Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 12 wrz 2013

    ty pytasz.. ja odpisuje.. proste..

    8 Cytuj
  • 12 wrz 2013
    ksgrzes napisał/a:

    ty pytasz.. ja odpisuje.. proste..

    Ja o nic nie pytałem. Widzisz gdzieś tam znak interpunkcyjny zwany pytajnikiem ?! Gościu ogarnij sie. Żeby pisać tyle postów o wrogiej dla siebie drużynie to trzeba być już MEGA zakompleksionym!

    7 6 Cytuj
  • 13 wrz 2013

    a ty wiesz co to interpunkcja? a jeśli chodzi o kompleksy które tak bajecznie opisujesz to najpierw trzeba się czegoś wstydzić żeby mieć kompleksy.
    w sumie to wstyd mi że w Polsce istnieje jeszcze taki śmieszny ts

    9 10 Cytuj
  • 14 wrz 2013

    To naprawde mój ostatni post skierowany do ciebie. Ta rozmowa staje sie jałowa. Jeśli nie masz kompleksów nt Wisły to poprostu nie wypowiadaj sie o niej tutaj na forum. Patrz na swój ukochany klub. Bede ci bardzo wdzięczny.

    8 10 Cytuj
  • 14 wrz 2013

    ksgrzes..... gdzie jesteś??? Może pogadamy o kolejce ligowej??? O meczu w Bydgoszczy???

    7 14 Cytuj
  • 14 wrz 2013

    ksgrzes- możesz mi odpowiedzieć co robiła wasza oprawa przygotowana na Derby na sektorze Wisły do góry nogami ? :-)

    zdjecie

    Dumni Fanatycy ... chyba Durni jak tak łatwo wszystko tracicie ... :-)

    14 16 Cytuj
  • 14 wrz 2013

    Panowie nie denerwujcie chłopaka bo jeszcze nam na zawał zejdzie.. ;)

    10 13 Cytuj
  • 14 wrz 2013
    marcin007 napisał/a:

    Panowie nie denerwujcie chłopaka bo jeszcze nam na zawał zejdzie.. ;)

    Może już "zszedł", bo nie odpisuje? :)

    8 16 Cytuj
  • 15 wrz 2013

    jestem jestem tylko miałem wczoraj przeciągającą się wizytę rodzinną i dochodzę do siebie. wyszczekajcie się bo po derbach znowu gdzieś się pogubicie na forum

    taki_gość napisał/a:

    ksgrzes..... gdzie jesteś??? Może pogadamy o kolejce ligowej??? O meczu w Bydgoszczy???

    a dlaczego teraz piszesz jak zaczynacie wygrywać? kibic tylko od zwycięstwa?

    Sójka napisał/a:

    ksgrzes- możesz mi odpowiedzieć co robiła wasza oprawa przygotowana na Derby na sektorze Wisły do góry nogami ? :-)

    Dumni Fanatycy ... chyba Durni jak tak łatwo wszystko tracicie ... :-)

    o żadnej kradzieży przez psy oprawy nie wiem.

    marcin007 napisał/a:

    Panowie nie denerwujcie chłopaka bo jeszcze nam na zawał zejdzie.. ;)

    a ty miałeś już nic nie pisać.;-)

    18 11 Cytuj
  • 15 wrz 2013
    ksgrzes napisał/a:

    Sójka napisał/a:ksgrzes- możesz mi odpowiedzieć co robiła wasza oprawa przygotowana na Derby na sektorze Wisły do góry nogami ? :-)

    Dumni Fanatycy ... chyba Durni jak tak łatwo wszystko tracicie ... :-)o żadnej kradzieży przez psy oprawy nie wiem.

    ksgrzes- nie o kradzieży tylko zdobyczy jeżeli już :-)

    Służę linkami abyś nadrobił zaległości w temacie:

    http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/4580-raport-z-sektora-c-dumni-dymni-dymani.html

    a tutaj forum:

    http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/f,3/t,359/

    Życzę miłego czytania, może jak przeczytasz to się ustosunkujesz do tego bo w temacie kibiców Wisły często zabierasz zdanie to teraz masz szansę opowiedzieć o kibicach swojego klubu. Czekamy :-)

    12 16 Cytuj
  • 16 wrz 2013

    no forum bardzo inteligentne że praktycznie nic nie nadaje się do cytowania... a co do tej zdobyczy to żeby pózniej nie było że ktoś kogoś w krakowie na derbach za mocno przytulił bo reakcje mogą być różne..
    http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1997392,skrojona-oprawa-cracovii-triumfuja-kibice-wisly-fani,id,t.html

    21 11 Cytuj
  • 26 wrz 2013
    17 9 Cytuj
  • 26 wrz 2013

    [cytat=Sójka]ksgrzes napisał/a:
    Sójka napisał/a:ksgrzes- możesz mi odpowiedzieć co robiła wasza oprawa przygotowana na Derby na sektorze Wisły do góry nogami ? :-)

    Dumni Fanatycy ... chyba Durni jak tak łatwo wszystko tracicie ... :-)o żadnej kradzieży przez psy oprawy nie wiem.ksgrzes- nie o kradzieży tylko zdobyczy jeżeli już :-)

    zdobycz? jesteście ZŁODZIEJAMI!! o to dowód
    Skrojona oprawa Cracovii na derby - triumfują fanatyczni kibice Wisły Kraków. Podczas meczu Wisła - Piast najbardziej zagorzali kibice z sektora C zaprezentowali sektorówkę "Dumni fanatycy", którą wykradli z magazynu użytkowanego przez fanów Cracovii.
    http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/1997392,skrojona-oprawa-cracovii-triumfuja-kibice-wisly-fani,id,t.html

    16 10 Cytuj
  • 30 wrz 2013

    zdjecie

    Więcej informacji odnośnie biletów na to spotkanie na stronie:

    http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/wystartowala_sprzedaz_biletow_na_mecz_z_legia/

    Możliwe, że padnie nowy rekord frekwencji na stadionie także zapraszajcie znajomych i w niedzielne popołudnie widzimy się na Reymonta !

