Forum » Sport

Barwy biało - czerwone.

  • adzygmunt 31 lip 2010

    Sobota dniem polskim na ME w Barcelonie. Oczywiście na naszą miarę. Pasjonujący bieg Lewandowskiego i Kszczota; złoto i brąz. Srebro Majewskiego z małym niedosytem, lecz podobała mi się jego wypowiedź a np Ziółkowskiego wczorajsza nie. Trybańska - o czym tu mówić?
    Tyczka zabrakło szczęścia. Wiadomo mają je lepsi.

    Cytuj
  • adzygmunt 1 sie 2010

    Zapomniałem o brązie w skoku o tyczce. A skoro już dodaje to należy podkreślić dobre piąte miejsce w siedmioboju Tymińskiej.

    Cytuj
  • adzygmunt 1 sie 2010

    Lekkoatleci zrobili to co zapowiadali. Zdobyli dziewięć medali czyli o jeden więcej niż w Berlinie.
    Gdyby medal dołożyła sztafeta 4x400 m. Niestety zabrakło "pary" Kozłowskiemu to zrozumiałe. Klimczak chyba był najsłabszym ogniwem. W indywidualnym biegu także nie błysnął.
    Ale co tam przez okienko TV widać.
    Jest lepiej niż było na ostatnich mistrzostwach, i to razem dobrze rokuje dla polskiej królowej sportu!

    Cytuj
  • adzygmunt 1 sie 2010

    Szkoda dziewczyny.
    Jak wygląda droga w Zasani? Wąska, brak chodnika, marne pobocze!

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    Dzis na boisko wybiegną siatkarki, ciekawe jak się zaprezentują, czy Matlak da szanse na grę wychowance Dalinu?? Czy może będzie próbował ryzykownego ustawienia z Kaczor na przyjęciu??

    Cytuj
  • adzygmunt 6 sie 2010

    Dziękuję za przypomnienie. Ja także czekam na ten mecz!

    Cytuj
  • adzygmunt 6 sie 2010

    Mecz z adrenaliną zafundowana przez polski zespół. 1-szy set łatwo wygrany. 2-gi kompromitująco przegrany. 3-ci po walce i w końcówce błędu sędziny wygrany.
    Kosek grała bardzo poprawnie, brawo. Skowrońska jeszcze bez formy, Kaczor dużo lepsza od niej.
    Barańska miała duże okresy dobrej gry i kilka gładkich kiksów. Gajgał na boisku to pomyłka
    Brak przyjęcia i słaby blok. Jest co poprawiać.
    Jutro mecz,który powinny Polki wygrać ale jak zagrają równo!

    Cytuj
  • 6 sie 2010

    Mam pytanie o której godzinie grają dziewczyny i na jakim kanale?

    Cytuj
  • adzygmunt 6 sie 2010

    Polsat otwarty sobota /7 08 br./ godz. 16/15

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    hhmm kurcze jedynie końcówke obejrzałem bo niestety coś mi wypadło, a dziś na wesele, a jutro na poprawiny:):0 Myślałem że chociaz jeden mecz cały uda mi się obejrzeć, a tu nici. Wyczytałem że jednak Kaczor zaczynała na przyjęciu, Matlak ryzykuje zobaczymy co z tego będzie, może chce zrobić miejsce dla Zaroślińskiej na ataku lub po prostu mieć jedną wysoką zawodniczke na przyjęciu?.

    Cytuj
  • adzygmunt 7 sie 2010

    Mecz był słaby z obu stron. Kosek również.
    Z taką gra Amerykanki nam załadują 3:0
    Całe szczęście, że sport jest nieobliczalny ... do końca i jutro zasiądę przed TV pełen nadziei na dobre widowisko!

    Cytuj
  • adzygmunt 8 sie 2010

    Dzisiaj Kosek dla odmiany ciągnęła grę. Dziw, że nie ona została najlepszą zawodniczką meczu.
    Pierwszy set wskazywał na gładką wygraną Amerykanek.
    Wygrana cieszy, lecz trzeba pamiętać, że przeciwniczki grały w mocno przebudowanym składzie, dużo młodszym.

