Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 23 lut 2014

    Grzesiu!!!! Jesteś??? Coś Ci powiem..... Zawsze na Wami ......... :)

    5 3 Cytuj
  • 12 mar 2014

    http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3359551,wislacka-twierdze-ostrzelali-kibole-zdobyla-ja-ekipa-ruchu-zdjecia,id,t.html
    Banda matołów, przygłupów, i wy macie czelność ( bolek taki gość pizzaro sójka) mówić o dopingu na Cracovii że jest zły? Popatrzcie na swoje kartoflisko! Jesteście żałośni!! Ale wasz przyjaciel kubu gwardyjskiego pan wojewoda kary nie nałoży. oj nie!! Spytacie pewnie z oburzeniem jakie kary? Już odpowiadam. Przecież nie strzelali z rynku w Myślenicach tylko z spod waszego s.r.o.c.a! sójeczko twój młynek pokazał oj pokazał. żal i wstyd! przebiliście nawet Legie. żeby do swoich racami rzucać, i ten jeszcze jakiś viceprezes z promilami pewnie stary komuch......

    3 6 Cytuj
  • 13 kwi 2014

    Rekord na zwisłej! Panowie co tak Cicho?
    http://www.youtube.com/watch?v=GVm88_1ABzQ
    11 sekunda? żenada!!

    2 5 Cytuj
  • 13 kwi 2014

    Noo dokładnie żenada! Ostatnio ogólnie gre Wisły można podsumować jako bardzo słabą, nieporadną w ataku i obronie. To jak można podsumować gre Cracovii która będzie po raz kolejny bić sie o utrzymanie w tej zacnej lidze ?

    1 1 Cytuj
  • 13 kwi 2014

    Patrząc na tabele po podziale na grupy to ile mamy pkt, straty do Was? 2? co to za różnica? Żadna! Patrząc na formę Cracovii to można się tylko cieszyć! Dawid wrócił do gry i jak tylko złapie rytm meczowy to od razu zacznie strzelać. A co do formy piłkarzy franza to w 2 tygodnie świeżości im nikt nie przywróci a tu Kolejorz czeka!! Rozpędzony!!!! A chopy się ruszają jakby mieli j.a.j.k.a podwiązane!!!

    1 3 Cytuj
  • 13 kwi 2014

    Naprawde nie chce mi sie z Tobą dyskutować. Jesteś bardzo dziwnym człowiekiem

    1 1 Cytuj
  • 13 kwi 2014
    ksgrzes napisał/a:

    Patrząc na tabele po podziale na grupy to ile mamy pkt, straty do Was? 2? co to za różnica? Żadna!

    Grzesiu,,, choćbyście na koniec sezonu mieli 20 pkt więcej od nas, to wyżej 9 miejsca nie "podskoczycie:. A my choćbyśmy do końca sezonu nie zdobyli żadnego punktu to i tak : zawsze nad Wami :)

    PS/ Lepiej popatrz w dól tabeli .... Zagłębie ma do Was 5 pkt, Podbeskidzie 4 ....., a pierwszy mecz macie z Podbeskidziem..... niech przytrafi się porażka ..... i zrobi się nerwowo :)

    4 1 Cytuj
  • 26 kwi 2014

    T-Mobile Ekstraklasa: Lech Poznań rozbił Wisłę Kraków
    W 31. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań rozbił Wisłę Kraków 3:0 (2:0). Na listę strzelców wpisali się
    Łukasz Teodorczyk i Kasper Hamalainen. Samobójcze trafienie zanotował Alan Uryga.:-D
    nie płacz marcinku.....

    3 4 Cytuj
  • 29 kwi 2014

    http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3418679,dlugi-sciagaja-wisle-na-dno,id,t.html

    Jak dobrze, że mamy wisłę w Myślenicach, to chyba był- jest świetny interes.

    5 Cytuj
  • 2 maj 2014

    Kolejny "złoty interes"naszej władzy.Jak Wisła upadnie lub spadnie to Dalin będzie miał więcej boisk niż Real Madryt?Wpłaty za użytkowanie boisk wpływają oczywiście terminowo.

    3 2 Cytuj
  • 3 maj 2014
    ksgrzes napisał/a:

    T-Mobile Ekstraklasa: Lech Poznań rozbił Wisłę Kraków
    W 31. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań rozbił Wisłę Kraków 3:0 (2:0). Na listę strzelców wpisali się
    Łukasz Teodorczyk i Kasper Hamalainen. Samobójcze trafienie zanotował Alan Uryga.:-D
    nie płacz marcinku.....

    nie no, facet jesteś miszczem. Radziłbym siedzieć cicho w przypadku meczy z drużynami, które lały Craxę aż miło. Przypomnieć Ci 25 listopada ur? Proszę bardzo:

    25 listopada 2013, 18:00 - Kraków (stadion Cracovii)

    Cracovia 1-6 Lech Poznań

    Bartłomiej Dudzic 61 - Kasper Hämäläinen 9, Gergő Lovrencsics 34, Marcin Kamiński 40, Rafał Murawski 46, Łukasz Teodorczyk 64, Bartosz Ślusarski 76

    Buahahahaha :D

    1 Cytuj
  • 3 maj 2014
    muza napisał/a:

    http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3418679,dlugi-sciagaja-wisle-na-dno,id,t.html

    Jak dobrze, że mamy wisłę w Myślenicach, to chyba był- jest świetny interes.

