Forum » Sport

Barwy biało - czerwone.

  • adzygmunt 27 sie 2010

    Polskie siatkarki mają problem z psychiką. Upatruję w tym problem przegranych dwóch meczy w turnieju finałowym. Niestety okupuja ostanie miejsce w finałowej szóstce.
    Czarno prognozuję, że go umocnią!

    Cytuj
  • 27 sie 2010

    A ja mam nadzieje że dziś powalczą z chinkami

    Cytuj
  • 27 sie 2010

    Fatalny mecz to mało powiedziane, słabe przyjęcie a co za tym idzie rozegranie niedokładne, głupio przegrywane piłki sytuacyjne które bardzo deprymowało zawodniczki i morale coraz bardziej siadało. Nadzieja przeniesiona na inny dzień, a może i na mistrzostwa świata:)

    Cytuj
  • adzygmunt 27 sie 2010

    Podzielam Twoje zdanie. Kompromitująco słaby mecz!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 28 sie 2010

    Odmienione walczące Polki wygrały 3 : 1 z Japonkami. Mecz dobry,choć - zwycięzców się nie sądzi, to trener powinien wyciągać wnioski!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 29 sie 2010

    Jak ocenić z tej odłegłości mecz Polek z Włoszkami?
    Jednym zdaniem: Mamuś ja chcę już do domu!!!

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    a kto wygrał???

    Cytuj
  • adzygmunt 29 sie 2010

    A jak myślisz to wiesz!
    Jeśli nie, zajrzyj do netu

    Cytuj
  • adzygmunt 4 wrz 2010

    Mecz nudny. Może piętnaście minut między 55 - 70 minuta były żywe. Tu padł gol i były okazje.
    W końcówce nasi padli jak kawki, a Benisch dał plamę!

    Cytuj
  • 25 wrz 2010

    jako , że pomyliłem wątki zapytam tu: czy na jutro na 17:00 zestawik kibica TV gotowy?

    Cytuj
  • adzygmunt 25 wrz 2010

    Ja zaczynam o 16-tej z zestawem kibica!
    Aczkolwiek uważam, że prawdziwy sport, do tego amatorski, to tylko człowiek. Koń, czy inne żywe stworzenie plus człowiek to nie sport, a pokaz umiejętności tresury. Motor plus człowiek to może już tak, ale decyduje tu motor. a w sporcie nie o to mi chodzi.
    Rower już prędzej mi pasuje do sportu. Wsadźcie Szurkowskiego, Langa, Schmyda na swojego górala! Co wówczas z tego wyniknie?
    W pływaniu już się "połapali" Zabronili używać "rekinich skór". Co zresztą nie przeszkodziło w zdobyciu rekordu Polski. Tu zagadka dla kibiców pływania.

    Cytuj
  • 25 wrz 2010

    ja bym się nawet dalej posunął: sport z "wyższych lig-półek" gdzie różnice obecnie dochodzą do 3-ch miejsc po przecinku powoli nie staje się rywalizacją człowieka. Dlatego sport drużynowy wywołuje więcej emocji niż indywidualny. Złożyć dobrą drużynę poskładaną z chęci, determinacji, współpracy i nią wygrywać to jest sukces. Nie raz historia pokazała, że drużyna ze zlepek wyżelowanych gwiazdorków może prowadzić do martwego punktu.

    Cytuj
  • adzygmunt 25 wrz 2010

    3:0 cieszy. Zastanawia tylko dlaczego nie ma "wejścia smoka" w mecz?

    Cytuj
  • 25 wrz 2010

    Ogólnie weekend zapowiada się imponująco. Walka z Niemcami, F1 i do tego Tomek Golob walczy o mistrzostwo świata. W podnoszeniu ciężarów też ładnie poszło. Jak tu odejść od TV a iść po piwie trzeba ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 26 wrz 2010

    Gdybym miał utyskiwać, to jedno napisałbym: dlaczego Diablo nie położył na deski Robinsona!
    Odpowiedź przyszła słowami trenera sekundanta "on sam się nie położy".
    Myślę, że Włodarczyk nie docenił przeciwnika!

