Forum » Sport

Barwy biało - czerwone.

  • 4 paź 2010

    Przecież to nie Niemcy i nie sędziowie, a Hanu Lepisto za późno wypuścił Małysza. Paliło się już czerwone światło :(

    Cytuj
  • adzygmunt 4 paź 2010

    Oczywiście, postąpili zgodnie z literą prawa, ale Małysz mówił, że warunki były fatalne. Sędziowie mogli go zdjąć z ławki, a tego nie zrobili. Mamy powody by Małyszowi nie ufać?
    ZWŁASZCZA, ŻE CHODZIŁO O DUŻĄ STAWKĘ.
    Jednakowoż masz rację!

    Cytuj
  • 5 paź 2010

    A JA JUŻ MAM DOŚĆ MAŁYSZA! LATO MAŁYSZ JESIEŃ MAŁYSZ ZIMA MAŁYSZ! TYLKO W MAJU O NIM NIEMÓWIĄ! TAKI DRUGI KUBICA JAK WYGRYWA JEST GIT A JAK PRZEGRYWA TO ALBO NA SĘDZIÓW ALBO NA WIATR! JEDYNY SPORTOWIEC KTÓREGO UWAŻAM ZA WIELKIEGO z polski oczywiscie TO TOMASZ GOLLOB!!

    Cytuj
  • adzygmunt 5 paź 2010

    Tomasz Gollob powiadasz?U Ja mam o nim dobre zdanie chociaż ktoś chciał bardzo mu zaszkodzić afera rodzino-finansową.
    O wiele bardziej cenię sobie Korzeniowskiego choć ubył z grona czynnych sportowców. Nawet po słynnym zdjęciu z dystansu tuz przed stadionem /w Barcelonie?/mógłby zrezygnować a przynajmniej biadolić!
    Sportowiec wcześniej to napisałem, to gość, który wygrywa pracą swojego intelektu i organizmu.
    Podpieranie się np koniem, tzn dla mnie zmuszaniem zwierzęcia do wysiłku a szczytem była i jest? Wielka Pardubicka jest nie do przyjęcia jak dla mnie.
    Uzyskanie sukcesu dzięki motorowi to jest tylko mały wkład i ryzyko człowieka. O wszystkim decyduje doskonałość techniki.
    Przywołany w/w poście Kubica to najlepszy przykład wykładni mojej tezy!

    Cytuj
  • 5 paź 2010

    wiesz co, coś w tym jest ale z mojego p-tu widzenia trochę inaczej, ponieważ i konia nawet mechanicznego trzeba umieć osiodłać i nawet ryzykantowi ale mało inteligentnemu często nie wychodzi. Sport kończy się tam gdzie zaczynają się pieniądze o czym świadczy i Wlk.Pardubicka i F1. Kiedyś z nudów oglądałem paraolimpiadę, tam jest więcej sportu, woli walki i rywalizacji niż na innych bufonowatych imprezach do kupy wziętych.

    Cytuj
  • adzygmunt 6 paź 2010

    I w zasadzie mogę się zgodzić z Twoja tezą. W zasadzie tylko dlatego, że "dryg" do jazdy na koniu mechanicznym to mała cząstka sukcesu, ale duża odwaga i ryzyko/żużel/

    Cytuj
  • 6 paź 2010

    Korzeniowski? - powiadasz Adzygmuncie?
    Zgodzę się z opinią jeśli chodzi o Niego jako o zawodnika, bo już na niwie szefa Sportu w TVP to totalna klapa :(

    Cytuj
  • adzygmunt 6 paź 2010

    Zauważ taki_gość Nie pisałem o dalszych kolejach życia Korzeniowskiego. Mam za mało informacji by oceniać czyjąś pracę.
    Chyba nie ma sensu, by aż tak oceniać. Mam jednakowoż kilka nazwisk w zanadrzu, choćby Lato, także Boniek, Tomaszewski itp
    Czemu Boniek, jako trener kadry szybko się poddał
    Czemu Tomaszewski Właściwie po za pieniactwem co robi? Ma wiele racji, ale to nie jest z jego strony konstruktywna a niszcząca krytyka! Itd, itd.

    Cytuj
  • adzygmunt 10 paź 2010

    2:2 z USA brałbym w ciemno przed meczem. Po mam trochę inne przemyślenia
    Gapiostwo w obronie i brak reakcji przy tym samym golu Boruca, dwie zmarnowane sytuacje w pierwszej połowie: 1 sza w sytuacji 3:2 Obraniak nic nie wybrał 2 ga Lewandowski sam na sam z bramkarzem i prosto w bramkarza Taka sama sytuacja po naszej stronie i padła pierwsza bramka.
    Końcówka horrendalnie źle rozegrana /w doliczonym czasie/
    Suma summarum dobry mecz, chociaż pokazał na jakim poziomie gra nasza ekstraklasa!

    Cytuj
  • adzygmunt 13 paź 2010

    2:2 i jedyny komentarz: "o matko kopana"!

    Cytuj
  • adzygmunt 17 paź 2010

    Wenta z Kielc piłka ręczna omc nie wygrał meczu. Spudłował karnego w ostatniej sekundzie meczu Stojanowic? nie pamiętam nazwiska.
    O meczu nie pisze bo wielu z nas go oglądało.
    Z podziwem patrzyłem na K. Bieleckiego. Cztery bramki, brawo!