    ??? To był rewelacyjny interes!

    Wiesz może, co to jest MEDIALNOŚĆ? Osobiście bardzo mi się ten mechanizm nie podoba, ale tak działa dzisiaj świat, że jeśli o Tobie mówią cokolwiek, to jest dla Ciebie dobrze. Są firmy zajmują się zliczaniem tego, ile razy pojawia się dana nazwa w mediach, co ma kluczowe przełożenie na budowanie marki i, co za tym idzie, jej wartości, która będzie przekładać się na bardzo wymierne korzyści.

    A obecnie, dzięki ośrodkowi Wisły, większość relacji medialnych z poczynań tej drużyny zaczyna się od słów "W Myślenicach...".

    Wcześniej dla wielu osób Myślenice były anonimowym miastem, jednym z 900. w kraju. Ot, taka kolejna mieścinka między Krakowem a Zakopanem. Jadąc na majówkę równie dobrze można zatrzymać się w Mszanie, Kasince, Dobczycach czy Wiśniowej. Coś tam się słyszało, ale nie mniej ani więcej od innych.

    A teraz można powiązać z Myślenicami kolejny istotny fakt, który zwiększając rozpoznawalność nazwy miasta, istotnie będzie wpływał na decyzje podejmowane przez inwestorów stawiających zakłady pracy (i płacących później podatki), czy urlopowiczów poszukujących miejsca na wypoczynek (oni też przywiozą ze sobą pieniądze).

    Zobacz co napisał o tym najbardziej poczytny serwis futbolowy w kraju: http://www.weszlo.com/news/18142-Wisla_w_Myslenicach_czyli_XXI_wiek_choc_ciagle_w_wersji_dla_ubozszych

    A nawet jeśli Wisła miałaby upaść, to też bym rąk nie załamywał, inwestycja się zwróci. Drużyny (nie tylko piłkarskie) jeżdżą na obozy, kadry na zgrupowania itp. Przy dobrym marketingu i organizacji, tak dobrze przygotowany ośrodek może mieć obłożenie przez cały rok.

    Pozdrawiam,
    LR

    2 1 Cytuj
  • 3 maj 2014

    Lambzer to że ktoś pisze o danej miejscowości to jeszcze o niczym nie świadczy,ważne jak pisze i z czym się to kojarzy np. kilkanaście lat temu Pruszków czy Wołomin nie schodził z anten i tytułów a nie wiem czy mieszkańcy byli tym zachwyceni.Co do ośrodka treningowego to przypominam że jest nie zapłacony i w przypadku upadłości klubu kto zapłaci za obiekt?Nie wierzę że budująca firma nie zastrzegła w umowie poręczenia przez kogoś na wypadek takiej sytuacji jak upadłość klubu.
    Drużyny nie tylko piłkarskie jeżdżą na obozy ale to jest obiekt treningowy z boiskami do piłki nożnej więc nie ma zbyt wielkich możliwości zagospodarowania obiektu.

    1 Cytuj
  • 3 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Lambzer to że ktoś pisze o danej miejscowości to jeszcze o niczym nie świadczy,ważne jak pisze i z czym się to kojarzy np. kilkanaście lat temu Pruszków czy Wołomin nie schodził z anten i tytułów a nie wiem czy mieszkańcy byli tym zachwyceni.

    Heh, słuszna uwaga:). Na całe szczęście posiadanie bazy treningowej jednego z najbardziej utytułowanych polskich klubów, raczej ujmy Myślenicom nie przynosi.

    krowka123 napisał/a:

    Co do ośrodka treningowego to przypominam że jest nie zapłacony i w przypadku upadłości klubu kto zapłaci za obiekt? Nie wierzę że budująca firma nie zastrzegła w umowie poręczenia przez kogoś na wypadek takiej sytuacji jak upadłość klubu.

    Nie widziałem tej umowy i swoją drogą bardzo mnie interesuje to, jak są rozłożone koszty. Nie wiem skąd tyle troski o tę firmę - jeśli to ona wyłożyła kasę, to w sumie jej problem. Tak to jest z ryzykiem w biznesie - ponosi się zyski albo straty.

    Gorzej może być, jeśli to miasto wyłożyło kasę, bo publicznych pieniędzy szkoda marnować, choć w tym przypadku oprócz zbudowania ośrodka sportowego, Myślenice zrobiły inwestycję także marketingową.

    krowka123 napisał/a:

    Drużyny nie tylko piłkarskie jeżdżą na obozy ale to jest obiekt treningowy z boiskami do piłki nożnej więc nie ma zbyt wielkich możliwości zagospodarowania obiektu.

