Forum » Sport

Barwy biało - czerwone.

  • adzygmunt 27 lut 2010

    30 km morderczej walki i jeden metr różnicy.
    Mały taktyczny błąd Bjoergen na 20-30 m przed meta pozwolił Justynie metr wyjść do przodu.
    Dwa, trzy kroki wielokropku Bjoergen. I o tyle mądrzejsza Justyna.
    Na ostatniej prostej biegłem razem z nią po pokoju.
    Jadę do Kasiny TERAZ.

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    brawo Jóstynko !!! mamy złoty medal na ktury tak dłógo wszyscy czekaliźmy

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    no tym razem ad.. nie miałeś racji i panczenistki cię zaskoczyły, ale chyba zaskoczyły wszystkich . ten brąz to prawie jak złoto .

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    jeszcze dochodze do siebie;)

    Cytuj
  • 28 lut 2010

    A ja doszedłem wczoraj przed snem

    Cytuj
  • PatrycjA 28 lut 2010

    Emocji nie brakowało :) Brawo :)

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lut 2010

    Przyjemnie jest być zaskoczonym 'brązowym złotem".
    Szukałem wyników. Nie do końca jestem pewien, czy to co teraz napiszę, jest 100% prawda. Polki uzyskały drugi czas w tych zawodach. Co zresztą jest tylko wiadomością statystyczną.
    Czemu pan prezydent jeszcze nie wystosował zaproszenia na śniadanie do pałacu prezydenckiego?

    Cytuj
  • adzygmunt 2 mar 2010

    Sukcesy przyszły tak nieoczekiwanie, że Polski Komitet Olimpijski nie ma kasy na wypłatę za medale jakieś 1 milion 100 tys złotych.
    Czy to może oznaczać bankructwo PKOL`u?
    A może mniej kasy na gaże, diety, apanaże?

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    Prezes PKOL przed wyścigiem polek o trzecie miejsce gratulował im sukcesu -zajęcia czwartego miejsca ,okazało się że trzeba będzie płacić za trzecie ,

    Cytuj
  • adzygmunt 2 mar 2010

    To nie ma pan prezes "przechlapane" u Olimpijczyków?

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    a dzis kolejne sportowe emocje jakie dostarczom nam Orły Smódy . wieże w naszego pżywódzce trenera bo do świetny trener i myślę rze dobże pżygotóje naszych piłkaży do EÓRO 2010 w Polsce i na Ókrainie

    Cytuj
  • 3 mar 2010

    sorry ale w grze naszych piłkarzyków nie widzę/czuje żadnych emocji, przynajmniej na tym etapie

    Cytuj
  • adzygmunt 5 mar 2010

    Sigwald masz rację, bez emocji. Druga bramka była ładna!
    Edit: w moim poście napisałem wielokroPku. Przepraszam za literówkę. Winno być "wielokroku"

    Cytuj
  • adzygmunt 9 mar 2010

    Adam znowu drugi. Myślałem, że powalczy o trzecie miejsce w generalce. Niestety na marzeniu się skończy. Lecz przecież dozwolone są!

    Cytuj
  • adzygmunt 10 mar 2010

    Kornelcia na dopingu?
    Cały wysiłek sztafety poszedł!!!
    Nadzieja jest w próbce "B". "Ciemność widzę". :D

    Cytuj
  • Marek Stoszek 16 mar 2010

    "Nadzieja umiera ostatnia" i tylko głupcy jej nie mają. Niestety umarła dziś. Czy jest to szok,zaskoczenie dla mnie osobiście nie.Pamiętam słynną również olimpijską aferę w roku 1988 Calgary/mecz z Francją 6:2/ mojego kolegi z lodowiska Jarosława M on twierdził że doping podano mu w krokiecie A JA KURDE BALANS JESTEM KRÓLEWNA ŚNIEŻKA !!! Wkurza mnie to osobiście,jasne jest możliwe że podał jej to ktoś, bez jej wiedzy, w co nie wierzę ale to od tego są śledczy znaleźć i ukarać zresztą nie bądźmy dziećmi "pies psu ogona..."itd. Ale nie oszukujmy się sportowiec to nie dziecko i sam dobrze wie co w trawie piszczy. Może to bluźnierstwo ale np wzmagania omawianych tu narciarek biegowych w tym Naszej Justyny śledziłem z równym napięciem jak perypetie braci Mroczków w "M jak miłość" może to bluźniercze ale na tym poziomie komercji sport traktuje na równi z cyrkiem /nie chodzi mi tu o Kolegę z forum:-)/. Baron Pierre de Cubertin to już nawet sił nie ma żeby się w grobie przewracać. Olimpiada fajna rzecz popatrzeć można zawsze to lepsze niż durny film a wątki jak widać równie sensacyjne co niedorzeczne.

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    Właśnie zakonczył się ćwierćfinałowy mecz Agnieszki Rodwanskiej z Jelenę Dementiewom ,w kturym Aga wygrała 6:4 , 6:3 i tym samym awansowała do 1/2 finałó Indian Wells. To kolejny wielki sókces polskiego sportowca ,hciałbym wreszcie zobaczyć Polske w finale tak wielkiej imprezy ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 9 cze 2010

    Anita Włodarczyk to jest "gościówa'! Poprawić własny rekord i to o 34 cm. Ho, ho!!!

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    HISZPANIA - POLSKA

    6 : 0

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lip 2010

    Barcelona ME LA Jak na razie 12 miejsce w klasyfikacji. Czy mogło być lepiej? tak!
    Zawiódł Sz. Ziółkowski. Nosiło mu młot wszędzie, ale nie za granicę 79.03 m. Wiecznie piąty w ME. Niespodziewany brąz w dysku K. poprawia statystyki, nie nastroje. Jeszcze Kozłowski 400m i 1500m Demczyszak.
    Czy sztafeta 4 x 400 m M. coś zdziała? Jest dobrych dwóch czterystumetrowców, słabszy Klimczak i...?
    Pożyjemy zobaczymy.

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    no i na Annę Jagaciak miło było popatrzeć;)

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    Dzisiaj udowodni w trójskoku czy błyska nie tylko urodą.
    "De gustibus non est disputandum" /łac./

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    Jagaciak udowodniła bijąc rekord życiowy. Aby się zakwalifikować do finału trzeba było ustanowić rekord Polski co zrobiła Trybańska. To świadczy o poziomie trójskoku w Polsce.
    Doskonale Lewandowski i Kszczot ma 800 m.

    Cytuj
  • adzygmunt 30 lip 2010

    Barcelona przyniosła dwa medale srebro na 50 km i braz w młocie K. I radość i rozczarowanie. Pozostałe konkurencje? właściwie nie ma o czy pisać.

    Cytuj

Odpowiedz