    Cytuj
  • adzygmunt 31 paź 2010

    Nie oglądałem meczu siatkarek z Japonią i Serbią. Oczywiście znam recenzje i nie ma sensu ich tu powtarzać. Zainteresowani je znają.
    Mecz dzisiejszy obnażył mimo wygranej braki reprezentacji.
    Małe zaangażowanie, brak koncentracji np w trzecim secie. Gdyby się to trafiło z lepszymi drużynami patrz Japonia i Serbia Byłoby 3:2 dla przeciwniczek.
    Zła obrona, właściwie żadna, kilka udanych bloków to za mało, by myśleć perspektywicznie na grę z Rosją czy USA.
    Może nie trzeba było aż takiego wysiłku, ale to mógł być dobry trening. Niestety Matlak to nie legendarny Wagner.
    I aby nie było, że nie podałem przykładu na brak zaangażowania!
    Podłoga była wycierana w czasie meczu pięć razy, w tym dwa po stronie polskiej, szmatką nie większą od dużej chusteczki!

    Cytuj
  • adzygmunt 3 lis 2010

    Nie zanotowałem w głowie regulaminu rozgrywek w drugiej turze siatkówki pań./ Ile zespołów wychodzi z grupy?
    Rosja wydaje się być najgroźniejszym przeciwnikiem. Jednak przy chimerycznej grze naszych już nie "złotek", może być różnie!

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    w drugiej turze system różni się od tego u mężczyzn. Nawet 4 wygrane pod rząd nic nie gwarantują dziewczynom z powodu wcześniejszych wtop.

    Cytuj
  • adzygmunt 4 lis 2010

    No i masz babo...placek!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 4 lis 2010

    Zastanawiałem się w czasie meczu "Lecha" dlaczego tak dobrze grająca drużyna, zwłaszcza w drugiej połowie plącze się w dole tabeli ligowej i... nie znalazłem odpowiedzi.
    Zna ktoś może wytłumaczenie? Hiszpan nie przeprowadził ani jednego treningu, Zieliński na trybunie a zespół gra.
    Peszko, Kiełb, piszę tu o Polakach na koniec Możdżeń z Arboledą najlepszym obrońcą w ekstraklasie i dół tabeli. Polak potrafi!!!

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    ja znam! bo kto cię ogląda w lidze polskiej począwszy od menadżerów na prezesach kończący!z zagranicy oczywiście! a tu przyjeżdża m. city dostaje baty za 2tygodnie stara < chciało by się napisac k...a> dama i makaroniarze też dostaną i już jest rozgłos i zainteresowanie! a tu czy wygrają z legia czy wisła to ino my się podniecamy a reszte to nieobchodzi! skoro nasza piłka jest sklasyfikowana niżej niż Benin i Wietnam! to po co wygrać lige pokazać sie na jesien w następnej rundzie i w okresie zimowego okienka transferowego wypad na ławkę do niemiec!!!

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Gra naszych siatkarek oczywiście nie może się obejść bez emocji, dziś wygrana, jutro Rosjanki, które nie przegrały jeszcze bodajże żadnego meczu, ale paradoksalnie naszemu zespołowi łatwiej się gra z nimi niż z zespołami azjatyckimi. Liczę że dziewczyny się postarają i powalczą. Dziś dobry mecz Glinki no i "naszej" Kosek, miło.

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    No niestety, nie udało się. Słaba gra w obronie, Zenik zaspana:)

    Cytuj
  • adzygmunt 7 lis 2010

    Bardzo słaba gra w obronie w polu gry. Panie stały na sztywnych nogach. Zanim z tej pozycji się ruszy ktokolwiek musi zgiąć kolana, a piłka sobie leci, leci!
    Wygrywając 22:18, pozwolić sobie wyrwać pewną wygraną to sztuka znana przede wszystkim Polkom.

    Cytuj
  • adzygmunt 9 lis 2010

    Nieodmiennie słaba gra obronna w polu. Dziewczynom, nie chciało się z chylić!
    Zastanawiam się skąd się to bierze!?!
    I jeszcze długo by wymieniać co nie gra!
    Może trener?

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Ja obstawiam trenera

    Cytuj
  • adzygmunt 10 lis 2010

    To było pyrrusowe zwycięstwo. Pozwoliło przeżyć gorycz rozczarowania.
    Z uporem maniaka powtarzam.
    Obrona w polu do niczego. Piłka lecąca poza zasięgiem reki nie do odbicia. Baloniki serwisowe Glinki marny odbiór. Jak zbicie to o kierunkowym w zasadzie można zapomnieć. Tak samo jak panie nie znają pojęcia: "pad siatkarski". I tak do każdej można byłoby mieć coś!
    Nie ma chęci gry ponad wszystko, nie ma lidera.
    Czas coś zburzyć i zacząć budowę od nowa!
    9-12 miejsce w świecie to generalnie nie jest źle, ale wszystkie liczące się drużyny są przed nami i to nie emanuje optymizmem.

    Cytuj
  • adzygmunt 12 lis 2010

    http://sport.onet.pl/siatkowka/sport.html
    Ciekawe będzie dziewiąte miejsce?

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2010

    Jutro mecz. Zabawimy sie ostawiając wynik?
    Ja stawiam 2:0 dla naszych, niestety dodam, z marną grą!

    Cytuj

Odpowiedz