    Spoko, obok w razie czego jest też hala, a ośrodek treningowy posiada kilka cennych pomieszczeń lokalowych, które mogą być wykorzystywane nie tylko przez piłkarzy. Zresztą, Polska piłką nożną stoi, więc z chętnymi może jednak problemu nie będzie:).

    Pozdrawiam,
    LR

    1 Cytuj
  • 4 maj 2014

    Po burzy słońce wychodzi zza chmur!

    :D

    2 1 Cytuj
  • 4 maj 2014

    Fragment artykułu ze strony Gazeta.pl
    "Wartość inwestycji to 9,5 mln zł netto. Specyficzne jest finansowanie, bo w ciągu trzech lat wykonawca dostaje pieniądze w 35 ratach, a 36. to ponad połowa całej kwoty. Łatwe nie były też rozmowy między miastem a Telefoniką, właścicielem Wisły. Umowę poprawiano ponad 20 razy, a zapewne i tak znajdą się w niej jeszcze aneksy. Wisła ma dzierżawić obiekt przez 20 lat. Nie wiadomo, ile będzie płaciła, ale przez ten czas wartość inwestycji ma się zwrócić z nawiązką."
    A tutaj artykuł z GM
    http://www.gazeta.myslenice.pl/serwis/archiwum/2013/22/Wisla-Krakow-w-Myslenicach-na-20-lat-1.html

    Cytuj
  • adzygmunt 4 maj 2014

    "Po słońcu jest deszcz". To do Lambzera.
    Zaśpiewaj cały tekst piosenki, bo tak to wygląda na manipulację.

    Cytuj
  • 4 maj 2014

    Do Adz.
    Lambzerowi chodziło o piosenkę kibiców Wisły:

    "Po burzy wychodzi słońce"

    Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
    i nad Krakowem zaświeci znów.
    O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
    Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
    Życie bym dał, za krakowską Wisłę
    O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
    O jakże bym chciał
    Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
    Ten boski Krakowski nasz TS.
    I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
    Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem.
    Życie bym dał, za krakowską Wisłę
    O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
    O jakże bym chciał

    2 2 Cytuj
  • 5 maj 2014

    @krowka123
    dzięki za wygrzebanie szczegółów:), może właścicielem tego wykonawcy jest jakiś bardzo wierny i fanatyczny kibic Wisły ;).

    @adzygmunt
    ja miło Cię znów czytać, już się bałem, że się zawinąłeś stąd:)

    @taki_gość
    dzięki za wyręczenie mnie, choć Wiślackie przyśpiewki to ja mogę zapodawać oczywiście o każdej porze dnia i nocy:)

    Pozdrawiam,
    LR

    3 2 Cytuj
  • 20 maj 2014

    STS zwisła zakłady bukmacherskie...
    Kolejna afera hazardowa w T-Mobile Ekstraklasie, spowodowana przyłapaniem Łukasza Burligi u bukmachera, trwa. Byli i aktualni polscy piłkarze komentują całą sprawę, a we wtorkowym "Przeglądzie Sportowym" głos zabrał także trener Wisły Kraków Franciszek Smuda. - W piłce niewiele może mnie zaskoczyć, ale zrobiło mi się smutno - zaczął rozmowę z Piotrem Wołosikiem szkoleniowiec Burligi.
    http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/pilkarz-wisly-u-bukmachera-zlozyl-wyjasnienia-nie-typowal-wynikow-ekstraklasy,429820.html

    1 7 Cytuj
  • 20 maj 2014

    Wiedziałem Grzesiu, że się odezwiesz.... cieszysz się - prawda? Dziwne tylko, że odezwałeś się dopiero teraz, jak trafił się Wam fuks w Lubinie. Wcześniej dziwnie długo milczałeś (w tym wątku od 26 kwietnia) ożyła Ci d..a?Utrzymacie się to już raczej pewne. I wiesz, że ja się z tego cieszę, bo znowu będzie Wam okazja udowodnić, że ZAWSZE NAD WAMI .....

    5 1 Cytuj
  • 20 maj 2014

    w takiej formie jak teraz jesteście to na pewno..... franciszek robi dobrą robote i zajeżdża te zgraje szrotu...

    8 Cytuj
  • 20 maj 2014

    taki_gość wyluzuj, naprawde nie podejmuj z tym człowiekiem dyskusji. Nie ma sensu. Szkoda czasu na pisania posta. Ale z drugiej strony to "Zawsze nad wami" jest obecnie aktualne, wystarczy spojrzeć na tabele ;]

    3 4 Cytuj
  • 21 maj 2014
    marcin007 napisał/a:

    Ale z drugiej strony to "Zawsze nad wami" jest obecnie aktualne, wystarczy spojrzeć na tabele ;]

    To zawsze będzie aktualne

    6 1 Cytuj
  • 22 maj 2014

    totolotek sponsorem zwisły...... i wszystko jasne

    1 8 Cytuj

Odpowiedz