    Cytuj
  • adzygmunt 26 wrz 2010

    3:2 dla naszych siatkarzy.
    Zwycięzców się nie sądzi ale:
    W pierwszym i drugim secie nie było zagrywki Kurka i Wlazłego.
    W Trzecim i czwartym bloku.
    W piątym za dużo błędów zrobili Niemcy. Ich zmartwienie.
    Naszym jest bardzo nierówna gra.
    Po pierwszym secie, czekałem na 3:0. Wyjście z grupy pewne. Niepewne jest co dalej!

    Cytuj
  • adzygmunt 30 wrz 2010

    Otwarty Polsat nie będzie transmitował meczu Polska-Brazylia. Nie ma go w programie a w necie wyczytałem że będzie jakiś serial.
    Nic strasznego dla tych którzy mają dostęp do RAI SPORT 2
    Na Cyfra Plus kanał 240. Miłego oglądania.
    Adrenalina będzie na pewno. Może trzeba będzie popić melisą?
    Pokonanie Brazylii. Trudny orzech, czy się uda go zgryźć?

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    http://mssiatkarzy.wp.pl/title,Mecz-Polakow-w-Polsacie-Sport,wid,12715262,wiadomosc.html
    Komentarze mówią same za siebie.
    Dzięki, adzygmunt za cynk.

    Cytuj
  • 30 wrz 2010

    Ciekawe czym kierował się Polsat(-an) ;) decydując się na serial? Konkretnie - Samo życie, odc.1515 (wg programu na stronie). Na pewno nie oglądalnością.

    Cytuj
  • szu teższu 30 wrz 2010

    ale jest kicha z tym meczem:/ szukam w necie jakiś linków do transmisji może się coś znajdzie :)

    Cytuj
  • adzygmunt 30 wrz 2010

    To było przykre. Do 16,20.20
    Na parkiet wyszli z pełnymi strachu galotami biało-czerwoni. Najpiękniejsze co było to trybuny z Brazylijkami Włoszkami i ...Polkami.
    Z Brazylią nie wstyd przegrać, ale dać się rozgromić?
    Żadnej zagrywki. Baloniki Zagumnego, bączki Nowakowskiego, atomowe zagrywki Kurka, co z tego bo w aut.
    Gruszka coś grał.
    Bez serwu, bez obrony, bez bloku, bez wiary w zwycięstwo nie da się wygrać.
    Na parkiecie nie została gorycz porażki a smród.
    I po co ja to oglądałem?
    Teraz ja mam pełne galoty jak pomyślę o Bułgarii!

    Cytuj
  • 1 paź 2010

    adzygmunt teraz dopiero żałujesz że oglądałeś siatkę! ja wysłuchałem hymnu i przełączka na tv4 LECH!

    Cytuj
  • adzygmunt 1 paź 2010

    Nie mamy oliwy by ją rozlać na wzburzone fale! A po tym starcie w mistrzostwach kilka beczek przyda się na pewno!
    Oprócz wygranych meczy w kwalifikacjach potrzebne było chłodne kalkulowanie. Serbowie to zrobili i zobaczymy ile dalej od nas wylądują. Jak na razie szyderstwa Wlazłego o poddaniu meczu przez Serbów nie jest łatwo "łyknąć"
    Nam Polakom potrzebna jest Samossierra, skrzydła husarów, barykady do zdobycia, aby potem runąć w proch.
    Bułgaria wbiła nas w parkiet.
    My "leżem i kwiczem" /Stefan Wiech Wiechecki/
    Nasze braki są zatrważające. Brak silnej zagrywki, brak obrony, brak bloku, brak woli walki... dodam brak sensownego trenera, który by to całe towarzystwo wzajemnej adoracji pogonił.

    Cytuj
  • adzygmunt 3 paź 2010

    Doskonałe wyniki LPG I horrendalne niedopatrzenie Małysza, którego spóźnienie na starcie kosztowało utratę pierwszego miejsca na podium i w cyklu!
    Swoją drogą każdy pretekst by dopiec Małyszowi jest dobry!!! Brawo Niemcy, brawo sędziowie!

    Cytuj

Odpowiedz