błędów: jeśli stworzyła przegranych, to znaczy ,że są potrzebni. Tylko dlaczego wybrała naszych?

1 1 Cytuj
  • 26 sie 2017

Zmarł Adam Wójcik Najlepszy Według mnie Polski Koszykarz.....

2 Cytuj
  • 25 maj 2018

Wiem że mundial i trzeba zarobić ale .....Parówki? Selekcjonerze.........zdjecie

5 Cytuj
  • adzygmunt 24 cze 2018

Taktyka Nawałki pt: „tonący brzytwy się chwyta” i posyła do gry Glika. Czemu?? Aby w razie jakiegoś ostrego starcia z przeciwnikiem ponowił nie zaleczoną kontuzję?
    Polski zespół spokojnie można nazwać TWA /towarzystwo wzajemnej adoracji/. Tak archaiczny sposób grania piłki wszerz i do tyłu a jak się pomyli przeciwnik "hura" do przodu już jest specjalnością Polaków.
    Czas pomyśleć także o zmianach w kadrze szkoleniowej.