    Cytuj
  • adzygmunt 12 sie 2010

    O grze Polaków i reprezentacji i wczorajszym meczu z Kamerunem.
    "Wielkieś mi uczyniłaś pustki w sercu moim moja droga >reprezentacjo< tym zniknieniem swoim" /K/

    Cytuj
  • adzygmunt 14 sie 2010

    Za mocny przeciwnik, czy chwilowy brak formy?
    Siatkarki w śmiesznym stylu popłynęły a Japonią.
    Pokonać Niemki drugi raz to wyzwanie na pierwszą szóstkę najlepszych zespołów w turnieju.
    Z Tajwanem było po japońsku: "jako tako".

    Cytuj
  • adzygmunt 14 sie 2010

    Koszykarze pograli z Belgią. Dwie wieże, Zdały egzamin.
    Mnie szczególnie ucieszył walczący z uśmiechem Gortat. Bywały u niego inne mecze. Dobrze, że dzisiaj tej przykrej maniery nie było i od razu tyle punktów.
    Mniej optymistyczny w tym jest udział "polskich obcokrajowców". Znaczy to, że nie możemy doszkolić młodzieży do poziomu europejskiego.
    To wina systemu szkolenia i zbyt duży liczebnie udział obcokrajowców w naszej lidze. Młodzież grzeje ławę!

    Cytuj
  • adzygmunt 15 sie 2010

    Siatkówka pań.
    Matlak miał racje mówiąc, że ten mecz był dziwny./trener powinien wyciągać inne wnioski/.
    Dziwny dlatego, że Polki przegrały wygranego seta, i wygrały przegranego.
    Plus tej historii jest taki, że dalej jest mały kroczek do pierwszej szóstki!

    Cytuj
  • 15 sie 2010

    nie wiem czy wiecie, że Sylwia Jaśkowiec z Osieczan miała ostatnio poważny wypadek w czasie treningu.

    Cytuj
  • adzygmunt 21 sie 2010

    Jutro trudny mecz przed siatkarkami. Mecz z Brazylijkami może dać dużo do myślenia trenerowi. Trochę ponad dwa miesiące i mistrzostwa. Wydaje się, że tak szerokiego pola manewru i długiej wyrównanej ławki dawno nie było!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 22 sie 2010

    Co wydarzyło się Adamkowi?
    http://sport.onet.pl/boks/mordercza-walka-adamek-wciaz-niepokonany-w-wadze-c,1,3535742,wiadomosc.html
    Nie lubię boksu, co nie ma znaczenia dla wielu kibiców tego sportu.
    Dla mnie ten mniejszy sprał po mordzie tego większego i tylko to jest pocieszające!

    Cytuj
  • adzygmunt 22 sie 2010

    Brazylijki łatwo rozprawiły się z Polkami. Tylko do połowy drugiego seta można się było ekscytować grą Polek. Brazylia - Polska 3 : 0.

    Cytuj
  • 22 sie 2010

    atakujące na razie forma mocno średnia

    Cytuj
  • adzygmunt 25 sie 2010

    Kto nie wygrywa 3 : 0 przegrywa 3 : 2.Stare porzekadło z siaty się sprawdziło!!!
    Po dwóch kapitalnych setach Polek, Amerykanki wstały jak FENIKS z popiołów. Jeszcze była iskierka nadziei w czwartym secie, ale i ona szybko zgasła!
    "A tak dobrze żarło".

    Cytuj
  • adzygmunt 27 sie 2010

    Mecz Lecha słaby - jak cała polska liga!
    Czy zawsze cel oświeca środki? Dla mnie nie!
    To w każdej gałęzi sportu obniża poziom a w konsekwencji oglądają go tylko bezkrytyczni!

    Cytuj

Odpowiedz