Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 9 paź 2011

    [quote=gość: ŻYDkiewka] Kraków liczy ok 756 183 mieszkańców a średnia ilość kibiców na krakowi to ok 9 000 osób obu narodowości (Polskiej i Izraelskiej).

    Oznacza to, statystycznie że co 84 mieszkaniec Krakowa pojawia się ma meczu krakowi.
    Prawie co setny mieszkaniec pojawia się na meczu ekstraklasy oglądając krakowie :-)

    Myślenice mają ok 35 000 mieszkańców, a więc oznacza to że w dniu dzisiejszym na meczu statystycznie zjawił się co 35 mieszkaniec Myślenic.

    Porównując frekwencję do liczby ludności, dzisiejszy mecz oglądało prawie 3 razy więcej osób niż w Krakowie ogląda mecze krakowi (dokładnie 2,5).

    TAK WIĘC NIE ODZYWAJ SIĘ JEŚLI NIE UMIESZ LICZYĆ.

    W MYŚLENICACH - WISŁA PANY.
    NA POŁUDNIU BEZ ZMIAN, MYŚLENICE WIERNE WIŚLE. [/quote]
    Myślenice wcale nie mają 35 tyś mieszkańców.Co najwyżej około 20 tyś.Pozdrawiam:)

    4 1 Cytuj
  • 9 paź 2011

    [quote=gość: Mariooo] gość: ŻYDkiewka napisał/a:Kraków liczy ok 756 183 mieszkańców a średnia ilość kibiców na krakowi to ok 9 000 osób obu narodowości (Polskiej i Izraelskiej).Oznacza to, statystycznie że co 84 mieszkaniec Krakowa pojawia się ma meczu krakowi.Prawie co setny mieszkaniec pojawia się na meczu ekstraklasy oglądając krakowie :-)Myślenice mają ok 35 000 mieszkańców, a więc oznacza to że w dniu dzisiejszym na meczu statystycznie zjawił się co 35 mieszkaniec Myślenic.Porównując frekwencję do liczby ludności, dzisiejszy mecz oglądało prawie 3 razy więcej osób niż w Krakowie ogląda mecze krakowi (dokładnie 2,5).TAK WIĘC NIE ODZYWAJ SIĘ JEŚLI NIE UMIESZ LICZYĆ.W MYŚLENICACH - WISŁA PANY.NA POŁUDNIU BEZ ZMIAN, MYŚLENICE WIERNE WIŚLE. Myślenice wcale nie mają 35 tyś mieszkańców.Co najwyżej około 20 tyś.Pozdrawiam:) [/quote]

    Tak zgadza się. 35 000 to ludność powiatu a nie miasta Myślenic.
    Tak więc po korekcie, statystycznie co 20 mieszkaniec Myślenic był na tym meczu.

    Czyli biorąc pod uwagę liczbę ludności w Krakowie i Myślenicach, frekwencja w dniu wczorajszym była 4 razy większa niż ta z Kałuży.

    5 2 Cytuj
  • 9 paź 2011

    Zydkiewka czy jak ci tam, nie napinaj sie tak bo ci gula pęknia. Normalnie na dalin godzi 100-150 ludzi wiec schowaj sobie te porównania do kosza. A Cracovii srednia to 10tys w tej rundzie.

    6 Cytuj
  • 9 paź 2011

    W Myślenicach 100 % Wisła !
    Na Południu bez zmian Myślenice zawsze z Wisłą !
    I nic tego nie zmieni.

    5 1 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Braci się nie traci Wisła & Jaga.

    [*] [*] [*]

    4 1 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Tragedia w pociągu Jagiellonii

    Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj koło południa w pociągu specjalnym, którym podróżują do Krakowa kibice białostockiej Jagiellonii. Z pojazdu wypadł 27-letni sympatyk żółto-czerwonych, który poniósł śmierć w wyniku doznanych obrażeń. Sektor gości przy Reymonta najprawdopodobniej pozostanie dzisiaj pusty.

    Wypadek miał miejsce w Polsce centralnej. Na miejsce przybyła policja oraz prokuratura, konieczne było przesłuchanie świadków. Jest wielce prawdopodobne, że kibice nie dotrą do Krakowa. W takim przypadku na sektorze gości zasiedliby tylko ci jagiellończycy, którzy podróżowali na własną rękę.

    Z wiadomości, którą otrzymaliśmy przed momentem, wynika, że pociąg ruszył z miejsca zdarzenia, ale nie wiadomo czy dojedzie do Krakowa.

    3 1 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Hutnik jest potęgą i basta :)

    6 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Na szczęście liczy się wynik..... to co zagrała Wisła dzisiaj wołało o pomstę do nieba. Do 80-tej minuty poza Czarkiem Wilkiem nikomu w Wiśle nie chciało się walczyć.
    Nawet najzagorzalsi fani z sektora C dostrzegli ten fakt i skandowali "ściągcie Polaków..."