    Do tego ma zostać zaprezentowana oprawa w której będzie brała udział większość stadionu. Dlatego kto jeszcze nie ma biletu niech sie spieszy z zakupem. Jeżeli ktoś nie ma Karty Kibica albo ma ją przedłużyć niech jedzie najlepiej w środku tygodnia i kupi od razu bilet na miejscu albo przez Internet do soboty. Nie ma co czekać na ostanią chwilę bo kolejki mogą się zacząć 2-3 godz. przed meczem.

    14 23 Cytuj
  • 1 paź 2013

    Bilety na mecz z Legią Warszawa rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! Nie ma już miejsc na sektorach: A21, A22, B11, C3, C4, D12, D21, D23.

    zdjecie

    Dlatego do sprzedaży trafiają sektory: D22, E21, F24 (bilety na ten sektor można kupić tylko w kasach, podobnie jak na cały sektor rodzinny).

    Jeśli jeszcze nie macie biletu, to nie czekajcie do ostatniej chwili! Kupujcie bilety już teraz przez Internet i w Strefie Kibica!

    Zapraszamy!

    Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

    11 13 Cytuj
  • 1 paź 2013

    Zakompleksione parchy wchodzą na Wiślacki temat i minusują. Żenada

    8 11 Cytuj
  • 1 paź 2013

    Marcin- chyba są źli, że frekwencja naszego meczu z Legią będzie dwa a nawet może trzy razy większa od ich derbowego z nami. Kompleks Wielkiej Wisły :-)

    Następne sektory wykupione: E22, E25, C2- będzie rekord ?

    12 12 Cytuj
  • 2 paź 2013

    Kolejny dzień sprzedaży biletów za nami. Już dziś możemy śmiało powiedzieć, że w niedzielę zostanie pobity rekord frekwencji przy Reymonta 22.

    Do tej pory najwięcej fanów Białej Gwiazdy zasiadło na stadionie im. Henryka Reymana również podczas pojedynku z Legią Warszawa. 13 kwietnia 2013 roku drużyny obu zespołów na trybunach wspierało 24 655 kibiców. Dziś już wiemy, że w niedzielę będzie nas więcej.

    Na niedzielny mecz skończyły się bilety na sektory: A21, A22, B11, C2, C3, C4, D11, D12, D21, D23, D24, E15, E16, E22, E25, H23. W sprzedaży pozostają: E26, G1, H21.

    Nie masz jeszcze biletu? Nie czekaj do niedzieli! Już dziś zapewnij sobie miejsce na trybunach przy Reymonta 22!

    http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/w_niedziele_padnie_rekord/

    Każdy Wiślak powinien być na takim meczu !

    10 11 Cytuj
  • 4 paź 2013

    Będzie komplet publiczności, to na pewno. Oby jeszcze była dobra efektowna gra i przede wszystkim 3 punkty. Do booojuuuu Wisełkooo :D

    9 12 Cytuj
  • 4 paź 2013

    ciekawe jaka jatke urzadza po meczu
    ze tez w innych dyscyplinach kibole sie nie naparzaja-hahaha-
    zreszta efektow w plice noznej i tak nie ma -ZENADA
    i o co takie halo

    11 6 Cytuj
  • 5 paź 2013
    borowa napisał/a:

    ciekawe jaka jatke urzadza po meczu
    ze tez w innych dyscyplinach kibole sie nie naparzaja-hahaha-
    zreszta efektow w plice noznej i tak nie ma -ZENADA
    i o co takie halo

    Kto ma urządzić tą "jatke" jak to mówisz? Kibiców z Warszawy na Wiśle nie będzie więc nie wiem do czego pijesz..

    13 Cytuj
  • 5 paź 2013

    a dla czego nie będzie kibiców legii?

    7 8 Cytuj
  • 5 paź 2013

    Mają zakaz za ostatni mecz u nas za odpalenie rac i pirotechinkę. Do zobaczeniu jutro na meczu, historycznym bo już wiadomo, że w kasach zostało niecałe 200 biletów które jutro spokojnie zejdą i będzie komplet !

    33 TYSIĄCE KIBICÓW WISŁY KRAKÓW !

    7 Cytuj
  • 5 paź 2013

    Sójka nie odpowiadaj na posty tego prowokatora.
    I dodaj 33 tysiące na stadionie! A tysiące będzie kibicować poprzez TV

    5 3 Cytuj
  • 5 paź 2013
    marcin007 napisał/a:

    Sójka nie odpowiadaj na posty tego prowokatora.
    I dodaj 33 tysiące na stadionie! A tysiące będzie kibicować poprzez TV

    ile w tym pytaniu było prowokacji? kurde macierewicz nam się robi na tym forum, ja tylko grzecznie pytałem?

    1 7 Cytuj

Odpowiedz