    3 1 Cytuj
  • 15 paź 2011

    "Zdejmij rodaków, postaw na młodych Polaków"
    "Jaliens, Lamey dziękujemy, was oglądać już nie chcemy"

    4 1 Cytuj
  • 16 paź 2011

    Pierwsze 75 min gry to coś, co nie chciałbym więcej oglądać. Końcówka meczu zabójcza. Bramka na 1 do 1 - kontrowersyjna, ale pamiętajmy że taką samą straciła Wisła w LE.

    4 Cytuj
  • adzygmunt 16 paź 2011

    Wg POP Sami nacjonaliści na trybunach!!!

    4 Cytuj
  • 16 paź 2011

    [quote=adzygmunt] Wg POP Sami nacjonaliści na trybunach!!! [/quote]

    Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? ...

    1 Cytuj
  • adzygmunt 16 paź 2011

    Jasne, mogę!
    POP zarzucał mi kiedy pisałem< że w "Wiśle" gra tylko dwóch, trzech polskich zawodników.
    Teraz - tylko z relacji kibiców na trybunach, nie mam w tym udziału, bo mnie tam nie było, domagano się więcej Polaków na płycie stadionu. Potwierdził to także postem kibic KSG. Także Ty wczoraj godz21,22.

    Tutaj uwaga, ja pisałem nie o Wiśle, choć posłużyła mi za casus, polityka kadrowa klubów prowadzi moim zdaniem do obniżenia poziomu polskiej reprezentacji. Gdyby było inaczej, to istniałaby potrzeba naturalizacji zawodników nie wytrenowanych w kraju?

    I zagadka dla mało wtajemniczonych rodziców chłopców, którzy chcieliby, by ich latorośle trenowały w szkółce piłkarskiej "Wisły". Było ogłoszenie w prasie o naborze.

    Ile to kosztuje miesięcznie, i czy za wstawienie do gry chłopca trzeba zapłacić?

    5 Cytuj
  • 16 paź 2011

    Adzygmunt.

    Chodziło o to że na ławce rezerowych siedzi Michał CZekaj który rozegrał jeden mecz w lidze ( bardzo dobry ) z Koroną Kielce i że nie gra tylko dlatego że nie jest holendrem bo Maskaant faworyzuje swoich rodaków wystawiając ich do 1 składu mimo ze graja padake. Chodziło konkretnie o Lameya i Jaliensa. Domagalismy sie by trener postawił na młodego Polaka kosztem Jaliensa bo biega jak emeryt i przyjechął sobie tutaj dorobić. O to chodziło tak konkretnie.

    4 Cytuj
  • adzygmunt 16 paź 2011

    Byłeś, widziałeś, interweniowałeś. Super!
    Zastanawia mnie tylko dlaczego jeszcze POP nie nazwał Cię nacjonalistą.
    Mam wytłumaczenie tego małego zaniedbania ze strony POP, także innych, którzy oprócz nacjonalizmu zarzucają mi szowinizm. Oni są jeszcze przed rozczytaniem postów!

    5 Cytuj
  • 16 paź 2011

    Adzygmunt

    W tej sprawie nie chodzi o nację, tylko o to aby dać szanse młodym, zdolnym zamiast utrzymywać tych którzy zawodzą.

    4 Cytuj
  • adzygmunt 16 paź 2011

    Nie zaczyna się od no, a jednak napiszę: no właśnie!

    5 Cytuj
  • 20 paź 2011

    Brawo dla Wisły Kraków. Lońdyńczycy na kolanach.

    4 Cytuj
  • 20 paź 2011

    Brawa dla Wisełki.

    4 Cytuj
  • 20 paź 2011

    Byłem ... zdarłem gardło .... warto było :)

    3 Cytuj
  • 21 paź 2011

    Nie byłem optymistą przed tym meczem, patrząc na formę zawodników oraz kontuzję 5-u podstawowych piłkarzy.

    Wygrana z angielskim Fulham Londyn należy zaliczyć zdecydowanie in plus.

    4 Cytuj
  • 23 paź 2011

    Wygrana, która nie cieszy. To co wyprawiają sędziowie – woła o pomstę do nieba. W czym PZPN widzi problem aby techniczni korzystali z powtórek telewizyjnych. Lepiej bezdyskusyjnie zremisować mecz, niż wygrać po błędzie sędziego.

    3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    [quote=PiterS] Wygrana, która nie cieszy. To co wyprawiają sędziowie – woła o pomstę do nieba. W czym PZPN widzi problem aby techniczni korzystali z powtórek telewizyjnych. Lepiej bezdyskusyjnie zremisować mecz, niż wygrać po błędzie sędziego. [/quote]

    W pełni się z Tobą zgadzam PiterS, ale gdyby Wisła "dobiła" ŁKS po stracie przez nich drugiej bramki nie byłoby problemu i dyskusji na całą Polskę.

    Dziwi mnie jedna rzecz. Nigdzie nie dyskutuje się o uznanej bramce ze spalonego zdobytej w sobotę przez Frankowskiego, natomiast cała Polska bębni jak to sędziowie faworyzują Wisłę ....

    3 Cytuj
  • 25 paź 2011

    PRAWO IRONII LOSU nr.0002 " panie sędzio Wisła dziś wygra mecz? Tak! a skąd pan Wie? Bo tak mam na kuponie!!!!!!!!

    4 Cytuj

Odpowiedz